• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Ahoj těhulky a maminky, je tu někdo z této oblasti???
27. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
opravdu sem nikdo z této oblasti nechodí??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj.

Pocházím z malého městečka u Ivančic. mám už tada odrostlejší dítko, dceři bylo v říjnu šest. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
dasulag,ahoj,a kde přesně přesně bydlíš? Páni,tak to už máš velkou dcerku,to už začla chodit do školy,nebo až příští rok půjde? Asi až příští rok,když jí bylo šest teprve teď v říjnu,že.
1. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
krásné ráno,
pocházím z Dolních Kounic. Malá půjde do školy příští rok, protože je podzimní. Píští týden má poslední vánoční besídku ve školce. Bože to tak letí. Není to tak dlouho co jsem si ji dovezla domů z porodnice a za chvíli jdem k zápisu do školy.
2. pro 2009 v 07:26  • Odpověz
:slight_smile: ahojky, také zdravím, já se hlááásííím, já jsem z Ivančic, sice přivdaná, ale jsem. Miminko čekáme také v květnua zítra jdu do poradny, tak snad paní doktorka řekne na víc %, že to bude kluk
29. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky.. můžu k Vám? .. Taky čekám miminko v květnu a jsem původem z Dolních Kounic, momentálně přistěhovaná do Prštic, na gynekologii chodím do Krumlova a rodit chci v Ivančicích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
dezyyyy ahoooj, ty jsi taky všude, haha, ale to je dobře, tak kdy spácháme nějaký dýchánek?
jo a bude to kluk, má radost, tchýně ne, nechápu, mrzí mě to
30. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
:grinning: zas tak všude ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dýchánek je dobrý nápad, doufám, že ten první nebude až v porodnici :grinning: :grinning:
Pompi gratuluju k chlapečkovi ... A proč tchýně nemá radost? .. Ta moje by sice raději taky holčičku .. měla totiž dva kluky, ale z chlapečka se taky moc raduje :wink:
30. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
dezy: na dýchánek se domluvíme po novém roce, ju, jinak tchýně měla také dva kluky, ted má vnučky 2, od manži z prvního manželství 13let, druhou od švagra 2roky, nevím, ohrnula nos a prohlásila , hm kluk nee, já chtěla kluka, skrz to, že dceru manža má, ale s neteří si hraje až až, tak nevím jestli je rád. Dnes jsem jela k doktorce sama, tak mě to mrzí, že ho mohl vidět a slyšet a nic, je mi to líto, třeba příště. už jsi se objednávala,nebo máš dokonce 3D za sebou? nevím kam jít, poradíš prosím, něco jsem na netu našla a ceny jsou stejné jako v ol, tak to prubnu v Brně i tu cukrovku, jestli to půjde.
30. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Tchýně by se Pompi měla spíš zajímat o důležitý věci jako jestli ty a mimčo jste v pořádku a co by vám mohla pro něj koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ne se starat o druhořadý věci jako jestli to bude holčička nebo chlapeček a ještě ohrnovat nos :angry:
Tak můj manžel je z chlapečka nadšenej... Dokonce ho "musíme" pojmenovat i po něm.. i když se mě jméno Stanisla nikdy nelíbilo :sweat_smile:

Já byla na UZ v Brně na Veveří v Prenatalu na žádanku od doktora .. a super.. jinak 3D fotečku mám v albu ;) Ale to jsem si musela platit. Ale zaplatila jsem si i nahrávání té kontroly. Protože manžel se mnou nemohl jít, tak jsem mu to pustila alespoň doma :grinning: Ale on už teda se mnou jednou na velkým UV byl, protože jsem se objednávala na to vyšetření NT v prvním trimestru.. a byl úplně na měkko, když malýho viděl :grinning:
30. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
no jo no, víš jak to je, mám také ten názor, ale jsem dnes nějaká přecitlivělá....,
moc děkuji, určo mrknu
já bych chtěla Samuela, manža moc pro není, ale když nevymyslí něco normálního, tak si budu za tim stát
30. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Mě se strašně líbí jméno Richard .. no ale bude to Stanislav :slight_smile:
30. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
holky ahoj,po delší odmlce zdravím :slight_smile:
pompila: děkuji za zprávu do IP, já na koníka chodím,ale ne už do této diskuze,páč se sem nikdo nepřidával,tak jsem to vzdala a už do ní nekoukala. A hele už jste tu dvě nové kočeny,super! :dizzy_face:
Jak jste psaly o tom "dýchánku" tak já budu ráda moc za nějaký sraz!! :wink:
Já teda chodím normálka ještě do práce, a co vy?
