• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
ale to já vím,jen nevím co dělám blbě, některá mi jdou a ta co bych chtěla, ne e a to je mám v JPG
31. led 2010 v 16:53  • Odpověz
A nemáš je moc velký
31. led 2010 v 16:58  • Odpověz
no upravuju jak se dá, prosím tě když ted mrkneš ke mě na fotky, co vidíš?
31. led 2010 v 17:04  • Odpověz
co mi nejde je ultrazvuk od dr, to mě šte
31. led 2010 v 17:04  • Odpověz
jsem fakt talent na tyhle věci :grinning: absolutně nevím jak jsem to dokázala, ale podařili se mi to nějak upravit, ale ten ultrazvuk mi pořád nejde.
31. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Když mrknu k tobě do alba tak vydím 3 fotky a jak moc ti to slušelo na svadbě
31. led 2010 v 17:25  • Odpověz
ok, díky i za pochvalu, byly to nervy, sr... se vše co se dalo, ale na fotky se dívám často, přijde mi, že to bylo taaak dávno
31. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Zatím se loučím jedem k babičce
31. led 2010 v 17:33  • Odpověz
31. led 2010 v 17:57  • Odpověz
A tady byl někdo šikovnej a přidal další fotečku :grinning:
Dobrou noc :grinning:
31. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
jéé tak Kačka má konečně album :grinning: tak to je bezva.
Jaký jste měly víkend?? Švagrové se narodil v sobotu ráno Martínek, tak jsme se za nima byli včera podívat :slight_smile:
1. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno, víkend normál pracovní samej úklid.
Jé tak jestli bude mít švagrová taky takovýho dábla jak my :grinning:
1. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
mum,no oni už doma jednoho taky mají víš,takže o to to bude veselejší :grinning: docela švagrovou lituju,mít doma dva rošťáky,tak snad na ni budou hodní..
1. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Já byla včera u kamošky ta má dva kluky jeden dva měsíce a druhej 18 měsíců tak to musí být nápor
1. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
ahojky

Kačí o svatbě Vám to moc slušelo.

Mumi hezký křesílko, já bych chtěla nějaké houpací, koukala jsem na ratanový ale docela nikde nepíšou do jaké hmotnosti tak jim budu muset napsat, sice představy mám zcela jiné, ale šílenosti co nacházím se mi vůbec nelíbí.

Víkend mi ani nepřipomínejte jako byl super ale začal tím, že jsem za Maju utratila snad 2000 za oblečení na jaro a léto :zipper_mouth: :grinning: Ale nějak ze všeho roste .

Jestli jdete na to plavání tak si to užijte :wink:
1. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Máji jo houpací to je super Martínek má tohle jako na léto na zahradu to byla jen zkouška doma
1. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
2000kč to musel být nákup. Já si ani nepamatuju kdy jsem to utratila za sebe co mam Martínka :confounded:
1. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Mumi, ani mi nemluv, narazily jsme s kámoškou na jednu paní co měla poslední balíky věcí nové zboží z anglie kus za 75 a 70 kč aj s visačkama :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: takže poslední věci jsme vzali a ještě jsem narazila na bazaru na jednu něco nové něco po dcerce a dobrá cena kus asi 20 kč, nějak ty balíky mi přijdou lepší. tak máme obnovu šatníku.

Jen bych ještě ráda nějaké to křesílko, ale asi to bude přece jen ratan :pensive:
1. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
AHOJ HOLKY,
děkuju za pochvalu za svatební album, na novém tady ještě zapracuju, jen nevím kdy, nějak fakt nemám čas, jsem na netu už od půl deváté, s tím, že se jen nasnídám, omrknu korespondenci a půjdu a zase tu smrdím a to chci uklízet, noo mám co dělat, jak se tak rozhlížím, holky, tak to jste dobře nakoupily to je fakt,
Jani, plavat OPĚT NEJDU, nemám pořád ty plavky, ale moc bych chtěla, na víkend jedeme do OL, drahý chce lyžovat, já bych taky chtěla, ale....., tak se aspon tam mrknu po plavkách. tak já zase jdu papa heFkej den
1. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
juchuchuuuu, objednala jsem se na 3D a 10min dvd, v OL jedu zrovna ke své dr. tak to supr vyšlo a za 650kč! jen at jim to funguje, protože kamarádka tam byla 2x a měli to robytyyyy :frowning2: a navíc ten den má mamka narozeniny, tak jí dám rovnou to dvd, bude ráda, no já aspon jsem. tak jsem se podělila o radost a zase jdu pa
1. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky..
No Kači, s tím albem máš u nás velké významné plus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky.. ale já budu mít u vás snad malé nevýrazné mínusečko :cry: Já na to plavání asi chodit nebudu. Popravdě mě nějak přešla energie. Nějak se mi vůbec nic nechce :frowning2: Nepociťujete to taky na sobě?... Já třeba už teď naspím skoro 14 hodin. Úplně mě to chytá jak na začátku. Nevolnosti a únava :angry: A to mě čeká ještě zítra jet do práce ukázat té nové paní co je místo mě co a jak.Ale už jim řeknu, že to je naposled, že na to fakt nemám.
1. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
dezy: uuuplně mi to bereš, malej kope jak o život celé dny, taky s emi nic nechce a přijde mi, že jsem víc utahaná když nic nedělám jak když jsem v pohybu, ale plavat bych chodit chtěla, navadí že ty ne, my o tom stejně jen pořád mluvíme a bůhví jestli s etam dokopem, ted to teda vysí na mě skrz plavky...,
Blbě mi nebývá, ale divně jo, jako přetažená nebo co, přitom skoro nic nedělám, aspon že jsi stihla ty plesy. Fakt tě uuplně chápu.
1. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Katy, tak to já plavky stihla :grinning: Mě už je blbě vyloženě od žaludku. I když se jen víc napiju. Malej už tlačí dost vysoko. Ráno už byl u žeber. Dokonce jak jsem mu včera četla pohádku, tak jsem asi nějak blbě ležela a normálně jsem se u toho zadýchávala :grinning: Vůbec jsem nemohla popadnout dech. Ale normálně z ničeho nic mi to tak začalo. Tak jak ty nevolnosti a únava skončili 13-tým týdnem jak když utne. Tak minulej to tak začalo. A to jsem ještě normálně byla na těch plesech. Malovala jsem ten pokojík. Mimochodem holky, už máme v pokojíku koberec (nevím jestli jsem to už nepsala) :D. No a včera jsme začali skládat tu komodu s přebalovacím pultíkem a zjistili jsme, že nám tam dali od jednoho druhu polovinu šroubků, tak na tom to ztroskotalo. Ale jakmile to bude, tak to hned celé odfotím a pochlubím se :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak dnes akorát peru. Už chystám malý věcičky. Mám pořád strach, že to bude dřív než mi doktor řekl. Ale možná je to jen moje jakási mánie a tajný přání, aby už byl malej venku :grinning: Nevím co mě to chytá. Ale potřebuju to mít už vše nachystané.
1. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Máji tak to byl výbornej kup to bych taky brala. A kdes na tu paní kapla. :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Jé holky aby jste to cvičení stihli zachvíli je květen a vy jdete rodit :grinning: :sunglasses: :grinning:
1. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Mumi na sbazaru, prodávala poslední balíky s vel 110 a se 128 tu si brala kámoška. a zbytek kde jinde než na MMB :grinning:

