• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Jani moc pěkná podložka já si nechala dělat přebalovák ná komodu u nás v práci
20. led 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
holky,tak to jsou hezký vyhlídky - "to se ještě nevyspíš", "až bude miminko,korunky budou ještě víc mizet" ... :grinning: to je teda pozitivní výhled do budoucna :grinning:
Tu hrací deku si dám pak taky do albíčka.. je taková pěkně barevná, s tou hrazdičkou kde jsou zavěšené hračky..jsem na ni zvědavá!
Podložku jsem si schválně koupila s tvrdým dnem,abych ji mohla využít kdekoliv..na posteli,postýlce,na zemi,pračce..no různě.. přebalovací pult mít nebudeme,je to dost drahý ty komody,ale stejně bysme na to už neměli místo.
20. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Jani neboj zas tak hrozný to není :grinning: :grinning: :grinning: a je to stejně krásný, jen kdyby tak rychle ze všeho nerostla :grinning: :grinning: Nejhorší jsou vždycky boty, to je nářez, ale hezkej :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Holky, tak nám to tu poslední dobou vázne :wink: :unamused:
Dnes mi došlo to lehátko, které mám v albíčku. Je fakt moc moc pěkný. Samozřejmě jsem ho hned složila a během dne se na něj chodila dívat :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak už mám téměř vyklizenej pokoj, takže se s drahým můžeme vrhnout na měření pokoje a nakupování zařízení do pokoje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Káťa se tu dlouho taky neukázala.. snad se neučí :confused: :confused:
20. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jo Leni, taky se dívám, že to tu nějak vázne.. vy se pořád někde flákáte.. :grinning: :grinning: jo hele vypadá to, že Katka se začla opravdu konečně poctivě učit :sunglasses:
Mě přišel včera taky další balík,ale nestíhala jsem poštu u nás... páč jsme dojeli domů později. Takže to vyzvednu dneska, asi by to měl být balík s haldou oblečení, tak jsem zvědavá.

Holky, víte někdo jak je to s právem na dovolenou když jde ženská na mateřskou (na kolik má nárok a tak..) Vy mamky pokud jste předtím pracovaly, tak jak jste to měli? Mě teď odpovídala na dotaz naše účetní a moc moudrá z toho nejsem... asi mě to po ránu moc nemyslí :grinning:
21. led 2010 v 07:51  • Odpověz
dobré ráno, ač je to k nevíře já se fakt učím, moc mi to ale nejde, jen jsem mrknu a zase jdu aby mi něco neuteklo, tak se snažte psát jooo, u mě nic nového není, jen se mi dnes donese přebalovák s vaničkou v jednom, oblečení už raději nestuduju, mám toho plnou krabici od banánů, tak papa
balíčky si užívejte!!!! :slight_smile:
Jani, to ti neporadím, ale určitě se tu někdo najde, nebo to zkus na MB, pa a heFkej den i když v práci
21. led 2010 v 07:59  • Odpověz
JOO a konečně jsem si chtěla vytvořit své album, ale nejak si nepamatuju jak si zkopíruju ten odkaz, nebo tu adresu do svého alba s tim odpočtem porodu, poradíte mi prosím. Děkujuuu
21. led 2010 v 08:03  • Odpověz
autor
ahoj Kači,tak se hezky uč abys to pak dobře zvládla :wink:
tou zkratkou MB nevím co myslíš.. :sweat_smile: ale nevadí
s tím albem - já pořádně nechápu na co se ptáš... tak mi to kdyžtak objasni,abych mohla poradit :sunglasses:
21. led 2010 v 08:13  • Odpověz
ahoj holky

Kačí tak ať to jde dobře do hlavy to učení. :wink:

Jinak jestli chápu dobře, tak máš vytvořený metřík a chceš ho dát do alba......když vytvoříš metřík tak tam máš html adresu, která se objeví pod tím metříkem a tu vložíš do popisu palba.

