• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Internet bez pevné linky

(Zamčená)
29. března 2008 
Ahoj,
nevíte náhodou někdo o možnosti připojení na internet bez omezení, aniž by byla potřeba pevná linka? A pokud možno za nějaké slušné penízky???
Předem díky za nějaké odkazy!!!
28. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz
Luc kde v Brně bydlíš???? my v Líšni je tu vysokorychlostní netbox... mají několik tarifů, ted mají jako novinku třeba internet +kabelovku
28. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz
kabelovka, satelit, wifi ... si můžeš vybrat

kabelovka - dobrý kvůli signálu, ale pokud nemáš tv přes kabelovku, tak celkově drahý
satelit - do budoucna asi nej
wifi - když je nějaká vichřice, tak většinou nejede ... já mám přes toto, akorát nevím ceny, já to mám zadara ... a další nevýhoda - do 2010 by se měly všechny wifi rušit a přes vzduch jet pouze satelity
29. bře 2008 v 00:26  • Odpověz
My to máme přes společnost PODA,ale nevím jestli to u vás je.Platíme 300 kč měsíčně a je to rychlé jako prase. :grinning:
29. bře 2008 v 10:13  • Odpověz
tak si ujasni, přes jaký systém chceš jet .... a pak napiš a můžem vybírat poskytovatele :grinning: :slight_smile:
29. bře 2008 v 11:37  • Odpověz
nobody, jak, rusit? Jako cely pasmo? :slight_smile: Se divim, ze bych o necem takovym nevedela ;)
29. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz
gedren .. celý nee ..ale já jo :slight_smile:
29. bře 2008 ve 13:09  • Odpověz
My máme U:FONa.Je to sice za rozumnou cenu(200kč),ale hrozně pomalé. :pensive:
Před tím jsme měli net od Telecomu a to jsem si nemusela stěžovat.Ale zase to bylo 2krát dražší :grinning: a pevnou jsme kvůli tomu držet nechtěli. :confounded:
29. bře 2008 ve 13:17  • Odpověz
ahoj mi máme internet přes khnet platíme 350 měsíčně a je to rychlí nemůžeme si na to stěžovat :grinning:
29. bře 2008 ve 13:42  • Odpověz
my to máme přes Ercor- distribuční datovou sít a platíme 200 měsíčně, je to rychlé a není tam žádně omezení dat
29. bře 2008 ve 13:44  • Odpověz
já bych šla do kabelovky, kdybych si mohla vybrat. wifina nic moc, záleží na počasí a někdy to dost vypadává
29. bře 2008 v 15:13  • Odpověz
my máme taky po kabelu, ale naopak, byl samostatný kabel na vysokorychlostní net a teď přidali vlastní TV, právě proto jsem se ptala ze které čtvrti je, protože většina sídlišť je v Brně něčím takovým bez problémů zasíťovaná, pokud je člověk z okraje (ne sidlišťového)nebo naopak ze středu, tak je to horší,ale i UPC tam je určo a ty dělají net po kabelu taky...je otázka co od toho čekáš a co jsou slušný peníze...
29. bře 2008 v 18:11  • Odpověz
autor
Ahoj všem,
děkuji za odpovědi,určitě prozkoumám odkazy na webu a pozjišťuji cenové relace. Dost mě zaujali ty distribuční datové sítě, a ta kabelovka. Takže uvidím. Jste moc hodné!!!! :slight_smile:

Janickabez, nejsem z Brna. Bydlím na rozhraní okresů Brno a Břeclav, a pak pro naše bych ten net chtěla taky zajistit, a ti bydlí cca 25km od Brna jihozápadním směrem (Brno - venkov). Ale i tak díky.
29. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.