• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
no mau myslim ze u nas by ani to neuspelo, ona proste odkdy se postavila v postylce, tak proste od te doby prakticky tape kolem nabytku, a vlastne az za tri dni si prvne sama sedla :grinning:
no a spinka, i dr. se divila, a kvuli vaze jednou jako mela snahu nadhodit, ze bych ji jako mohla v noci budit na jedno jidlo, ale teda ani nahodou... to jsem zavrhla... no a na posledni kontrole dokonce dostala i pochvalu ze na ni je to krasny prirustek na vaze, takze nebudim a nebudu budit :slight_smile:
30. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
taky bych nebudila, i malá by nemusela budit mě :grinning:
naše taky chodí kolem nábytku a za tím chodítkem, ale jinak ne
30. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Nazdárek děvčata :wink:
Vidím, že se tu řeší velký věci a abych řekla pravdu - mně by vůbec nevadilo, kdybychom se stáhly třeba na FB, myslím, že by bylo naopak přínosné, kdybych jeden server opustila :grinning:

ad televize - u nás je to opak, pouštíme ji tak obden, teď teda víc, jsou zimní sporty, ale to je tak jediný, co sledujem, takže Štěpík reklamy ani nezná :sweat_smile: Doufám, že kvůli tomu nebude opožděnej :grinning:
30. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
saru: já bych řekla že to že nezná reklamy ho nezbrzdí :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
čauky

ad chození - u nás za chodítkem nadšeně drandí ...alepodanou ruku úplně odmítá ...

ad reklamy ....u nás hraje tv denně (teda ne celodenně, ale zapínám tak kolem půl šesté - nakluky v akci, bydlení je hra .....někdy až na zprávy) ....ale na reklamy nereaguje
nejvícho tv zaujala,když jsem úplně vyúpla zvuk a běžely jen obrázky :grinning:

spinkání je ok - sice v noci "vstáváme", ale jen na kojo- stačí mu se přitulit a napít se....žádné manévry
prakticky u toho spím :sweat_smile:
30. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
saru to bud rada, nebudes muset schovavat kreditku :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
hup: mě nevadí k ní vstát s jídlem nebo podat dudlík, ale my i čumákujeme, klidně i dvě hodiny sebou háže a nemůže usnout. A když ji vezmu k nám tak nám skáče po hlavě...ale snad se to brzo zase zlepší :slight_smile:
30. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
mau: jj ..to se ustálí ...však už jste měly nakročeno...jset holky šikovné-to zvládnete :wink:
myslíš,že třeba nemá nějaké noční můrky
30. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
hup: já nevím, mě napadlo jestli ji nesvědí ten ekzém. Ona jako chce spát, lehá si, ale nemůže zabrat. Hodněkrát i usne, ale během chvilky je vzhůru
30. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
no my dneska zažili poprvé něco jako noční můru...spinkala a najednou slyším z chůvičky děsnej řev, malá hajala a tak plakala, ještě v náručí śe nemohla uklidnit, tak jsem ji vzala chvilku za náma dolů do obýváku, pomazlili jsme se a dostala čajík a zase šla do postýlky. Tohle jsme ještě nezažili, doufám, že to nebude časté, bylo mi jí strašně líto, byla taková vyděšená a přitom ospalá, úplně jako když se mě zdá žvej sen, vzbudím se a nevím jestli je to pravda, nebo se mi to zdálo
30. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
holky, všechny šupem na FB :sunglasses:
30. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
teda, tady je prázdno..
31. led 2010 v 15:42  • Odpověz
To teda je§Nějak si namůžu na FB zvyknout na to jak ta diskuze funguje, když napíšu příspěvek, tak jsem tam pak jen já a musím vše dělat od začátku. Kde dělám chybu?
31. led 2010 v 15:54  • Odpověz
no Broskvi, já zas na zdi nic moc nevidím..
31. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Je to v diskuzi a ne na zdi!Když budeš na těch stránkách ve skupině. Zase tolik tomu nerozumím.
31. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
jj tam jsem.
31. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
ahojky,
ted nevím, kam teda chodit, bud sem nebo tam:slight_smile:
oboje stíhat nebudu
tady je mi to sympatičtější, přehlednější, ovšem preferuji taky bezpečnost soukromí

