• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
No hele,to máme jen my tu komoru,ale taky ji platíme v m2 ... on tehdá když se ty byty rozdělovaly,tak Rostíkův taťka byl nějakej ředitel čehosi a tak pro sebe vybral samozřejmě ten nejlepší byt a ještě vlastně k tomu tu komoru co je na našem patře. Co ti budu povídat,za rodiče člověk nemůže,ale i tak na nás se podepsalo to, že Rostíkovýho taťku určitý lidi moc nemuseli. I když tam už bydlíme jen my,tak mě přijde,že nás taky rádi nemají :angry: je to nefér,ale co naděláš no,závist je hrozná věc!
A se Sedláčkovou na úřadě něco řešit když něco chceš nebo potřebuješ to je taky o nervy! Jooo o tom by se dalo diskutovat celej den :grinning:
25. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jojo, Sedláčková, to kapitola sama pro sebe, přijde mi jak sjetá, nebo zhulená, nebo tak něco, po ní něco chtít, ach můůj booože, proto jsem se i divila, že tam chcete dělat novou koupelnu si myslím psala, to jako na vlastní náklady, my ji máme taky novou, tak proto se ptám, ptali jsme se i na odkup bytu a nebyla schopna nám říct jak to je, sama v tom má bordel, tak nám řekla, že v žádném případě, a jak píšeš za rodiče člověk nemůže...., přijde to líto, ale neřeš, máš mě cece :grinning:
25. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
Jojo,jsem ráda,že aspoň nějaká spřízněná duše se v baráku pro nás najde :slight_smile: to je bezva. Ano máš pravdu,je to hrozná ženská,prd o všem ví a nechce nic v bytě nebo baráku dělat,pokud to už fakt není katastrofální stav..prostě děs. Když byla u nás (kvůli novým oknům) - to na ni taky musel Rostík s tím,že pokud nám to nevymění,tak chceme od nich napsat potvrzení,že to vyměnit nechtěli a když okno vypadne a poškodí cizí majetek (auto),nedej bože někoho zabije,tak je to jejich vina - a tos měla vidět,jak otočila!! A okna se dělali... A na koupelnu,která je tam už skoro 30 let,nic neměněno,vana prodřená až běda,víš co nám řekla? Že je to častým čištěním,že to moc drhneme! :angry: je to prostě na zabití..
S tou koupelnou - chceme to zaplatit se spoluúčastí úřadu,ale to ti spíš povím osobně,jak to je,nechci tady o tom psát,víš...
25. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
jj, chápu, tak pa
25. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Dobré ráno,
dnes jedu do poradny, se těšim, ale ta cesta, jinak se vám musím pochlubit(pak dám snad i do alba), nechtěla jsem nebasa a takové věci, ale našla jsem vše do postýlky modré s tučnákama a holky vy už víte, že jsme na ně ulítlé. JUCHUCHUUUU a mamka mi to zaplatí,je neeehodnééši. Jsem z nic uplně nadšená.
Tak heFkej den všem a naupadněte. papa
26. led 2010 v 07:20  • Odpověz
Dobré ráno

Kačí ať Ti dobře dopadne kontrola a těším se na fotečky bíbího (tučňáka) u nás je to bíbí Maju je miluje, krteček a bíbí to je její :grinning:
26. led 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
Dobré ránko, to je zas venku nadílka co? :sunglasses: my úspěšně dojeli do Brna...
Kači tak pak se pochlub co v poradně a to album si už založ :grinning:
Já jdu ve čtvrtek na tu cukrovku, se mi nechce :unamused:
Včera jsem dostala opožděnýho ježíška (o měsíc :grinning: ) - dostala jsem novej mobilek :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ráno jé Jani cukrovka to se nedivím že se netěšíš.
Takovího jéžiška bych taký brala :grinning:
26. led 2010 v 09:11  • Odpověz
26. led 2010 v 09:14  • Odpověz
sluseli by me
26. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Martínek mě zase změnil klávesu
26. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Mumi krásná modrá barvička, jen mi tam vadí ten cuc co visí na prostředku dolů :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Já myslím že jo :wink:
26. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Mě seto líbí jen nevím jestli mě budou slušet
26. led 2010 v 09:20  • Odpověz
A nebo ty to.
26. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Tak zatím jedu mamce pro zákuzky.
26. led 2010 v 09:21  • Odpověz
jé ty černý sou taky bomba :wink:

