• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
Kači a co to plavčo,to platí? Leni-domlouvaly jsme se na plavání pro těhule u nás v Ivančicích,kdyby ses chtěla přidat - pondělí v 15:30...
Leni, tak kdybys chtěla můžem se sejít aspoň zatím my dvě zítra :wink:
12. led 2010 v 10:06  • Odpověz
jj, pavčo plati
Leni je to i ve středu od 14:30, ale to Jaja nestíhá, tak jsme se domluvily až na to pondělí.
Hooolky, já ted udělala kopanec, bych si naliskala, chtěla jsem na aukru koupit ty vaxy vaky za supr cenu 5+1zdarma, a já si objednala právě jen ten jeden, takže mě to ve finále vyjde pěkně draho, nejhorší je, že jsem je slíbila i mamce, tak je budu muset přiobjednat
12. led 2010 v 10:12  • Odpověz
no neee, my už máme dvě stránky :slight_smile:
12. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Jani už jsem o tom plavání pro těhule slyšela :wink: Ale musím prvně zkusit, jestli se vejdu do plavek :grinning: Já jsem pro.. můžeme se sejít :wink: A kde se sejdeme? .. Někde na náměstí?
Jani všimla jsem si, že máš tu samou postýlku v albíčku co já.. musím ti říct, že už nám došla domů, zatím jsme ji teda nesestavovali, ale já stará zvědavka jsem jí rozbalila a zkoumala prkýnko po prkýnku a musím říct, že je fakt krásná :grinning: :grinning: Akorát jsem si objednávala s tím vyřezáváním měsíček a hvězdičky a domů mě došla s vyřezávkou takové kytičky, ale taky je moc moc pěkná. Já už jsem na ní s tou kytičkou na netu taky narazila, takže mě ani nepřekvapilo, když došla ta kytička, ale fakt moc pěkná. Objednávala jsem k té postýlce i tu komodu co mám v albu a i když se to nezdá na té fotce, tak ta komoda je ze stejného dřeva a je úúúúplně ve stejné barvě.
Jinak už pomale začínám vyklízet jeden malej podkrovní pokoj doma a koncem ledna půjdeme nakoupit s manželem koberec, nové světlo, barvy a všechno a půjdeme vyrábět malýmu pokojík :grinning:
12. led 2010 v 10:13  • Odpověz
a máte chytě?
já ujíždím na citrusech,kyselém zelí, mléku, sladkém a krupici.
12. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Tak mě chutě přešli hodně brzo. V létě to byly jednoznačně melouny, nebo spíš v tom září.. to jsem je baštila po kilech. Na citrusech jsem ujížděla taky, a to dooost dlouho, ale tak něco málo před vánocema to skončilo. A teď to mám horší.. Občas mě chytne chuť na šlehačku nebo tatarku, prostě něco fakt hutnýho. Ale už to není tak jak melouny a citrusy :grinning:
12. led 2010 v 10:22  • Odpověz
ted jsem trochu ujela od vašeho tématu :grinning:
na plavko se domluvíme hned nee, tak v pondělí v 15:15 u rohové drogérky? Dezy, uvidíš to je to vidět a je to při cestě k nemocnici.
ted jsme se asi nepochopily, holky jestli se chcete sejít v Ivančicích, tak do toho jdu taky, ale cestovat do Brna, mi zabere čas, který nemám- zkouška, nejsem lenoh, klidně bych dojela do Brna jezdím tam často, ale ted fakt ne e
Pompi.. no jasně, že v Ivančicích :wink:
a omlouvám se, že píšu jak prase, dělám zase milion věcí a nic pořádně, jsem už prostě taková
12. led 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
Kači a nejde ta objednávka zrušit??? Jako změnit nebo zrušit.. to by mělo jít ne?
Super,tak na to plavčo se ještě domluvíme! Já s tím pondělkem budu počítat :slight_smile:
Leni,tak super,tak se zítra můžem potkat,domluvíme se teda na tu 17 hod.? No a můžeme se sejít třeba na náměstí u kašny,tam i zaparkuješ ne?
