• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Bram, to víš, že mi někdy Ostrava chybí, hlavně rodiče a kámošky, a taky ta příroda. K Odře jsme taky chodili se psem, ale až k rybníkům ne :slight_smile:
Akit, dej vědět, až koupíš nějaké spešl vitamíny. A kolik Áda měří?
Nikul, mohla bys sem dát ten recept na soju :wink:
23. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
kami- přesně tak jsem uvažovala!!! Poprvé jsem to na přítele těžce kamuflovala :wink: a on strčil první lžičku do pusy a říká celkem nadšeně: Soja? Tu já rád...já bych ho kopla....akorát, že ji moc neumím upravit...znám jen ten Segedýn

Niku- Surimi tyčiny...to jsou ty krabí? Z těch dělám akorát salát s jogurtem...a jaké to je to sýrové těstíčko?
23. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
No já bych zase musela o víkednu... Přes týden nemam jak se dopravit, o víkendu by jel i manža...

Čínu dělam tak, že tu soju namočim... Pak ji osmahnu na olivovym oleji, přidam koření, nějakou zeleninu a chvíli dusim, aby se udělala šťávička... Je to rychlý a dobrý..

bram, jojo, to jsou krabí tyčinky. taky z nich dělam salát - s ananasem a zakys. smetanou... To sýrový těstíčko je : 15 dkg strouhanýho sýra, 1 vajíčko, hl. m, mlíko, sůl...
Už ho mam hotový, tak dam pak vědět, jaký to bylo...
23. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
hele s tím srazíkem,

manža tu tak na to koukal a pak povídá, co kdyby se udělal sraz i s manžami, vy byste kecaly ty svoje koníkoviny a my bychom zhodnotili po chlapsku ty naše problémy s vámi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
říkal taky, že mě daleko nechce pouštět s mrňatama...takže uvidíme....

jinak u nás soju nepapáme, my jsme radši na maso :grinning: :dizzy_face: i když dneska jsou bramborové placky na pořadu dne mňami

jo a zdálo se mi, že první z vás prvorodiček čekala další mimi, ale kdo to byl to si nechám pro sebe, to třeba když mi to pak vyjde :sweat_smile: :wink:
23. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Soju bych do manži nedostala ani omylem :grinning:

Já už mám uvařeno, malá spinká, odpo asi půjdeme na prochajdu, když nebude pršet.

A velikosti, hm, my jsme dlouzí - 64cm a tlustí - 6,5kg :grinning: tesco velikost 3-6 měsíců je nám těsná, takže přecházíme na větší. Overálek 6-9 je nám taky akorát a jeden máme dokonce 80. Ale jak píše bram, ty velikosti asi někdo střílí od boku, jinak to není možný :grinning:
23. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Nikul, tak já to zkusím,mám tu zeleninovou směs na čínu. Namáčíš přes noc?
23. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
luci, ne... do horký vody, cca. na hodinu...
23. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
dadu, dobrý nápad s těmi tatínky, my bychom taky nejeli sami. Jinak kdy nám řekneš, kdo je to z tvého snu?
Nik, Díky.
23. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
luci řeknu až se holka přizná.... :grinning:
23. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
teď jdu nakrmit staršího, uvařila jsem mu rajskou s rýží a masem, tak myslím, že to bude rychlé... :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
dadu: urcite je to hup, ze jo? :grinning:
23. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
tak jsem tu zas, máme pojedeno, to byla rychlost...

saru.....je to přesně jak si myslíte ....... je to koníkovka.....ale fakt ze mě nedostaneš víc, možná za pár týdnů...

jo holky, včera byl manža v šoku, seděl tak v kuchyni a najednou povídá, ty už si to měla, a já co... no a on přece ty měsíčky,,,, a já ne od porodu ne.... no a on na mě koukal asi tak minutu a pak no a co co co.. já jsem mu zkočla do řeči a říkám, přece dokud kojím tak to mít nemusím, ale počítám, že o prázdninách to dostanu, určo, když bude hic, nebo náš srazík... :frowning2:
23. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
ad srazík: jsem taky pro sraz u Hup, má velkej barák a zahradu, ideální kombinace, bylo by fajn ten srazík udělat v období 13.-17.7., to budu v PV, když to nebude vyhovovat, tak nevadí, přidám se jindy.

