• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
maji to nevím, já našla to samé, ale jen povlečení do postýlky za 285kč, ale já chtěla celou sadu i s kapsářem a tak, objednávala mi to kamarádka přes máti tak fakt nevím odkud to mám, taky by mě to zajímalo, ale když si na netu zadáš povlečení tučnáci, tak ti tam toho vyjede dost, já chtěla objednat tomu svýmu, ale pak to zatím odložila, protože už bych byla fakt uchyl. :grinning:
11. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Kači to se bude mimču spinkat. :grinning: Samej tučnáček to je pěkný.
11. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
no prááávě, to naše mimino asik nebude dlouho znát jiné zvizato než tučnáky, my s drahoušem tak ted taky vypadáme :grinning: už jsem zjistila kde to máti sehnala, netušila jsem že za to dala tolik, kdybych to věděla ani bych to nechtěla
11. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
tak se musím pochlubit, dostala jsem obálku prý mi zítra přijde balíček k valentynu, tak at nejsem vyhukaná a pak jsem dostala druhou obálku prý si mám už objednat tu sušičku, juchuuuuuuuuuuuuu, já ho prostě mijujuuuuuuuuuuu, tak jsem se začertsva musela pochlubit
11. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
krásné ráno

Kači to je super :wink: Jinak dík, já jak bude čas tak net prozkoumám
12. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Kači,tak to se máš,taky by se mi líbilo nějaký překvápko,ale o tom pochybuju. Já dnes ráno koupila miláčkovi hrnek a bonbony v srdíčkové plechovce Lindt,je moc hezká se mi to líbilo,měli to v akci-teda aspoň to tam bylo napsaný,tak jsem to vzala a pak jsem u pokladny čučela pěkně,že ta bonboška nestála nějakých 70 nebo 80 Kč jak jsem tam viděla,ale 180 Kč! Tak jsem se hned po ránu namíchla,ale řešit se mi to u pokladny teda nechtělo.. :cry: :angry: :angry: No tak snídám koblihy aby se mi trochu zlepšila nálada,dneska žádná zdravá snídaně,na to prdím :grinning:
Mě by měl dneska dojít ten balík z lékárny.cz tak jsem zvědavá..
Zase přežít celý den v práci.. no aspoň že už je pátek!
12. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno, tak mě by stačila taky jen jedna obálka k valentýnu a mohlo by tam být na tu sušičku. :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
hihihi mně by stačila k valentýnu operace :grinning:
12. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Jani tak to by mě taky vytočilo, ale určo bude dobrá. :grinning: Za ty prachy musí. :sunglasses:
12. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Máji jakou?
12. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
tak tady jsem v těch šatech rychle mrkněte než to smažou.
ještě to chce podprdu. :sunglasses:
12. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
páááni Evi,takže ty modný vyhráli jo :slight_smile: no ta barva je fakt super! Sluší ti to :wink: jooo doufám,že bude dobrá a bude chutnat minimálně mě,kdyby ne drahouškovi :grinning: on na sladký moc není,tak o to víc mě to vytočilo víš :grinning: ale co už no..
12. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
tak to seš fikaná sama sis koupila :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
já zatím nic nemám zítka jedem do Brna na nákup tak snad něco pořídím. A večer bych chtěla někam na véču jsetli nebudu moc po dnešku unavená abych tam neusla. Asi bych jela do těch Neslovic do Dobrý chvíle
12. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
no to víš,tak ale co mu chceš kupovat jako.. navíc když všude furt chodíme a jezdíme spolu,tak sama mu těžko něco koupím.. tak mě dneska aspoň vysadil ráno u intersparu než jsem šla do práce.. a tam se toho moc vybrat nedá :unamused:
my taky asi zajdem na véču,ještě uvidíme..
už jsi tam byla v těch neslovicích někdy? Já ještě ne teda.. by mě zajímalo docela jaký to tam je,my rádi jezdíme do tetčic k Ševčíkům nebo do alexovic Pod kapličku.
12. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Mumí ten výřez, je to malej zákrok ale svým druhem operativní zákrok ambulantní. :grinning:

Jinak šatičky jsou super a slušíííííííí
12. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
My už tam byli maj tam dobrý a levný stejky kdo si na to potrpí Tonda to má moc rád já jsem spíš na kuře ale to mě tam taky moc chutnalo. Byli jsme tam spokojení a moc se mě tam líbí i prostředí. :grinning:
12. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Máji a co vy kam vyrazíte? Chodíte někdy tam u vás na ten zámeček jak je ta restaurace? :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
acháá tak to jo :slight_smile: tak hlavně že je to tam příjemný a dobře vaří.. tak třeba tam taky někdy zkusíme zajet :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Mumí na zámku v restauraci su byla 1x, ale ráda bych tam žašla o víku s Jirkou. Jinak hodně jezdíme do Hrotovic do Sporthotelu, mám to tam ráda a nebo Brno Sandonoriko
12. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
na tom zámku vaří známej Oslavan měl by dělat šéfkuchaře.
12. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Co máte k obídku my těstoviny s brokolicí.
12. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky ;)
Mumi, šatky fakt super :wink: Ta barvička je krásná...
Jinak jak jste se bavili ještě o těch restauracích, tak my nejraději do Říčan k Rakovi. Je to řecká restaurace, mňam jídla, fajn obsluha.. obsluhuje tam i majitel, starší chlapík, ale fakt super :wink: a ceny jsou taky příjemný :slight_smile:
Holky jsem byla včera na kontrole u doktora, no dostala jsem nadaný od něj. To jsem ale čekala. Za váhu. Mám nahoře přesně 20 kg a mám dietu. Takže jsem místo rohlíku snídala rajčata. Jo a to můžu jen jakýhosi šmakouna (náhražka masa) a vařenou zeleninu. Jako chápete to?.. třeba bych neměla mlíko a nic a nato, že se nedopuju žádnýma vitamínama mě připadne vařená zelenina málo. Takže do příští kontroly za 4 týdny mám přibrat max. kilo. A to teď jsem za 4 týdny přibrala 5 kg. Sice jsem z toho byla nešťastná, ale když vím, že se nepřežírám.. tak z toho ani špatný svědomí nemám. Jinak mě povídal, že malýmu se nechce dolů, je pořád vysoko, no tak kde by měl být, když mám termín až za 2,5 měsíce :grinning: Ale na druhou stranu mě mamina už o víkendu říkala, že mi jde břicho dolů :grinning: :grinning:
A když jste u toho obědu, tak já budu mít na oběd asi jen okurek .. ale dnes musím do Brna, mám rozloučení v práci, takže tam si dám něco na jídlo a asi to bude max. nějakej zeleninovej salát s rybou. Nebo já nevím..
Holky já byla nakupovat včera, jak jsem jela od toho doktora, byla jsem v Olympii a koupila jsem teploměr do vody, manikůrku, dva dudlíky ještě, lahvičky - chci vařit i čaj, a to dost brzo, potom ještě nějaký oblečeníčko, jo a už vložky do podprsenky, klasický vložky, plínky a tak jsem pomale všechno pokupovala.. no nechala jsem v těch obchodech zas skoro 3 tis.
12. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Mumi, jo, vaří tam ale dobře, proto tam bych ráda te´d :wink:
12. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
maji, sandonrico je taky fajn restaurace :slight_smile:

