• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Intra - zhorseni zdravotniho stavu?

(Zamčená)
16. května 2008 
Zdravim vsechny, chtela bych se zeptat, zda mate nekdo zkusenost s bylinnym pripravkem Intra. Nyni jej bere muj manzel a sestra a velmi se jim zvysil pocet nachlazeni od te doby. Manzel drive na chripky, anginy apod netrpel, ted je co chvili "nachcipany" (vcetne vyssich teplot) a segra ma od podzimu uz pate antibiotika, je nemocna skoro porad... vzhledem k tomu, ze oba zacali zhruba v te dobe brat Intru (ja sice taky, ale me nic takoveho nepostihlo - navic jsem tehule, takze jsem toho brala mene), napadlo me, zda to s tim nemuze nejak souviset.. proto se chci zeptat, nema-li nekdo podobnou zkusenost. Ze by se ze zacatku na nejakou dobu ten zdravotni stav zhorsil, nebo je to jen nahoda?... Moc dik :wink:
16. kvě 2008 v 07:03  • Odpověz
autor
jeste bych k tomu rada dodala, ze na netu jsem hledala vsude mozne, jenze vsude se najdou jen reklamy a milion pozitivnich ohlasu, proto bych rada zkusenost od realnych a skutecne existujicich lidi :slight_smile: rozhodne bych nerada aby se to tu zvrhlo v pripadnou propagaci :sunglasses:
16. kvě 2008 v 07:06  • Odpověz
neviem ci som to prehliadla,ale ako dlho to beru?
16. kvě 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
ahoj Bibula, manza s mesicni prestavkou nekdy od prosince a segra asi od listopadu...
16. kvě 2008 v 11:23  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.