ad velký srazík: bylo by fajn udělat véééliký sraz, klidně i s manželama/partnerama, ale asi až příští rok na jaře
23. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Luci Adam má 65, teda měl před týdnem. Vzhledem k tomu, jak rychle roste ( naposledy 5cm za 3 týdny ) tak má už možná i více :sweat_smile:
Jinak Mis super, žes nadhodila termín, teď už počkáme jen až dorazí Hup a řekne zda se jí hodí termín a taky to, že se jí nastěhujeme na zahradu :grinning: :grinning: a můžeme si zatrhnout den v kalendáři. Mě osobně je to jedno, kterýkoliv den z těch 5 je ok...
23. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky maminy.Dnešní noc sme měli super 21-5-9 skoro jak míry modelek co?
Holky závidim Vám ten srazík :unamused: Skleni: můžeme se srazit asi jedině spolu,taky jsem z Jížních čech jako ty :wink:
23. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Akita, tak to je fakt dlouhánek! měřila jsem Marťu, a zdá se, že od 7. týdne neroste :angry: ale ani zvlášť nekyne :confused: Vla, a co jinak, prospíváte?
23. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
akit: taky doufám,že se Hup bude hodit nějaký ten termín :slight_smile:, a mohla by nám i něco uvařit, že? ona je na to taková šikovná :grinning: , já klidně upeču nějakou buchtu a dovezu

jinak je holky, legrační, jak vám ty vašemimča rostou a jak popisujete, že kupujete bodýčka 68 a větší :slight_smile:, Nelča má body z Tesca vel.newborn :grinning:, ale k 60cm máme taky, zkusím ji změřit, ale nevím jak...
23. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Mis, sice se zdá, že má malý pořád jen 56 cm, ale když jsem mu přirovnala dupačky 56, tak by do nich nevešel :grinning: a ty jsou skoro nové, to se nemohly tak srazit :slight_smile: ten moravský srázek vám začínám závidět :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Mis no kdyby se jí to nehodilo, tak se holt sejdeme u nás na tý chajdě, taky tam máme terasu a velkou zahradu i bazén..je to o kousek dál, ale není to zase tolik. No anebo se sejdeme někde v hospůdce, kterou někdo navrhne a bude to pro všechny cca stejně daleko..
Já jsem malýho měřila krejčovským metrem. Nejlépe dát hlavičku ke zdi a pak lehce přitlačit koleno k podložce..
23. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Luci není co závidět, nikdo neví, zda to nedopadne jako ten váš pražský těhu sraz :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Akit, a víš, že tomu nevěřím? myslím si, že teď to určitě vyjde a budete se mít prima :wink:
23. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Holky tak pokud bych si mohla vybrat já a vyhovovalo by to, tak v tom termínu co psala Mis bych byla pro úterý nebo středu, čili 14. nebo 15., neb 17 má manža nározky, tak ve čtvrtek budu něco připravovat, asi upeču dost a tak a pondělí je u nás vždy takové chaotické a asi bych manžu na pondělí neukecala o auto, má do docela daleko do práce a musí 2x přesedat a po víkendu se mu určitě nebude chtít dřív vztávat aby stihl autobus
23. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
tentokrát ten srazík klapne :wink:
jitu, super, začíná se nám ten termín vyjasňovat

akit: byla bych pro srazík u někoho, pro větší pohodlí, a abysme se mohli zdržet déle, hospůdka by byla jen na chvíli, a když už pojedu těch xx km, tak ať trošku pobudu
23. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Nevíte někdo přesný název té vesnice kde Hup bydlí? Si nemůžu vzpomenout.
Určo to klapne, těším se :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
maus: taky jsem nad tím jménem přemýšlela, hledala jsem kolik je to km do N.Jičína, ale myslím, že se Hup ještě nikdy nezmínila
23. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
není to Vražné?
23. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahoj holky,

jsem nemocna, vypada to na anginu, jsem slaba jak cajik..no fujka.
Nastesti musim pochvalit Wilika, teprve ted jsme vylezli z postele..
kojo ve 4-8-13 hod. :dizzy_face:
vcera jsem se byla ptat v lekarne jake tabletky mi doporucuji a oni ze teply caj s medem...no tak to me opravdu zase neprekvapilo..co bych od nich mohla cekat :angry:
23. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
tak už se taky začínáme těšit s Adýskem...my výlety milujem...já si asi půjčím auto od tatky, má diesla, tak to poběží skoro zadarmo...také bych upekla nějakou buchtu :wink:
23. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Magis, to je mi líto :pensive: určitě zkus paralen a bioparox, teda ten je asi spíš na chřipku.
23. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jééé, holky, já to mám kousek, podle mapy 36km, takže klidně někoho vezmu, takže pojedu z Ostravy, kdo je po cestě, necht se přihlásí, klidně ho vezmu! :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.