• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
niki: my taky a je to cim dal lepsi, ona je jen nase Dr. akcni, myslim, ze uz by ta rehabka ani nebyla treba, ale pravda je, ze jednou nas to nezabije a aspon bude jisty, ze to delame spravne :wink:
22. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Lepší akční, než laxní... To je jasný :wink:
22. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Saru, co vůbec vaše číči na malýho? A kdo se o ně staral, když jste byli u vašich? Byly s váma?
22. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
pebi, sklen: krááásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:

skoro bych řekla že naše "mrně" s váhou vede, co? :grinning: Má 5,7kg :slight_smile:
Ona není líná se najíst, po mamince, ale dneska už dvakrát zvracela, asi ji to moje krámový mlíko dělá v bříšku paseku :frowning2:

saru: to je fajn, že se lepšíte, jste šikuli :dizzy_face:

niki: Mína se jmenuje můj pejsek :grinning:
22. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
niki: jojo, byly s nama u nasich, takze tam po dome behaly 4 kocky (nasi maj taky 2) a obcas jeste 50kilovej labrador :grinning: Takze Stepanek je od pocatku zvyklej na vsechno. Jinak nase 2 zlaticka ho tise toleruji, obcas k nemu prijdou, cuchnou a zase odejdou, ale ani omylem by mu nijak neublizily. Byvaji normalne s nim, obcas s nim nektera spi v postylce, takze pohoda :slight_smile: A pejsek u nasich si malyho strasne oblibil, kdyz byl venku v kocaru, tak u nej sedel a ani se nehnul. A kdyz se nekdo priblizil ke kocaru (treba sousedka chtela nakouknout), tak na ni vrcel jak zbesilej i presto, ze jindy se k ni tuli :grinning:
22. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj, hezké odpoledne!!!

janca:Zkus to zkombinovat ještě s tím Sabem, já ho dávám ráno , v poledne ty probio a večer zase sab. Konzultovala jsem s doktorkou a je to o.k. od té doby co to takhle dávám máme pohodičku. Držim palce.
22. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Micha: Kupovala jsi ty probio kapky u nas v Cechach? Jannca uz tu neni, tak se jeste zkousim ptat dal :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahoj lucy: ano, normálně v lékárně - 670,-kč. Na Slovensku či v Polsku jsou levnější
22. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
micha: díky :slight_smile:
Holky, dáváte někdo prckům fenyklový čaj po lžičce?
22. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
ano, dávala jsem. Vyzkoušela jsem na ty prdíky snad všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Lucyje: kapičky mám ze Slovenska, stojí tam přesně polovinu - tedy 11 euro.
Micha: IP :wink: ještě pořád spí...

Holky, asi kapky zabírají už spíme dlooooho, kéž by to tak bylo i v noci.
22. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
čau maminy!!
taky se u vás schyluje k dešti? a to jsem teď pověsil aplíny :angry:
Hup, videjko krásné, máš slušně vychované dítě, že se nemá moc křičet :grinning: to by se mi doma taky moc líbilo!!!
Kači, obdivuju tě, že pracuješ, já bych se na to asi nemohla soustředit. Naše dítě spí málokdy víc než hodinu v kiuse..
Pebi!!! dnes jsem také v noci prcka budila, spal asi 6,5 hodiny, ale já jsem nemohla!!! asi proto, že jsem den předtím odstříkávala, co jsem mohla, abych mohla na ten kurz. a taky to pekelně bolí, když začne sát!!!!! taky to tak máte? nevím, jak dlouho to vydržím :confounded:
22. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Micha, taky si myslím, že neexistuje univerzální recept na to bříško!!! my zkoušíme různé věci, a někdy prostě přestane sám od sebe a rovnou usne. ale začala jsem ráno pít fenyklový čaj, ať se mu dostane odpoledne do kojení, protože ho to nejvíc bolí vpodvečer. Jemu dávám jen sab simplex, žádný čaj.
22. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Siralk, nevkládáš nové fotečky?
22. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
lucy: to máš dobrý, dostane se mu to od Tebe při kojení. Já nekojím :unamused:
Nám se taky osvědčilo při prdíkách když leží na zádech a poklepávám na prdýlku a pak si ho vezmu přes rameno a poklepávám. Tak pořád pořád do kola.
Ale univerzální recept určitě není. Psala jsem si s holčinama kterým nezabrali ani ty probiotika, trubičky nic.

