• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Internetový obchod SAXANA

(Zamčená)
8. dubna 2008 
ahoj maminky i nemaminky, dovoluji si vás upozornit na neseriznost při nákupu přes e schop v obchodě Saxana v Praze 6. Objednala jsem si odrážedlo a to začátkem března. Do teď mi nepřišlo, na poště tvrdí že balík poslanej nebyl, v krámu mi paní Haňalová tvrdí že ano. Po dvoutýdením telefonování a urgování odrážedlo stále nemám a paní už mi telefon nebere. Odrážedlo jsem zaplatila předem a tím pádem jsem přišla o 950,-kč. Dejte si pozor maminky:slight_smile:
8. dub 2008 v 10:23  • Odpověz
Já bych chtěla upozornit na e-obchod Čáryfuk... objednala jsem si tašku na madlo ke golfkám Inglesina Zippy a také froté vložku a to 27.2. Včera jsem objednávku zrušila, protože mi nikdy nebyli schopni říct, co se děje a proč to nepřišlo, jen vždycky tvrdili - tento týden určitě čekejte balík. Předem jsem to neplatila, při větší částce se toho bojím... nicméně jezdím už dobu s takovou pitomou taškou, ta taška na madlo mi fakt chybí. Objednala jsem ji jinde, tak jsem zvědavá.
8. dub 2008 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
To je síla holky.

Na natu nakupuju pořád a zatím žádná zlá zkušenost. O tom Čaryfukovi jsem to už ale slyšela taky.
8. dub 2008 v 10:30  • Odpověz
Já taky pořád, tohle je první špatná zkušenost... no vidíš, tak s tím čáryfukem to nebude náhoda. Oni nabízejí vždycky všude všechno a pak mají problémy to sehnat :angry:
8. dub 2008 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
Holky díky za info, s tím čáryfukem sem teda zaskočená :angry:
8. dub 2008 v 10:33  • Odpověz
holky tak já zatim taky jen dobrý zkušenosti ale o čáryfukovi jsem už taky něco zaslechla, jinak na normoš eshopech rozhodně platim dobírkou jen MMB a MMA tam to jinač nejde a většinou to nejsou velký částky :wink:
8. dub 2008 v 10:45  • Odpověz
Teda tak ja mam zatim taky jenom dobry zkusenosti a taky vzdycky platim dobirkou. O tom Caryfukovi, ale slysim poprve.
8. dub 2008 v 10:47  • Odpověz
Ajaj, tak Saxanu neznám, ale Čáryfuk jsem využila několkrát, nikdy nebyl problém, dokonce jsem zaplatila lehátko předem, pak mi paní volala, že ho nemají (že to bylaomezená akce), jestli nechci jiný a protože jsem nechtěla, vrátili mi peníze a zrušili zbytek objednávky (nějaký hadříky, s poštovným to bylo moc drahý, bez lehátka)...na Vánoce objednávka přes 3000-platba předem, omažité doručení..., opravdu když něco, tak volají...
8. dub 2008 v 11:12  • Odpověz
no to je pěkný já taky hodně objednávám přes net
ale nikde se mi nestalo,že po mě chtěli peníte dříve než zboží došlo!!!
do toho bych asi ani nikdy nešla
mě zboží vozí kurýr nebo česká pošta a jsem spokojená
čus
8. dub 2008 v 18:15  • Odpověz
autor
hm, taky mě zaskočilo že Saxana nenabízí platbu jinak než předem, bylo mi to divný a vždycky jsem toho byla zastáncem že zaplatím až po doručení zboží... Za čaryfuka děkuji :slight_smile:
8. dub 2008 v 18:24  • Odpověz
Holky, no já zírám, každopádně díky za info...
Čáryfuk mě překvapil...
8. dub 2008 v 19:40  • Odpověz
No,já teda taky nerada platím předem,zatím jsem tak platila 2x a jen malý částky.Jinak jedině na dobírku.Za info samozřejmě taky děkuji,na Saxaně jsem ještě nekupovala,i když přes net kupuju hodně.Ale u Čáryfuka jsem kupovala 2x-kočárek a golfáč a zboží došlo ještě týž týden poštou a ppl.Asi že ho měli skladem,a když nemají je problém.U mě taky neměli tu tašku,co jsem chtěla,ale hned volali a domluvili jsme se na jiné barvě,která taky ladí s kočárkem.
8. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.