Jak jste strávily svátky??
7. led 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
dezyre: páni ty už mám krásný pupík! :slight_smile: a máte pěknou postýlku,taková by se mi taky líbila.
Jinak my budeme mít taky chlapečka,manža chtěl taky aby se jmenoval po něm,ale já naprosto protestuju :grinning: jmenuje se Rostislav.. zatím to vypadá že se shodneme na Adámkovi, tak uvidíme.. naštěstí si zase tolik za tím pojmenováním po něm nestojí,takže jsem ho "ukecala" :grinning:
Já byla taky jednou na vyšetření na Veveří - na těch NT+ testech.. na 3D nepůjdeme,moje dr. mi natočila na DVD asi 8 min. z ultrazvuku když mi dělali ve 20tt podrobný.. to stačí na památku,už to stálo 500,- ! Takže dávat ještě dalších 1500,- za 3D se nám moc nechce,radši za to nakoupím věci pro malýho.
7. led 2010 v 11:07  • Odpověz
dezyre - i já pocházím z Dolních Kounic a v Pršticích jsem měla docela dost kamarádů. :wink:
7. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahojky, no konečně trochu komunikujem, já už jsem doma, takže času hafooo a dýchánek se domluvíme, ale řekni spíš ty kdyby se ti to hodilo, podřídím se pracujícím a když se někdo přidá tím líp. papa
7. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
Ještě jednou ahoj :slight_smile: noo já jezdívám domů až tak kolem páté. Jinak víkendy mám free :slight_smile: to se máš že už jsi doma. Aspoň máš klídeček a pohodu a můžeš si to těhotenství hezky užít :wink: Jo a kde bydlíš konkrétně v Ivančicích??
S tím srazem jsem taky schopná se podřídit, záleží na domluvě kde se taky sejdem a tak-a bude fajn když se ještě přidá taky aspoň dezyre :slight_smile:
pomp, jak to že tu nemáš albíčko? A v kolikátým jsi vlastně týdnu?
Já jsem právě v práci, dnes tu budu tvrdnout až do pěti :frowning2: snad to už rychle uteče!
7. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
holky,kdepak zase jste? Dneska venku tak strášně sněží!! Za chvilku jdem na oběd,hurá :slight_smile: dneska jdu z práce tak v půl čtvrté,jdu ke kadeřnici a pak se pojedeme podívat na kočárky,tak jsem zvědavá jestli něco vybereme,v tom obchodě mají i postýlky a tak, tak se těším.
8. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem po delší době nakoukla, že se to tady trochu rozkecalo :wink: Já už do práce nechodím. Od ledna jsem zůstala doma na neschopence. Chtěla jsem chodit do práce normálně než mi začne mateřská. Ale tak vzhledem k situaci v práci (nic moc kolektiv) jsem zůstala už doma :wink:
Dasulag a odkud si konkrétně z Kounic? .. Já bydlela na Trboušanské a pak jsme se přestěhovali na Zámeckou :grinning: žádná dálka :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak s manželem do Prštic, protože on odsud pochází, a měli jsme tu možnost volnýho domečku :wink:
Jinak jsem psala Janince i Pompi, že mě ten srázek nevyjde :pensive: V jednu musím být u doktora, ale musím jet ještě dřív, protože musím do Krumlova na tu polykliniku nebo co to tam je, do laboratoře na krev. A pak s výsledkama k doktorovi na gyndu.
A zítra mám kontrolu na Veveří. Ani já jsem si ten 3D ultrazvuk neplatila. Byla jsem tam na těch NT plus v I.trim. a pak ve 20tt (tam mi něco malého našli) a zítra jdu na kontrolní ultrazvuk. V tom 20tt jsem si nechávala nahrát malého taky na DVD a rovnou poprosila o 3D fotečku. A platila jsem snad přes 500,-. Ceny jsou otřesný. Zítra to asi taky nevydžím a nechám si udělat 3D fotečku :grinning:
12. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoooj, tak jsem tu taky at si nemusíme posílat poštu
12. led 2010 v 09:44  • Odpověz
To bude asi lepší :grinning: nebo pošta mezi náma pěkně lítá :grinning:
12. led 2010 v 09:47  • Odpověz
dezy, ty se máááš, já mámjen dvě fotky jak je malý opravdu ještě malý, posílá mi je doktorka meilem a na tu co jsem byla před měsícem asi zapoměla, tak se musim připomenout, já bych to dvd a 3D chtěla, je i sice líto kačáku, ale zase mi to za tohle stojí, ale pořád váhám a doudám, že nebude pozdě už, ani nevím kam jít jestli na veveří,nebo k nám do OL, má doktorka to nedělá
12. led 2010 v 09:48  • Odpověz
no má doktorka ze mě byla na nervy, že si nemyslím, že bych něco cítila, spíš jsem to porovnala k pohybu střev, tak jsem ji pobavila, taky staršně málo, manža mrčí, že ho chce už taky cítít, ale stěží ho cítím já, spíš večer kolem osmé, ale ještě málo,
12. led 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
holky,tak jsem taky tady :slight_smile:
na 3D nejdu,je to dost peněz,moje dr. nám drobka natočila na dvd obyčejně a stačí nám to,i tak to bylo za 500.

