• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Psychika je strašná svině, nepoznala jsem to u "těhotnění" neb to jsme neřešili, ale pak u začátku kojení se mi to projevilo dost intenzivně..tam sehrála psychika fakt hlavní roli..
22. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
Tak to s diskem slyším prvně :sweat_smile:
Je mi to moc líto, byla bych tu kecala až do rána, ale vstávaly jsme v 6.15, takže jsem celkem unavená. Uvidíme se ve čtvrtek nebo pátek, jo? To už by mělo být hezky. Nebo kdykoliv jindy tady :grinning:
Ahoj a dobrou noc!
22. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jasně, však si pisnem a dej vědět ve středu jak jste dopadli u mudr..Papa
22. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jojo...tento týden musíme ještě na kyčle do dětské a náš pediatr je naproti tak doufáme, že to stihneme v tu středu. Jsem moc zvědavá na váhu a výšku a taky na první injekci, jak to at zvládne.
Právě mi to s tím diskem bylo vysvětleno :rolling_eyes:
Pa!
22. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
hmm....at mělo být Nat
22. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jasně, chápu :wink:
22. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
Nazdárek maminy, tak jsem tu první? :slight_smile: Asi jste ještě v pelíšku, taky bychom byli, kdyby to tam to naše hádě vydrželo :sweat_smile:
Akit, jaké lepší vitamíny si koupíš? Já teď mám mamavit a asi budu mít calibrum mami. Jinak malého mažu krémem proti slunci pokaždé, když jdem ven a svítí. aspoň dvacítkou, v dubnu a květnu to snad bylo ok.
23. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás dnes pokořen rekord, spánek 20.00-7:00.
sice se klasicky začal probírat kolem páté, půl šesté, jako obvykle,ale nevzbudila se, zase usnula...
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky,
taky už je u nás pěkně živo, Amálka na sebe ztrhla konzoli u sebe v pokojíčku, ale absolutně si z toho nic nedělala, protože když jsem tam přilítla, co se jako děje, tak si zpokojeně dál hrála se záclonou na hlavě :slight_smile: Už se začíná chudinka doma pěkně nudit, včera byla taky ošklivo, takže jsme pořádně ani nebyly venku a dneska to o míc llíp taky nevypadá :frowning2: !
Teda Kaci, taky máme pár rekordů, ale takovýhle zatím nee!
23. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Teda Kaci, ještě že nekojíš, to bys to možná nevydržela ty :grinning: My měli dnes první kojení až v 5, ale pak se budil po hodině :confused:
23. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojik holky
tak my klasika...těžké usínání kolem 22hod.- 1.30-4.30- 6.00-8.00
To počasí mě pěkně hněte, chtěla bych ven a tam je počasí na prd!! :frowning2:
23. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
bram, ani mi nemluv.. včera jsme měli jít na poštu a pro rozhlíky, ale vzdala jsem to, rohlíky donesl manža. ale dnes bych fakt už na tu poštu měla jít, pak budu 2 dny v Praze :angry: a dnes je tam ještě hnusněji než včera :rolling_eyes: Jinak chodíš vozit do Běláku?
23. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Bré ráno,
my měli včera po dloooouhý době hysterák, kojili jsme ve 20, pak znova ve 21... pak usnul, ve 23.30 se začal vrtět, tak jsem ho vzala do postele a spal dál až do 3.30... Pak papal v 7 a pak jsme spali do 9.45 :dizzy_face:

Teď si povídá s kolotočem a já piju kafíčko... Je celej vysmátej a ukecanej :slight_smile:

Malýho jsem mazala 50, když byly ty vedra... Poprvý (bez krému) měl večer červený nožičky, přestože byl ve stínu, tak jsem do příště namazala...
23. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tak my dnes absolutni rekord - jedl vcera v 18, pak vytuhl a vzbudil se az v 5.30, takze temer 12 hodin :dizzy_face: :dizzy_face: A dnes od rana je k sezrani - povida, smeje se :dizzy_face: Proste milacek. Jen ja jsem z toho pocasi nejaka prastena, ale to se vstreba :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Luci- jasně, do Běláku chodím...naši maj dva psi, tak chodíme hodně do Běláku...taky chodíme dolů k Odře, znáš to tam? K zahrádkám...minule jsme tam objevili dokonce takové malé rybníčky, ani jsem nevěděla, že to je u nás tak blízko...udělali jsme takový okruh a vyšli u Luny. Nechybí ti Ostrava? Jezdíš sem?

