• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
Dobré ránko.. Kači co to tu čtu ze včera??? Tobě se nechtělo? Téééda vy ste kurňa lenory líný :grinning: co bych měla říkat já když ještě chodím do práce oproti vám :grinning: já jsem ráda že sme se sešly, bylo to fajn, ale je fakt,že jsme to rychle zabalily a nestihly toho tolik probrat! Tak doufám,že ten příští týden zas vyjde :wink: jinak až budu doma Kači, tak se můžem vídat častějc ne? :slight_smile:
Maji,tak ty Laa opravdu závidím, taky bych si zajela :slight_smile: však jestli bude srázek i ten příští týden jak jsme se domlouvaly s Leňou tak se můžeš přidat, co?
Kači,tak odpočívej a nevystrkuj nos ven,abys toho bacila šakredýho zahnala! Mě se dnes spalo dobře,ale miláček říkal,že jsem v noci nějak hekala :grinning: tak mě uklidňoval..asi se mě zdálo něco škaredýho ale nepamatuju si to :sweat_smile:
10. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
Ahojky, přidám se ráda, manža doveze a já ho vyšlu někam se projít :grinning: :grinning: :grinning:

Teď frčíme do Tr a já na "doufám" ,že ambulantní zákrok a bojim bojim. Tak se mějte :wink:
10. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Jani, no jo no, nechtělo, ale taky jsem ráda, že jsme byly. Ježišííí, ty nám hekáš ze spaní?! :grinning:
děkuju, jj, budu se kulírovat,
maji - at tě to nebolí papa
10. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
tak jsem se rozhodla, udělám miláčkovi k valentýnu dort, nikdy jsem nic takového nedělala, tak jsem zvědavá jak mi to půjde :grinning: ,bud poletí do koše, nebo na sebe budu hrdá a povede se, ale myslim, že ta první varianta bude asi to pravé :grinning:
10. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
No vidíš Kači jak jsi to vymyslela :slight_smile: tak u mýho drahouška bych s dortem moc neuspěla - jak jsem ti říkala - já na sladký jsem hodně,ale on vůbec.. věřím že se ti určitě povede :wink:
Holky,tak jsem udělala dneska další objednávku za 2 tis. ...ty prachy letí to je síla! Objednala jsem nějaký povlečení a peřinky do postýlky a kočárku,mantinel do postýlky,deku,osušku jooo a taky pro sebe poporodní kalhotky,tak jsem zvědavá co to bude za obry :grinning: nejmenší velikost je M/L ..
10. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
ten muj mlsnoun, no snad mu bude chutnat. A poššššli objáááázky, nebo nafot, já taky jen slibuju, ale nějak se mi do toho nechce, a máš to do té postýlky aspon do sady? Ty poporodní kalhotky, vypadají jako gáza, jsou to ony? znáte někdo v brně MAMICENTRUM?
10. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
Kači, mamicentrum neznám.. fotky do albíčka dám z netu,fotit to nebudu,to je zbytečný. Já sama nevím jak ty poporodní kalhotky vypadají asi záleží taky na výrobci..jsem sama zvědavá co mi dojde domů :grinning: tak uvidíme no..předpokládám že mi ten balík ale dojde až příští týden.. do té postýlky jsem objednala v sadě mantinel a povlečení aby bylo stejný a ještě pak jedno povlečení v jiné barvě, snad budou dvě povlečka stačit..a budu mít dvě prostěradla..no kdyby ne,tak pak ještě dokoupím.
10. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
no já mám taky jen povlečení 2x, to bude stačit. HLAVNĚ! já už nekoupím ani ponožky :grinning: , nee že bych měla zákaz, ale koupím jen už kosmetiku a potřeby v lékárně, se to nezdá, tam je sleva, to je hezké, to se možná bude hodit... a prachy jen lítají.
10. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
Jojo,to se nedivím,že už ti stačí,však toho máš požehnaně :grinning: no já ještě potřebovala tyhle věci dokoupit,ty kosmetický a lékárenský věci jsem objednala už včera jak jsem říkala,no a už budu mít kromě plínek myslím všecko..jen nějaký drobnosti asi kdyžtak budou chybět.. joo vaničku ještě nemám,tak tu koupím,jinak nevím už..uvažuju pořád nad tím monitorem dechu,kdyžtak koupím ale už nějakej použitej,páč se mi za to nechce vyhazovat moc peněz..
Jako těch věcí je spousta co by člověk měl (musí) pořídit.. např. nad odsávačkou mlíka jsem ještě nepřemýšlela a taky nemám ten odsávač hlenů jak o něm mluvila včera Evča.. páni,těch věcí asi ještě dost mít nebudu :sweat_smile:
Řeknu vám mít dítě je pěkně drahá záležitost :sunglasses:
10. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
ahojky

