• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
Leni,jasně,počkáme co ostatní..

Holky tak se vyjadřujte k tomu srazíku ju!!

Já už přišla z obídku, dobrý to bylo, teď bych se aspoň na chvíli teda ale natáhla.. :sunglasses:
12. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
tak já jsem pro PONDĚlí v úterý jdem cvičit s Martínkem. A pak už nemám hlídání.
12. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
já su na ATB já nikoliv.
12. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
dobrý tak zatím je tu návrh na pondělí... já bych v pondělí taky klidně mohla..
12. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
tak si představte jsem si pochutnala a ten smradoch to nechce jíst
12. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
cože?? Smraďoch?? :grinning: jako Martínek? :grinning: no jooo,to víš-brokolice - ta jen tak chlapům nechutná.. asi to bude platit i pro prcky :sunglasses:
12. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Celej taťínek ale musím ho pochválit šel třikrát po sobě na nocník a punčochy furt suchý. :grinning:
12. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
tak aspoň něčím že tě potěší :sunglasses:
12. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Máji jsem se tě chtěla zeptat se mnou byla v porodnici paní asi z Dukovan jmenovalase Mičková nebo tak nějak učitelka narodil se jí Jáchym den po Martínkovi naznáš jí náhodou ten její přítel je dlouhovlasej a asi se jmenuje Vrána.
12. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Holky jen Vá rychle popřeji hezký víken, mám horečku skoro 39 tak mizím zase do pelechu. Mějte se ani na véču o Valentýnovi nepůjdeme :confounded:
12. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Mumi to jméno mi nic neříká
12. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky, no hned ze startu, já v pondělí nemůžu ale chci s vámi moc jííít, a plavečky nemám, ale snažila jsem se :slight_smile:, máme valentýna, jdeme do kina na mnamku, tak to chápete nee, přišel mi od drahého parfémek, voní hezky, bonus k valentýnu a lístek na muzikál, no já dnes taky utratila skoro 2litry a přijde mi že nic nemám, byla jsem celý den na nohách a lítala po obchodech, skoro nic nejdela a pěkně mě bolelo břicho, pak si dala vanu a břicho se mi házelo jak pračka při ždímání. A drahému k valentýnu skoro nic nesehnala, spoléhala jsem na pár tutovek a ha, nemajíííííííííííííííííííí :frowning2:, tak jsem zoufalá. Byla jsem přes hodinu zase v jedné prodejně kočárků a jsem z toho pěkně zblblá, paní byla moc ochotná, dva jsem si i vyfotila, ale neměli tam Q 12 a jiné modely co se mi ještě líbí. Micka trvá na zeleném kočárku, mě se líbí i černý, byli jsme i v Ikea na čumendu, něco samo koupili, ale spíš takové blbosti.
Šatky jsou fakt kouzelné, taky jsem si koupila hadru na sebe, sice už to dám tak tak, ale počítám, že to vynosím pak. Já tady moc restaurace neznám, je těžké s kuchařem někam jít..., ale někdy někam zajdem, docela jste mě inspirovaly, pokusím se nadhodit.
Jani - je fakt, že já se zrovna nepřejedla a taky mi bylo těžko a nemohla jsem pořádně spát a ráno jsme zaspali...
co balíček z lékarny, podle představ?
Dezy - lituju tě, já bych pošla hlady, jsem mrča na jídlo.
Maji - uzdrav se
Tak maminy odpočívejte, relaxujte a užijte si víkend.
12. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
jejda, jsem zase psala jak divá, no musela jsme si vynahradit celý den, že Jani :slight_smile: papa
12. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak víkendujete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já se musím pochlubit :grinning: Se "slavnou" dietou, kterou jsem držela teda jinak než řekl doktor, pač žádnýho šmakouna jsem nejedla, mám od toho čtvrtku 2 kg dole. Ale to byla dva dny drasťárna, takže žádná dieta...
No a jinak se zrovna chystám do Hypernovy, nakoupit a hlavně, dnes budu poprvé péct v domácí pekárně. Mám ji už dva roky skoro a ještě jsem nic nepekla :grinning:
13. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
dezy - Ahojky, no tak gratuluju,jsi dobrá, to já bych nezvládla držet dietu a ještě drastickou, no to víš, tady je to o víkendu mrtvé, no a co pečeš v pekárně? ty jsi ostuda, máš ji tak dlouho a nepečeš,je fakt, že tchýně jak ji dostala, tak pekla jak oteklá a ted je to slabší. No a jak víkendujeme, drahý se díval celou noc na olympiádu, tak ted spí, prot slavíme valentýna až zítra, jinak já dárek vlsatně dostala už v pátek, no máme to nějaké domotané :slight_smile: , hej ty nejíš a ještě jedeš nakoupit do Hypáče, to bych fakt nedala. Tak hezkého Valentyna, snad se ti pečení vydařilo, mě čeká po obědě ten dort, tak jsem taky zvědavá jak to dopadne, tak papapa :slight_smile:
14. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
tak jsem dodělala ten dort, no musím se ještě hooodně učit :grinning: , ale jíst se snad dá, uvidíme co na to drahý až přijde.
14. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Dobré ráno, tak jsem na nervy, nepřejídala jsem se a nějak po víkendu mám 1,5kila víííííc :astonished: , to bude asi tím moooc dobrym dortem? :grinning:.
Jak mi olypiáda nikdy nevadila, spíš naopak, ale ted už se modlím, at to zkončí, protože jsem nemohla spát, drahý se chtěl díval na Sádlíkovou, ve finále to dopadlo tak, že on spal a dívaal jsem se na ni já, ti komentátoři to tak prožívají, že jak ráda usínám při TV, tak mi ted ty náhlé hlasité projevy vadí. No a pak jsem 2 hodky nemohla usnout a vstávala 5:30, ach jooo.Jsem jak praštěná po hlavě a njaká oteklá nebo co.
Jani - ty už jsi doma? Já tu dnes nebudu tak často, tak aby po mě nebylo pátrání, vy máte ten sraz dnes?
15. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky, včera večer jsem jen trošku nakoukla a přečetla vás,byla jsem na netu jen na chvíli.. Jak to že dneska nemůžeš Kači? No já nevím jestli nějaký sraz je nebo ne,moc s tím ani nepočítám páč nevím jestli to platí..
Doma zatím nejsem,až od pátku budu mít tu dovču,už se nesmírně těšííím :dizzy_face:
Jéé a nezbyl kousíček dortu Kači? Bych taky ochutnala :grinning: když píšeš že se ti tak povedl :sunglasses:
Leni,jak dopadlo pečení v domácí pekárně? Co jsi dobrýho upekla?
Holky,my jsme včera dávali do ložnice postýlku a skládali ji...to bylo něco vám řeknu! Jako složení nebyl nějakej problém ale dostat to na místo kam jsme chtěli to už bylo horší..chtěli jsme to mezi dvě skříně no a samosřejmě díky tomu jak máme úžasně křívý zdi,tak to nevycházelo! :angry: no ale nakonec se to povedlo zaplať pánbůh. Drahoušek to tam prostě natlačil ke zdi zároveň s tou jednou skříní :grinning: takže postýlka nám už pěkně stojí v ložnici nachystaná :slight_smile:
Jinak já si teda prozatím držím nahoře zhruba kolem těch 7 kg,tak uvidíme kdy to dál poroste.
15. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Jani, já to psala, že dnes nemůžu, jdeme s miláčkem do kina a na véču, teda máme to v plánu, já musela ráno do Brna, musím kamarádovi koupit dárek.
jinak se mi dort prááávě moc nepovedl, ale chutově je celkem dobrý, když ho nesníme, hodim ti kousek nahoru, ale vizuelně není nic moc, musím se hooodně učit. Jste dobří že už to máte vyřešené, to já pořád nic, právě nevím co dřív jestli sušičku, nebo nábytek, hlavně musím počkat až bude po sněhu at to kluci tu starou hnusnou stěnu mohou rozbít, pak to můžu řešit dál. Sakra zazdila jsem si vzít foták, jedu na obchůzku do Aska a tak abych se trocha inšpirovala.
15. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
Aháá, já to nepochopila pořádně - že do toho kina a na véču jdete dneska.. tak už je mi to jasný :slight_smile: joo,tak když ten dort moc nevypadá tak to nevadí hlavně že je chuťově dobrej ne,to je důležitější - co s dortem kterej dobře vypadá a nedá se jíst :grinning:
Jo jsem ráda,že postýlka už stojí,je to takovej fajn pocit že už v té ložnic vidíš že tam bude miminko a tak a jsem ráda že máme za sebou složení a hlavně i umístění postýlky.
A ten balík s lékárny došel v pátek,tak jsem to jen zkontrolovala a dala zpátky do krabice,protože to zatím nemám kam vyskládat :sunglasses: tak jsem to nechala v tý krabici.. a můžu poškrtat dalších pár věcí ze seznamu. Tento týden by měl dojít ještě jeden balík co jsem objednávala s mamitati tak doufám,že přijde,na ten se těším :slight_smile:
Se mi nechce být v práci.. opět.. :grinning: ještě že tu budu už jen 4 dny! :dizzy_face:
15. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
ahojky

