• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
bram: ne ..to je přece nesmysl ..na co by se mělo dělat víc mlíka než sní prcek - pro souseda??? :astonished:

do zásoby moc neodstříkávám - složení mlíčka se stejně průběžně mění v závislosti na potřebě prcka, takže co s dva měsíce starým mlíkem, že jo ...no a za tři měsíce se stejně musí vylít, že

pokud mám přebytky, nechávám odtékat volně - alespoň se mi pak nestává, e bych měla mega tvrdé kozy

kaci: tak to doufej :slight_smile:
prá tak kolem 6-8 měsíce to na děti příjde - separační úzkost ..a jsou bez mámy úplně v pasti (stačí že nejsu v její náruči) ....doufám taky, že se nám to vyhne ..
ale ondra i teď rozlišuje u koho je v náruči - ne že by řval - ale hlavně když nemá svůjden, je víc v poho

mis: to je divné,že ji nemůžeš sehnat . tady to je snad v každém obchodě, co má jen něco malinko společného s dětmi :sweat_smile:
22. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
maus: tento týden ještě pojedu do Loun,tak to tam zkusím oběhnout a snad budu mít štěstí, když ne, tak beru tvoji nabídku :slight_smile:

hup: byla jsem ve 3 obchodech, pak vTescu a Globusu ... a nic, všude samé moderní hrkátka, ale obyčejné ne :unamused:
22. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Hup, v mrazíku vydrží 6 měsíců :wink: A myslim, že se může hodit, mít zásobu... Aspoň mně se to už osvědčilo, když měl Filda den, kdy nechtěl prso a z flašky si to vzal v poho (měla jsem měkčí prsa a odstříkat toho taky moc nešlo...)

Takže než nechat vytéct, radši to odstříkam a zamrazim.
22. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Hup- No, já si říkala, že je to blbost...myslím, že se tvoří přesně podle potřeby miminka...Necháváš volné odtékat? Tobě tak moc teče mlíko, jak máš nalité prsa?
Tou rukou tě lituju, zkoušela jsem to ještě v porodnici a šíleně to bolelo, jako mířit do skleničky :grinning: nakonec jsem stříkala ve sprše jen tak do prázdna a byla to úleva!
22. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
HOlky, máte nalité každé prso jinak? Mám vždycky více pravé a levé nic moc, ale asi to také bude Adýskova práce...z pravého miluje, levé jen tak žvatlá a zkrátí koj-koj na minimum
22. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
mis já v té Bambuli právě narazila na ty klasický chrastítka co pamatuju u bráchy a za zlomek ceny co jsou ty moderní
22. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
nik:no někde píšou 3 měsíce -
každopádně to je fuk, protože mlíčko měsíčního miminka nestačí půlročnímu klackovi

ale pokud ám to tak vyhovuje.. :wink:
já nesnáším zásoby obecně

bram: no bez vložek bych teda být nemohla - mívám je pěkně nacucané:slight_smile:
prsa mám celkem normální (jako bez kojení) jen trochu visící :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Na kojeni.net teda píšou, že když je málo mlíka, má se dítě často přikládat + odstříkávat. Bramboro, nedělá to ta kámoška kvůli tomu?
22. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
hup: no já právě četla s tím spurtem, že se vztekají u krmení, páč chtějí to zadní mlíko, které už znají a né jen pít to přední, a že vlastně trvá ten týden než se to zase tak utvoří k potřebám dítěte......takže si myslím, že když my máme to mléko vlastně pořád stejný, tak by krmení mělo být v poho :grinning: co se týče chování a nálady v té době růstu....tak nějaký neklid a podrážděnost se nám asi nevyhne.....přeci jen je to asi bolí..........mně teď pěkně bolí záda a kolena a taky jsem z toho otrávená :grinning:
22. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Nevím...ona má mlíka dost...já když jsem měla prsa víc nalité, tak jsem nějaké zásoby udělala, asi deset skleniček, více ne...mám pidi-mražáček, více by se mi tam ani nevlezlo...

