• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
dez- budeme na vás myslet!!!
9. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
holky slavíte Valentýna? co jste vymyslely pro ty svoje miláčky, já nějak brouzdám po netu a nic mě nenapadá
9. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
jooo Leni,Evča má pravdu-budeme sedět :grinning: no však uvidíš jak se budeš cítit,ale rády tě uvidíme :wink: a dej vědět jak operace dopadla až budeš vědět!

dobře, Kači, tak ve čtyři-jsme domluvený.

já byla teď na obídku,měla jsem vepřový ragů s opékaným bramborem,bylo to dobrý,ale chtělo by to ještě nějakej dezertík :grinning: a taky bych se natáhla,ale to už bych toho asi chtěla moc že :sunglasses:
9. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
Kači,no slavíme tak decentně..někdy zajdem na véču,někdy si koupíme nějakou drobnost.. já bych chtěla miláčkovi koupit nějakej pěknej hrníček,potřeboval by novej,ale ráda bych věděla kdy to jako koupím a kde..toť už záhada :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
já obědvala už 11-15 a zákusek byl - koblih, a hajám i za tebe Jani, no my hrnečkůůů máme plnou prcinu, takže asi vyhraje opět jídlo, přání už mám dávno koupené, tak to asi tak nějak dopadne, ale díky
9. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
tak to jsi hodná že hajáš i za mě,akorát že to na sobě necítím,že bych byla odpočatá :grinning: :grinning: jééé tak to se máš,koblihem bych taky nepohrdla.. noo třeba si dám nějakou dobrotu v pizzerce :slight_smile: Já jsem miláčkovi dávala před časem takovej hezkej hrnek,ale je na něm už znát stáří,trošku už i napraskl no a tak je potřeba ho vyměnit.. ale uvidíme jestli vůbec něco někde vyberu.. nebo koupím jen nějakou hovadinku :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
My Valentýna nějak extra neslavíme. Dárky si nedáváme, max. zajdem do kina a na jídlo.. jinak nic moc..
9. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Tak já jsem si na oběd udělala trošku čočky, zahustila to ovesnýma vločkama a vajíčkem a snědla to jen tak bez chleba.. a jsem teda nacpaná. Jo a abych ještě nekecala, dala jsem si hrnek zákysu a banán.
9. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
dez a to tě neroztrháá :grinning: , tyy jo já bych teda trpěla
9. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
NN mě čočka nikdy nevadila.. A pokud myslíš tu kombinaci, tak takhle jsem jídávala taky vždycky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
Leni,tak to je opravdu supr kombinace jídla :grinning: joo ale čočku bych si docela taky dala,dlouho jsem neměla..mě taky čočka problémy nedělá,a ta kombinace-to nevím,ještě jsem to nezkusila :grinning: ale myslím že by to bylo v pohodě.
9. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Já ten zákys piju hlavně na střeva.. mám hrůzu z toho, že bych měla mít zácpu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teda musím zaklepat, zatím jsem s tímhle za celou dobu těhotenství problém neměla :grinning:
Holky já se pořád rozhoduju s tím srazíkem. Já bych na jednu stranu tak strašně ráda šla, na druhou stranu bych si nejraději lehla a nic nedělala. Říkala mě mamina i tchýně, že ty záda mě bolijou z toho, že se mi roztahují kosti, pánev. Už mě to párkrát pobolívalo, ale teď fakt mazec.
9. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
no tak to bud ráda, já na tzo trpěla vždy, ted jednou tak.....no hrůůůza
9. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Tak s tím Katy něco dělej :stuck_out_tongue_closed_eyes: buď pravidelně pít zákysy anebo potom pravidelně pít Lepicol a ten je na to fakt super ;)
9. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Holky a nechtěli byste se sejít i příští týden třeba?..
9. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
jj, snažím se, al ejsem lajdák na tyhle věci, pomáhají mi sušené merunky
9. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
no mě je to jedno, klidne ted i příští týden se můžeme sejít, ale hned začátkem, mě pak zase začíná škola, chci jet na pár dnů do OL, mám tam zase doktory a pár lidiček má narozky tak, tak pak nemůžu já.
9. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Tak joo.. klidně kdykoliv se vám to bude hodit, a já se zkusím dát dohromady..
9. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Holky, tak náš pejsan má pooperaci, už ho dovezli domů. Tak snad už mu tepna vydrží, krvácet nebude, musí 14 dní ležet a nechodit na to (to jsem zvědavá, jak ho zase uhlídáme). Blbý je, že mu operovali nohu, tak snad mu neodumře. To by bylo špatný. Ale prý to vypadá dobře. Tak mě alespoň spad jeden kámen ze srdce..
9. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
tak já teda zatím taky nemám problém se zácpou,chodím každej den ale občas se stane že třeba dva dny nejdu..v těhu je zácpa hodně nepříjemná věc..
právě jsem udělala nákup za 2 400,- na lekarna.cz :sweat_smile: síla teda... ale budu mít už asi skoro všecko co je potřeba..až to přijde,tak budu vesele škrtat seznam :grinning:
Leni,já klidně jsem taky pro příští týden.. to znamená že dnes teda nepřijedeš?? :cry: no hlavně aby ti bylo dobře..je to lepší když ležíš? Hele nechci radit,ale myslím že obzvlášť tobě by to plavání prospělo :wink: chodíš plavat aspoň k těm známým do bazénu? Podle mě ti to uvolní tělo..
9. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
to je dobře,že má pejsek operaci za sebou,určitě to bude v pořádku,neboj :wink:
9. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Už jsem asi skoro 14 dní nebyla :wink: Chodím ke tchýni a tchánovi. Mají super velkej bazén s vodou okolo 35 stupňů :p Fakt luxus. Ale asi dneska s manžem k nim skočíme. Ta voda opravdu pomůže.
Jani dnes to asi necháme ... docela mě to mrzí :frowning2: Musíte mi pak všechno napsat co jste dělali, jaký jsou novinky a dojmy a tak.. jo?
9. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
ach jooo tak to je škoda,jsem doufala,že tě ukecáme a dojedeš :grinning: tak si běž aspoň uvolnit tělíčko do bazénku :wink: to by se mě taky líbilo..
9. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
taky držím pěstičky pejskovi a taky jsem doufala, že tě ukecáme, no neva, tak příště, mě se upřímně taky moc nechce, ale už jsme se domluvily, tak jdeme, jdu do sprchy pa
9. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
ahojky

