• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hup- ted jsem to moc nepochopila, co ti to ta dr. řekla?
Nechodila, co je to ten Karp/karp...

Také jsem byla u kartáře, asi v dubno loni...moc jsem mimi chtěla, ale přítel, že mám počkat, až dostane v práci smlouvu na neurčito...jen jsem se zeptala u toho kartáře, jeslti budu mít miminko brzo...řekl, že ano, jen že si mám dořešit drobné gynekologické potíže, aby nebylo následné oplodnění moc komplikované...tak jsem naběhla na gyndu, tam mi řekl, že se mi nepatrně prodlužuje cyklus, dostala jsem tbl., v červnu jsme se začali snažit a po 2 menzes se to povedlo... :slight_smile: ale se svou povahou jsem stejně za ty tři měscíe stačila být "neplodná", měla všechny nemoci atd. :grinning:
22. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ne to určitě ne,ale je to fakt zvláštní. :confused:
22. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
ty jo, já jsem u kartářky nikdy nebyla. tady asi ani žádný není
22. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
NO, já si na první "naostro" také pamatuju uplně přesně...strašně jsem na toho svojeho Berana tlačila...plakala po každé návštěvě u své nej kamarádky, dítě chtěla jako NIC jiného...
Pak při jednom milování "se nechránil" a já byla jak blecha štastná...ale zároven jsem děllaa jakoby nic... :grinning: pže jsem nevěděla, jestli se spletl nebo jestli to myslí vážně a začala nová etapa...
Pak byl trochu naštvaný, že to tak prožívám...hned od začátku sjem dělala svíčky, křížila nohy, v ovulaci ho nenechala ani noc v klidu...říkal, nech tomu volný průběh...JÁ??? nemyslitelné :grinning:
22. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Luis bylo to super. Ráno přeháňka jak prase, tak jsem říkala mužovi, že kdyžtak mě tam bude muset odvézt, pak vylezlo slunko, tak jsem odvoz zrušila a když jsem vycházela z baráku, tak začlo poprchávat, ale to bylo jen tady a když jsem jela od mudr, tak byl chcanec jako prase...No u mudr nic nového, jsem se zeptala na to cvičení, ale to už jsem tu psala, že na mě koukala zase jak na vola, proč bych jako nemohla cvičit...no a zase jsem se zapomněla zeptat a to zda mi jako vezme krev nebo kdo jako zjistí, zda už nemusím jíst to železo ( ale to je jedno, železo už stejně nemám tak co :sweat_smile: )
22. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Bram: no to tedy čumím. Tak to já ne. Jen jsem ořvala každou men.... když se ta mrcha dostavila. TAky jsme na tom leželi a nic. Pak jsme jeli na dovču a z dovči jsem už sama nejela. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
teda hup to je drsný.....to jsem nevěděla, že jsi měla takové vidiny.....jde z toho mráz po zádech :astonished:
22. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Enz: to mi povídej :wink:
22. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jéé, chcete se zasmát, já našla fotku z porodnice. No fůůůůůůůůůůůj, to byl mazec. Ani nevím,že mě fotily.
22. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jojo - to dopoledne si pamatuji, sluníčko krásně svítilo a podle netu mělo v Brně pršet až po 15 hod. Prý má pršet až do středy :angry: Jsem dnes v autě koukala na venkovní teplotu (doma totiž teploměr nemáme) a bylo 13 stupňů - to je fakt humus. Tvoje doktorka je prostě blbka. Já jsem začala na tvoje doporučení jíst multivitamíny - Elevit a taky jím rybí tuk.
22. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
To vytahané břicho je vidět i v té košily. :angry: :angry: :angry:
Lou: no tady taky prší jako ................... :cry:
To je fakt pech - minulej týden bylo až do čtvrtka nádherný počasí a v pátek - kdy jsme tady měly koncert Lennyho Kravitze tak lije celej den - chudáci lidi, co na ten koncert šli. Původně jsme to taky měli v plánu ale pak jsme byli rádi, že jsme lístky nakonec nekoupilï. Jsme to jeli omrknout na kopec, ze kterýho byl vidět celej stadion - vypadalo to moc hezky, Lenny krásně zpívá. Jen škoda, že jsme něměli dalekohled - kdybych viděla Lennyho (a hlavně jeho prdelku), tak by mě manžel z toho kopce nedostal :grinning:
22. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
22. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Luis ta moje kamarádka z Ovy jak jsem ti psala sem jela na koncert Lennyho a po něm si jely s kamarádkou koupit do Tesco nový hadry... :grinning: ale byla unešená a myslím i zamilovaná.. :grinning: To je ta kamarádka, co žila jednu dobu v Anglii a tak dovezla Adovi dárečky a mezi nima i mini zubní kartáček " z dovozu " jsem se musela smát :grinning:
22. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Loui- píšeš v profilu o Maliníku a lněném semínku, můžu se zeptat, užívala jsi to a myslíš, že ti to pomohlo?¨Ptám se, pže jsem ho měla doma také koupené a připravené k užívání, ale nakonec jsem nestihla, pže jem rodila v 35tt
22. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Já dojídám ještě ten mamavit a pak si koupím něco lepšího...Počasí je na ho...my dnes nebyli venku vůbec. Teda já jo, šla jsem do schránky :sweat_smile: Sice dopo nepršelo, ale my s Adou vstávali až kolem 11 :astonished: a ven už to nemělo smysl. Tak pokud se ven nedostaneme ještě další 2 dny tak to bude bájo :angry: Ale v neděli jsme byli na přehradě, vypadá to zajímavě, ale stále ještě není nic vidět, ikdyž machy mi tvrdí, že tu vesnici určitě zbourali než ji zatopili... :confused:
Jo a očičko máme ok :wink:
22. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Já jsem se do Lennoho zamilovala taky :grinning: Natálku jsem měla v manduce a v ruce měla óóóbrovskej deštník a stejně jsem byla od pasu dolů úplně mokrá. Ten kartáček bych chtěla vidět...