Jo a mimochodem, u nás tedy pořádná buřina. Malýho jsem z balkonu uklízela na poslední chvíli :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Micha, u nás už to přešlo! ale prádlo mi pekelně zmoklo :unamused:
22. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak u nás tedy aktuálně krupobití. :angry:
22. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Prádlo i dítě jsem sklidila včas :wink:
Lucy: jak se bydlí?
22. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
bydlí se super!!§ občas se přistihnu, že mi to ještě nedochází , jak jsme to pěkně zvládli :slight_smile: jsem tu moc spokojená. uvnitř je skoro vše hotové až na šatnu a pověšení obrázků a předsíňová stěna nám chybí. Zvenčí balkony, fasáda a chodníčky. ale bez toho se dá žít!§ hlavně máme i terasu, tak se dá grilovat venku, je to boží :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
To je fajn. Terasa je super, vím. Hlavně že jste spokojený. Jestli budete někdy v Praze a pojedete do Letňan dej vědět, ju?
22. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
Micha, moc ráda, ale většinou máme v praze dost vyřizování, že není moc času. doufejme, že se to zlepší :wink: až budu mít auto, mohla bych sama dojet do Letňan s malým, to bychom se domluvily.
22. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
tak my máme za sebou další aktivní den :slight_smile:
byli jsme v ostravě za kámoškou ...
zoo se sice nekonalo, protože to počasí bylo všelijaké ...ale dali jsme procházku, obídek v řecké restauraci, zmrzlinku v mekáči ....

furtjsem měla dojem, že ondří má tlapy jak medvěd ..a fakt, že jo :sweat_smile: ... má stejně velkou dlaň jako skoro pětiměsíční holčina
no a je i skoro stejně dlouhý ....sice vedle ní vypadal jak žížala - dlouhý a hubenější ..a ona takový macík :slight_smile:

nejdřív se mu zálibně koukala na pinďoura a pak si ho chytla za rukáv a držela ...no přece nebude kupovat zajíce v pytli, že :grinning:

jo a začínáme ode dneška psát nějaké projektíky.... no hlavně to musím ukočírovat, rozdělit práci, abych to neměla jak na konci těhu :grinning:
22. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
lucy: fenyklový jsem dávala - vždy lžičku před jídlem ...ale od jednoho měsíce dávám babycalm ...původně před každým jídlem ...poslední tři dny dávám ob jedno
zdá se, že prdíky jsou za námi ...klep klep

jinak v jičíně ráno pršelo (ale tak jemně) ...v ostravě svítilo sluníčko
22. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Hup: ty jsi prostě na roztrhání. Skládám poklonu.

Tak to je dobrý, že Ondík má už nevěstu. Ale takhle brzy se ukazovat, no nevím nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

U nás je zítra dětský den, tak jsem zvědavá, doufám, že nám vyjde počasí. Taťka jde s Daníkem poprvé, vždy mu do toho něco vlezlo. Já ale přijedu až po lesíku. Do takového krpálu se handrkovat opravdu nehodlám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Tady zatím neprší, ale strašně se zatáhlo, tak to jistě nebude trvat dlouho. Ale fouká dost :cry:
22. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Hmm, tak je to tu :frowning2:
22. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
sklen: však jsem hvězda dubnová ne :grinning:

jako nevěsta to nevím- vždyť je víc než dvakrát starš než ondří :grinning:
a takových už bylo ...nelinka, zuzanka, druhá nelinka ....máme okolo nás samé baby ...bude na roztrhání :grinning:

a nic neukazoval - to ona necuda necudná očumovala :grinning:

jinak právě došla apokalypsa - černo, povichr ...přemýšlím, jestli nemám jít schovat truhlíky :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
HuP: tak jestli to bude u vás vypadat jako včrea tady, tak ty kytky raději ukliď

Tady dnes praskalo květinářství ve švech. Ženský je mají poničené. Se docela divím, že nám vydržely tůje. máme je jako pastelky, ale holky to zvládly :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
Tak si představte, že to naše malé zvíře dnes jen a jen spí.
22. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
hup: díky. Sab jsme dobrali a žádné zlepšení.. Teď nevím, co vyzkoušet dál - jestli probiotika nebo Baby calm..
Volala jsem kámošce pediatričce a ta říkala, že mám možná přejedený mimčo a z toho jí bolí bříško. Váhový přírůstek od minulého týdne je z 3,56 na 3,90 kg. Jenže když ona chce pořád k prsu. Vůbec si nedovedu představit co s ní budu dělat v noci až se probudí a začnš řvát...
22. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.