• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
dadu:jj... moravský srazík

jo s tím přetáčením ..
ondra se přetáčel ..pak měl fázi přicházení jak na to (přesný popis dadu) ..no a jak na to přišel, hodil to za hlavu, jako že se tím už nebude zabývat ...a už se zas netočí
22. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
nik: no já celý den čekám, že přestane pršet, abychom alespońna chvíli vylezli ..a nula ...no a v dešti to po mě fakzt nmůže nikdo chtít :sweat_smile:

s mikulovem počkej, až nebudeme kojit :wink:
22. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Tyjo,petu tam s námaa byla od začátku? Já myslela, že se přidala dýl :sweat_smile:
22. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3503339

Jitul, našla jsem ti odkaz na to polstrování.

TEdy holky vy ale drbete, sakra nestačím dočítat. Hup, pěkná fotka.
22. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
sklen: dík

nik: to je dobrý to vaše "dýl" :grinning:
22. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Co dýl? :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
nik: no česky je přeci"později" néé :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
Niky, to si pamatuju, Petua byla na začátku a pak dloouhooo nic :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Dadu- nádherné naušničky, to se nás netýká, škoda :grinning: .....možná až v pubertě, jestli bude po mně :sweat_smile:

Hup- u nás taky leje celý den...co chvíli se lepím na sklo a čumím do kaluží a jo! PRŠÍ :frowning2: aspon tedy jezdím s košíkem, asi mi brzo upadne levačka!! :sweat_smile:

Jak psala Akit...vy znáte někdo adresu na sttránky s bodýčkama...Miluju maminku/tatínka?
22. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2927531&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

také jsem sem hodila nové fotky, se musím pochlubit, že to pasení už nám jakž takž jde! :sweat_smile:
22. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
Bram už to vím, jsem si vzpomněla při umývání nádobí :grinning: , že to je cesky.bess.sk
22. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
hup, :wink: tak tohle je plzeňsky :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Dík Aki, kouknu na to
22. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
jojo Hup...taky minulý rok v tuto dobu jsem byla naměkko, že to zas nevyšlo a furt jsem se psychicky lízala z potratu

jo moravský srazík...no já jsem pro

Bram...svoje mlíko zkouším dost často, když ho v lahvičce ohřívám a dávám Lukimu, tak jestli třeba není zkyslé, když je z ledničky nebo tak, už jednou se mi stalo, že bylo takové "jeté", jsem ho po odstříkání zapoměla dát vyvětrat a dala ho hned do lednice, ale zjistila jsem to až když už byla půlka lahvičky vypitá - ale pil statečně bobek, asi měl veliký hlad, takže zkouším pravidelně, ale už jsem tu psala, že mi nechutná, ale manžovi jo
22. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Kett...a má teplotu??????

no já právě myslím, že to bylo bess.cz, nebo se pletu?

tak se pak rozhodněte kdy ten srazík, jen manža má 17.7 nározky, tak nějak ten víkend kolem toho data to nevyjde. A bylo by to i s prckama, že? a na celý den?
22. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
tak já před rokem v tuto dobu byla po zamlklém potratu a tak jsem se chystala od 1.7. nastoupit do práce a přestat myslet na otěhotnění.....no a ejhle ke konci srpna jsem šla na rizikové :grinning: ty jo ten čas tak letíííííííííí
22. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
holky a dokonce už je založené téma březen 2010 :dizzy_face:
22. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Jitu- odstříkané mléko se musí dát vyvětrat?Já jsem si lízla a mlíčko mám nasládlé, ale spíš vodové...

Já jsem před rokem byla ještě jakž takž...zoufalost jsem si vybrala až v srpnu jako netušící těhule...
22. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
čekám až se mi dítko po 2h vzbudí a půjdeme koupat a tak jsem začala pročítat ty začátky........je to dojemný...až z toho mám husí kůži... :slight_smile: koukala jsem, že jsem se přidala až skoro po 2měs........áááááá tak jdeme už taky konečně koupat.....si dal na čas......a pěkně střílí :grinning:
22. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
Holky náš malý má asi hlad nebo nevím. Po obou prsíčkách si dal ještě 50 čaje, no je to normoš????

Holky krásné fotečky, jsou to prostě super mimča.
22. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
To my jsme se už snažili touto dobou o miminko. Začali jsme v dubnu 08 :grinning:
22. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Já jsem vloni touto dobou měla poslední předtěhu MS :slight_smile:

My už máme okoupané, za chvilku se nadlábne a půjde chrnět. Odpo jsme trávili procházkou a pak jsme jeli k tchýni.

Těším se na srazík. Kde teda? A klidně i přes noc, ať si to užijem, ne? :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
bram: Adámek je fešák šikovnej :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Bram: jj, malej je krásnej

my už hajkáme :wink:
22. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Holky, děkujem, my právě už ležíme, 3 kolotočové písničky za náma a nespíme, :angry: jo to zas bude uspávací maraton :unamused:
22. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
emi už spinká od osmi...usínula sama :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
taky usínáme sami

jinak kamarádka mi půjčila kolotoč na dálkové ovládání, a ten nás taky moc nebere. Ach jo, u nás snad jen ta hrazdička a mámči náruč
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
jitu: taky jsem měla popotratovou depku ..a nyvíc jsme měla tu "vidinu" ...ale to jsem tu už psala

jinak jsme byla u kineziložky ...a vrátila jsem se a ondří plakal a nespal
vzala jsemho do náruče, řekla, že mamča je zpět a běhhem minutky usnul :slight_smile:
už to pozná, dareba :sunglasses:
22. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.