• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
No tady je fakt šíleně, hrozně moc fouká, jsme se s manžou shodli, že tak nepříjemně vlezlo nebylo už pěkně dlouho :angry:
30. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás taky noc naprd... Spal jednou 3 hodiny v kuse, jinak se budil po 2 a chtěl prso... :confounded: Doufam, že je to jen nějaká přechodná fáze. Zvykla jsem si na super spaní a teď jsem jak mátoha...
Ráno plavčo, super. Fífa perlil, krásně se potápěl, už bez polití, jen na signál :grinning: I jsem ho zkoušela pustit pod vodou a poslat ho instruktorce :slight_smile: Akorát se nějak bojí sprch...

Teď usnul, zase v tý pozici, jak včera :slight_smile: Za hodinku jedu na srazík s holkama z regionů. Děti necháme doma, protože je to u 6týdenního miminka, tak aby ho nezbláznily... Taťka bude hlídat, tak snad to zvládnou. Naobědvat, oblíct, na prochajdu... Tady je krásně, kolem nuly a nááááádherný sluníčko :dizzy_face:
30. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
saru no v caslavi je fakt krasne, slunicko, vitr ani listek se nehne... :sweat_smile: no krasa :dizzy_face:
30. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
tady je hnusně, ale nemrzne ani nefučí. Odpo by měli přijet tchánovci, tak ven asi nepůjdem.
Karolí teď chrupe, my jsme se najedli, pouklízeli a máme vegáč :slight_smile:
soni: nechceš jet taky na srazík???
30. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
mau ja bych rada, ale zatim nevim jak se budou veci mit :sweat_smile: ale kdyz ho date kolem te jihlavy, tak to tak daleko nemame, takbychom treba prijeli klidne i na otocku :wink: ale jak rikam uvidime :wink:
my jsme ted dali spenatovou polivcicku, zlate reklamy, to neprotestuje, cumi na ne jak hypnotizovana, jen otvira pusinku :grinning: u nas je to jidlo obcas docela boj a nutit ji nechci, takze vyuzivam kazdou fintu :sweat_smile:
30. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
soni: to by blo fajn :slight_smile: a reklamy, to jako u nás :grinning:
30. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
ja uz zacinam mit dojem ze ty reklamy musi byt nejak upravene, jinak to nevidim, norm. ji televize moc nezajima, mame ji jako kulisu, ale jak naskoci reklamy, tak je jak lovecky pes, nastrazene usi, a vyzor nejsem tady :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
no musí to mít dobře zmáknuté, děcko je vlastně nezaujaté a na reklamu čučí jak kdyby nevím co bylo. nějaké podprahové vnímání asi :sweat_smile:
30. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahooooj! zdraví vás vyplesanaá Lucka :slight_smile: ples byl moc fajn. sice na klasiku jsem manžu nenalákala, ale na ploužáky i chinaski jsme zatrsali skvěle. dokonce nás u toho i fotili :grinning: o dítě se i v noci postarala babi. poprvé chtěl jíst v 0:30, pak ve 3, to jsem ho neslyšlea, tak dostal UM. my se teda vrátili o půl druhé. a pak papal až v sedm. takže nám odpadá jedno kojo, to je prima. ale nezdá se, že by ho ta UM nějak extra zasytila..
jinak dnes jsem jak palicí praštěná... to bude to včerejší víno. jo a vyhráli jsme holuba :grinning:
Soni, ahojky, máš doma šikulku, jestli už chodí, to je teprvé druhé dítě! jdu se ti mrknout na fotky.
Náš už papá pěkně, má docela apetýt. akorát ho to moc nebaví v dřevěné židli :unamused:
Holky, reklamy jsou o hodně víc nahlas... vnímám to i já, a dost mi to leze na nervy :frowning2:
30. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Tak návštěva odjela, Štěpíno dostal tepláčky s trikem a dřevěnou mašinku :slight_smile:

luci: vám hrajou na plese klasiku? :sweat_smile: Asi jsi myslela dechovku, že? :wink: Je fajn, že jste si to užili :dizzy_face: Jsem zvědavá, jestli příští týden vyrazíme... Manžu tancování moc nebere, mě hodně, miluju latinu :dizzy_face: Ale zatancuju si ráde cokoliv. Manža krom latiny už taky zvládne vše, když jsme spolu začínali chodit, tak tančil jen ploužáky, už jsem si ho vychovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ale jinak společenský akce moc nemusíme, jednou za čas je to fajn, ale jinak je nám nejlíp doma, jsme takový pecky :grinning:
30. led 2010 v 17:48  • Odpověz
já jsem taky pecka a hlavně neumím tancovat :sweat_smile:
luci: u nás to není o zvuku, kouká jak přibitá i když je vypnutý zvuk :wink: líbí se jí jak to bliká :slight_smile:
30. led 2010 v 19:03  • Odpověz
mau: dřív mě to bavilo, předtancovávala jsem i na plese, ale teď na to nějak nemám energii :sweat_smile: :grinning:

Naše mládě bylo dneska zlatý, byl usměvavej, vykládal, pobíhal po bytě a všem nosil hračky, v 18 lehnul a za 5 sekund spal :dizzy_face: Poslední dny je k sežrání, kéž by mu to vydrželo :slight_smile:
30. led 2010 v 19:24  • Odpověz
holky další diskuze se stěhuje z MK na jinej server :confused: tak jak měla problém Míša na únorovkách, tak asi něco podobného. Nás snad nic takového nepotká :sweat_smile:
30. led 2010 v 19:51  • Odpověz
mau co se stalo? :confused: ja nejak nemam prehled :confused:
jinak reklamy, i kdyz ji stisim tak stejne je jima fascinovana, takze jen o zvuku to nebude :sweat_smile:
no dnes se sama pustila od gauce k postylce, kdyz se na ni nedivam, tak se docela i soustredi a jde ji to :sweat_smile:
30. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
soni: tak na ni nekoukej :grinning:
30. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
holky to je fakt drsárna, podle těch holek to vypadá že se nkdo za ně přihlašuje, maže jim věci a čte IP!!!!! :fearful: :confused:
30. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
mau: Fakt? A jaká je to diskuze?
30. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Maus: to je fakt blbý :angry: jak by přišli na jejich hesla co :unamused:
30. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
něco jsem vám poslala na FB, snad jsem na někoho nezapoměla :sweat_smile:
30. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
jani: říjen08
30. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Tak my dneska měli fajn den, byli jsme na společné procházce i smanžou, bylo krásný počasí, svítilo sluníčko, tak to bylo moc příjemný :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak reklama je u nás taky hit. Ani jsem si neuvědomovala že by Karolínka nějak doma sledovala televizi, ale když ji hlídala tchýně, začala jí plakat, pustila televizi a byl klid, jako nekoukala na ni, normálně ji hrála a občas jedním očkem koukla co se děje...docela mě to překvapilo. Trošku mám výčitky, jestli nedělám chybu, já má totiž telku puštěnou většinu dne, jako kulisu
30. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
jani: taky mám zapnutou tv jako kulisu, ale nevím jak by malá reagovala bez ní.
My jsme chtěli zítra na výlet, ale má být celkem mráz, tak asi ne.
30. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
no jo to by mohlo zabrat :grinning: nebudu na ni koukat :grinning: :grinning: :grinning:
ale hrozne ji to bavi, kdyz prebiha mezi gaucem a posteli a ja ji chytam :grinning:
ja mam taky televizi za kulisu, vetsinou si v klidu hraje a nevnima ji, ale nekdy ji az hypnotizuje a kdyz jsou reklamy, tak rikam je jak lovecky pes :sweat_smile:
30. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
koukám je to všude dost stejný :grinning:
Naše když chce jít ke mě nějakej větší kousek tak se pustí a jako padá na mě stylem "matko chytej" :grinning:
30. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
mau presne to je ono :grinning: :grinning: :grinning: hodi se dopredu a je vymalovano :grinning:
ale dnes kdyz jsem ji pozorovala jak si odkracela do kuchyne aby ulovila kocku tak jsem jen koukala :sweat_smile:
30. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
soni: to naše né, ona se jako pouští, stojí, ale chodit nechce, ani za ruce ne. Z achodítkem, to jo, ale jinak nic. Karlička je šikula
30. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahojík,
u nás se to asi otočilo, pšt, at to nezakřiknu :sweat_smile: v noci hezky spal, i přes den byl moc fajn....o to víc zlobí tatínek :grinning:

U nás vedou reklamy a hlavně ZNĚLKY
30. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
baru: tak držím palec, pšššt :wink:
Já jsem zvědavá na dnešní noc.Už dvě byli hrozné, tak jsem zvědavá co dnes. Ani se mi nechce jít spát, protože čekám že bude hned vzhůru
U nás je top reklama, tescoma s chutí a zprávy :slight_smile:
30. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
mau no tak choditko jsme prodali prakticky netkle, tam se ji vubec nelibilo :sweat_smile:
za ruce tapeme uz hoooodne dlouho, ted uz zvlada za jednu rucicku v pohode, stoji od 7meho mesice a tak nejak v sedmi a pul zacala chodit kolem nabytku :sweat_smile:
takze od te doby porad ve strehu a hlidam :grinning:
no a noci? tak ty mame uz snad od ctyr mesicu ukazkove,t eda tuky tuk, at nezakriknu, spime od osmi do osmi do rana :zipper_mouth:
30. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
soni:to ti malá krááásně spinká, to je fajn. My nemáme visící chodítko, v tom s ejí taky nelíbí, máme takové to chicco aktivity, co se chodí za ním :wink:
30. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.