• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Pom mám dotaz jak se vlastne jmenuješ já jsem holky Eva
3. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,díky za pochvalu kočárku,já tam dala včera doma fotky ale už jsem nepsala žádnej příspěvek,sem si říkala že napíšu až ráno :slight_smile: a vy jste na to sami přišly,že jsem tam ty fotky už dala..no je to z mobilu focený,ale docela to jde,není to nejhorší kvalita,že.

Kači já si ani nevšimla jak jsem na tom co se týče dnů,já sleduju vždycky týdny + dny.. tak ani nevím o té stovce :grinning: já nevím jestli těch oblečků máme dost,to jsou totiž různé velikosti víš..tak uvidíme no,zas toho nemusíme mít kupu,ještě to proberu až budu v klidu doma a kdyžtak něco dopořídím.

Evi,já jsem Jana,pompila je Katka,dezyre je Lenka :wink: taky jsem si říkala,že už bysme se vás měly zeptat na jména :sunglasses: my se známe,páč už jsme se jednou viděly :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno, mě to nějak nenapadlo vám napsat jak se jmenuju
4. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
dobré ráno,
no jak jsem včera psala, že se mi spalo krásně, tak dnes je to teda děs. no já včera fotila ještě komínky podle velikostí a málem se mi to nevešlo do fotkáááku :grinning: , tak hezký den pa
4. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
zase aspon jedna radost, přišla mi ta zavinovačka do autosedačky /viz. album/ :slight_smile: juchuuuu, je sladká a ted jen ty strašidelné věci -odsávačky a tak a je to.
4. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
Kači,pěkná zavinovačka :slight_smile: jak to že dneska jsi se vyspala špatně? No pro mě nejhorší vyhrabat se za tmy z postele a jet do práce..už aby to bylo za mnou :grinning:
Tak co jsi měla včera dobrýho na baštu? Já si na dnes koupila do práce vánočku s máslem a mám tu i medík,kdybych měla chuť si to osladit :sunglasses: za chvíli se do toho asi už pustím,mám už na to chuť
4. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Jani, děkuju, jsem z ní uuuplně uprděná no a k tomu spaní, mladej dělal kotrmelce a starej chrápal, tak co naděláš :grinning: dnes mám vývar a svíčkovou, ale snídaně byla podobná tvému obědu. no zítra budu vstávat před šestou, tak na tom budu podobně, jedu rovnou s mickou do práce, půjdu asi do města a pak jedeme na víkend k našim, micin chce vyzkoušet nové lyžáky, tak jestli nezmrzne...., sám tam asi nepůjde, tak se nabalim a půjdu taky aspon potkám staré známé, teda jestli je poznám v tom lyžařskym. no a včera jsem se dívala na toho tátu XXXL no a celkem mazec, myslim, že jsem si to měla nahrát jako odtsrašující případ,ale ty se nenech odradit Jani a pust se do toho, dobrou chut. Má ten tvůj kočárek nějaké větrání na třeše?
4. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
aha,tak to jsi měla těžký spaní :sunglasses: jůůů svíčkovou jo - mňam,to bych si taky dala :slight_smile: ale leda doma,že bych se pak mohla na chvíli natáhnout a dáchnout si :grinning: po takovým těžším obědu je to potřeba a tady v kanclu se nikde natáhnout nemůžu :unamused:
Tak to máš hned plán na víkend co,koukám :slight_smile: tak si to hezky užijte.
Já na ten pořad nekoukala,viděla jsem jen ukázku.. jo jako dokud nebudu nějak nezdravě přibírat,tak se budu cpát neboj :grinning: :grinning: no nemyslím to až tak doslova :sunglasses: navíc teď v těhu držet hladovku to není to pravý ořechový že. Právě jsem zbaštila 3 kousky vánočky,je to mňamka :slight_smile: Taky si nech chutnat k obědu!
Hele čoveče ani nevím jestli ten kočárek má nějaký větrání..tos mě dostala..ale řekla bych že asi ne...ale fakt nevím!
4. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
no prááávě, už mám polohu ležícího střelce po tak vydatném obědě, někdy ti nechám až mi manža doveze z práce, dělá dobrou, já ji neměla ráda, ale od micky jo :wink: jj víkend si užijem, ještě máti proberu ty pytle pro malyho, doufám že se nepohádáme, má tam prý nějaký háčkovaný a krajkovaný věci, no fuj, nějak nechápe, že už se to nenosí..., ach jo, to budou ještě nervy
4. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
jo,tak fajn,někdy se pak stavím na oběd až budu taky doma :grinning: beru tě za slovo :sunglasses:
háčkovaný a krajkový věcičky-no tak to bych taky vyřadila teda :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
tak to je nááášup, malej dělá pořád kotrmelce, pak si dá 20 min pauzu a jede zas. :grinning: , To bude noc
4. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
Zdravím

Jani kočárek je nádhernej :sunglasses:

Kačí teda krásný věcičky hlavně bodynko s tučňákama to je fakt super, iten malý kousíček mi stačí :grinning:

Nám dneska nejel net, měla jsem absťák jak hrom, ale zase jsem se alespoň pokusila léčit, je mi líp což je super. Manžel totiž přišel s tím, že bude mít po neděli volno a chce někam vyrazit, takže léčba se u mě násobí, tož super, ale chápu že potřebuje relax
4. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Dobré ráno,
děkujuuu Maji za pochvalu za tučnáky, je sice jeté to body, ale to jsem musela mít,to je jasnýýý!!!! :grinning: chápu, že jsi měla absták, to já úúúplně chááápu, užijte si výlet a ostatní víkend. Jdu do města, papapa
5. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Bré ranko

Kačí tak dobře nakup :wink:

No výletování se ještě uvidí, dneska razíme na oslavu do Brna prababi má 70, ikdyž to oslavíme jen tak trošičku, neboť minulý týden pochovala syna tak na oslavy nálada není, tak jen v kruhu rodinném.
5. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Jinak hezký víkend všem :wink:
5. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Maji,díky za pochvalu kočárku :dizzy_face: To je dobře že už je ti líp, jen tak dál a za chvilku budeš zdravá!
My dneska budeme spát v Brně u tchána, abysme nemuseli jet domů a zítra zas do Brna - švíca měla narozky, tak jdeme k našim na oslavu. I když popravdě nejradši spím doma, ale co už, aspoň ušetříme za benál že.. :slight_smile:
Taky mějte pěkný víkend!
5. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky, to je samá oslava já jdu v sobotu mamka a teta měli narozky.
Máme rozbité auto tak jsem zvědavá jak zítra odvezu Martínka ke tchýni. :frowning2:
5. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Jo v drogerii Teta mají akci oranžová Pemprsky 175kč a kdo je člen tak 150kč
5. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
mumi: a ty jsou jako dobré a za dobrou cenu? a nevíš jak se stát členem, já tam viděla i Levolu, nebo jak se to jmenuje, ale v Penny ji mají ještě levnější taky od 5.2. Zachrápali jsme koupit v tescu pemprsky v akci, ty tesco, co mají podobný obal jsou prý na prd a ubrousky Huugies jsou prý moc mokré, ale asi je to individuální co kumu vyhovuje,
Je fakt, že jste tady samá oslava, nás to čeká za 14dnů, mamka má narozky a pak to jede, každou chvíli někdo
tak já jedu do ráje na tomkáč, omrknout kočárky a tak, ale fakt jen omrknout, čekám na drahého, než půjde z práce, tak pa
5. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
holky,tak my plenky ještě žádný nekoupili,to má asi čas,co nám to bude ležet doma.. a mě přijde že jsou pořád nějaký akce na plenky..chce to prostě jen vychytat :slight_smile:
jo je to fakt,samá oslava.. no ono to začně hned z kraje roku a pak je furt něco až do konce roku :grinning: ale víc toho máme asi v první polovině roku bych řekla...ale je to hrozný furt někomu něco kupovat a tak.. navíc když teď jsou potřeba penízky na jiný věci že.
5. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Jo tady ty plínky jsou dobrý jinak stojí 229kč už mám čtvery doma. Členem se staneš když vyplníš na prodejně přihlášku a oni ti dají kartu.
5. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Já teda ty Huugis taky nekupuju jak píšeš příjdou mě moc mokrý. Já teda tesco plíny kupuju ale až teď co je Martínek větší když byla malej tak jen pampers :grinning:
5. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Jani to je pravda že máš ještě čas na plíny, ale já si je pak kupovala a časem se moc hodili :grinning: taky záleží máš li je kam uskadnit zabereto docela dost místa
5. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
Máji tak jaká byla oslava??? :grinning:
5. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
ahojky

Mumi bylo to dobrý,vrátili jsme se před chvilou, jseště jsem byli nakoupit. Jen mi vadilo, že jeden dotyčný člověk tam chrchlal tak doufám, že něco nechytneme, to bych asi fakt hodně vypěnila :unamused:
5. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
To můžeš chytnout všude ale je to blbý :frowning2:
5. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Mumi já vím, ale víš co, člověk když je tak nachrchlanej tak se snaží nechodit mezi lidi a ona.... to mě dokáže vytočit :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Pěkní víkend jste tu nebo všichni nekde slavíte??? :grinning:
6. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Pěkný víkend všem, no asi vás tady moc není, já jsem tu taky jen na skok,
jsme u máti a já třídím tu kupu hader na malého, mám toho fakt tak na 5dětí, se všichni zbláznili, tak jsem udělala čistku a vezu si domů JEN velkou igelitku, no do alby to už ani raději dávat nebudu..., byla jsem na tom Tomkově náměstí v té prodejně a musim říct, že jsem koupila jen 2věci, přišlo mi to drahé a kočárky jsem si taky nějaké jen ohmatala, asi jsem neměla nakupovací náladu. tak papapa
6. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Pěkný víkend všem.
Zaskakuji na jukandu a mažu něco dělat. Je toho nějak moc:o) Venku šílená kosa fuj :confounded:
6. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.