tak ambulantní operativná zákrok se nekonal :cry: :cry: :cry: jelikož mám z toho všeho velký zánět prsu, tak se nejdřív musí vyléčit to.....tz., dostalal jsem ATB na 10 dní a každý den večer po sprše namazat tu bulku černou mastí, přelepit a nechat noc a den působit a zase večer sprcha atd. taky celou dobu. 22. jdu na kontrolu, pokud bude to vypadat v pořádku, vypíše mi mudr. žádanku na chirurgii a půjdu tam, kde mi stanoví termín, možná hnedka a nebo nějaký jiný den :cry: To je fakt v pr..... já už to chcu mít za sebou :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
Jinak katastrofa, čekali jsme u dr. skoro 3 hodiny, jelikož tam minulý týden nebyl tak to tam bylo šílené aj objednaní šly třeba o půl až hodinu dýl, sestřička to fakt spravedlivě brala teda střídala a omlouvala se furt, hrozně milá, je tam nějaká nová. Maju za celou dobu naprosto v pohodě a jedni mi tam povídali, kolik jí je? Jsem říkala, že jí budou 3 roky a oni prý, jak je vzorná, oproti té 12-tileté slečně která teda fakt šíleně už pak vyváděla :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Se už lidi koukali po těch rodičích a to nás chtěli ještě předběhnout, ale měli smolíka, já se nedám. Ale asi chápete jak jsem byla v tu chvíli pyšná, že moje dítě, které má právo na zlobení bylo hodnější a klidné proti 12 tileté a to tam byli kratší dobu než my :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Jani, jak píšeš, mě ještě lékarna a tak čeká, takže já mám ještě velké výdaje předsebou, + kočárek, jinak mrkni na ty stránky mamiocentra, myslím, že ty monitory dechu i půjčují, myslim že za to chtějí 30kč za den. Jo a hezoučké povlečení, už jsem mrkla, no ještě nás čeká nakupování.....

maji, tak ty se budeš zlobit ještě s mazáním a tak, to mě mrzí, chápu, že už bys to chtěla mít za sebou, jinak bud hrdá na své dítko!!!
10. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
maji,tak to je blbý,ale neboj ono to uteče a všecko dobře dopadne :wink: tak to je fajn,že máš tak hodnou berušku,to bude pravý opak Martínka o kterým nám včera vykládala Evča-jakej je to raubíř!! :grinning:

jojo,Kači,ještě nakupování bude a neskončí to..až bude dítko na světě a jak poroste tak to budou asi čím dál větší výdaje.. nedá se nic dělat. Jo na ty stránky kouknu zítra..za chviličku už mažu z práce! Tak zítra pááá
10. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Holky díky.

Nebojte taky Vás to čeká, až Vám někdo cizí pochválí dítko budete v sobě cítit tu pyšnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bolí to jak čert fuj asi pljdu zkusit hajnout ale to bude masakr, v noci vůbec nemůžu spát jak to bolí :confounded:
10. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
maji, to mě mrzí že tě to bolí a jak se to vlastně jmenuje ta věc co tě bolí?
10. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Kačí mezi prsama se mi ucpala mazová žláza, uvnitř asi trochu praskla a dostala jsem zánět takže mě bolí prsa a hlavně ta bulka mezi, prostě zánět prsu a abces :confounded:
10. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahoj holky ať seš Máji zase brzo v pořádku. :grinning:
10. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Právě mě odešla manikérka tak mám nový nechty tak se příště pochlubím. Zachvíli si jedu pro ty plesový šaty tak snad mě budou a koupím si je. Tak se tu mějte dám vědět jak sjem dopadla. :grinning:
10. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Mumi tak pak hoď nějakou fotku třeba na rajče :wink:
10. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
Dobré ránko. To je dneska zas venku počasí... se mi ani nechtělo z postele..

