• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: no ty záda možná bolí ze zvedání ....ale ty klouby určo ne ..navíc - já mám v tomhle ohledu doou fyzičku ..co se týká sílk\ v rukou, měla jsme vždycky srovnatelnou sílu s chlapama
(z mladické nerozvážnosti, jsem dokonce jednoho kámoše vežejně znemožnila, když jsem ho v hospě z hecu dala v páce ..a to závodně plaval :grinning: :grinning: )

kaci: no jo ....ženská může mít vyšší hlásek ... u chlapů je fajnové, kdy mají hlubší :wink:
blbý je, že on nemá ten čudlík volume a tak občas řve jak pepin :grinning:

no já mám krásně hnědé ruce - horší s tím zbytkem - ale už jsem si koupila plavky ...tím pádem začalo být hnusně, že
22. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
hup: presne tak ja, vcera jsem se navlikla do plavek, ze se pujdu chvilku na balkon vyhrat - podotykam, ze do te doby svitilo. Lehla jsem si na deku, zatahlo se a do vecera uz nesvitilo :angry: :grinning:
22. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
holky díky :sweat_smile:

S tím slunkem to znám, brácha se vždycky smál, že prej ať se nevyslíkám, že se slunko lekne a zaleze :grinning:
Já mám taky opálený jen tričko a sandály, jinak nic :sweat_smile:
22. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Bré ranko, noc jako vždy, kojo 01.30, 5.15, 7.30 a pak jsme etě spali do půl 10... Já teď piju presíčko a za chvíli pujdem papat..

Fífa už mluví úžasně! Normálně se snaží o dlouhý věty... Kroutí tu pusinku jako my, mění intonaci, někdy mluví hlubokym hlasem, jindy piští a výská... Fakt už je to plnohodnotnej rozhovor... Musim to někdy natočit. Všichni jsou z toho připosr.... :grinning: :grinning: :grinning:

Mně teda naštěstí nic nebolí, 3x klepu :wink:

A opálená jsem z těch procházek jak bylo hezky. Když dam ruku vedle malýho, jsem jak černoch :sunglasses:
22. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
sranda je, ze kalhotky od plavek jsou mi velky (plandaji na zadku) a vrsek zas malej (i presto, ze nekojim). Tak mi manza poradil, at to otocim, pry mi ta podprda ty moje dva kminky na zadku v pohode zakryje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vtipalek :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
holky ....mě raní ..já dalaomylem ségře adaptér k odsávačce a tak odstříkávám růčobeze všeho ...no to je drbačka ....večer jsem dala 80, teď 50 .... no ještě jednou tolik :sweat_smile:
22. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
hup: tak to hodne stesti :sweat_smile: Ale ty to zvladnes, jsi prece hvezda :wink:
22. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
saru: manža je vtipálek :grinning:
hup. to si mákneš :sweat_smile:
22. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
no tak ruce a obličej mám opálený z procházek taky...horší je ten zbytek. bílá bílá bílá bíláááááááááá, komu by se nelíbiiiiiiiiiila :dizzy_face:

hup....pevný nervy
22. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
saru: to je drahoušek :grinning:

no se ví, že zvládnu ..ale šlehla bych s tím jenom raz :sweat_smile:
22. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Hup tak to seš šikulka! Ručně je to makačka... :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Dala jsem na rajče zase pár foteček - toho novýho plyma, jak spal Fífa na tátovi, jak spolu spali v posteli a mě s Čikem :wink:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_3._mesic/#album
22. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Co vaříte, děvčata? pro inspiraci.... :slight_smile: díky
22. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
niki: krasny fotecky :wink:

mau: mame od vcera rajskou, takze nic :dizzy_face:
22. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Já mam od včerejška bramboráky s čínou :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc teda nic moc, kojení 20, 2:30, 5:30, 9 ....po půl šesté bylo náročné, aby usnula, zase měla kecací a to jsem s ní nemluvila, prostě si pokecala sama se sebou, ani hračky kolem sebe neměla

hup: ručně odsát....hrůza, to jsem musela dělat v nemocnici, pak mi naštěstí půjčili odsávačku, z toho ručního mě dost bolelyprsa a prstíčky :wink:

