• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
mumi já se koukám zase na katalog s Itálii :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Jani, my máme nějaké nové, tak nám snad ne, aby to nedopadlo jako s těma oknama, na dva datumy a pak 14 dní před vánoci, sem myslela, že mě raní, já už nachystané vánoce, vygruntováno a oni že jdou dělat okna.....
mumi moc neprovokuj s dovčou jooo :grinning: , já ani nebyla na svatební(krachl tommy tour), tak jsem to ještě nepřekousla
A já jdu asi koupit snídani, už je nej čas a pak budu vymeešlet jak to tadyk vymyslet s tim nábytkem. něcomě napadlo ještě to ale musí projít u chotě :grinning: tak pa, ale budu tadyk!!!! a třeba i to album doplním
A uuplné horko na rodění nebrat, já se sice moc nepotim, ale za to madám do mdlob :grinning:
11. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
téda holky,tak aspoň se zahříváte přes obrázky v katalogu no :grinning: ale já bych se tím moc radši nedřáždila páč letos určitě nikam k moři nepojedeme :cry: Odkdy se dá vůbec tak "rozumně" někam vyjet i s mimčem?? Současné maminky raďte! :sunglasses:

Kači,aha,tak to nevím jak to bude či co,však oni to zas na nás vybalí a budem se divit.. a jak se něco vymění,tak se beztak zas zvedne nájem,aby se jim ty prachy co do toho dali vrátily! :angry: :angry: je to na nasrání opravdu!
Ty jdeš teprve kupovat snídani? Jéé tak to já bych už asi padla hlady..to já už dám malinkou svačinku :grinning: mám tady nějakou müsli tyčinku..
My budem taky přesouvat trochu nábytek v ložnici a šupnem tam postýlku.. ještě nevím kdy,ale miláček už o tom mluvil,nemyslíte že je brzo? No ale tak co že..

Joo a album doplň :wink:
11. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Jani, ono záleží na rodičíčch, někteří jedou klidně s měsíčním mimčem, někteří až za dlouho. My ještě nebyly lákalo nás sice loni jet, ale hory to nakonec vyhrály, nějak je nám teď líp na horách :grinning:
11. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
maji,jasně.. no já nevím právě,ale stejně na daleký cestování to je blbý s malinkým mimčem,tak leda tady po ČR nebo počkat asik.
11. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Jani, přesně jak píšeš s tim bytem...., no já na dovču po česku s mimčem nemám problém, ale do ciziny kdyby jsme náááhodou vyhráli, tak bez mimča aspon letos, no přece si tu svatební cestu nenechám odříct, no není brzy stěhovat aspon si na to zvykneš, hele máte doma už i kočárek, tak co,no ten můj je flegma, tak to musím zmanagerovat sama :grinning:
jo a k té snídani, já měla zásoby ještě z večeře, bylo mi těžko a špatně se mi spalo, tak proto snídám tak pozdě, je to moje doba, musli fuj, to já nepapám, mám tu ke kávě hoblihu, zase, dáš si Jani?! :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Tak jsme doma malej cestou chytl hysterák tak mě tak strašně vytočil. Teď leží a dělá že spí. :angry: :angry: :angry: :angry:
11. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
jo je to fakt,aspoň bude víc vidět že přijde miminko :slight_smile: no miláček to bude muset potahat sám ty skříně,nebo si někoho pozvat či co.. já to s ním už tahat jako nebudu,sme to předtím spolu skládali a nosili do ložnice když jsme je koupili a řeknu vám že jsou těžký jak kráva... a postel taky.
tak to já zas snídám každej den v práci müsli s jogurtem-to víš,ať do sebe nacpu taky něco zdravýho :grinning: mě to jako chutná,ale jsem v tom dost vybíravá..a co se týče müsli tyčinek tak je to taky tak. Ale jak budu doma,tak nevím nevím..to asi budu snídat pečivo s něčím,nebo buchtičky a ták :dizzy_face: mě se nechce každý ráno do práce kupovat někde čerstvý pečivo víš..to je taky jeden z důvodů.
Hele tou koblihou mě dneska nějak nepodráždíš! Jsem si byla právě pro oběd do krabičky tady v jídelně-jíst budu nejdřív tak v půl dvanácté..a k němu jsem si koupila zákuseček - měli tam domácí meruńkový táč :dizzy_face: tak si pak taky smlsnu
11. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Jani no já jsem byla s Martínkem v tom hotelu Podlesí na vysočině když mu byli 3 měsíce a bylo to super ale k moři pojedem poprvé pokud pojedem. Loni jsme byli sami na prodlouženej víkend :grinning: to bylo bezva
11. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
Evi,díky,já to tak asi taky vidím,že ze začátku kdyžtak jen v ČR ale uvidíme jak toho našeho cvrčka budem zvládat a tak :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
jj, Jani jak píšeš s těma dětma, no a táč, hmm, mnamka, ale nazávidím.
no my když jsme jen tu hnusnou stěnu přestavovali, taky jsem byla samá modřina a ruce vytahané jak opička, uf, no ted rozhodně nic tahat nehodlám, pomůže snad švagr, ale já to musím vymyslet od A po Z a to nejhorší vychytat dobrou konstalaci doma. Ted toho chci moc, ten kočárek, sušičku, oby. stěnu, ale když to musí být tak co naděláme. tady poletuje sníh, co v Brně? Uvažuju, že bych zítra jela do Brna, ale zase se mi nechce utrácet, nebo chce, ale.....však to znáte jedete se jen podívat a pak kupu věcí vlečete :grinning:
11. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Já myslým že miminám by vadilo to teplo v ČR je to taky dobrý.
11. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Jí jábych taky utrácela ale nemám co musím jít v pátek na výdělek. :confounded:
11. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
mumi-a co děláš když děláš? no já chtěla jen miláčkovi tepláky, pak podívat se po kočárku a tak, prostě vypadnout ven
11. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
tak tady v Brně momentálně nesněží,jen je zataženo.. no já už ani pomalu nemám co utrácet,teď jsem udělala dost velký výdaje včetně kočárku.. už aby došla výplata :grinning: předpokládám že bude až v pondělí.. a už bych taky měla začít šetřit trochu..