Evi, tak jak jsi dopadla s šatičkama??
11. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Bré ráno

šílené, spala bych, bolé to a jaro nikde, alespoň že ty narcisky na okně krásně kvetou to je pro moje očka lahoda.
11. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahoj mě se taky nechtělo z postele. a zase sněžíííí už néééééééééééééééé :angry: :angry: :angry:
Tak šaty jsou doma hurá pak hodím foto až mě někdo vyfotí.
manžl přijel z práce v osm večer naštvanej auto furt rozbitý nepovedlo se mu v servisu spravit.Tak si asi nehtů ani šatu nevšim. A já už ho nechtěla rači dráždit. :frowning2:
11. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Jo a podotýkám ty nehty nán křiklavě modrý jak ty šaty tak je asi slepej
11. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno,
no já sice vstávat nemusela, ale v noci jsme dostala takovou bombu od drahého loktem přímo do nosu, no malej aby se nepřidal, takže zase supr noc, jj, sněží, co naděláme, Jani už se začínám bát, že snad v květnu bude sníh jak si říkala, no aspon bych mohla na lyže.
Mumi, je dobré raději chlapa nedráždit, když nemá náladu......, znáááme a na šaty jsme zvědavéééé
Maji, děkuji za vysvětlení a je fakt, že narcisky jsou krásný a tulipány taky, ty uuplněě mulujuuuuuu, sice malá radost, ale aspon něco.
No já urgovala tu mou zásilku z polska na ty vysávací vaky a po 3 týdnech urgence jsem se dočkala odpovědi na jeden řádek,
11. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
Evi, tak se nech brzo vyfotit ať se taky pokocháme šatičkama :slight_smile: co máš z toho,chlapy na tohle moc nejsou,navíc když jsou naštvaní,tak pak po nich nemůžeš chtít aby si něčeho všimli.. hlavně že máš radost ty :wink:

Kači,tak to muselo být teda probuzení :grinning: něco se mu zdálo,že tě praštil nebo se jen tak převaloval? :sunglasses: no jako nestraš,já doufám,že během března už se oteplí a ten sníh začne tát.. ale možný je všecko že,jen doufám,že "do sněhu" rodit nebudeme ale že bude krásně svítit sluníčko a bude už teploučko!
11. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Mumi jak je chlap naštvanej tak se není čemu divit.

Kačí jj alespoň trocha radosti když venku sněží, to je fakt už dlouhý, já už chcu teplo :grinning:
11. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
převaloval se, stejně dostal kartáč, ale vím, že to schválně nebylo, já ho hlídám aby svým pupkem nezalehl ten můj, ale nějak jsem totok nečekala :grinning: , ale žiju, no taky doufám že bude aspon teplo, vedro být nemusí, ale teplo ano, jo a taky u vás zvonil nějaký chlápek skrz jističe? u nás byl snad hned co jsem přišla domů z dýchánku, že ho paní Sedláčková posílá....., tak se mi chtělo něco říct, ale řekla jsem si, že chudák chlap za to nemůže a jestli to s ní nakonec nemá ještě těžší, tak jsem nahlásilo co chtěl a šel
11. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
páni,no tak to jo,to musíš dávat bacha aby vás taťka nezalehl :grinning: já bych taky už chtěla teplo a sluníčko,ale zatím tak akorát,ve vedru by se nám špatně rodilo :sunglasses:

jojo, zvonil u nás taky, prosím tě nevím kdo to zas vymyslel, asi to budou chtít v baráku měnit nebo co..to su teda zvědavá
11. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Jo špatně by se vám rodilo a byli by jste spocení. :unamused:
11. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
já se zatím ohřívám nad katalogem dovolený v Chorvacku.
11. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Kači tak to muselo být hrozný takové probuzení. Ten by to schytal :sunglasses:
11. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.