bram...já jsem rodila o 3 týdny dřív a "trénovala" s epi-no a porod jsem měla rychlej a pohodovej. Maliník i lněný semínko jsem pila a jedla přesně podle návodu, ale nedokážu říct, jestli mi to pomohlo nebo ne - minimálně mě to uklidnilo, že jsem pro hladkej porod udělala maximum :wink:
22. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Tak ti ho vyfotím nebo donesu jak půjdeme ven. Je to strašně srandovní :grinning:
22. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Já jsem byla odpoledne na návštěvě, jinak jsme od čtvrtka taky nebyly venku - v neděli spala Natálka na terase u tchýně, to je vše. Jsem koukala do kufru od auta a přemýšlela jsem, jestli se tam vejdou 2 podvozky vedle sebe - kdybych sundala u svýho kočáru jedno kolo, tak asi jo - musíme to vyzkoušet :sunglasses: a vyrazit na prígl spolu. O bourání jsem nic neslyšela :confused: Já jsem zase tvrdila, že nemůžou vypustit přehradu úplně celou, protože tam žijou ryby a není mi jasný jak by je všechny dostaly ven a po napuštění zase zpátky a v TV říkali, že ji vypustí úplně celou. Áda je šikulka :wink:
22. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Kartáček je v albu. Jsem kvůli tomu musela založit nové :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
krááásnej :grinning:
22. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Nat ještě nespí? U nás už všichni jen já jsem vyspaná do růžova :sweat_smile: ale za chvíli budu muset jít taky..Hele já můžu dojet šalinou anebo se nechám dovézt :grinning: , spíš je otázka, jestli to ještě stihneme než my odjedeme na tu chatu s takovým počasím na houby.. :unamused:
22. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Natálka už spí, dnes usnula už v 21.30 - proto sedím tady a píšu jak drak :sunglasses:
Já myslím, že to stihneme, ještě máme skoro 3 týdny. Mají tam dobrou točenou zmrzku :grinning:
Jdeme spát?
22. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Já ne ještě se mi nechce :sunglasses: Píšeš jak drak? Udělej si album, já už to skoro mám. Škoda schovávat takovou kočku jako je Nat před světem, ne?? Prosím poraď jakej ten opalovák mám koupit malýmu?? Daylong? A kterej přesně?
22. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
No, já jsem někdě četla, že opalovací krémy jsou až pro starší děti - od 6 měsíců - myslím. Ptala jsem se na to v lékárně a lékarnice mi nebyla schopná poradit. Daylong jsem koupila pro nás - na doporučení, prý je to dobrý. Mám v plánu dát foto na rajče - se po tom už ptá rodina. Mrkni sem:
http://www.youtube.com/watch?v=lL9QxCNvmjI
to je ze včerejška
22. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
ty jo holky, je fakt až z údivem, co dělá ta psychika, my se z manžou snažili 3 roky o mimi, a potrat jsem obrečela tak, že jsem byla přesvědčená že já už mimčo klasickou cestou mít nebudu. Pak manža měl odjíždět do afgánu a to jsem si naplánovala, jak si to neužiju, jak budu chodit na pařby, pojedu s kámoškou k moři,taky jsme se stěhovali a nechávali přestavět celý byt, včetně příček, elektřiny, podlah, oken, prostě vše, ale hodně svépomocně, no a tři dny po tom co manža odjel jsem zjistila že jsem těhu a vše dělala už jako těhu - docela záhul

hele holky, náš mladý začal koukat nějak přes hlavu, jakoby na strop a za sebe, nevím co s tím, taky ve vaně když plaváme, se propíná a kouká za sebe, se snažím, aby za hlavou neměl žádné lákadlo, nikdo tam neseděl, dokoce mu tam dávám i polštáře jako stěnu, ale stejně to dělá dál, klíďo kouká i do těch polštářů nebo prázdně stěny
22. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
jo jsem pro "pařbu" u Hupky na zahradě
22. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Hodně holek co nemohly otěhotnět mi říkalo, že až když na to nemyslely, že se zadařilo. Všechny mají můj obdiv, protože já bych to za hlavu hodit nedokázala, hrozně bych se tím užírala :frowning2:
22. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: lehátko je fakt ideální pro samozabavení dítěte :grinning:
My máme fotky zase dostupné na disku, kterej máme doma, vždycky je přes den zapnutej a dá se tam mrknout, jsou tam i nějaké videa, ale já neznám přístupové heslo..no jo, manžel "ajťák" tak nemůžeme mít fotky jako všichni ostatní na rajčeti nebo picassu, my je máme doma pod zámkem :sweat_smile:
Aha, tak já nevím, zda mám koupit malýmu krém nebo ne. No nic počkám, jestli bude letos vůbec důvod mazat dítě proti spálení :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.