jinak hlídání emi zvládla na jedničku s hvězdičkou, naši taky.
přestavte si, spala jim celou noc, bez jídla, jen čaj od půl devátý do půl osmý ráno. to ještě niiiiikdy neudělala.
ale je možný, že jen byla unavená, jak předtím ty dva dny blbla se spaním. spala s nima v pokojíčku, dali jsme jí tam cestovní postýlku a nechaly jí tam spát i ze soboty na neděli. byla jakoby na táboře:slight_smile: skvěle se o ní starají, nakrmí, přebalí, umyjou, neustále si s ní hrajou...no já čučím. s klidem jim jí nechám hlídat příště zase:slight_smile:
pak jim normálně spala v kočárku dopo i odpo, jako dřív. ale dneska v postýlce zase ne.
já ale nemám čas na to, chodit furt 2x denně ven. takže dneska šla spát až ve čtyři odpo a to fakt padla unavou.

večírek super, tančili a radovaoli jsme se do 4 do rána. druhej den jsem se skoro nemohla hnout, jak mě pak všecko bolelo. naštěstí svaly, ne hlava:slight_smile: holt nejsem tak trénovaná jako dřív.

snad poslední novinka: emi přes víkend začala dělat vařila myška kašičku a na pokřík HURÁ, zvende ve stoje ruce nad hlavu...no samo, že za chvilku spadne. ale už dokáže balancovat třeba půl minuty bez držení:slight_smile:
31. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj holky, kampak jste se ztratily? Vy mě asi neznáte, jsem taky maminka dubňátka – Verunky, chodila jsem do diskuse k jarňáčkům a k vám občas nakukovala pro radu a inspiraci k tématům, který jste zrovna řešily, musím říct, že jste mi často pomohly:slight_smile:. Narazila jsem na vás před pár měsíci, když jsem hledala diskuse k Vojtovce, kterou jsme s malou cvičily. Nerada bych s váma ztratila kontakt, protože většinu z vás a vašich prcků myslim docela znám a bylo by mi líto se s váma už “nepotkávat”. Myslíte, že bych se k vám na FB mohla přidat? Písli byste mi prosím kontakt na vás na FB nebo přímo na diskusi, kde se scházíte?