koukám že plavání se nekoná ale úplně Lenču chápu :wink:
1. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
Téda holky s váma je domluva :stuck_out_tongue_closed_eyes: mumi,taky se obávám,abych na to plavání aspoň jednou šla než porodím! No každopádně až budu doma a vy nebudete chtít jít,tak já tam zajdu.. jako ten čas fakt hrozně letí!
Já bývám taky unavená,ale zatím to není tak hrozný a navíc si myslím,že právě to plavání by mohlo i na únavu pomoct a na bolení zad apod. .. ale Leni,jestli nechceš chodit, tak to nevadí, jen doufám, že to na tom neztroskotá a už se ani nebudeme vídat..? Bysme se mohly domluvit aspoň zase na sedánek,co říkáte?? :wink:
Jinak mám už rozhodnuto,doma budu od 19.2. ... s účetní jsem dohodnutá,nárok mám na 20 dnů řádné dovolené a 1 den dodatkové.. no ale ten jeden den nechám jako rezervu kdyby se posunul termín porodu a tím pádem výpočet mateřské..
My jsme malýmu poštěli o víkendu hudbu,kdybyste viděli jak se vrtěl a dělal snad salta :grinning: kousek jsme i natočili na mobil,tak až se uvidíme můžu vám to ukázat :slight_smile: bude z něho asi tanečník :sunglasses:
1. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
jé sedánek to bych si dala líbit jestli mě teda vezmete. :grinning:
1. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jani ta únava mě tam vždy přešla jak rozproudíš krev. Jo jo čas fakt letí porod je za dveřma :grinning:
1. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Já vám holky nevím. Já mám pocit, že se neválím doma. Pořád něco dělám. A plavat chodím občas i doma. Nevím jestli jsem vám to psala, ale tchánovci mají krytej bazén vlastní. Tak čas od času zajdu.
Tak já mám podle ultrazvuku termín 20.4. a podle MS 1.5. Těžko říct, kdy se malej rozhodne. To jen já mám pocity, že to bude už někdy v půlce toho dubna. Ale tak na mých pocitech moc nesejde :grinning: Dokonce jedné kamarádce i doktoři říkali, že už to bude co nevidět, asi 3 týdny před termínem. A nakonec jí museli porod vyvolávat.
Jo jo holky, na sedánek bych se snad zmohla :wink: Mumi jasně, že vezmeme. Hezky nám sdělíš dojmy z porodu, pač se nám to blíží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani tak 19.2. končíš jo? .. Tak to už se miyslím nemůžeš ani dočkat co :grinning: :grinning: :grinning: To nám musíš ukázat malýho tanečníka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já jsem se dnes vzbudila už kolem páté a už dřív jsem vypozorovala, že když se vzbudím a jen se třeba přetočím na druhej bok, tak malej se asi vzbudí taky a začne se vrtět a kopat.. to mě taky pěkně lítá břicho :grinning: A to je asi jediná doba, kdy ho vlastně cítím. Jinak přes den vůbec. Nevím jak je to možné, ale nejvíc ho cítím kolem půlnoci a ráno. A víte co jsem ještě vypozorovala? Nevím jestli je to možné, ale jakmile jsem večer nebo ráno pod peřinou a mám zakryté hezky břicho v teploučku, tak malej se vrtí jakoby ve předu břicha a z boku, ale hned jak trochu odkryju peřinu tak po malým není ani vidu ani slechu, asi jak na něj jde trochu chlad tak se stáhe víc dozadu nebo já nevím.
1. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.