Evi,já budu mít asi kuřecí s takovou omáčkou a rýži..pokud si to ještě nerozmyslím a nevyberu něco jinýho z jídeláku v jídelně :slight_smile: dneska jdu už v 11 hod. na oběd,jdu s kolegyní co ráda chodí jíst brzo.. Mńám těstoviny s brokolicí bych si taky dala!

Leni,ahojky. Tak to je teda síla! A neřekl ti jak je to možný že tak přibíráš když jíš v normě?? Vždyť píšeš že zas tolik nejíš,tak to nechápu.. jo a šmakoun - fůůůj to bych teda nejedla,to mě nechutná.

Já si taky myslím že na natočení mají naše mimča ještě čásek ne? Mě se dneska zas moc dobře nespalo,malýmu se asi spát nechtělo a pořád se mi v bříšku převaloval.. a navíc mi bylo po večeři nějak těžko,no měli jsme míchaný vajíčka s topinkama tak mi asi nesedl cholesterol nebo co :unamused: ale zas jsem ráda když cítím že se hýbe a vím o něm :slight_smile:

Jo Leni když jsi tady-co ten sraz teda začátkem týdne?? To si ještě dáme vědět?? Budeš tu v pondělí?
12. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Jani, mě šmakoun nevadí, ani sója, mám to moc ráda. To víš, já stará dietička :grinning: :grinning: Já jsem mu říkala, že toho zas tolik nesním, že toho sním o třičtvtě míň než dřív, a že jím jen dvakrát denně. A on na mě spustil, že to nemůžu jíst od osmi rána do dvanácti a od jedné do pěti. Vůbec mi to nevěřil. A to ani zákusky a čokoládu nejím.. je fakt, že občas jsem si dala ale poslední dobou vůbec. Je pravda, že jsem ale poslední dobou vypila fakt hodně mlíka, úplně jsem měla potřebu .. Ale tak když tenhle měsíc dodržím dietu tak uvidíme kolik přiberu a pokud zase hodně, tak budu mít alespoň jistotu, že se zavodňuju jak přehrada :wink: Protože ze zeleniny, ryb a sóji zas tak přibrat nemůžu.
Můžeme se na ten srazík domluvit klidně hned. Některá z vás tady psala, že má čas jen začátkem týdne, myslím Kačka, takže můžeme hned v pondělí nebo úterý. Ale kdybychom se chtěli sejít hned v pondělí, to bysme mohli rovnou do toho plavání :D
12. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Jani, on jich má více že, my byli ještě v jedné vedle řeky nevím jak se to už jmenuje, ale pohádková je super, tam se mi líbí.

Leni a nemáš to třebas otoky? Já mezi 26 - 30 přibrala nejvíc, v těhu jsem moc nejedla, já bych snad všechno vy... ale měla jsem hrozný otoky a hodně vody v těle. Já přibrala 12 kg a všechny jsem nechala v porodce + něco navíc., ale Maju se asi hodně živila z mých zásob :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
joo je to divný ale,když se necpeš že tak nabíráš-podle mě je to taky vodou..

hele mě je to jedno s tím příštím týdnem..jak chcete vy. A co se týče plavání tak bych klidně taky šla a pak si někam třeba sednout.. ale pochybuju,že si už Katka koupila nějaký plavky.. :sweat_smile: takže pondělí,úterý,...?? Kde máme tu Kačku,kurňa,abysme se domluvily :grinning:
12. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Maji, mám dost otoky. Ráno už i vstávám s tím, že mám nateklý prsty a kotníky. Takový celodenní otoky, ale nijak extra velký, že by mě až pnula kůže. Jen třeba na kotnících vidím, že tam nevidím kost :grinning: :grinning: No uvidíme holky co bude po porodu, byla jsem vždycky zvyklá na svých 55 max. 58 kg... takže tam se zase dostanu :grinning: :grinning:
Jani, tak počkáme jak se nám k tomu vyjádří holky .. ale na záda už kašlu. Vůbec to nepřechází, skoro nemůžu chodit, ale doma taky být nemůžu. Dokonce ani bazén na to nepomáhá, nebo pomáhá, ale jen dokud jsem ve vodě :grinning:
12. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.