• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
Hezké pondělní ráno :slight_smile: u mě teda stále pracovní... :unamused:
Tak vám řeknu,že jsem byla v sobotu večer pěkně utahaná, jako kotě.. z pátku na sobotu jsme spali u tchána,mají tam ale postel pro jednoho,miláček se v noci rozhodl,že se tak asi nevyspíme,tak si lehl vedle postele na zem z čehož jsem taky nadšená nebyla..noo moc dobře sme se ani tak nevyspali-doma je doma že.. navíc jsme k nim měli přijít až v půl osmé večer a do té doby sme pochodili plnooo obchodů,takže sme už tak byli unavení a jelikož sme vykecávali tak sme šli spát až o půlnoci. V sobotu jsme byli u švagrové,malej Martínek je zlatíčko roztomilý,vůbec nepláče,vždycky jen napapat a krásně spinká :slight_smile: doufám,že ten náš klučina bude taky tak hodnej! A odpoledne jsme šli k našim na tu oslavu,všechno proběhlo v pohodě,dokonce se tentokrát ani nikdo nepohádal :grinning: ale domů jsme dojeli až kolem deváté večer a byli jsme rádi že jsme doma..

Dneska zase sněží ach jo a zima je tam,už mě to fakt nebaví. Za chviličku nezapnu už jednu bundu. Naštěstí není jediná kterou můžu nosit,ale i tak už bych ráda,aby ta zima táhla pryč.
8. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
ahojky

já chcu taky jaro...teplo....už mě ta zima taky štve :unamused:
8. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
holky a co ten zítřek - platí ten náš srazík? Já s tím počítám.. jo koukám,že Lenča se tu neukázala,co s ní asi je..?? Já jí napíšu dneska sms - jen mi potvrďte jestli to platí zítra kolem 16 hod. ...

joo a včera jsem poprvé zažila křeče v lýtkách-fuj to byl hnus! :cry: začlo mi to v noci ze soboty na neděli a ještě i v neděli ráno,pak to ale přešlo..a taky mě od včera pobolívá v podbřišku.. myslíte že ještě roste děloha?? Dr. to asi volat nebudu,nebo myslíte že mám?
8. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
DOBRÉ RÁNO,
tak se hlásím z domova, jak tak čtu, celkem náročné víkendy, my byli u mamky, taky pár návštěv, drahý chtěl vyzkoušet nové lyžáky. Holky mě zima nevadí, navíc dnes je tam kráááásně, akorát mě štve, že nemůžu lyžovat. Přivezla jsem si zase nějaké věci od mamky "pááár" hader na malého, zavinovačku a ty tučnáky,nafotim, dodám. Já mám taky bundu tak tak, ale naštěstí mám kabát, tak mám ještě velko rezervu, takže jsem v klidu. Něco na mě leze, mám rýmu a bolí mě v krku :cry: , kolik nás je teda na ten sraz zítra? Jani, prosím tě nechceš napsat sms dez, at pinde taky, já na ni nemám číslo.
8. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
Kači a cítíš se teda na ten zítřek jo? No já s tím počítám,pak ty a snad i mumi a Lenča - jojo,já jí napíšu sms,pak písnu co mi odpověděla..
8. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
tak s Leňou ten zítřek není jistej,prý dá ještě zítra vědět.. tak jsem zvědavá jak to dopadne ten srázek..
8. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
JANI, DÍKY, JJ, POČÍTÁM S TÍM, NENAKAZÍM VÁS, SLIBUJU,
8. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
tak pořád nevím jaký kočárek, líbí se mi V CROOS, nebo Q 12, nebo ještě BEXA, ACH JOOOO
8. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
tak vybírej vylučovací metodou :slight_smile: hledej na nich výhody a nevýhody,podle ceny a tak.. :sunglasses: mě to holky v práci tak nebaví! Navíc není ani práce,tak to pomalu utíká..už na mě jde pěkná únava :frowning2: no ještě to musím vydržet.. už jen 8 dní v práci :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Kačí jak radí Janina, udělej si pro a proti a vylučovací metodou :wink:

Já nedorazím, jedeme se vyhřívat do termálek :slight_smile:

Tak si to užijte a dobré chutnání počítám že pizzy :wink:
8. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
autor
Dobré ránko,tak Lenča slíbila,že doplní zdejší absenci a ono nic :grinning: tak jsem zvědavá co dnes napíše ohledně srazu,doufám,že vůbec nějaký nakonec teda bude..!
Koukám že Evča se tu taky od včera neukázala, chtěla jít taky.. ale na tu tel. číslo nemám teda, tak doufám, že tu dnes bude.
Hezké vstávání vám přeju, mě se dnes nějak špatně spalo, bylo mi nějak těžko, asi z večeře nebo co, takže bych ještě chrněla :unamused:
9. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
Dobré ráno, nějak se nemůžu probrat. :frowning2:
Dneska určo dorazím po čtvrtý do pizzerky jen musím odvest mamce Martínka proo píjdu pozdějc.
9. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
bezva, tak s tebou budem počítat, Evi ju :wink: co máš z toho já bych taky ještě spala a musím trčet v práci.. včera jsem tady z toho byla docela dost utahaná,to sezení mě zmáhá.. kdybych se měla aspoň kam projít - to můžu ale chodit leda tak dokola po kanclu :grinning: no těch pár dní už to musím nějak vydržet.