HOlky, dostaly jste některá menzes při kojení?
Je to normální?
22. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
bram, hup už po 6nedělí.. Maus měla už taky.. Já mam teď..
22. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
enz: asi ti rostou kostičky :slight_smile:

bram: je to normální :wink:

nik: já ti nevím, jak to s těma mýma krámama je ..od té doby zas nic :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
jo jinak kojící holky -mamka a její kolegyně řešíteď hodně případů zánětů - no a všechny mají stejné příčiny - už to jsou rozkojené baby, které to berou jako rutinu a moc se nechrání a začaly spát s otevřeným oknem a ono je ofouklo ... tak bacha, abyste si taky nepřivodily takovou "radost"
22. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
no to je psycho http://www.nasemiminko.cz/rtl-vysila-reality-show-s-vypujcenymi-miminky
jestli byste do toho zapůjčili svoje zlatíčka
22. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,

Mismarko, Matýsek špendlík dostal, ale viděla jsem ho taky v Bambuli, jak ho kupovala Enza :wink: . Fakt tam maj krásný hračky, takový ty klasický, co jsme mívali my (i modernu, jasně), a za dobrý ceny :wink: Já jsem tam Máťovi kupovala medvídky na kočárek, takový ty chrastící, co se tam napnou :wink:
22. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
hup: ani za milion :astonished:

petu. taky jsem kupovala na kočárek :wink: a pískací.....akorát nám na to reaguje spíš pes než Vojtíšek :grinning:
22. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
brej den maminy,

hele co se mlíka v mražáku týče, tak rozhodně nenechávejte dýl jak 2-3 měsíce, kor jestli to bylo mlíko z prvního měsíce, jak psala Hup, mlíko se nemění jen podle stáří miminka, ale i přes den, po ránu je víc tučnější a tak, ale ještě k tomu mražáku, mlíku sice po těch 3 měsících relativně nic nebude, ale mění se tam zmrazením mléčná bílkovina a ještě nějaká složka (nevím jak se jí říká) a stávají se z toho alergeny - prostě laicky řečeno, můžete dítěti tím způsobit min. průjem, ale i alergickou reakci nebo náběh na ní - věřte už skoro odbornici

jinak špendlíků je u nás všude plno, hlavně v t
22. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
hlavně ve specializovaných obchodech, já mám oranžový od firmy Farlin (mám d nich i spousty jiných věcí) a stál 40 kč
22. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
NIk- to jsi mě s tou menzes uklidnila...ani nejsem připravená...doma žádné vložky :unamused:
Jsem se trochu lekla, přitom sjem byla min. týden na gyndě a dr. mi říkal, že mám děložku jako bych ani nerodila :grinning: lichotník jeden falešný! NO, škoda, že jen tu děložku :angry:

