• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jinak jak se tu někdo ptal na léky prckům, tak my jsme dávali jednou půlku paralenového čípku, po tom očkování.
A já bych si na nemoc taky vzala paralen a čaj s citronem.

To je sranda, to tady plánujeme u hup a bez Hup, páč tu není :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
holky já se picnu...dneska jsme byli s Vojtíškem na KO TBC a oni mu to museli propíchnout a mačkat.....chudinka můj malej si poplakal a pak si ještě asi 10min stěžoval uu uu to byl k sežrání :slight_smile: včera jsem takhle musela držet psa a dnes Vojtíška....byl zvládnutelnější :grinning: dostal na to framykoin musíme lihovat a příští týden na KO a když to bude zase fuj, tak znova beee..........taky jdeme příští týden na 3.měs. prohlídku a nebudeme tím pádem očkovaní a ještě na kyčlíky, tak doufám, že ty budou OK
23. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Zdeni, tak to jsou pohromy :frowning2: Držím palečky, ať vše dobře dopadne!!!a přeju všechno nejlepší :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
enza: jejda... :frowning2: Nám to prasklo doma, tak jsme to čistili, ale teď už to má krásně zahojené, tak už jsme i naočkování. Tak držím palec, ať se to hojí :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
luci díky :slight_smile: já budu mít vůbec ten příští týden nějakej náročnej...30.odjíždí manža do Chorvatska a 1.Kačka na tábor ...a pak budu mít doma sama samička 8 dní klid :grinning:
23. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
maus: fakt absolutně netuším
akit: teď jsem postřehla, že na chatě máte bazén :slight_smile: , kdyby bylo teploučko, tak to by se hodil ten srazík spíš u tebe :wink:

enza: nám to ramínko píchali 2x a Nelča u toho strašně řvala, to bylo hrozný..... ale teď už to ramínko má krásný
23. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
mau: díky

mis: ten taky řval až byl fialovej.....bylo mi ho líto.....snad to bude dobrý........jak dlouho jste to léčili?
23. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
enza: cca 4 týdny a ještě tam má malinký flíček, ale framykoinem jsem jí to mazala jen 1 týden, pak už mi dr. řekla, že to mám nechat navolno
23. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
No co se týče bazénu, tak to je mi fuk, já se do plavek sichr nevejdu, nové se mi nechce kupovat a vystavovat svojí pneu taky moc nechci, páč bych se bála, že se sama ze sebe poblinkám. Jsem koukala na fotky před dvěmi lety a málem se mi chtělo brečet, jsem měla o 10 kg míň, jen jednu bradu a sichr jsem se vešla do nafukovacího kola, teď ho nepotřebuju, mám vlastní
23. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
jitu: ty seš střelená :grinning: :grinning: , já mám 2 brady odjakživa aje mi to jedno,a do plavek bych u někoho na zahradě klidně vlezla, nějak tu postavu neřeším, i když mě ta pneu taky štve, ale asi zase ne tak moc :wink:
23. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Jitul, jaký nafukovací kolo? dětský nebo pneu?
23. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Luci.....pneu :grinning:
23. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
Taky závidim srazík :slight_smile:
My zase 3 hodiny jezdili venku, malej spí pořád jak zabitej.. Dokonce jsem musela vzít domů korbičku s nim, páč podvozek je mokrej a špinavej, tak je v sušárně...

Počasí hnus, ale malýmu očividně prospívá :slight_smile:
23. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Niky, tak to u vás nepršelo? u nás chčije furt, jsem z toho na palici :unamused: teď jsem odsávala, ale dala jsem sotva 30, pomooooc, co mám dělat???
23. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
My jsme taky po procházce, šli jsme do globusu. Malá se taky prospala, my jsme se prošli :slight_smile:

jitul: ty seš trdlo :grinning:
23. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
tak holky já to Vražné mám 61 km, to bych taky zvládla, jen aby sem Hupi nepřestala chodit - když se jí tam chcem nakýblovat

no u nás by to taky šlo, jen bydlíme úplně v cípu republiky - takže by se vám k nám asi nechtělo, nejblíž to má k nám jitu,

moji pneu taky už neřeším, kdo nechce ať se nedívá, cvičit, na to jsem moc unavená, plavky kupovat nebudu- škoda peněz
23. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
dadu: to je správnej přístup :slight_smile:

Hup se od rána neukázala, že :sweat_smile:

U nás by to nešlo, to říkám rovnou, do našeho pidi bytečku bychom se fakt nevešli :grinning:
23. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
tak jsem se právě dověděla, že mě manža s malou samotnou nepustí :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
dadu: a přiveze tě teda?
23. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
luci, lilo tu cca do 2, pak jsme vyrazili a už ani kapka... zima teda jo, ale malej byl zakuklenej a spokojenej.... a já v lehčí zimní bundě :slight_smile:

Já to mam do Vražné 410,5 km :grinning:
23. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
hele, když jsme u těch pneu....objevila jsem tyto stránky http://www.zumba-zumba.cz/....je to prý teď velký hit.....to by mě i mohlo bavit :grinning:
23. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Holky prosím radu,jaká odsávačka je nejlepší!!!
23. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Nějak se mi asi strácí mlíko a potřebuji odsávat abych stimulovala více tvorbu mlíka. Máme problémy od té doby co jsem ho přestala ty dva dny kojit kvůli žloutence. :frowning2:
23. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
broskvi, to by mě taky zajímalo, já už taky moc mlíka nemám, malej chce co hodinu :angry: a to jsem ještě potřebovala odsát do zásoby.
23. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
broskvi já mám tuhle a už ji nepotřebuju, tak kdybys chtěla můžeme se domluvit :grinning: ...používala jsem ji asi týden.....bylo to s ní jednoduché a rychléhttp://www.e-maminka.cz/product/elektricke-odsavacka-materskeho-mleka-swing-medela-akce-1720/
23. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
ja uz mam taky pocit ze porad jen jime.A malej pořád brečí. Je to od té doby co jsem přestala na ty dva dny kojit, předtím to byla pohoda. Už nevím co s tím. Ke všemu vůbec nepřibírá. Nerada bych skončila na UM.
23. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
a za kolik by jsi prodala?
23. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
kolik dáš? :grinning:
23. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
kolik chceš? :grinning:
23. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
tolik kolik jsi ochotná dát :grinning: napiš mi částku do IP a já ti řeknu jestli ano ju?
23. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.