Mumi byli jsme tradičně v Laa :wink: Bylo skvěle vůbec se mi nechtělo dom. Bomba bylo, jak jsme šli do slaného ven a začlo sněžit :grinning: to bylo parádní :slight_smile:

A co jsem koukala tak tam byli rodiče s 3 měsíčním prckem, takový malinkatý miminečko a krásně si plavalo na zádech samo, chlapek měl ruku pod ním jen pro případ kdyby něco, su teda čučela, bo většinou se s prckama chodí od 6 měsíců do bazénu že.

Leni tak ať je pejskovi brzy dobře.
9. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Ahoj tak jsem doma bylo to super tak se těším na příště. :grinning:
9. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Koukám, že jste si srazík užily tak to je fajn :wink:
9. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
maji- šak příště pindi taky, však ty jsi to taky užila nee
mumi- je fajn, že jsi zdárně doma, jo a jela jsi zase sama, nebo na řidiče vás bylo víc?
Jani - nějak jsme toho zase nestihli tolik probrat, nezdá se ti
dezy - bylo to fajn ajik palačinku jsme si daly, poklábosily zase tak nějak o všem a o ničem, šaak to znáš, trochu jsme se nasmály, vyslechly jak to chodi v porodnici, zasvětíme, neboj, tak papapa
9. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Kačí jasně.

Jinak u nás se Valentýn neslaví, jen si zajdeme na véču např.
9. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
dobré ráno, nějak nemůžu spát, asi budu fakt nemocná, funim jak lokotek, tak hefkej den všem pa
10. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.