• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
akit: no já jsem pro
třeba se pžidají i jitu, maus, dadu .....
22. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
no jo ..to to letí ..hele to je fakt mazec
před rokem touhle dobou jsem byla na výmaz, že to nejde :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Já taky, hup :grinning:
Začali jsme 1. června a já už se cítila každým dnem těhu... :grinning: :grinning: :grinning:
Hned první měsíc jsem vypatlala 4 testy a nic...
22. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jj třeba se nám podaří se sejít..bylo by to fajn. Budeme na chatě, tak byste klidně mohly dorazit i tam anebo já přijedu blíž k vám, je mi to fuk. Chajdu máme na Bystřičce, mezi Valašským Meziříčím a Vsetínem, z Jičína skoro přes kopec, to jen tak pro info pro ty, kdo by se chtěl srazit :wink:
22. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
ženský ukecaný :grinning:
se srazíkem souhlasím :slight_smile: kdy a kde???

hup: zánět prsu ale způsobují bakterie, ne chlad. To mi řekl doktor v nemocnici, když jsem ho měla a i jsem to četla, tak nevím, jestli je i nějaký zánět z chladu.

Já sjem tu historii četla včera, je to mazec, jak nás přibývalo a tak, pocity, dojmy,...hezký to bylo
22. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
akit: já vím, kde je bystřička :wink:..sice nejsem origoš z valach ..ale tohle jsem věděla i když jsem bydlela v opavě :slight_smile:

maus: no možná to není zánět ...možná jsem nepochytala všechny info správně ..ale podstatné je to, že to bolí, je to zatvrdlé atd.
ono je vcelku fuk, ak se to jmenuje - hlavně se tomu vyhnout :grinning:
22. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Maus....tak já si to pomaličku čtu tedka...úplně se mi to vrací, jaké ty začátky byly a jaké jsem byla tele :grinning:
Ale stejně je zajímavé, jak rychle člověk zapomíná...porod byl můj nejhnusnější zážitek, ale ještě jednou bych to maminování chtěla zažít a Adámkovi nadělit sestřičku...doufám, že se mi podaří přítele přemluvit, pže chce zůstat jen u jednoho dítka...a to mi příjde smutné :frowning2:

Aki....mohla bych se vtěrknout na ten srazík ? :wink:
22. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
hup: jasně :slight_smile: to je furt trápení s kozama :grinning:
22. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
bram: bylo to krásný období, i s těma trablema :dizzy_face: Manža taky druhý nechce, ale zatím to neberu vážně, je to moc čerstvý. Uvidíme za pár let. Ale na porod nevzpomínám ve zlém, bylo to vyjímečný :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
maus: no ...přesně ...

teď mi připomnělo - seděly jsme s dvěma kámoškama v parku na lavvičce a všechny tři kojily ...a šla kolem paní s kočárem a prý na nás: vy jste tady jak srdužené mlíkárny ...a došla k vedlejší lavičce, vytáhla kozu azačala taky (za chvíli se k ní přidala kámoška) ....jste tam seděly v lajně ..musel to být pohld pro bohy :grinning: :grinning: :grinning:

budu muste taky kuknout
22. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
ty jo tak teď jsem měla super zážitek.....byla jsem se psem na veterině.....Dg. zánět anální žlázy...tak jí to mačkala.....no hrůza...já ji nemohla udržet a myslela, že mě kousne i přes náhubek...podotýkám, že máme trpasličího jezevčíka, který váží míň než Vojtíšek.....pak jí promazávala konečník což budeme muset dělat 4xdenně/no to chci vidět/ a nakonec 2x injekce...na antibiotika budeme chodit obden....suma sumárum rovných 500.- a vystreslej pes........a venku řvoucí Vojtíšek ......teď je zalezlá pod stolem ani pamlsek nechce...asi se mnou nemluví za to mučení a Vojtí spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Teda, Zdeni, kde k tomu chudinka přišel, to je trápení :cry:
22. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Maus- já taky nemyslela ten závěr porodu... :wink: ten byl nádherný!!! Ale těch fyzicky náročných 12 hodin předtím... :sweat_smile:
22. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli jste už někdo dával nějaký léky prckům. Tom má skleněný oči, trochu pšiká a občas zakašle, koukala jsem na ten panadol pro děti a je až od 3 měsíců, nám byli 2, tak nevím, jestli ho jet koupit, nebo ne, doktorka už neordinuje a bojím se aby se mu to na noc nezhoršilo, máme nemocnýho taťku, tak nevím, jestli to mohl chytit od něj, když mi doktorka říkala, že pokud kojím, tak by malej nic chytnout neměl :pensive:
22. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Kettm, my nedáváli nic, jen na prdíky.. malej má trochu rýmu, ale nic vážného, jen mu musím vybírat nosánek. Zavolala bych na pohotovost nebo do lékárny.
22. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Maus jaký vtírání?? To je přece jasný že můžeš, každej kdo bude chtít může :wink:
22. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Chtěla jsem napsat Brambor, jsem husa :grinning:
22. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
tož kdyby se srazík konal v době, co budu v Prostějově, tak taky dorazím...akorát já ještě nevím, kdy v PV budu.... ale to bysme se domluvily operativně
22. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
jo a ještě jsem se chtěla zeptat, kde je ten obchod Bambule?
22. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
koukněte na tyhle legrační obrázky :slight_smile:
to je děs, mně se nechce nic dělat. a mládě zase spinká :grinning:
22. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
22. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
holky jaké byly ty stránky kde jsme kupovaly trička - miluji maminku apod..?? nemůžu si vzpomenout. bylo to bess a něco protože když dám bess sk tak tam jsou nápisy na trika jen ve slovenčině a já je chci česky...a bess cz je něco úúúúpně jiného :unamused:
22. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
enz: chudák psiště ....ale on to rozchodí :wink:

kett: taky bych si cinkal dr. nebo alespoň do té lékárny

luci: to nefunguje :wink:
22. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Mis my budeme na chatě od 10.7. do 2.8. tak třeba se trefíš, bylo by to fajn..
22. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
akit: no zrovna na moje narozky - tak to uděláme nějaký nealko mejdan :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
hup, asi jsem někde něco nepřečetla... :fearful: k čemu bych se měla přidat,?

jinak mám novinu, Nelili se dneska prvně přetočila když pásla.....natáhla jednu ručku a už tam byla, ta měla takovou radost až pískla... :grinning: pak to ještě zkoušela, ale musela hodně myslet, teda aspoň se tak tvářila, pak na to přišla čím to bylo :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
ket, to je fakt, říká se, že pokud kojíš neměl by chytit nic, ale náš tomi taky ve 2 m dostal šílenou rýmu, dr. napsala kapičky a měli jsme dávat ditiaden aby byl klidný a lépe dýchal, pak jsme museli dělat vlhký stan, to byla hrůza, no ale horečku neměl, to ti neporadím, kdyby bylo hůř určo bych volala na pohotovost, tam ti poradí.. :wink:
22. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
tak už jsem to našla, pokud by prcci dovolili určo bych na moravský srazík došla... :grinning:
22. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak my byli 3 hodiny na prochajdě, bolí mi nohy :grinning:
Plavčo vyšlo, už mam přihlášku, jen jí nechat potvrdit u Dr. :wink:

Já chci taky srazík! U Mikulova nikdo nebudete?

Jdu hledat ten první Duben a dam sem odkaz...
22. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.