Kači a kam chodíš na gyndu? V brně nebo ivančicích?

Leni,tak ty už jsi taky na nemocenské ju? Tak to se máte holky teda.. a to je ti fakt jedno ten sraz? Nemáš určený vycházky nějak?
12. led 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
já pohyby cítím teda..to poznáš že to nejsou střeva :wink: já si prvně myslela že rozdíl nepoznám,ale je to jiný.. a manža když dá ruku na břicho,tak to taky cítí když je to dost intenzivní. Ale u každýho pohyby začnou v jinou dobu,obvyklý je to když začnou být cítit do 24tt v prvním těhu
12. led 2010 v 09:54  • Odpověz
jj, nám je to myslím s dezy jedno kdy, nedodržujeme vycházky, jinak Janinka je stále šlang, tak dezy budeme za zvířátka na srazu jen my dvě, ale neva, já Jani, šla poprvé do Ivančic na gyndu, ale byla jsem 3týdny těhotná a řekli mi, že už to měří 5cm!!!!! navíc se dohadovaly jak se to vlastně měří, tak jsem vystřelila a hned volala své supr doktorce do OL dojíždím k ní a jsem v klidu. Mám výlet a klid
12. led 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
aha,tak já chodím na gyndu v Brně,jsem u té dr. už asi 8 let a docela spokojená...
dobře holky, tak když je vám to jedno kdy bysme se sešly, tak to píšu ještě sem co jsem psala Leni - já můžu zítra v 17 h., ve čtvrtek 17:30 h. nebo o víkendu je mi to jedno. Tak teď vaše názory.. :sunglasses:
jooo no šlang docela jsem,ale už ne to co dřív :grinning: už je vidět jak kynu taky
12. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Jani vycházky mám :grinning: do 17.00, ale nedodržuju je :wink: .. On beztak nikdo nepřijde. Z práce určitě ně. Možná po těch 14-ti dnech někdo jednou ze sociálky. Víc asi ne :wink: A jak si psala ty termíny, tak by mi asi vyhovoval ten zítřek. To jedu akorát do Brna do toho prenatalu a ve dvě budu zpět :wink:
Pompi a ve kterém týdnu si? .. Tak to malej když kopne tak mi vyletí do boku celé břicho :grinning: manžel už ho taky cítil. Taky cítím kopance spíš večer až si lehnu. Ale spousta holek cítí i ten pohyb, jen převalování, a o to jsem asi ochuzená :frowning2: I když já jsem se doktora taky ptala, proč necítím ten pohyb vůbec.. a on mě povídal, že mám asi dost plodové vody. Možná by to odpovídalo, protože břicho mám hodně velký a malej není nějakej zrovna přerostlej, podle toho ultrazvuku ve 20tt je přesně na den jak by měl být podle menstruace :wink:
Já si myslím, že na tu veveří se můžeš objednat na ultrazvuk i bez žádanky od doktorky, akorát by si si to musela zaplatit.
12. led 2010 v 10:00  • Odpověz
holky, jsem ted asi za brzdu, ale nešlo by to posunout na začátek února, mám toho ted moooc.
12. led 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
Aha,tak to je dobrý když vycházky nedodržujete :grinning: dobře,já bych byla pro zítřek-co ty na to Kači???
Já teda cítím i pohyby. Leni jak píšeš-záleží na velikosti mimča a velikosti bříška-když je tam víc utěsněný mimi tak je líp cítit. Takže je to naprosto individuální.. Jinak Kači má termín jen o týden později než já :slight_smile: ˇ
Na tu Veveří žádanka být nemusí,ovšem že se to ale platí..
12. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 77
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.