jo Evi jak si přivyděláváš?

já si taky myslím,že u moře to není pro miminka zrovna to nej-kvůli tomu horku a sluníčku...
11. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Jani taky se ptám, jak maká když maká :grinning: , ježišííí, šetřit, vždyt nedělám nic jiného, ale je fakt, že se musí pořád přemýšlet, já bych nejraději všechno chtěla hned, mě tak žádné penízky zatím nedošly, ale ani účet třeba za tel, tak je to šul nul, no já na kočárek mám odloženo, ale i tak. ještě mě čeká ta lééékaaarna, tam to taky nebude za pětikorunku, že Jani :slight_smile:, brala jsi to z www.lekarna.cz?
11. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Já chodím obsluhovat na plesy. :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Jsme orávě pojedli gulášek a těstovinky.
A nezaponeňte na odsavačku na vysavač. :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
jojo, Kači, přesně z toho webu jsem to nakupovala :wink:

Evi,na plesy jo? Páááni,tak to je dobrý :slight_smile:
No jooo ta odsávačka.. tu ještě musím dopořídit..ále tak je ještě čas :slight_smile: a je možný to mít po někom nebo musí být nová? Mě napadlo že bych se zeptala švagrové..

Tak já právě zbaštila taky svůj obídek,měla jsem vepřový steak s brokolicovým přelivem a k tomu rýži,byla to mňamka :dizzy_face: a ještě mě čeká ten tááááč s meruňkama
11. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
no holky horká novinky,ještě že mám blahopřání už připravené, ta moje kamarádka, měla ted problémy se zubem, dnes měla jít na kontrolu na gyndu a už dvy dny se mi neozvala, už jsem si dělala prdel, že rodí a te mi přišla sms, že fakt, Dominik má 48cm, 2,48kg, v 10:44, tak mi tekly slzy jak hrachy štěstím, Z TOHO JANI PLYNE, ŽE NENÍ BRZO NAS NIC!!!!!! Taky jsem se ted trochu zalekla a hodlám jednat a hned jdu hledat ten nábytek :grinning:
11. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jani no není to nic noc ale mám nějaký peníze jen pro sebe mateřská je jen na přežití pro sebe jsem si moc z toho nekoupila :confounded:
11. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
páááni, počkej a ona jako rodila předčasně? nebo normálka..? asi mi to nějak uniklo... tak to je fajn, a hlavně že jsou oba v pořádku :slight_smile:

Evi,jasně chápu to... ty máš mateřskou na 3 roky? Já ji plánuju brát na tři..
11. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jéééééééééééé
tak to už má za sebou. Dominik už asi nemohl vydržet tu bolest zubu a šel ven
11. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jo na tři
ty jo kdyby na dva tak jdu v květnu do práce to je hrozná představa fůůůůůůůůj
11. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
no já chci taky na 3. jj narodil se o měsíc dřív, měla termín 18. 3. ! taky váží malinko, ale jestli bude po mamince, tak to dožene, dala jsme zase něco do alba, ale moc se mi to nepovedlo
11. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
jee dnes to mám za 100 já, no ale jak jsem se dnes sama přesvědčila, tak na to rozhodně spoléhat nebudu
11. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
jéé ta žlutá zavinovačka je pěkňoučká :slight_smile: ale řeknu ti-tučňáci vedou,jsou rozkošní :grinning:
joo o měsíc dřív,tak to má dobrý teda.. hlavně že je všechno ok a ty kila klučina dožene :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
jee děkuji, je prý vše ok, nic moc podrobného nevím, hlavně že měla všechno nachystané!!!!! asi krom tašky do porodnice :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Kačí, ty tučňáci jsou fakt skvělýýýý. Kde si je kupovala? Neměli tam povlečení na velkou postel s tučňákama? :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Koukám jak se krásně rodí, psala mi kámoška, že její známí rodi o 106, už má v okolí 4 miminka a z toho jedno květňátko, jinak samá březňátka
11. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.