• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak my už taky zase spinkáme :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Karolí si trošku cucla a už taky chrní :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak my budem asi poslední nespící mimi, on chce zase pít! a to jedl během celých zpráv..
22. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
sklen: jakej dáváš malému čaj?
22. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Hele mně je jedno kdy a kde to bude..asi by to mělo být někde napůl cesty, ať to nemají ostravačky moc daleko...ale klidně to může být i u nás na chatě, pokud to pro vás není daleko...nemám s tím žádný problém :wink:
22. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ne, Luci, my opět protivníme a nespíme...já vím, je to asi sadomaso, ale zkoušíme dnes to poslední....prostě necháváme plakat :frowning2: Pže už fakt nevím, co!
22. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Luci nejste poslední, náš adam se teprve s tátou koupe, dneska si hoši dali načas, ale to neva neb malej celej den chrupkal, tak není unavenej..
22. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj :grinning:
Taky nesmípe - Natálka usína kolem 22 hod :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Včera Karolí usnula až ve 21, nějak jí to nešlo. Ale dnes vytuhla už u jídla.
Já bych neměla to srdce nechat ji plakat...ale asi kdyby nic jiného nefungovalo tak bych fo toho taky šla... :unamused:
22. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
bram:, a zavinout nepomáhá?
22. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
akit: nebo v jičíně :grinning: ....ne, jemi to fuk, jsem mobilní, tak přijedu ale kidně i u nás (barák, zahrada..)
22. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
koukám že je to všem jedno, tak to se asi nedomluvíme :grinning:
22. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Hup- přičítám to tomu spurtu...já nevím :frowning2: prostě nám to usínání nejde...zavinování probudí ještě větší vztekání a pak je celý zpocený...vždycky to na chvíli zkusím, ale pak mi to srdce trhá... :unamused: tak ho nechám volně...taky jsem si říkala, jak je celý roztržitý, metoda mojí nejlepší kámošky, dát přes očka plenu...to celkem pomohlo....prej je tak zvyklé usínat více dětí, i starší si prý do školky na spaní nosí plenku na obličej....ale dnes už je tma...dokonce jsem si říkala, že je prostě na něj brzo...ale včera tohleto předváděl i ve 22hod....Tatínek s ním zkoušel usínat v lůžku, ale při položení do postýlky to bylo stejné...JÁ UŽ FAKT NEVÍM...

Holky, nemyslete si....mám z toho jeho pláče už taky knedlík v krku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Mau: já jsem koupila od Hipp fenikláč a řekla bych, že mu chutná. Dřív mi nechtěl dát do pusy flašku, tak jsme mu ho zkoušeli stříkačkou, ale teď v poho.

Hup: jakou vidinu?? nevím nic???
22. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
bram: my také máme plenku, začal minulý týden, už jí chce i v kočárku a co kdybys ho dala na bříško???
22. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
bram, tak to zní hrozně, je mi to fakt líto. náš už se taky ozývá... nakázala jsem manžovi, ať ho nevytahuje z postýlky a uspává slovem a kolotočem :slight_smile: tak jsem zvědavá, jestlito zabere.
22. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
No, nevím, už jsme to nevydrželi, už ho tam tatka zase má na lůžku a hladí ho a uspává takhle...tak to je zas na hodinu ještě...pže tam ho jakž takž uspí a položí do postýlky a bude cirkus nanovo....pak tak najednou usne, ale mám pocit, že z toho vyčerpání z toho všeho okolo...
22. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahojky holky,
u nás se spí tak na půl - Radek už snad dobojoval s Aminkou (byla strašně rozdováděná a vůbec se jí nechtělo do pelíšku, ale už je tam ticho, určitě u ní zase usnul :slight_smile: ) a na Nelíska se zatím chodím ještě průběžně dívat a podávat dudlíčka, ale snad už taky brzy usne berunka.
A na začátky si taky ráda zavzpomínám, nejdříve jsem k vám-nám je nakukovala a pak už jsem se ráno automaticky přihlašovala a hltala každé vaše novinky - vážně to strašně uteklo!
Téda, taky bych jela na srazík, ten v Praze ehmehm moc nevyšel, i když já jako druhá zúčastněná...ale budete tentokrát moooc daleko, jedině to pojmout jako mega výlet!
22. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
můžeme dát pražskému srazíku druhou šanci...