Jen pár informací k naší rodince, abyste měli bližší představu:slight_smile:. Bydlíme s manžou a naší Verčou v manším řadovým domku, který jsme skoro vlastnoručně zrekonstruovali, je to na severu v Mostě. Verunce bude 7.2. deset měsíců, je to naše zlatíčko, ale trošku línější – proto i ta Vojtovka, malá se nechtěla vůbec přetáčet a hlavičku stáčela jako malá jen k jedný straně. Teď se nám konečně trošku začla dostávat na všechny čtyři, ale pohyb to teda zatím fakt není. Moc doufáme, že to bude naší Mudř na 10M kontrole stačit a nebude nás posílat zas na rehabky, protože cvičení nám i malý dávalo dost zabrat. To je ve stručnosti asi vše, víc doufám, že si povíme na FB, jeslti mě teda mezi sebe toršku opožděně přijmete...
3. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahoj, přemýšlím, jak jsi chodila k jarňáčkům, když tu máš jen jeden příspěevek?
3. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tady je ještě jedna dubnovka, která by s váma byla ráda v kontaktu. Chodila jsem k vám už když jsme byly těhotné, no a pak pokračovala když se nám narodily dětičky. Pomohlo nám spoustu vašich rad a inspirací a já se ujišťovala, že všechno děláme v pořádku.
Dá se říct, že většinu z vás znám včetně vašich miminek.
Jinak já jsem Jana a jsem maminkou syna Maxíka. 6.2. 2010 nám bude 10 měsíců. Bydlíme v Praze. Dnes jsme byli na 10. měsíční prohlídce. Maxík váží 9,5kg, bohužel nás neměřili. Jinak lezeme, sedíme a stavíme se ke všemu. Taky uděláme pár krůčků za ruku.
Budu moc ráda, když budeme moct pokecat a nebudu už chodit jenom nakukovat.
Mějte se moc hezky..
3. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky, do diskusí jsem sice chodila, ale nepřispívala jsem, většinou jsem byla ráda, že jsem stihla prolítnout pár stránek a spíš jsem čerpala inspiraci:slight_smile:. Jak jsem psala, malá a hlavně cvičení s ní nám dávalo nejenom psychicky, ale i časově dost zabrat:(.Teď se doufám blýská na lepší časy a tak snad bude víc času na pokec s vámi a na řešení radosí i starostí s našema prťatama...
3. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj olky,
já jsem se už dlouho neozvala. Kája je příliš živá a málo spí, takže mám na ostatní aktivity málo, nebo žádný čas. Nestačila jsem ani číst všechny příspěvky. Teď jsme byly měsíc v Plzni za taťkou. Nuceně kvůli počasí a dalších 14 dnů u našich a všude bez poče. Kája leze jako blázen, stoupá si u všeho a za ruce skoro běhá stejně jako v chodítku z roku raz dva. Našla jsem ve sklepě konstrukci, připevnili jsme na ni spoďáry s nohavičkama a jak si ho malá užívá :grinning: . Ráda tancuje, hned, jak se pustí hudba. Má 1 zoubek, který se vyklubal takřka bez problémů. Byly jsme na 9ti měsíční kontrole. Je malá a drobná, ale zdravá. Měří 65 cm a váží 7410 gr, ale hlavně je zdravá.
3. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
vok8, pusinecka, izina: mrkněte do IP :wink:
4. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,mohu taky k vám?Mám doma dubňátko a nemám kolem moc lidí s kterými bych mohla probrat radosti i starosti s ním
4. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
já pár dnů vynechám a tady je mrtvo
tak teda naschledanou, ráda jsem vás "poznala" :wink:
4. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
holky kde teď píšete??? Co je to FB?? jste tam nebo na nějakém jiném serveru??? Dlouho jsem tu nebyla, ale pochopila jsem, že je nějaký problém a že asi jdete jinam. nenechávejte mě tady samotnou :cry:
5. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Pokud jsem to dobře pochopila, FB je facebook, ale zatim jsem se tam nedostala :unamused:
6. únor 2010 ve 23:37  • Odpověz
No já úplně čumím, kde všichni jste?
Já s holkama nestíhám, přes den mi spí jen 20min v poledne, to se stihnu jen naobědvat a max. umýt nadobí, jinak jsou moc živý, všude lezou, pořád padaj :sweat_smile: , jsou už po druhé nemocné, tak i docela protivky, pořád mi visej na nohách, takže se toho dá fakt dělat, jak sednu k pc, tak po mě lezou, bouchaj se hlavou do židle, skřípou si prsty do šuplíku :sweat_smile: , tak jsem je dala s košíkem hraček do postýlky, abych vás stihla pozdravit a zjisitit novinky o dětech a vy nikde :confused:
11. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
zan,
to tě obdivuji. Mně vše co jsi popisovala, dělá jen jedna a jsem na tom stejně :grinning:
11. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
ahoj, žanet máš to dvakrát těžší než my, ale taky ti dávaj dvakrát více lásky, no každopádně to máme s dětičkami veselé, přidala jsem fotku staršího Tomáška v karnevalovém co jsem zpíchla, tak jukněte jak chcete, mě se taky nedaří na tu novou diskuzi, takže budu asi tady, uvidíme, pokud budu mít s kým si tu psát..
12. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.