opálený mám obličej, dokonce už i sloupaný a ruce, jinak nic, a hezky má být až v červenci, ale to už těch pár dní vydržíme a plavky jsem nezkoušela, doufám, že mi budou, nové teda kupovat nechci :frowning2:
22. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
tak díky :slight_smile:

niki: pěkný fotky všech zúčastněných :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem si kupovala plavky na těhu prsa, takže se do nich vlezu :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
já mám dneska pštrosí vejce s br.kaší...taky od včera :wink:
plavky jsem nezkoušela, ale budou mi.jen nevím, jestli najdu odvahu v nich vylézt... cítím se nějak divně...
22. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Maus, já mám maso s pórkem i polívku odvčera, tak bych dnes měla mít čas na to uklízení. tak recept na milánské špagety nikdo neznáte?
22. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Niky, malý je víc podobný tobě, že jo?
22. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
luci: neznám, nevařím :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
luci, jojo... i když někomu přijde víc na manžu.. ale z něj má tak tu pusinu a bradičku :wink:

volala mi babi, že mně nacpali na to plavání s mimčama, tak se tam jdu dneska zeptat... držte palce!
22. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
22. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
my včera byli na těch narozeninách, no hrůza.... :frowning2: Nelili se bála, je to stejné jako s Tomim, když byl malý, začala se rozhlížet po pokojích a zjistila, že není doma a byl konec, taky se jí chtělo spinkat a tak byla mrzutá a nikdo jiný než já nezabral, je to takový maminčin mazel, plakala u všech - ani babičky ani manža nezabral,
když jsme pak přišli domů, to bylo jako bychom vyměnili dítě, byla vysmátá, povídala si, hrála si, no úplné zlatinko
takže návštěva neklapla
pak usnula a o půl jedenácté křik, probudila se a bála se, že asi není doma, tak jsme ji s manžou uklidnili a ona se zase smála, lehla jsem si s ní do postele usnula úplně v klidu a spala až do půl páté, a to kojo bylo ve 21, pak teda v 5 a pak až v 9:30 super :grinning:

jo a dneska vařím jen Tomimu, má nějak podrážděný žaloudek, už 2x zvracel, tak dneska bude mít dietku rýži, my se odbudem řízkama co jsme včera vyfasovali domů :unamused:
22. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Teda Štěpánek má suprovou košili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
nik: spíš jsem blbka, že jsem jí dala omylem ten adaptér :grinning:

jé...kači - to bych si dala ..já mám taky zbytky - žampíkovou majdu, nové brambory a vajíčko

no já se do plvak nevlezu ani omylem
na těhu jsem si koupila vcelku - takže ty na opalování nejsou, že
taky jsem zvyklá, že vplavkách vypadám líp ..no co ..na zahradu to je úplně fuk ....a k vodě se zatím nechydstám
22. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
niki: dik :dizzy_face: Ma ovsem jeden problem - je to 68 a je nam sotva do pasu :grinning:
22. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
jééé já plavky už nemám asi tři roky, naposledy jsem měla na líbánkách.. :grinning: pak už byla jen těhotenství, tak jsem žádné nekupovala a kupovat zatím nebudu, pořídím si je až budu mít svoji postavu...
ahoj holky,

tady bylo o víkendu živo.....

hup: skvělý video :grinning:

luci: receptů je na netu spoustu třeba http://kucharka.cbmonitor.cz/recepty/?j=1839&dkid=2&nazev=milanske_spagety

my máme za sebou vítání občánků, tak jsem udělala nové album http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_12._tyden/
ahojte holky, tak my jsme až na usínání večer měli také fajnovou noc, kojo 21, 1.30, 4.30, 7.00 a spali jsme spolu v postýlce pak ještě do 9 hod. Tedka si tu vykládá v košíku, potřeboval by zalomit, ale nějak mu to nejde, takže kecá a prdí :grinning: a piští, když přestanu jezdit... :confounded: Je zvyklý v tuhle dobu spinkat v kočárku, ale prší, prší, jen se leje, takže prdlačky, sedíme doma!!!!

Mismar-krásné fotečky z vany, už jsem u někoho viděla pár s tatínkama, ale náš tatínek koupání nerad, takže se budem rochnit spolu, akorát musím počkat, až tatka stačí přijít nna koupání z práce...už se těším

Luci- MIlánské špagetky to jsou s mletým masem ne? Nějaké takové už jsem taky dělala...já dnes vařím špenátek a tortelíny
22. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.