• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
Dobře, Leni, tak tě ale beru za slovo s tím plaváním ju :grinning:
Jako já jsem taky zvědavá až budu doma, jestli budu na roztrhání jako ty, nebo se budu zas chvilku nudit :sunglasses: uvidíme.. ale myslím že se vyloženě nudit určitě nebudu. Spíš se na to těším, takže si to patřičně budu užívat :slight_smile:
Dneska si to maškarní pěkně užij, jsem pak zvědavá na foto!
My se dnes po práci půjdem podívat do nějakých koupelnových studií, chceme stihnout udělat na jaře tu koupelnu novou,tak jsem zvědavá na cenový nabídky,určitě nás to dostane minimálně do kolen... pak nakoupit jídlo na víkend a domů..
Zítra pojedem do Brna za babičkou a asi za našima, takže o zábavu postaráno...
22. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Jé Jani, to ti závidím. Já bych taky chtěla vybavovat novou koupelnu, i když teda.. vy vlastně máte koupelnu velikostně jako my, tak to není co závidět.. (pokud si dobře pamatuju). Ale nějakou velkou koupelnu bych vybavovat chtěla.. Hlavně pořádnou rohovou vanu :grinning: :grinning: Tak to taky máte celkem nabitej víkend. Ono takový to courání je docela víc únavný než být doma a uklízet. My máme vlastně v sobotu ještě ten mysliveckej ples. Takže po pátečním plese budeme vyspávat, na oběd v sobotu udělám jen asi zapíkaný brambory a pak se budu parádit na ples :grinning: No a v neděli jsme pozvaní k našim na oběd na zvěřinu. Tak vidíš Jani a máme obě po víkendu :grinning: jak je tak rozplánovanej.
Ale myslím, že ti to doma bude taky utíkat. Protože i když nelítám všude úplně každý den a mám třeba den dva volno, že neuklízím ani nevařím, tak ho ráda strávím třeba tak, že kouknu na nějaký filmy .. :grinning:
22. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Kurňa, už si taky tady do profilu budu muset dát aktuální fotku. Dlouhé vlasy už nemám už přes půl roku :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
Jo Leni, pamatuješ se dobře, koupelnu máme malinkou, takže zas tak co závidět není.. i ta malá bude stát dost peněz nedovedu si představit, že bysme měli velkou koupelku kolik by to stálo..
Ano to věřím, že jsi pak aspoň nějaký ten den ráda doma a nic neděláš :slight_smile: odpočinek je taky potřeba.
Určitě ten víkend zas rychle uteče jako vždy.. ale jsem radši, když máme něco v plánu aspoň jeden den v sobotu nebo neděli,protože když jsme celý víkend doma, tak nás to už nebaví..
Hmm zapečený brambory jo :slight_smile: to je dobrota. Já mám dnes na oběd slunečnicovej chleba se sýrem..žádná hitparáda :grinning:
22. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Jani .. slunečnicovej chleba se sýrem.. to opravdu není o moc stát.. ale tak doma si potom dáš teplý jídlo ne?...
22. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahoj tak já na tom nejsem onic líp než Janča já nám míchaný vajca. Malej má špenát a mě se nechce nic pro sebe vařit
22. led 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
No nevím, uvidíme co si dáme k večeři... snad něco dobrýho :slight_smile: záleží kdy dojedem domů, jestli se mi ještě bude chtít vařit, víš. No jo, já si koupila ve středu půlkilovej sluneč. chleba a už ho jím v práci třetí den :grinning: když to se nedá sníst zaráz že.. a na snídani baštím müsli nebo lupínky s jogurtem, tak chleba je na oběd .. aspoň trochu šetřím :sunglasses:
22. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Jani, já nevím co ti na to říct, na jednu stranu máš teda hodně zdraví jídlo, ale na druhou.. kdoví jestli to stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mumi tak míchaný vejca jsou vynikající, poslední dobou bych je jedla pořád :grinning: A špenát můžu taky...
22. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
ahojky

Leni jaký byl maškarní?
23. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj Maji.
