• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
přišla mi luxusní bodyna, jsem z ní hotová, nic na ni není, ale já ji mooooc chtěla,tak zase malá radost, drahý jel na ryby a já měla jet taky, ale nechtělo se mi, že nesvítí sluníčko a ted svííítíííí :frowning2:
2. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jani, no právě ještě nevím, chci se podívat v ol na plavky, ale myslím, že ted bude všude mrtvo a pak podle toho ten sraz s časem souhlasím, já chtěla brát ohledy na pracující, ale když v 16, proč neee
2. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
VŠEM: sraz ÚTERÝ 9. 2.
V IVANČICÍCH U KAŠNY NA NÁMĚSTÍ
čas 16:00
???? V Y H O V U J U V Á M T O ??????????
2. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
Dobré ránečko :slight_smile:
Tak já na sraz hlásím,že mi to vyhovuje! :wink:
Včera jsem byla v poradně,navrchu máme 7 kilo,všechno je ok,i ty testy na cukrovku jsou v pohodě. Jsem už objednaná na další a poslední ultrazvuk - až 9.března.. ale ono to určitě rychle uteče :sunglasses: akorát jsem se včera u dr. namíchla,páč pro mě přijel miláček,čekal venku v autě,byla jsem objednaná na 14:30 a vzali mě až 15:15 :angry: kdyby aspoň na mě venku nečekal,tak mě to tak nedožere..tak jsem to dala dr. najevo :grinning: se mi omluvila aspoň :sunglasses:
Jééé holky mě se tak nechtělo vstávat! Je to čím dál horší mi přijde.. a bude asi ještě hůř co?
3. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
ahojky

Jani lehátko je fakt pěkné a kdy bude fotečka kočárku?
Užijte si srazík :slight_smile:
Jinak hezký den ikdyž je tam teda nicmoc :unamused:
3. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
DOBRÉ RÁNO,
Jani, kdy bude ten kočááárek, jsme zvědavééééé, vstávání opravdu nezávidím já jedu na kontrolu 23.2., a hned ten den mám ten 3D, se těšim i micin přijede, nevíš co je zase s Dez? no jestli nepůjde nikdo na srazík tak my dvě si můžeme dát kafe i u nás, že a nemusíme nikam chodit.
Maji: ty s námi nejdeš na srazík??
3. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
POZOR POZOR? jdu fotit, co z toho vyleze nezaručuju, ale jdu na to! teda až po snídani,
JANI: jdi domůůůůůůůůůůůůůůůů, kašli na to tam :slight_smile:
3. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
Jooo Kači,tobě se to mluví :grinning: ještě to tu přežiju ty dva týdny a pak už budu doma,můžem přes den klábosit osobně a ne přes kompl :sunglasses:
Co je s Lenčou nevím...se tu zas nějakou dobu neukázala co? :confused: asi má problémy s netem nebo co..
Maji ty se nepřipojíš na srazík? Ano, jestli na to budem sami dvě, Kači, tak se slezem u nás nebo u vás, co budem chodit někam utrácet že.. :grinning: uvidíme,snad se někdo přidá..
Holky,já ještě tu fotku nestáhla z mobilu s kočárkem :sweat_smile: tak vydržte, dneska řeknu manžovi aby blejsknul i mě - aktuálně a fotky stáhnu do PC a dám do albíčka.. jsem zvědavá jaký fotky budou,zkoušela jsem fotit novým mobilem,má 3,2 megapixel,ale uvidíme jak to bude vypadat v počítači..no jak z foťáku to nebude no :unamused:
3. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
Kači co budeš fotit? Sebe? Tak to jsme taky zvědavý,musíš dohánět s fotkama v albu :wink:
3. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Jani: sebe asi nezvládnu sama vyfotit, ale spíš oblečky a tak, už ani nemám přehled co všechno mám
3. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
já se fotím v zrcadle :grinning: a ty fotky nejsou špatný... ale s foťákem - s tím mobilem je to na prd,taky to jde,ale fotky jsou hrozný...
tak vyfoť aspoň ty věcičky teda :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Dobé ráno mě se taky dnes nechtělo stávat v noci zlobil Martínek i kočka tak jsem byla často vzhůru. :frowning2:
3. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Jo to úterý beru jen možná příjdu až do pizzerky ke kašně už bych to nestihla musím ještě odvést Martínka mamce.
Snad vás poznám s těma vašejma pupíkama.
3. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
mumi,ahoj,tak to je bezva,že se přidáš :slight_smile: a v kolik hodin bys mohla ty? Ten čas ještě můžem kdyžtak upravit,byl to zatím návrh,hlavní je shodnout se na tom dnu.. :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Holky, nechala bych to na tu 16hod, některá z vás tady psala, že jí to vyhovuje, že později nemůže a když Mumi ví kam dojít a pozná nás o tom není pochyb, tak doufám že dorazí, těším se, že nás tam bude víc, takhle bychom se nedomluvily nikdy
a mě se spalo dnes moooc dobře, ted jsem teprve snídala a prndala s máti, zase hovor na hodinu....
3. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Holky nepřidám, nemůžu, nechcu na Vás hodit bacila, furt mě škrábe v krku a nevím zda se to nerozjede, mám slabou imunitu, tak jsem přes zimu náchylnější, sice beru léky, ale včera jsme byli ve freeportu a už mi nebylo moc dobře a dneska je to horší tak raději ne, bych si pak vyčítala kdybych nakazila nějakou těhulku :wink:
3. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
Kači,jasně,to bysme se nemusely domluvit nikdy :grinning: tak doufám,že se přidá ještě i Leňa,uvidíme jestli se tu ukáže,kdyby ne,tak bych jí napsala pak sms,aby věděla.. :slight_smile:

mumi,určo nás poznáš,můžem si dát třeba nějaký poznávací znamení :grinning:

maji,tak to je škoda,že jsi marod. Hele ono je to ale až za týden,tak do té doby můžeš být fit, tak uvidíš aktuálně jak ti bude ne a třeba se nakonec přidáš taky :wink:
3. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Já příjdu asi jen o pár minut pozdějc
Jani a jaký budete mít papírovou čepici na hlavě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
joo,tak to je v pohodě když jen o chvíli pozdějc :slight_smile: no já nevím čoveče,třeba bude stačit když vyvalíme pupíky a tak to poznáš :grinning: ále prosím tě,mě poznáš určitě,mám v albu fotku tak se mrkni a nemineš nás :wink:

co budete dnes obědvat holky? Já už začínám mít normálně hlad :sunglasses: jsem zvědavá co si dnes dám..jdeme s holkama na meníčko do restaurace,tak jsem zvědavá co budou mít dneska
3. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Jani uvidím, fakt záleží jak se budu cítit. :wink:
3. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
každopádně každou rády uvitáme a uvidíme, no já ted dofotila, ještě to omrknu a pak nastrkám, at můžete mrknout a co budu obědvat, nevím, msl mě honí pořád hlavně tento týden, asi to nebudu hrotit a počkám co mi drahý doveze za mnamku, včera jsme měli pstruhy, bylo to dobré, ale už je asi dlouuho nemusim,
dobrou chut všem
3. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
jéé,Kači,to lehátko s tučňákama je krásný :dizzy_face: Jasně čím víc nás bude tím líp :slight_smile: Tak já právě přišla z oběda a měla jsem kuřecí prsa na hrášku s hranolkama,lepší výběr nebyl,ale i tak jsem hodně zklamaná a můj žaludek radši ani nemluví... maso bylo strašně málo udělaný,hranolky taky nedodělaný..bylo to "nemastný,neslaný" .. :angry: ach jo,no šli sme si ještě koupit na spravení chuti do mekáče ovocnou taštičku :grinning: tak na tu se těším.
My ryby skoro vůbec nejíme..takže se pstruhem bys u nás neuspěla :grinning: Normálně se holky těším až budu doma a budu mít možnosti oběda,buď si uvařím sama,nebo zajdu na meníčko a dám si opravdu to co mi chutná..tady je to děs vybírat!
3. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
teda Kači vy těch věcí už máte! :confused:
3. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Jani: no dalo mi to zabrat, moc na tyhle věci nejsem,nebaví mě to, ale konečně tam něco mám, a to mám u mamky prý další 4pytle, napřed nic nic a pak najednou všichni nakupují.... co my s tím budeme dělat :astonished:,
obidek ti teda vůůbec nezávidím, no fakt je nej když si uděláš sama na co máš chut, jako třeba dnes jááá, ale taštičku od mekáče, tu teda nenááám,
3. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
být to všechno na mě, tak chudák to naše malé by snad neznalo jiné zvizato než tučnáky, nějak jsem jima posedlá :grinning: , to lehátko je sice supr, ale kupovat ho nebudeme,
3. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
dobrý,tak když budu mít málo věcí,vím za kým mám jít :grinning:
taštičku jsem právě zbaštila a byla moooc dobrá :slight_smile: s lesním ovocem :dizzy_face:
jak to že to lehátko nebudete kupovat? A vůbec žádný? Mě to přijde jako dobrá věc :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
no já měla polévku a ted si dám masiko a bjamboji, jj, kludně pindi, mám toho pro celý barák, si můžeš vybrat napíšu tě na první místo :grinning: , ne e, asi lehátko nebude žádné, asi, myslím, že to v tom našem pidi bytě není až tak nutný a budu mít dvě skořepiny, tak když bude uuuplně nejhůř, tak bude v nííí, ale neříkám v žádném případě, že je to zbytečná věc!
3. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jééééééééé já už jsem vyděla Jani kočárek ten je pěknej. A ta soupravička je takz supr
3. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
JANI: kočárek je moc hezký, fakt dobrá volba, moc se mi líbí, no taky toho máš tak normálně, myslím oblečkůůů, do porodnice soupraviška taky hezká, když se podívám k ostatním do alba, nemám toho nejvíc, jsou na tom i "hůř" :grinning: ,
3. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
jee Jani, ty to máš dnes za 100, to už můžeš stříhat metr :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.