Holky napište mi do IP na vás tel. čísla ať se pro případy můžeme spojit i jinak :wink:
12. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Ta rohová drogérka vím kde je. Ta je... no hodně zhruba naproti autobusovýmu nádraží :grinning: A kde je tam bazén :fearful: Holky a vy máte těhotenský plavky? .. Protože já mám jen normální dvoudílný, který mám na léto :unamused:
12. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Jani, tak možná zítra nakonec nebudeme sami :grinning:
12. led 2010 v 10:26  • Odpověz
A JOO, TAK TO BY ŠLO, TO JDU TAKY, NENŮŽU SI TO NECHAT UJÍT
jooo já tady machruju jak jsem připravená jít plavat, ale do plavek jsem se dostala tak před měsícem a půl, tak to taky bude něco. :grinning:
12. led 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
Super,tak v pondělí 15:15 u drogérky souhlasím :slight_smile: bazén je v nemocnici Leni.
Kači,no jasně,sraz v ivančicích :slight_smile: takže se taky přidáš zítra? Bezva!
Leni,já těhu plavky nemám,musím doma otestovat,jak se vejdu do těch co mám...ale do některých určitě snad jo,mám doma dvoje nebo troje..
Jinak já chutě divný nemám,to je zvláštní..jako chuť na jídlo mám a mívám teď častěji hlad,ale že bych měla chutě na zvláštní věci nebo kombinace tak to nee..
Jani, já mám pocit, že na Aukru se moc rušit nedá. A pokud to zruší, tak by jí někdo mohl napsat špatný hodnocení na kupce :wink: Myslím, že to tak je, protože manžel na aukru nakupuje hodně :wink:
autor
tak to je bezva, tak budeme zítra aspoň všechny tři :slight_smile: takže 17 hod. u kašny na náměstí???
Leni,aha,já nevím já na aukru nikdy nic nekupovala víš..tak v tom případě to je blbý teda..
12. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Já už ale začínám mít pomale problémy III trimestru, a to mám ještě do konce ledna čas. Ale bývá mi po jídle strašně těžko. Už toho nesním zaráz tolik kolik jsem snědla dřív :grinning: Pomale už se to učím ..
12. led 2010 v 10:32  • Odpověz
no já to chtěla aspon priobjednat, psala jsem jim, volala, ale žádná reakce, jsou prý na dovolené, tak hold místo 5+1 zdrama budu mít 1 za cenu 5, A TO SE VYPLATÍ! A navíc já na aukro zazdila heslo, tak jsem poprosila kamarádku a ona mi to objednala přes sebe s tím, že to má přijít domů mě, ale taky to jde k ní, navíc jsem objednávala dva rozměry´- dva balíky, s tím, že to chci v jednom, ale žádná reakce, takže jsem fakt výhodně nakoupila......
já mám taky asi troje plavky, ale normální, dvojdílné tak to nějak namišim, co se bude hodit a neřešim
12. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Opravdu mám docela strach, že se do plavek nevlezu. Protože kalhotky od plavek mám určo většinu 36, možná jedny 38 a fakt se mi docela rozjely boky a zadek.. oou.. a o prsách ani nemluvím. Z mých bývalých áček mi narostly skoro déčka... céčková podprsenka už mi je taky malá. Takže plavky budou sranda...
12. led 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
Já mám plavky jen dvoudílný..no ono je to fuk co budem mít na sobě ne :grinning:
Tak to je blbý s tím aukrem,že ani žádný reakce...máš ponaučení pro příště,no,musíš dávat větší pozor a radši to 5x zkontrolovat než objednáš..
Leni já už taky nesním tolik co dřív a cítím se pořád plná! Já třeba nechápu,když byla kámoška těhu a šli jsme s nima do restaurace,tak jsem čučela co do sebe nacpe-ale říkala jsem si no je těhotná,tak to je normálka..ale teď to nechápu kolik toho snědla-já bych to nedala! Ale je taky fakt,že oproti mě to měla kam strkat :grinning: měla velký bříško.
12. led 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
Leni,tobě se tolik zvětšily prsa? :astonished: z A na D?? Já měla slabší béčka a stále se vejdu do svych podprsenek,ale mám v nich hodně plný prsa,takže odhadem se mi zvětšily o jedno číslo... no myslím,že už neporostou,ale po porodu se ještě určo zvětší jak se nalijou mlíkem..