Mumi, ty máš světlý vlasy teď? Jestli jo, tak bych vzala ty modrý, dle mého blondýnkám modrá hodně sluší :slight_smile:
26. led 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
mumi,černý jsou fajn,i když trochu nuda :grinning: modrý se mi líbí,ale víc by slušeli opravdu blondýnce než té tmavovlásce co je má na sobě na fotce! Já osobně ani modrou barvu - navíc tmavou - moc nemusím a ani nenosím, ale ty šaty vypadají pěkně :wink:
26. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Tak ve čtvrtek se jedu mrknout na ty šaty našla jsem jeden internetovej obchod co má paní v Řeznovicích tak jsem domluvená k ní dom. :grinning:
26. led 2010 v 18:02  • Odpověz
nazdárek, no u doktorky supr, je fakt skvělá, prý je všechno ok, sestra mi napsala blbé objednání, dnes mi měli dělat testy na ten cukr, jenže mě objednala az na 13hod, prý at přijdu zítra, se asi pomátla, s doktorkou jsme se domluvily na příští poradnu, žááádnej spěěěch, jo a ptala jsem se jestli budu pít tu sladkou tekutinu, tak že tohle dělají až když nejsou jasné testy jen z krve, že si testy dělají sami, takže já nic pít nebudu aspon myslím, že jsem se jasně ptala a dostala jasnou odpověd, dr mi poslala foto malého, ale je stará už měsíc, zazdila mi ji minule poslat, není moc vidět, ale aspon něco, jinak, schválně jsem se jí ptala jestli má nějak v hlavě co se víc rodí, prý nemá, ale ukazovala mi svou zbírku malých mimin a nedivím se, že by potřebovala dovču, měla jich tam uuuuuuplně moooooooooooooooooooooooooooooooooooc, ale taky se mi dnes stala nemilá věc, teda mě ne, ale je to smutný, umřel jeden skvělý pán od micky z práce, a ještě jak jsem byla u doktorky, tak zrovna vycházela mladounká holčina asi s mamkou a byla uplakaná, tak mi to nedalo a když byla dr v tak dobrém rozmaru, tak jsme se jí zeptala co jí je, má nádor, nějaký ne moc zvláštní, že ho má jen několik lidí, no mazec, takže si holky važme všeho co máme!!!!!!!!!
a ted ještě k dr, ale veseleji, ptala jsem se jen tak ze slušnosti :grinning: , jestli mi dá zítra volno, že mám tu zkoušku, tak žádný problééém, ještě jsem ji chtěla říct o neomezené vycházky, ale to si nechám na příště....
Jani, tak to je supr, že máš ježíška, no já vlastně taky ty tučnáááky cece, teda spíš malý, to je síla, ještě se to nenarodilo a už dostávají prcci dárky :slight_smile: , jooo a dnes taky mazec, byla jsem si koupit podprdu, prodavačka a kolikátku potřebujete a já nooo těžko říct, no tak mám DD!!!!! co budu nosit za 2měsíce, asi stany, tak pa a stanům a Stanikům (že Dezy) zdar :grinning:
26. led 2010 v 19:07  • Odpověz
ježišiiii, už mlčim.....
26. led 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
Dobré ránko! Jak se vám dnes vstává? To je venku mazec co?? U nás bylo -19 stupňů a po cestě když jsme jeli do Brna tak bylo až -24 stupňů! :astonished: Je tam dneska fakt šílená kosa... už aby ta zima táhla do háje... :pensive: Měla jsem i obavy,že nenastartujem auto a budem muset zůstat doma :sweat_smile: ale naštěstí holka v pohodě naskočila.

Kači,teda dlouho nic a pak se tak rozepíšeš :grinning: (to je samozřejmě dobře :wink: ) S tím úmrtím a nádorem to je síla,no souhlasím,musíme si vážit toho co máme,nejdůležitější je když je člověk zdravej..
Tak to je dobře,že u dr. jsi spokojená. S těma testama na cukrovku to je zvláštní.. já myslela že se musí vždy vypít ta rozpuštěná glukoza... prvně se dělá odběr,pak se pije sladká voda a asi po 2 hodinách další odběr,aby asi viděli reakci a tak..nevím,možná to opravdu dělají tam jak chodíš jinak.
K té podprsence - tobě ještě pořád rostou prsa? Mě přijde,že se mi zvětšily a už delší dobu se to nehnulo..růst se zastavil. Podle mě se mi zas zvětší až kolem porodu,až se nalijou mlíčkem..nevím,uvidíme. Tak snad kdyžtak nějaký stany seženeš :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Hezké sluníčkové ráno ikdyž mrazivé

U nás stále -19 st. ale sluníčko krásně svítí a bude asi krásně tak vyrazíme po o věn.

Kačí už se těším na fotečky. Jj člověk si musí vážit toho co má. U nás máme zítra pohřeb, já teda nejdu bo Maju tahat nehodlám, ale tak jsme se domluvili :pensive:

Ty testy na cukrovku jsou zvláštní, zatím jsem se setkala jen že se dělají tak jak píše Janina, ale vše je možné že :slight_smile:

Lenča jde dneska na ty věcičky že? A užijte si plavání kdo jdete :wink:
27. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás bylo -18 zamrzli nám vchodoví dveře tak jsem musela vytáhnout fén a sousedka nenastartovala.
Já si taky myslela že musí každá tu tekutinu vypít. :frowning2:
Ahoj holky, tak to je vtipnýýý s tim fénem,
jinak ted mám na chvíli pokoj, zkoušku jsem udělala,
plavat aspon já nemůůůžu, nemám co na sebe...., podprdu jsem stejně potřebovala, ta co jsem měla mi byla malá, měla jsem otlaky od švu
my měli v autě -22 v 6ráno,
a s tou tekutinou co nemusim pít, no nevím, já se fakt ptala jasně a prý ne, třeba mi nerozuměla sestra, no uvidíme tak pa
27. led 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
Kači,tak to je fajn,že máš tu zkoušku za sebou,to gratuluju :wink:
Ty nemáš plavky teda co bys oblíkla? A co v pondělí teda to plavání - zase nic?? S váma je teda domluva.. :grinning:
Holky,tak zítra ráno na mě myslete,snad se tam z té glukozy nepozvracím :sunglasses: v práci budu asi až tak k 11 hod.,tak se pak ozvu,jestli žiju :grinning:
27. led 2010 v 15:48  • Odpověz
jani: budu na tebe myslet, za gratulaci díky, pokusím se si aspon nějaké plavky sehnat at pořád jen o tom nepíšem, ale konáme. zítra to zvládni pa
27. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.