• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru. to je fakt frája :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
:wink: enzo, vám to teda slušelo, ta sukně s puntíkami se mi teda hrozně líbí fakt :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
hele co jste to měly s těma neaktuálníma fotkama?.....já tam mám svatbu :grinning:
22. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
enza: jste naaadherna rodinka :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Enz, krásný fotky! Hlavně utý kolíbky... Tam je malej jak andílek :dizzy_face:
22. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
enz: díky

saru: taky houpete na balonu? :slight_smile: ...ondrovi se to napoprvé nelíbilo ..ale na podruhé už nadšeně hýkal
22. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
dadu: díky :slight_smile: se mi taky líbí...... jsem ráda, že mně splaskla ta pneu a už jsem si ji mohla vzít :grinning:

saru: díky :slight_smile: jsem zvědavá na fotky od profi co nás fotil dohromady
22. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
hup: jojo, malej to miluje,krasne si u toho zaprdi a krkne a vetsinou se hrozne smeje :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
enz: no jo ..seklo to oběm ..to je fakt
Na míči houpeme taky, akorát je vždycky celej ocintanej :wink:
nik: no jo .. ondra by potřeboval takovoutu odsávačku, co používají u zubaře

jinak to jed fakt program - růčo odstříkávat a v mezičase kojit spurtující děcko ....den jak malovaný :grinning:
22. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
hup : díky :slight_smile:..... hele ty jsi fakt hvězda...růčo odtstříkávat :sweat_smile: ......jo chtěla jsem se zeptat, jak tady pořád mluvíte o spurtu...to mají jen kojený děti ne?
22. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
hup a proč odstříkáváš?
22. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
už mám 160!!! hurá ...hlady mi neumře :grinning:

enz: no to nevím ...
popisy odpovídají tomu, že by to mělo být jen u kojených ...ale zase to spojují i s růstem kostiček - takže čert ví :sweat_smile:
sem to pomohla, co :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
bram: jelikož jdu večer pryč tak na tři hodinky, tak aby měl co papkat
22. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
bram: já vanu nesnáším, ale když je tam jen trošku vody, tak to zvládám, a do vany budeme chodit jen o víkendech, protože Martin chodí z práce dost pozdě, většinou jsme už vykoupaný

a ještě k té hlavičce, Nela, když spí, tak dává hlavičku zásadně napravo, přes den ji natáčím tak, aby byla zase nalevo, mluvím na ni z levé strany, hraju si s ní z levé strany, prostě aby se to vyrovnalo s tou nocí, a aby jí nepadala hlavička na jednustranu v autosedačce a v lehátku, tak jí na tu pravou stranu dávám složenou plínu, nalevou stranu jí hlava nepadá

holky, všechny máte krásný fotky a okamžitě mi řekněte, kde jste koupily ty špendlíky? nemůžu sehnat, už mě to s..e :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
jaký špendíky???? já chci taky špendlíííík :dizzy_face:
22. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
kaca: to chrastítko ve tvaru zicherky / zavíracího špendlíku
22. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
luci: dobré recepty jsou na MMB, už jsem jich použila hodně a zatím všechno vyšlo
22. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Saru, štěpánek je fakt frajer :slight_smile:
Dadu, tak Nelinka je doma hodňoučká a na návštěvě se jí nelíbí jo? a když je návštěva u vás, tak pohoda?
Zdeni, jsi zlatíčko, moc děkuju za ten recept!!! v nejbližší době to vyzkouším!!! :slight_smile:
A to vítání občánků, to je fakt nádherné :slight_smile: Moc vám to všem sluší. a malý v kolíbce vypadá jak princátko. a to oblečení máš z bonprix ne? :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
mis já ho koupila v Bambuli
22. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Mis, díky. jinak špendlík máme darovaný, tak ti neporadím :cry:
22. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
no tak to se budu muset po špendlíku podívat? máte ho někdo v albíčku?

dadu...tak to si vůbec neumím představit, kdyby takhle emi reagovala. jsme s ní furt někde a zatím to snáší v pohodě. snad se to neotočí...

enz...krásný vítání občánka
22. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
saru: moc pěkný :dizzy_face: Štěpíno vypadá v té košili jako velkej chlap :slight_smile:

enz: krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hezká rodinka :dizzy_face:

My jsme špendlíky podědili, takže neporadím
luci: díky :slight_smile: obleček je dárek, takže nevím odkud
Mis, já ho koupila v obyč obchodě s mimi věcma, za 60 Kč :wink:
22. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
MIs-Máme to stejně, náš tatka zásadně chodí tak akorát po koupání na večerní koj-koj...Já vanu miluju, už se těším na víkend!!!

Hup- aha...já mám nějaké zásoby v mrazáku, ale více se mi už tam nevleze...zatím jsem ještě nikde nebyla, tak jsem nic nepoužila....Já jsem myslela...pže kámoška prej odstříkává průběžně, aby měla více mlíka, tak se ptám,jestli to neděláš stejně...
22. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Já odsávala včera, protože jsem měla nějak moc mlíčka... Tak jsem si dala zamrazit další 120 :wink:
Chceme jet 11.7. na Točník na festival, tak aby měl u babči co dlabat... :slight_smile: I když mrazák je tim zaplněnej dobře... Nikdy nevíš, kdy se to bude hodit :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
kaca: v albíčku ho mají snad všichni, jen my ne :dizzy_face:

holky, díky za tipy, budu hledat další obchody s hračkama, snad budu mít štěstí
22. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
mis: kdybych ho senhala, tak ti ho pošlu, ju? :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.