Niku- také mažu 50-kou, akorát mi vypadly oči až kdesi do klína, jak jsem ten krém kupovala v lékárně...414kc...hmmm, ale taky je to tuba, že ségra podotklla, že to máme až do první třídy :grinning:
23. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Niku- dík za inspiraci, jdu si uvařit taky kafčo :grinning: a dáváš si k němu taky něco dobrýho? :wink:
23. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Nazdárek :sunglasses:
my jsme spali od cca 21:30 až do 6:15 a to jsem ho vzbudila neb muž odjížděl pracovně brzo ráno a vzbudil mě :angry: ...no a pak jsme spali až do 9 a teď už zase malej spí...
Luci chci si koupit něco speciálně pro kojící neb ten mamavit je pro těhu i kojící a to mi nepřijde úplně ideální
23. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
bram, měla jsem chleba k snídan...

a potřebuju poradit s obědem... ale nemam tu moc surovin :sweat_smile:
23. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
tak to vidim na soju... snad mi u malýho projde :sweat_smile:
23. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
hojte ukecandy,

já jsem taky vyhajaná, malý to včera zabalil po plavání v 20:00, takže naposled jedl v 18:30, v 2:30 se probral, mlask 90 ml a vzbudil se před devátou a teď jsem ho dala do postýlky, ale nevím, jdou odtamtud nějaké zvuky, ale že by měl nějakou super náladu, to se říct nedá, sice se po ránu na mě usmál, ale to bylo tak vše, chvíli si pohrál na dece, mlaskl 110 ml sváču a zamouřil oko, tak jsem ho dala do postýlky, tak jsem zvědavá, jak dlouho tam vydrží. Za chvíli stejně dojde tchýně, ale počasí nic moc, ale neprší, tak je na hoďku vyhodím ven
23. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Hezké ráno. My máme dneska doma taťku :dizzy_face:
Už mám uvařenou zeleninovou polívečku, vařím brambory a v troubě mám špízy.
Noc byla klasická, kojo ve 20, 3:30, 6:45, 10:00. Spinkala ale jenom do těch 6:45, po jídle pak už ne, jen asi tři minutky a pak před tou 10. ALe má dobrou náladu, povídá si s taťkou :dizzy_face:

srazík: takže u Hupinky? Bezva. Nemusí to být o víkendu, může to být klidně v týdnu. Jak budete chtít :slight_smile:

Krémem na opalování nemažeme, prostě ji nedávám na slunko. A prý mají ty krémy malou trvanlivost, takže i když je toho velká tuba, tak ji máte pravděpodobně jen na tento rok :unamused:
23. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
NIku- a děláš soju jen tak samotnou? Já ji přídávám k vepřovému třeba...tak mám ráda třeba Segedýn...Jak děláš soju? Já udělám asi smažák, už jsme dlouho neměli..
23. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
maus, já mam krém a ten je do konce roku 2010.

bram, dělam jí jako čínu, to je mňamka... ale manža to nejí.. ale stejně je změna, našla jsem recept na Surimi tyčinky v sýrovym těstíčku... Udělam k tomu brkaši a bude to!

Hele, já chci taky na sraz, ale až k Ostravě se teda nepovláčim! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Včera jsem byla koupit nějaký bodýčka, páč je nám všechno malý.. Jedno jsem vzala 74 a další dvě 12-15 měsíců :grinning: :grinning: :grinning: Paní mi nejdřív ukazovala 6-9 a to bylo malý.. A prej, kolik že mu je? A já, že 3 :grinning: :grinning: :grinning:

Fakt divný číslování :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
niki: ale prý po otevření se ty krémy musí do nějaké doby spotřebovat, ale nehádám se :slight_smile:
Na sraz bys to měla přes celou republiku :grinning:

Tak můžem udělat sraz celorepublikový někde v prostřed republiky, ale když jsme to řešily minule tak hodně holek nechtělo. Tak jak, děvčata? :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Ne, to byla sranda... Dyť vás je hodně ze severní Moravy, to by byla škoda... Na jaře uděláme nějde veprostřed...

Já bych třeba zašla někdy do ZOO v Praze, kdyby se přidaly nějaký Pražačky.. :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
nik...dobrej nápad. srazík v ZOO Pha beru. pokud teda bude v týdnu. ty víkendy jsou blbý....
23. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Hehe Nik já už chvíli kupuju dvouměsíčnímu dítěti oblečení na 3-6 měsíců ( v Tesco, kde je to oblečení trochu větší než kdekoliv jinde ) a moc dlouho už mu to nevydrží, je mu to akorát :angry: . Nejhorší je, že délka je taktak, ale jinak v tom plave...je to žížala :confused:
Sraz uprostřed republiky je skvělej nápad neb uprostřed je to skoro v Brně a to se určitě přidám :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Až bude srazík v Praze, tak zase stopro přijdu a až bude někde jinde, taky bych se třeba pokusila přidat, ale...Jinak já ještě když jsem bydlela dama s našima, ráda jsem dělávala sóju jako čínu, tam jsme to jedli všichni kromě táty, ale na Radka jsem to zatím nevytasila, ale kdo ví, třeba ho podceňuji a klidně by to snědl :grinning:
23. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
NO, s těmi velikostmi to je na provaz...vždycky je to risk...já měla po narození úplně opačný problém...všichni mi říkali, kupuj větší, tak já začínala 56-62, hlavně 62, mladého táta měl 4,5kg a děda rovnou 5kg....a Adýs měl z porodnice 2,2kg, byl jak pavouček...přijeli jsme domů a já plakala, pže on mi ve všem plaval!!! Bylo mi to hrozně líto, jak byl maličký. :frowning2: ..Nakonec mamka a tchyně nakoupily nějaké Newborny, ale i ty měl hrozně velké....

No, ale dohnali jsme to, tedka nosíme 56, 62 i 68, pže kdo čísluje ty velikosti, to je nejspíš magůrek... :grinning:
23. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.