Jani jak je to teď s dovolenou to nevím...
21. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky..
JJ Maji, i já ten Kaččin dotaz pochopila stejně :wink:
Jaňula má pravdu, já se teda furt někde flákám :grinning: Dnes jsem na desátou objednaná ke kadeřnici, takže se jdu za chvíli chystat a pofrčím... Potřebuju ty vlasy nějak střihnout a už si je konečně zase nechám dorůst :grinning: No a na půl čtvrtou jsme domluvení s našima a se známýma, že musíme být v Brně a jedeme grůpn do jedné půjčovny kostýmů. Zítra máme ten maškarní :grinning:
21. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak vám balíčky chodí a já zase už prodávám včera krosničku dneska ochrannou helmičku.
21. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Jééé kadeřnice to bych si taky dala říct :grinning:
21. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Jani já to měla s dovolenou tak že jsem měla jen dva dny tak mě je proplatili jak jsem končila nemoc a nastupovala na mateřskou. Tak jsem byla dva dny na dovolený
21. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Leni a za co jdeš nakonec na maškarní?

Tak mně balíčky chodí a teda aj prodávám, včera jsem odeslala tříkolku s vodící tyčí a golfky :grinning: ty teda byly kámošky. Ale přišly včera riflíky a tríčo pro Maju na léto a mám radost jak nevím co :grinning:
21. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Maji, já ještě nevím :confounded: Podle toho co vymyslíme, protože pokud se vejdu do toho, za co půjdou ostatní, tak půjdeme všichni za to samé, a pokud ne, budu muset vybrat něco do čeho se vejdu. Ale mám od kamarádky tip, že když u nich když byl maškarní, tak tam jedni byli za tučňáky, ty kostýmy byly fakt pěkný (viděla jsem foto), a pak se mě ještě líbili pračlověci anebo za Japonce .. ale těším se, prý tam v té půjčovně mají fakt moc kostýmů
21. led 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
Leni, tak si užij maškarní :slight_smile: to bude asi fajn sranda :sunglasses: jo to flákání ti už opravdu závidím, no vidím to, že do práce budu chodit tak do půlky února a pak na to prdím, takže ještě 3 týdny..

mumi,jen 2 dny dovolené? Páni, tak to je nějak málo ne? No já se radím ještě s holkama na jiné diskuzi, jedna mi to spočítá konkrétně na můj případ prý.. tak uvidíme,jsem zvědavá.
21. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Jani né já měla dva dny co mě zbili za celý rok to záleží kolik budeš mít odpracovanejch dní
21. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Jo a hlavně se nenech odbít u nás o to holky i přišli že si to nepohlídali sami. Záleží na účetní
21. led 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
mumi, no právě, o to mi jde... účetní se taky nikdy nedá 100%ně věřit, že nekecá, tak si to radši zjišťuju kde se dá, abych o něco nepřišla... no a kdy jsi končila v práci - kolik jsi měla odpracováno za ten daný rok??
21. led 2010 v 09:39  • Odpověz
To už právě nevím je to dlouhá doba
21. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Leni je tučnáci to bylo určo pěkný. Ale normálně si Tě umím představit jako Japonku to Ti bude slušet.
21. led 2010 v 10:24  • Odpověz
dobré ráno, jj díky,pochopily jste to dobře s tím měřením..., jinak já se neučila, ale jsem už druhý den v práci, takže učení šlo opět stranou..., jaké tučnáky, o čem to taDY PÍŠETE, JSEM MIMO
Tak já jdu makat papa a hezký víkend
22. led 2010 v 07:41  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Takže se neučíš, Kači? Tak to jsem zvědavá jak ti ta zkouška dopadne. Jak to že jsi v práci??? Léňa jde na to maškarní, přece tak možná půjde za tučňáka.. :grinning:
22. led 2010 v 07:50  • Odpověz
ahoj