doufám, že jste měly krásný víkend. U nás žádné změny, horečka, bolesti a zítra jedu znova k mudr. protože je to šílené, počítám už s variantou, že skončím v nemocnici kam se mi fakt nechce.
15. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
maji,tak to je mi moc líto,doufala jsem že ti spíš bude líp než hůř :frowning2: tak přeju hodně štěstí u doktora a budeme na tebe myslet aby to bylo co nejdřív v pohodě.. :wink:
15. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Jani díky. Já si jdu změřit teplotu a pobrat prášky co mám naordinováno :wink:
15. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno, jdu jen na skok jedu na finanční a na poštu tak se holky koukejte z okna až půjdu kolem.
15. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Máji tak snad to bude už lepší.
15. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Tak já myslela, že srazík nebude, doufám teda, že nebyl.. když Kačka psala, že nemůže.. A zítra holky můžete?
15. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
Já zítra nemůžu jdu cvičit s Martínkem a ve středu jdu na nechty.
15. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
Leni,já bych zítra mohla,ale až později,ještě nevím kdy totiž dojedeme domů,musíme ještě v Brně něco vyřidit.. a Katka ani nevím,o jiným dnu se nevyjádřila... to je zas domluva teda koukám,co :grinning:
15. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Jani, já můžu klidně i zítra, škoda, že mumča nemůže.. uvidíme jak Kačka. A nebudeš Jani unavená?
15. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
Mě by pozdější čas nevadil, unavená jsem normálně :grinning: já myslím že dojedeme do Ivančic tak do půl šesté,nejpozději do šesti.. ale nevím jestli to pro vás není pozdě.. no a taky jestli by Kačka vůbec mohla.. nebo pudem sami Leni :grinning:
15. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.