Joo maji tak si užij termálky, docela ti závidím :slight_smile: pak napiš jak bylo. Noo nevím,ale já si asi pizzu dávat nebudu,minule jsme taky nejedly. Navíc odtam mám pizzu každou chvíli :grinning:
9. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Jé termáli to by se mě taky líbilo.
Máji a kam jedete???
9. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
My nebudeme jíst a proč tam jdeme???? :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahojky a dobré ráno, tak na kolikátou je to teda domluvená, já mám v diaři v pět, taky se mi nespalo nejlíp,
mumi: dovol abych tě poučila, my tam jdeme plkat ne papat, protože nevíme o čem mluvit dřív, tak s plnou papulou se špatně mluví, :grinning:, ale zakázané to samo není, Janča nic, ale my s dez jsme si braly pizzu domů :wink:
připojuju se ožijte si termály, já nezávidím, já do nich těd stejně nemůžu, dr zakázala, jinak mám pořád rýmu, ale doufám, že vás nenakazím a že vemete sebou
9. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
Evi,já neřekla že nebudeme,kdo bude chtít tak se samozřejmě nají :grinning: jen jsem popisovala jak to bylo minule,dali jsme si jen pití a kecaly a holky si pak vzaly pizzu domů :sunglasses:
9. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Jé mě by samotné nechutnalo. :frowning2: No uvidíme
9. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
furt o jídle :grinning: , pisne mi někdo na kolikátou je to teda domluvené prosím??!!!
9. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky .. tak jsem vás konečně dočetla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ohledně toho dnešního srázku,... já pořád nevím. Dneska máme pejsana v Brně na operaci, tak uvidím jak to dopadne, každopádně dnes mít hlídání nebudu. Alle hlavně holky.. jak psala Janča, mě předevčírem v noci tak strašně křečovalo lýtko.. chytla jsem dvě dloooouhatánský křeče a myslím, že mě to fakt bolelo celou noc. Ještě dneska mě to bolí.. a do toho mě chytly záda :(. Už jsem fakt jak nějakej důchodce. Jsem už nenormální bolí mě pravý lýtko a levá strana zad.. Je toto možné.. Ale dnes jsem se vážila a mám 20 kg nahoře. To je fakt na posrání :pensive: Já bych na ten srazík jela tak ráááda :frowning2: Dám vědět po obědě..
Jů a hned jdu mrknout jak si Kačka a Janča doplnily fotogalerii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
juchuuuuu dez je tadyyyyy
at vše dopadne dobře s pejskem, dej vědět, no já taky ted prý nějak kynu, micka nic neříká, ale okoli ano, křeče jsem mívala spíš dřív, ted taky, ale už to tak nevnímám, jen když něco dělám třeba přes celé dopoledne, tak mě bolí záda, jinak normálka, aspon myslím, kopance dostává´m pravidelně.
Ještě album musím doplnit, ještě že jsi přišla a připomněla mi to! :grinning:
9. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Janíííí: někdo mi smazal to lehátko s tučnákama :frowning2: :frowning2: :angry: :astonished:
9. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Katy, vůbec se nerozčiluj, já si dala i kočárek co chci koupit do albíčka a admini mi ho smazali :(
9. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
:frowning2: nechápu proč
9. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
dez- ty sice kyneš, ale až to mimčo vyplkneš, tak ani nepůjde poznat, že jsi rodila, já mám 9 kilo nahoře a už ajik obědvám
9. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
jéé ztracená Leňule je konečně tady :grinning: Leni přijeď!!! :dizzy_face: jinak přeju hodně štěstíčka-držím pěsti ať to pejskovi dopadne dobře!!!
Páni, 20 kg tak to už je dost Leni,to je jasný že je to znát i na zdravotních obtížích.. mě teda včera taky už pěkně chytli záda.. jinak ty křeče v lýtkách už nemám..zatím..

Kači,no domlouvaly jsme se na 16 hod. ne? Jinak Evča psala,že přijde až do pizzerky něco po čtvrté hodině.. Jinak bych dala sraz zas u kašny :wink:

holky a neměli jste na těch fotkách nějaký odkaz na webovky nebo podobně? Pokud to tam je,tak to admini mažou,aby se nedělala reklama... znám to už z beremese.cz ...tam mě taky mazali fotky a pak jsem to zjistila!
9. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Katy tak popravdě, já už skoro nejím.. Moje denní jídlo je snídaně, oběd a max. nějaký ovoce. A dnes jsem snědla pár kuliček hroznů a jsem úplně plná.. jen piju a přesto kila letí nahoru. Nevím jestli je to fakt voda.. uvidíme po porodu. Nic méně mě určitě doktor ve čtvrtek sprdne.. protože od minulé poradny mám 5 kg nahoře.
9. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Jani- ok, u kašny, budu tam,
dez- no to je drsný taková dietka a 5kilo nahoře, chápu, že to je asi na bednu,ale myslím, že je to fakt tou vodou, budeš hefkej maminek neboooj :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
:grinning:
Holky, já se pokusím přijet, strašně ráda bych přijela. Ale pokud polezu jak mrzák.. Když sedím tak mě nic nebolí, ale jak stojím nebo jdu .. oou..
Díky Jani, doufám, taky, že to pejsanovi dobře dopadne. Je to takovej náš miláček. Měl na silvestra teprve rok. V deset mu začínala operace. Manžel s tchánem ho tam vezli a před chvílí přijeli zpět, že to bude na dýl, ale za chvíli tam pro něj jedou, tak jsem zvědavá.
9. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Leni taky přeju aby to s pejskem dopadlo dobře.
A odpoledne přijď šak tam budem sedět stát nemusíš tak to bude dobrý. :grinning:
9. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.