Holky tak nezbývá nic jinýho než plavky vyzkoušet,snad nám všem budou. Nebo půjdem plavat nahatý :grinning: :grinning: dokážete si představit v bazénu samí nahatý těhule :grinning: to by bylo sakra komický
12. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Jani tak já mám taky pupek jak kdybych spolkla tři kopačáky :grinning: Ale je to strašný. Já jsem byla vždycky docela jedlík, a váha se mi držela pořád stejně, ale co jsem těhotná, tak toho sním o něco míň, a už mám nahoře skoro 14 kg. Fakt masakr. A to jsem si myslela, že nebudu patřit mezi ty, co naberou 20 kg. :frowning2:
no já papala mooc vždycky, co jsem s manžou, jsme oba pěkně přibrali, je kuchař..., ale je fakt, že toho tolik do bříška už nedám jako dřív, chudákům malym to házíme na hlavu jak říká má kamarádka
:slight_smile: na zítřek se straaašně těším a kam půjdeme vůbec, asi do pizzerky, nee?
Pompi pizzerka je na náměstí?.. No popravdě já v Ivančicích znám akorát chacha a Starburst nebo Stardunst či jak se ta hospoda jmenuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Jo jo Jani. Prsa byly první co jsem nabrala. Teď už tolik nerostou jak na začátku, ale fakt mazec. Ale tak ty jediný by mi po porodu mohly zůstat :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já dnes vyhrabu plavky a vyzkouším :grinning: .. Mám asi čtvery a tuším, že pokud, tak oblíknu jen jedny..
12. led 2010 v 10:49  • Odpověz
jj, taky mě to napadlo nahatyyy, haha, tak to znáš pomalu víc hospod tady než já, myslim, že pizzerka se jmenuje ve sboru, je to kousek za kostelem, prasa mám taky veliká, nějak mi vadí i při jídle, :slight_smile: , manža říkal, že ho tim praštit, tak má otřes mozku :slight_smile: , já si koupila jen jednu podprdu zatím,ale ta mi bude taky za chvíli malá
12. led 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
Jo já bych šla do pizzerky,protože je tam odděleně kuřácký a nekuřácký :wink: Leni,pizzerka je kousek od náměstí..
Ty už máš nahoře 14 kg? Páni,tak to je dost teda,to bohužel asi budeš jedna z těch co přiberou kolem 20 kg..každej to má hold jinak,ale neboj,pak to snad rychle shodíš! Musíš se o sebe starat potom :slight_smile:
Já toho odjakživa taky sním docela dost,váhu jsem si taky ale držela,neměla jsem s tím problém..no a doufám právě že ani moc v těhu nenaberu,abych neměla potíž to shodit. Jinak bych taky chtěla,aby mi velikost prsou zůstala i po těhu :grinning: no jo to jsme my-ty méně obdařené...
Kači,manža je kuchař? Aháá,tak to jo :slight_smile: a kde pracuje?
Taky se na zítra těším :slight_smile:
12. led 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
právě mi došel balík s objednanýma věcma pro mimčo...ach jo,tak bych to rozbalila..ale tady v práci je to blbý,máme otevřený kancly,takže by tu na mě každej koukal jak na zjevení :grinning:
12. led 2010 v 10:57  • Odpověz
a co budete dnes obědvat?
12. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Jani, doufám, že to půjde hodně rychle :wink: Samozřejmě jsem se musela hned doktora ptát jestli je normální, že tak nabírám :grinning: .. A vlastně jsem nabrala skoro 3 kg ještě než jsem zjistila, že jsem těhotná, prý se asi dost zavodňuju. Měla bych víc pít.. ale to se mu řekne, když nemám žízeň :grinning: :grinning: :grinning: A taky to může být i tím, že jsem chodila dost cvičit, chodívala jsem na jógu, spinning a tae-bo. No a co jsem těhotná, tak nic. Protože ze začátku jsem měla problémy se špiněním, tak jsem dostala jakýsi ty prášky na udržení. No a pak jsem si říkala, ve druhém trimestru začnu chodit .. no a už jsem se nedokopala nikam :grinning:
Já už asi vím, kde je ta pizzerka, jednou jsem tam tuším byla.. už je to teda let :grinning:
Holky.. taky se už těšíííím :grinning:
12. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.