HUp- já se tak snažím, aby mě neofouklo, že jak zapomenu na procházku mikinu a mám ty "mlíkárny" jen tak, tak se prostě necítím, úplně se psychicky osypávám z toho strachu! Ale zase na druhou stranu, je to děsně ošemetné....mám děsné návaly....nevím, jestli je to hormony anebo kily navíc....tak člověk by větral často!
22. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
bram: no já to píšu hlavně pro exempláře a lá já ... co šetřivý režim neumí aniv šestinedělí ...natož po třech měsících :slight_smile:
člověka to třeba nenapadne a nic extra se z toho neklube
22. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
ondra má inovaci!
nejdřív si do pusydával paleček, pak dva ...dneska mě chytl za prst a narval si ho tam k tomu jednomu palečku a pak tam nějak vpašoval i tem druhý za stálého přidržování mé ruky :grinning:
22. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
JItu- to, co říkáš, zní logicky, ale bije se to s tím, jak existují ty mléčné banky, pochybuju, že tam mají skleničky a na nich napsané od 1.měs. děcka, pak od jiného děcka...co? :grinning:
22. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
bram: no to nevím, jak to je v bankách ..ale jitu má recht :wink:
22. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Nazdárek ženy..
tady to teda dnes fičí...to bude asi tím bájo počasím venku co??Tady sice ještě neprší, ale vypadá to, že každou chvíli začne..tento způsob léta zdá se mi být poněkud podivný :rolling_eyes:
V pátek už jsem nestihla reagovat, tak jen dodatečně:
Luci bryndák malýmu nedávám
Mag jestli jsi myslela to pruhované body tak to je z HM
Maus žehlení u ordinace plánuju pořád, jsem velmi ráda, že je ten seriál 2x týdně neb většinou to aspoň jednou vyjde :grinning: Mimochodem jsem vyžehlila o víkendu, ale už má zase kupičku, takže zítřek to jistí :grinning: :grinning: Co budu dělat o prázdninách, kdy je na seriály okurková sezona a dávají tam naprostý koko..jak např. Hospodu to nevím, asi přestanu žehlit...
Hup valašský gen je super idea, asi to bude tím, ale mně taky přijde Ada zcela jinej, ale to je jasný :wink: V červenci jedeme na 3 týdny na Valachy, tak uvidíme, zda se nevrátíme zase o kousek podobnější pravému valašskému ogarovi :astonished:
22. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
hup- já myslím, že jde o úhel pohledu, proto říkám, že to zní logicky...určitě v porovnání mražené kontra čerstvé bude čerstvé zdravější...mamči, které berou z mléčných bank zase asi koukaj na to, že mateřina je lepší než umělé...já se tady nechci být do krve za zmražování....se svými 8-10 skleničkami ani nemám nárok.... :grinning:
Koštovala jsi někdy své mléko? :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Než jsem to dopsala tak začalo pršet, to je paráda, ještěže aspoň ten víkend byl docela fajn, teda krom pátku..šla jsem k tý doktorce a lokální mrak mě nasr..hned při odchodu z baráku a pak při odchodu od mudr, ale to už nebyl lokální, ale pěkně z něj pršelo celej pátek.
Jo a ptala jsem se svý mudr, zda už můžu normálně cvičit, tak na mě koukala jak na debila ( tím proslula už v průběhu mého těhu ) a říkala, že proč bych jako nemohla ( nejsem si jistá, zda si všimla, že májm na břiše jizvu a nemyslí si, že jsem rodila normálně ). To jen že jsme to tady s někým řešily, kdy se může po sekci začít cvičit...takže už jen trochu odhodlání a je to :wink:
22. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
akit: no tak to potáhněte kousek dál ať je porovnáme naživo :slight_smile:

bram: nee
samo, že každému vyhovuje něco jiného - ale vlstnosti mlíka zůstávají stejné i když mrazíš i když nemrazíš :wink:

akit: u nás je lokální mrak, ze kterého více nebo méně prčí už od rána
22. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
To je zajímavé, to moje dítě je momentálně líp naladěno ve spánku než live!!! :confounded:
Vhůru brečí a ve spánku se směje...TO JE ZAS DEN...
Právě jsem si našla vaše začátky, holky...to je hezké, jak každá z vás psala, že je těhu... :sweat_smile:
Já jsem tu kdysi také napsala cosi, ale asi ne k vám, termín jsem měla až 13.května, tak asi tam...tehdy jsem to moc nepochopila...tak jsem už více nechodila...
22. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Hup budeme kousek od sebe, můžeme udělat nějaký mini moravský srazík...
Na počasí je naštěstí jižní morava ideální, často prší po celé čr a tady nic..teď už zase vykukuje sluníčko, ale je to jen dočasné neb mraků je na obloze více než dost :unamused:
22. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Na historii se budu muset taky kouknout, za chvíli to bude rok, co jsme otěhotněly :confused: ...stejně to letí, za chvíli bude založena diskuze duben 2010..
22. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.