Úplně super. Z maškarního jsme přišli až ve tři ráno. Byl to první maškarní po x-letech v Kounicích a překvapilo mě, že skoro všichni, kdo tam byli šli za masky. Jen třeba co tam byli nakouknout důchodci, tak ti samozřejmě bez. Ale fakt dobrý. NO a včera jsme měli v Pršticích ten mysliveckej, a to jsme přišli dnes ve čtyři ráno. Už mě bylo i malýho Staníčka líto. Chudák se musel v břichu natřásat. Ale asi to bylo fakt moc. Už to nemůžu teď tak přehánět.
24. led 2010 v 11:40  • Odpověz
AHOOOJ, DEZY, prosím tě potřebuju radu, NUTNĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ
24. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
jsem ráda, že jsi se bavila a malej at si zvyká a bujný život, přece nechcete mít ušlápnutou pitku :slight_smile:, nee dělám si srandu, je fakt, že to pro něj musel být záhul, ale ty jsi tak nadšená, že snad ani nejsi unavená, nebo co.
24. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahoj

Leni tak to jste si opravdu užili to je dobře :sunglasses: Tak to všechno dospáváš ne :wink: :grinning:
24. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak jste se měly o víkendu? Jak čtu, tak ty sis to Leni užila dostatečně :grinning: tak co víš, třeba se to i malýmu líbilo :sunglasses: ale měla bys na to jít opravdu už opatrně..
My sme byli v sobotu v Brně u té babičky a pak u našich, dojeli jsme domů večer, ještě jsme si zašli na véču Pod kapličku :slight_smile: a včera jsme byli doma, taková klasika - vaření, praní, taky jsem cvičila a četla si.. no už se vidím doma :grinning: se mi nechtělo vůbec do práce.
25. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Hezké mrazivé ranko

u nás se v neděli lenošilo a v sobotu jsme odvezli prababi dom a byli na srazíku a vypouštěli hromadně thajské lucerny bylo to super sešlo se nás přes 100 lidí, trošku bych řekla dopravní kolaps u oné vesničky ale jinak i přes tu zimu se to dalo :sunglasses:
25. led 2010 v 08:05  • Odpověz
dobré ráno,
Jani, nějak jsem se včera dozvěděla, že v našem domě o 16 bytech je 6 těhotných, to je mazec, jsem zvědavá, kde ty kočárky budem parkovat, ale neboj vyřešíme to, byla jsem se dívat do té kočárkárny, nebo co to je a obejdu byty at se to tam trochu dá dopořádku at si je můžem dávat tam. tak já padám a dám zase o sobě vědět, tak pa.
DEZY: MOC děkuji, určitě mrknu, jsi hodná a pochopilal jsi to, napsat o tom něco, jak to jde podle důležitosti po sobě a co se tam děje, pa
25. led 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
Katy, to jsem s tebou chtěla probrat - ty kočárky - už když jsme byly v té pizzerce,ale nějak jsme se k tomu nestihly dostat :grinning: cože - 6 těhotných??? To vůbec nevím!! My to taky chtěli řešit,nechápu jak teď mívají ty dva kočárky normálně na chodbě! To teda já bych tam nenechala, takže kočárkárna se určitě probírat bude! To jsem zvědavá teda.. jsi mě dost překvapila..kdo je tam prosím tě ještě těhotnej??
A co s Leňou probíráte?? Něco tajnýho? :grinning:
25. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Jani, ono čím víc se ti bude blížit konec v práci, tím míň se ti už bude chtít :grinning: No já už jsem teda ráda, že tam nemusím. I když dnes mám zase v plánu jet do obchůdku ke známé pro malé věcičky na Staniíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
Katy, doufám, že ti to pomůže, nic jinébo jsem nenašla.
Nj Jani, děsně tajný věci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kačka chtěla vědět něco k organizaci soudu a kde by to našla ... Je pravda, že jsem teda na netu taky nic moc nenašla..
25. led 2010 v 09:49  • Odpověz
A copak to bylo Maji za srazík? .. Nějakej koníkovej?
25. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Kačí 6 těhulí to je bomba, alespoň můžete na spol vycházky ne?