jinak se mnou na sraz přes noc moc nepočítejte...máme víkendy nabité až do konce prázdnin, nevyšetříme už ani jeden :unamused:
22. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Dítě uloženo :dizzy_face: Sice chvíli vyřvával a nechtěl se přisát, ale to je v poslední době na denním pořádku, že před spaním zlobí a nechce pít...opičák jeden :dizzy_face:
Maus domluvíme, já jsem pro Hupčinu zahradu :sunglasses: , teda jestli nabídka platí..co Hup? Je to podle mě napůl cesty pro všechny... :wink:
Luis nazdárek jaká??
22. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
TEď nejsem v obraze, jaký srazík , kde,,, holky já jsem z jižních čech, budu to mít daleko asi všude
22. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
bram: ondří se taky vztakal ..pak mi známá psycholožka, co se i specializuje na dráždivé děti říkala, že se nemám vzdávat, že neví, co je pro něj dobré :slight_smile:..a měla pravdu
teda ještě se to musí doprovodit houpáním a šš
nevím jestli si tu už chodila, když jsme se bavily o tom karpovi

sklen: no od ledna sjsme se sanžili znovu po potratu ..no a na začátku června jsem v našem domě začala potkávat malého kluka (tak 3-4 roky, blonďáček, v 7/8kapsáčkách a košili) ....vždycky se tak někde objevil ...říkala jsem si, že mi hrabe z toho, jak se furt nedaří......pak jedou běžel po zahradě směrem pryč od baráku ..utíkal a smál se a otáčel se k domu .a pak už jen utíkal ...
a pak už jsem ho nikdy neviděla
za pár dní jsem byla u kartářky a ta mi říká (aniž by o tomhle věděla) ..no a v dnešních dnech se vám konečně řeší to minulé těhotenství, dušička od vás odchází ...
hele - krve by se ve mě nedořezal
no a za asi14 dn na to jsem zapadla
22. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
U nás nic novýho :rolling_eyes: Vážili jsme Natálku a má 6,7 kg - když ji nesu do 4. patra tak mám fakt co dělat :angry: Nechápu po kom to dítě je :grinning: Jsem na tebe celej pátek myslela - sis užila s deštěm co. Já jsem byla domluvená s mamkou, že v 11 zajdeme pro ten Oriflame - v 10.30 jí volám, že prší, takže chvíli počkáme, že si myslím, že to je jen přeháňka - ty jo, lilo 14 hodin! Co u doktorky?
22. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
holky, když vás tak čtu, tak jsem měla asi obrovskou kliku - 22. 6. 2008 jsem ještě ani netušila, že manžel konečně dospěje k rozhodnutí mít už dítě - napadlo ho to 28. 6. - a ten den jsem taky otěhotněla :grinning:
22. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Hup: no tedy fuj, teď mám husinu i na zadku. Je mi líto, že jsi přišl ao mimi, to musí strašný pocit. Hlavně ale že máš teď ondíka, tak ten ti to vynahradí.
22. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
no jinak srazík pokud bude dál, tak určo na dýl než nějaký srazík v zoo :wink:
jinak přelom července asrpna bude hezky :wink: ..tk toho využijme
plánujeme s manžou dovču, tak to můžeme nasměřovat někde k tomu srazíku :wink:
22. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
LOU. tak to je dobrý. šikulka :wink:
22. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Bram zkus místo plenky třeba tričko co nosíš nebo tak, někdo mi říkal,že to zabírá...že miminko tě bude cítit, ale nevím, zda to funguje, ale za zkoušku nic nedáš, že..
22. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
loui: tak to trošku závidím ..ale všechno zlé je na něco dobré :wink:

sklen: to tak mělo být :wink:...manža to první bral jako samozřejmost, o ondru se bál a bral to jako dar ...
a ondří nám to vynahrazuje absolutně :slight_smile: (čímž ho teda nechci pasovat do role nějaké náhražky :sweat_smile: )
22. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
sklen....manža říká, že je šikulka on - chlap no :sunglasses:
22. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.