Jani hezky doplňuješ výbavičku :wink:
22. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Čau holky :wink:
No Jani, ty už toho máš. Jsem normálně poslednáček, první z Vás (snad) rodím a mám toho nejmíň :pensive: No ale včera jsme koupily ten koberec malýmu do pokojíčku, barvu na zeď (jmenuje se banánová, ale naředíme to ještě s bílou, takže ho bude mít světle žlutý) a světlo. A po víkendu se na to vrhneme. Už se těším :grinning: a jakmile tam dáme tyto věci, tak složíme komodu a hurá už budu taky nakupovat a prát věcičky pro malýho. Se tak těšíííím :grinning:
Akorát mám špatnou zprávu pro Jaňulu a Kačku... mamina nám domluvila nákup věciček u jedné paní na pondělí, že ta paní nemá jinak moc času :confounded: takže zase tento týden nestihnu ten bazén :cry: Budete muset beze mě a já se přidám snad už konečně ten další týden.
Jinak dnes jdu nakonec na to maškarní za upírku :grinning: No co jiného by na mě sedělo než černý hábit :grinning:
22. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahojky, tak mám chvilku, teda dezy to jsou novinky, ty budeš krááásná, to jde, sice rodíš prva, ale užíváš si a to je fajn, jinak nám s Jančou odpadá ta milá starost o pokojíček, tak aspon nakupujeme, taky bych se ráda pochlubila, ale ještě jsem se k tomu nedostala. Jinak jsem se fotila a zhrozila se jak jsem tlustá. A v práci jsem, protože je jedna nemocná, tak jsem to musela vzít. A já psala, že v pondělí na plavání nemůžu, aby jsme to vůbec stihly, no nic, tak budeme aspon jezdit s klukama :slight_smile: tak paaaaaaaaa
22. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Katy, ale už se těším na tvoje album :grinning: Musíš se k tomu přes víkend dostat, jsem strašně zvědavá, ale aby ti ten limit, max. 3 alba stačil. Když tam nafotíš všechno co už máš :grinning:
Jo Jo tlustá :grinning: O tom mi ani nemluv. Včera jsem opět stoupla na váhu a zas kilčo navíc. Už mám 74. Kam toto povede :frowning2:
22. led 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
jéé tak to je dobrý,Leni,za upírku :grinning: se nezapomeň vyfotit,jsem zvědavá!! neboj, to nakupování věcí pro mimčo doženeš.. Katka má pravdu, nám zas odpadá zařizování pokojíčku, my budeme mít ze začátku postýlku v ložnici a až pak za nějaký čas to předěláme.
Katy, tak to je blbý, že jsi musela do práce... tak snad to není na dlouho..?
Škoda teda holky,že zas na to plavání nepůjdem :frowning2: aby sme se tam vůbec do porodu dostaly! :grinning: Já chci být už tak od půlky února doma, tak i kdybyste nešly, tak jak budu doma, budu chodit určitě.
Jinak jsem ráda, že je konečně pátek.. Mám v plánu být ještě 3 týdny v práci a pak na to kašlu :sunglasses: tak se těšííím.
22. led 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
joo už by sis mohla udělat to album Kači,to má Leňa pravdu :slight_smile:
Leni,nic si z těch kil nedělej,co víš - třeba je pak shodíš líp než my co nabereme málo.. :wink:
22. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Tak určitě se vyfotím :grinning: O to vás nemůžu připravit :grinning: V karnevalovým kostýmu jsem nebyla sto let. A už se i těším až začneme budovat, to se vám taky budu průběžně chlubit jak to vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, já si na ten další týden na to plavání určitě čas udělám, i kdyby trakače padaly. Teda mám pocit, že co jsem doma, tak mi to utíká rychleji než v práci. Pořád mám nějaké pochůzky a lítačky. Třeba včera jak jsme jeli pro ty masky. Někdy před třetí jsme jeli do Brna a vrátili se až v osm večer. Dnes .. dnes jsem dopoledne dovyklidila ten pokoj konečně, ještě teď vysaju, hodím prádlo do pračky, to už bude skoro dvanáct. S manžem se naobědváme, pak frčím do Olympie ještě něco dokoupit. Potřebuju punčošky černý, jak na ten dnešní, tak na zítřejší ples, potom koupit něco pro kámoščinýho Štěpánka a v pět mám s ní sraz. Budu chvíli malýho hlídat, pak mě namaluje a frčíme na ples. Jestli si vzpomínáte, tak to je ta kamarádka, o které jsem psala? nebo říkala? .. Jak když člověk má kamarádky a jak má jedna dítě .. už se tak nějak docizí... No a pak čupky dupky na ples. No a den je zase v háji :grinning:
Jsem Jani zvědavá, co budeš říkat, až budeš doma, jestli ti to bude taky utíkat.
22. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.