Leni, nene, koníkovskej ne :slight_smile:
25. led 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
Leni,tak to věřím,že to tak bude,ale aspoň se budu mít na co těšit :slight_smile:
maji,no jo,ale když o sobě ani nevíme... :grinning: však s Katkou jsme se poznaly tady na koníkovi a až pak jsme zjistily že bydlíme ve stejným baráku :grinning: je to síla.. no jo, když se nepotkávám,tak je těžký se znát že..navíc když dojíždím do práce do Brna, tak to dělá taky hodně.
25. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Maji: no nejsou to zrovna maminy podle mého gusta, ale neznám je osobně, tak těžko říct, uvidíme.
Jani: nic tajnýho, neboj, to bychom si nedovolily a kočárkárnu začnu řešit nejpozději příští týden, ani ty těhule z baráku neznám,ale vím to od jedné co bydlí nad náma, má přehled, ale nemyslím si, že budou do party, no uvidíme, neznám, tak nechci soudit
Dezy: moc jsem se na to ještě nedívala, ale taky jse m něco jen tak málo našla,děkuju no a vidíš, my zase řešíme kam s kočárkama a ty nakupuješ, vidíš jak se to otočilo.
Tak já zase jdu pa
25. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Jani, Kačí třebas se dáte víc dohromady až se budete potkávat venku s kočárkama, uvidíte pak :wink:
25. led 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
Kači, aha, no tak uvidíme, já vůbec o nikom těhotným v baráku totiž nevím.. ale s tou kočárkárnou to určitě musíme vyřešit. Jo a vy od ní máte klíče? Tam se před časem nějak měnil zámek a normálně nám neráčil nikdo dát klíče! Takže my od ní ani klíče nemáme. No pořešíme to..
25. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Jani: klíče právě nemáme, ale ta sousedka má, tak jsme tam proto byli s ní, jinak bych ani pomalu nevěděla, že něco takového v baráku máme.Ještě říkala, že tam kdysi byla i motorka, ta tam naštěstí už není a taky že ji někdo propálil deku a ještě jedné paní, no síla, ale my matky dostaneme klíče a klidně vyměním i zámek a budou to mít jen ti lidé co tam něco mají.
25. led 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
Jo to vím,že tam byla i motorka,to Rosťa říkal.. už tam není jo? Tak to je dobře.. jasně, taky bych souhlasila klidně s výměnou zámku na naše náklady a klíče ať mají především maminy co tam budou mít kočárky - od toho je to kočárkárna ne :sunglasses:
Co máte dnes k obědu,holky? Já měla fazolky na kyselo s bramborem a vajíčkem. Dneska kurňa zas tak zdravě..že mě honí mlsná na nějakou dobrotu :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
no to je mooc dobře, že tam motorka není, jinak by se tam držel ten smrad z ní a to se jen tam nedá vyvětrat, vy tam máte kola? já se dnes nakrmila vším možným co dům dal po víkendu, ale nic moc, čekám že mi něco micka doveze z práce. No to se právě musí zjistit co to vlastně je,jestli kočárkárna, nebo kolárna, nechci dělat peklo aby mě pak někdo nesjel, že je to kolárna. Snad se dohodneme, je fakt ale že kol je tam snad 20 a je tam málo místa. pořešim, zjistim, pisnu.
25. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
u nám máme zapečené brambory.

Kačí, třeba u naší mamky se to sice jmenuje kočárkárna, ale měli tam lidi samo aj kola, bo jiný prostor nebyl byl to prostě společný prostor na kola, kočárky, koloběžky.
25. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
noo, je to kočárkárna, akorát nikdo neměl mimina, tak se tam začlo dávat všecko možný. Jen nechápu, proč si 2 sousedi nechávaj ty kočárky na chodbě a nepořeší to.. tak to vyřešíme my no! Ne my tam kola nemáme, nám k bytu náleží ještě na patře taková komora a kola máme tam víš.. jako ale nedovedu si představit tahat kočár každej den do třetího patra! To by nešlo jako...
25. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
přesně!!!!, nehodlám se denně tahat s kočárem do patra, trochu slušného ohledu by to chtělo, žeee.
počkej a to mají všichni dohromady tu komoru, nebo jen to co mají dvojpokojáče, nebo jak je to?
at mám něco v rukávu až to začnu řešit. Myslím, že zajdu na úřad a nechám si ukázat plán domu, nebo co.
25. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.