• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Dez tak to beru to se vám vám bude líbit já měla skoro samí dobrý až nato že jsem poinjekci skolabovala a museli mě křísit.
1. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
mum,taky si myslím že to plavání bude dobrý odreagování :slight_smile: no jasně,že na další "sezení" se můžeš přidat
:sunglasses:
Leni,tak to máš dobrý,že můžeš takhle u někoho doma do bazénku,to by se mě taky líbilo! Ano,od 19.2. už budu doma,to víš že se nemůžu dočkat!! :grinning: Tak to já malýho cítím i přes den,když sedím v práci a tak.. ale nejlíp je cítit navečer,když ležím doma v klídečku,nebo o víkendu..prostě nejvíc když jsem v klídku a ležím :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
no joooo, koupačka v baráku,to je luxus, já bych to taky chtěla prubnout to plavání, fakt se budu snažit, jooo a dýýýýchánek bude a kdy????,
1. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
já ted malého cítím snad skoro celý den, včera jsme se dívali na 3 pohádky, ale moc mu nečtu to je fakt, ale tatínek mu občas zpívá, no to máte vidět ty rany, asik se mu to moc nelíbí, se nedivim.... :slight_smile: , mě taky ne e (promin lásko, ale zpěv ti opravdu nendeee) :grinning:
1. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
že jo - taky si myslím,že to je luxus,komu by se to nelíbilo že :sunglasses:
jéé,tak to já malýmu ještě nic nečetla :sweat_smile: no a zpívat... hahaha,to po mě nikdo nemůže chtít :grinning: to by mě asi malej pěkně nakopl :grinning:
já nevím,tak rovnou navrhněte některý den a můžem se domluvit zas a sejít se.. :wink:
1. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
VŠEM: sraz Ivančice kašna na náměstí 4.2. v 17:30?????????????????????????????????????????????????????
tak a čekám ohlasy, kladnéééé ohlasy kdo jde :grinning:
1. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Jé tak jestli chcete my máme doma taky bazén, ale na zahradě tak by jste si museli vzít dvoje plavky aby vám nebyla zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Jani: tak když se ti nebude malej ozývat, tak aspon budeš vědět, že mu máš zazpívat a hned bude probuzený. Mě dr. říkala, že zpívat ANO a klidně i falešně. No já taky nečtu, my se díváme na pohádky, ale nečteme, ale začneme. Vlastně četli jsme práávo, ale to se mu asi moc nelíbilo, tak pa
1. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Nešlo by to v 17.00 Datum beru jestli vám to nevadí :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
aspon datumově abychom se shodly, čas už je pak lehčí se domluvit, no beru ohled na JANČU, KTERÁ CHODÍ DO PRÁCE JEŠTĚ, ale snad to nebude problém na 17:00, však kdyby bylo nejhůř dorazí později, ví kam, že Jani
1. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
A kam by jsme šli???? :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Pom tak jsem měla konečně čas tak jsem mrkla na ty vaše fotky ze svadby. Tys měla tak krásný účes.
A brali jste se v Rosicích že jo??? Já tam měla závěrečky předání výučnáku.Tam se mě to moc líbí. :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
MUMI: asi by se šlo do pizzerky do sboru u PENNY, nekouří se tam, teda jestli souhlasíte.
jj, v Rosicích, ono ani nebyla jiná volba, nikde už neměli volno, byla jsme se tam podívat na jedné svatbě moc se mi to líbilo, já nechtěla básničky, ale tam mě to dostalo, holčina supr, ale my měli jinou tamta nemohla, takže jsem byla naštvaná. A K ÚČESU, dělala mi ho má dvorní kadeřnice bez zkoušení za 20minut byla hotvá. překopala skrz mě během týdne celý svůj víkendový program a přijela až ze 3umperka, je skvělá.
1. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Ten účes byl fakt krásnej a kde jste měli hostinu taky v Rosicích na hřišti???
1. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
ne ne, já se přivdala, tak pro mě organizace svatby nebyla lehká, cukroví bylo až z vyškova, šaty a veškerá organizace mnou vedená z Olomouce a abychom trochu ušetřili hostina byla tam kde manža pracuje - v Brně, ale nebylo to špatné, až na DJ, byla jsem dost naštvaná, dělala jsme se mu s play listem co chci aby tak hrál a on se ožral, hrál sračky a ještě pořád zesiloval, tak jsem ho bez řečí vypaltila a poslala v jednu domů a hrálo se z cd, ve finále by to bylo mnohem lepší. týden před svatbou nám vyplivla fotografka, kuchař, neměla jsem tu holičku, počasí taky nic moc, takže celkem nervy, ve finále, fotografku mi doporučila kamarádka na srazu ze základky v OL, vařil manžel ráno v 5 a pak odpoledne a já chystala výzdobu a organizovala to ostatní, manža to až tak neprožíval, ženil se po 2x, ale stejně mi to přijde, že to bylo dávno, joo a na svatební cestu jsem jeli do ...., protože Tomytour, tak a ted víš snad vše :grinning:
1. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Tak to aspoň vydrží dobrou zítra :grinning:
1. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky. Tak hlásím že máme doma od včera kočárek! :dizzy_face: tak jsem moc ráda,včera byl bezva den..šli jsme znovu do obchodu s kočárky s tím,že už některý vybereme a objednáme.. nakonec jsme zůstali u toho,co se mi líbil už minule...a zrovna jim přišel o víkendu novej a v té barvě zrovna co se mě líbí.. :slight_smile: mažovi se minule moc nelíbila,ale včera se mu taky zalíbila :grinning: tak jsme ho vzali.. trojkombinaci za 7 700,- to je super ne? Tak jsme ho ještě večer zkoušeli :sunglasses:
Jo a taky mi včear přišlo lehátko pro malýho,tak z toho jsem taky měla radost. Je sice z druhé ruky,ale podle mě to úplně stačí :slight_smile: dávám do alba fotku... Kočárek jsem taky blejskla ale fotku mám zatím v mobilu.. takže až ji stáhnu tak ji sem taky dám..

Holky, k tomu srazu.. já zrovna na čtvrtek už mám něco domluveno.. :frowning2: nemůžeme se domluvit na jiný den?? Jinak teď jsem začla chodit dřív z práce o něco,takže s časem srazu to kvůli mě zas takový problém nebude :wink: a budou všechny účastnice schopny dojet do Ivančic? Já jsem pro - protože v té pizzerce je fakt dobrý,že je místnost kde se nekouří..
2. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
Dobré ráno, tak lehátko vypadá moc pěkně taky jsem ho měla z druhé ruky úplně to stačí.
Jani a odkud máš ten kočárek????
2. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
To je škoda že nemůžeš tak se domluvíme na jindy. Tu pizzerku beru i když já tam moc nemusím. Štve mě tam obsluha
2. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Se zatím loučím jedem a Martínkem ke tchýni
2. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
AHOJ HOLKY, no tak jiný den navrhněte vy, JANI, ten kočárek chci vidět a to lehátko je supr. Taky souhlasím, že obsluha v pizzerce ...., ale je to tak to nej, co tu je.
2. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
mumi,taky souhlasím,obsluha je v pizzerce na prd,výhoda je akorát že se tam nekouří no.. holky,já jiný dny můžu..akorát ne pak v sobotu :slight_smile: takže středa,pátek,neděle..nebo pak příští týden..
Ano taky si právě myslím,že z druhé ruky to stačí :slight_smile:
Kočárek jsme koupili v kočárkách Balli na Tomkově nám. v Brně :wink: Kači,fotku přihodím co nejdřív,vím že tobě se zelenkavá taky líbí že? :wink:
2. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
jj líbí,jsme na ni zatíženi, ale ted je zelených v mém okolí dost, tak možná zvolím jinou barvu, uv, třeba budou i nové barvy, nebo modely,uvidím, stajně to bude výběr až v tom březnu, co máte za značku toho kočárku?
2. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
já si nějak nevšimla že by zelenou často lidi měli..ale i kdyby tak co,vybírám co se mi líbí a na ostatní kašlu :sunglasses:
je to značka Anmar..
2. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
však jo, já taky na lidi kašlu, jen jsem tak uvažovala, že když to bude nááhodou zrzek po mě, tak at v té zelené nevypadá moc bledě, chudák malááá moja
2. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Mě je to celkem jedno, ale prosím né o víkendu to je doma manžel tak bych ho ráda chvíli vyděla :grinning: Mě by se to líbilo třeba i v pátek
2. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
v pátek se to zase nehodí me a víkendy bych taky vynechala
2. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
takže v pondělí nebo úterý připadá v úvahu, nebo se pletu?
2. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak pondělí nebo úterý beru :grinning:
2. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
takže vidím že se domluvíme až na příští týden teda :slight_smile: do pondělka mít plavky nebude asi Kači co? Že bysme šly i na to plavání... :sunglasses: noo kdyby ne,tak se můžem domluvit aspoň na ten srázeček,na příští týden zatím nic nemám,takže pondělí nebo úterý by mělo být pro mě v pohodě.. a časově bych to viděla třeba tak kolem 16 hod. ..kdybyste byli pro :wink:
2. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.