• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
já su debil, ono dneska není pondělí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a plavání je v pondělí že...se omlouvám.

Kačí gratuluji ke zkoužce :wink:
27. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
maji: však se nic neděje a za gratulaci díky.
k těm plesovým šatům, přikláním se za názor Janči,
Jani: jak si dopadla na té hnusnosti glukoze?
dezy: kde zase cááárááš???
papa jdu do banky-zase něco pokooopila, ale když jsem udělala tu zkoušku...., pak nakoupit a ke švagrovic na kafe, je těšim, tak pa
28. led 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
nazdárek holky, tak testy na cukrovku už mám taky za sebou nebylo to nakonec tak hrozný jak jsem čekala voda se vypít dala, odběry - 2 byli úplně v pohodě za chviličku,jen ten třetí se povedl až na druhý pokus a krev pak nějak tekla..a taky víc bolel,bude tam asi modřinka.. jinak zle mi naštěstí nebylo,takže pohoda.. asi ještě dnes tam zajedem pro výsledky,tak jsem zvědavá. Při odchodu jsem se za "odměnu" hned nacpala dvěma koblihama Tak teď to ještě překousat do pěti v práci...

Kači,jojo nějaký plavečky si pořiď :wink:

Leni,to je fakt-kde tě zase máme???
28. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Jani, tak to jsi hrdinka, závidím, že už to máš za sebou, no a měli jsme asi stejné chutě, já taky dnes měla 2koblihy, ale myslím, že po sladkém vypití té věci bych předpokládala, že budeš mít chut na maso, nebo tak a ne na sladké, no jo, chutě si nevybíráme, že. modřina zmizí za pár dnů, to bude dobrýýýý.
Plavečky nechci za staticíce... a u tamanůůů nemajouuuu :frowning2:, nedostatkové zboží!!!
Švagrovic mě zase napakovala igelitkou oblečkůůůůů, kam já to jen dám a kdo to všechno unosííííí :astonished:
Jani vydrrrž!!! papa
28. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
Kači, já ti nevím,ale fakt mi to tak nepřišlo ta sladká voda.. sice to dobrý nebylo,ale dalo se to.. navíc naspod se kousek té glukozy nerozpustil,tak mi tam po vypití ještě přidala vodu a promíchala ale to už mi přišlo že není vůbec sladký,takže jsem to vlastně trochu zapila to sladký. No a po dvou hodinách ani nevíš že jsi něco takovýho pila a máš takovej hlad,že je ti jedno jestli jíš buchtu nebo rohlík se salámem :grinning: navíc já sladký můžu skoro pořád,víš.. :sunglasses:
Jojo modřinka zmizí raz dva,hlavně že už je to za mnou a ještě doufám,že i výsledky budou v pohodě.

Tak to věřím,že nechceš kupovat drahý plavky,taky bych nechtěla. A taky je mi jasný,že teď v zimě žádnej výběr plavek nebude...jestli vůbec někde nějaký prodávají :unamused: tak uvidíš no.. a v rodině nemáš nikoho čí plavky by ti byli?

Hele,ty to oblečení za chvíli budeš fakt moct prodávat jak to tak čtu :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
JANI, JJ, S OBLEČENÍ UŽ MÁM HRŮŮŮZU.mám ho fakt hafo, no švagrová má sice celkem velká prsa, ale nějak jsem se zazdila jí dnes na to zeptat a je mi to i blbé půjčila nám už toooolik věcí, ale zaptám se ji.
VÝSLEDKY BUDOU URČO V POHODĚ, NOOO a zrovna s tou tvou super hubenou postavou a jíš sladké pořád jooo, no to bych chtěla vidět :grinning: , jj a hlady šilhá po glukoze snad každáá :slight_smile: ,
ted se dívám na sušičky, ta co se mi líbí je ale drahááááá, to neprojde našim rozpočtem a to jsem v tom případě v pasti, bo se v tom nevyznám. A drahý přišel s tím, že by chtěl nové auto....., asi budeme krást nebo co. JÁ CHCI V PRVÉ ŘADĚ BYDLEEEET JINDE :frowning2:
28. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Katy,já vím,když ono asi nezáleží jen na typu postavy u té cukrovky ne? Já nevím no sladkýho jím dost náhodou,tak uvidíme.
Ty chceš sušičku? Jo jsi říkala,že máš problém s věšením prádla,viď? Tak to je pro vás asi dobrá věc..
My bysme taky rádi nový autí,ale asi to nebudem riskovat z finančního hlediska..ještě nevím.
Páni,dneska je v práci mega nudaaaa :confounded:
28. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
tak to já se nenudím ani nááhodou, vydrrrrž
nooo my taky řešíme co koupit dřív, je to děs, at chceš, nebo ne musíš pořád počítat
28. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
jéé tak to se máš,že se nenudíš,já i kdybych se měla nudit doma tak je to pořád příjemnější než muset sedět v práci za počítačem a když nic nedělám,tak to o to pomaleji utíká!
ano máš pravdu,člověk musí pořád hledět kam ty kačáky může vrazit a kam ne..je to bída..
28. led 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
Hezké páteční ránko všem :slight_smile:
29. led 2010 v 07:47  • Odpověz
Hezké ráno,
a zas k... padá..., ale je to náádhera, včera u nás byla tchýně, tak mě zase vytočila.... :frowning2: :frowning2:
29. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Krásné ráno, tak jsem včera byla u kadeřnice a ona to vzala od podlahy s těma nůžkama :frowning2: a to jsem chtěla jen konečky a nakonec si manžel ani nevšim že jsem ostříhaná a chybí mě asi 20cm :angry:
29. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Jé sušička tak po té taky toužím
29. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Krásné ráno

Kači copak Ti tchyňka provedla?

Mum 20 čísel je teda už dost :unamused:
29. led 2010 v 09:04  • Odpověz
ZDRAVÍM,
aaale, už jsem si pobelela, tak už je mi líp, nemůžu to změnit, tak se snažím tím moc nezatěžovat(někdy to ale nejde)
holky nemáte některá sušičku na prádlo?
to jo, já právě uvažuju, jestli se mám sama nabarvit, nabo se na všechno vykašlat a jen lenošit.
29. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Pom nemám ale moc bych jí chtěla.
29. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Máji 20 je hodně , ale je to švagrová tak co ono to doroste jak se to říká o tom koni darovanému koni ..... :frowning2:
29. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Tak my jedem na poštu tak pak ještě mrknu zatím Páááááááááááááááááááááááááááá
29. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak po delší pauze jsem opět tu :grinning:
Ono totiž můj drahoušek Staníček se vrtal na svým počítaču s internetem a smazal mi jakousi cestu připojení internetu k noťasu, takže mě na noťasu nejede net a na jeho PC nejsem moc zvyklá chodit, takže jsem bez připojení :confounded: Ale příští týden má přijít kamoš nám to spravit (pokud se to bude dát, že jo :grinning: ).
Jinak máte pravdu, pořád někdce courám. V pondělí jsem byla na těch věcičkách, dovezla jsem si plnou kabelu :p. Fakt pěkný. Ve středu jsem malovala pokojíček.. má takovou banánově žlutou barvu. A včera jsem musela k doktorovi s močí a pro lístek na peníze ohledně neschopeniky a pak to hodit do práce a pak jsme měli s pár holkama ze střední zcuka. Já vám mám pocit, že absolutně nestíhám co jsem doma. Už si připadnu jak ti důchodci, co mají hafo času, jsou doma, ale pořád někam spěchají :grinning:
Jinak holky, počínaje dneškem tak mi začíná III. trimestr (podle výpočtů na netu) .. teda k tomu prvnímu termínu porodu 1.5., druhej termín mám toho 20.4., takže podle toho už jsem ve III. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katy, gratuluju ke kontrole :wink:
Asi ani mě nebudou dělat cukrovkový testy s tím pitím, doktor se o ničem nezmiňoval a popravdě už bych měla nejvyšší čas :wink:
A jak si teda Jani dopadla, už víš?
29. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Tak jsme doma kočky kde lítáte?
29. led 2010 v 11:40  • Odpověz
To křesílko jsem koupila Martínkovi k 2 narozeninám a on je našel tak mě to mrzelo, ale sedí pěkně :frowning2: :grinning:
29. led 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
Leni ahoj,no že se taky ukážeš :grinning: já už výsledky mám,ale moc moudrá z nich nejsem.. jsou tam uvedené hodnoty, které samozřejmě nevím jestli jsou v pořádku nebo co.. podle toho jak to chápu tak jo,ale uvidíme.. do poradny jdu v úterý.
Leni,ty na ty testy cukrovky podle mě nepůjdeš vůbec-tobě ještě nebylo 25 let ne? To se totiž dělá od 25 let,víš..tak tím líp pro tebe,budeš toho ušetřená :sunglasses:
Co plavčo v pondělí,holky??? Asi uvidíme zase podle počasí co... a navíc Katka psala že nemá plavky..
To jsem zvědavá,jestli budu mít taky tak pořád co dělat jak ty,Leni,až budu doma,jsi na roztrhání :grinning: Tak doufám,že ten internet budeš mít brzo opravenej.
29. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
mumi: tak takhle vypadá spokojené dítě, supr foto
Jani: jj, plavky stále nemám, ale uvidíme, o víkendu jedeme do Prahy, jinak dezy uuuuplně tě chápu, jsem na tom uplně stejně, přijde mi, že když jsem doma- času moooc, ale houby opak je pravdou,tak moc ten čas letíííí
je fakt, že jsem udělala věci které jsem dřív odkládala, ale i tak. Jo jo je to mánie s těma oblečkama a zaky přeji at máš net brzy ok, tak
všem hezký víkend papa
29. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Pom dík
Jo holky já mám taky velký plány co za den udělám a než se ráno rozkoukám je poledne a za chvíli večer :frowning2:
31. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahojky,
prosím tě jak moc jsi dobrá v kládání obrázků do alba? mě jich spoustu nejde a to mám JPG, ach joooo
31. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Pom a co ti nejde???
31. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Ty máš stránky na bereme se jé hoď odkaz ať se můžem pokochat. Prosím :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 16:12  • Odpověz
no vložit pár fotek, šly mi akorát ty co jsem tam měla jako bonus, ale svoje nejdouuuu, mrkni na rejce.net jsem pod pompila a heslo k albům je také pompila, tak mrkni, netřídila jsem to, naflákala jsem tam včšechno,
31. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Dáš moje alba a pak klikneš na vložení do rámečku najdeš číslo fotky co chceš vložit ve své složce a potvrdíš. A pak to pošleš a chvíli to trvá no nevím jestli to z mího návodu pochopíš. :frowning2:
31. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.