• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Jani, mě můžeš klidně napsat i sms potom jak jste na tom a já bych dojela. Pro mě v šest pozdě není ;). Ale ještě holky by se mohli vyjádřit ;) Jinak bychom šly samy..
15. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Jasně Leni, tak si ještě písnem, počkáme jestli se vyjádří Kačka.. majka je nemocná a Evča psala že jde s malým na cvičení..
Holky já dnes spala jak zabitá a zas se mi nechtělo z postele :sunglasses: jsem se skoro celou noc tulila zezadu k manžovi a ráno mi říkal,že se asi malýmu moje poloha nelíbila protože se celou noc mlel :confused: tak nevím teda. Včera jsem ho chudáčka těsnala v džínách,páč jsem si ty pohodlný kalhoty v neděli prala a ty potvory byly ještě v pondělí ráno vlhký :angry: no a džíny už mě dost tlačí když v nich sedím,tak se celej den chudák ani nehýbal-třeba si to v noci vynahrazoval :grinning:
16. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno..
Jasně Jani, počkáme co ta Kačka.. to je škoda, že holky nemůžou :unamused:
16. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
Leni, ahojky, tady snad dneska všichni chrápou nebo co! :grinning:
Kde ste kdo????
16. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahojky holky, no já nevím, asi to dnes nedám, jedu si koupit tu sušičku, tak kdyby něco pisnu.pa
16. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
tak to zas odložíme nebo jak teda Leni? Vypadá to tak..
16. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
teda dneska je tu mrtvo,kde vás mám ženský?? :sunglasses:

jsem se dneska na obědě pěkně nacpala,měla jsem vepřový na smetaně s opékanýma bramborama..snad mě to brzo slehne..jak to tak znám tak mě za chvíli bude honit mlsná :grinning:

dneska jsem objednala kolotoč na postýlku a taky vaničku,další prachy v čoudu,tak doufám,že to aspoň brzo dorazí.

Kači a ty jsi jela jako do Brna kupovat tu sušičku jo?? Hele holky,mohly bysme se příští týden konečně domluvit na to plavání v pondělí?? Jestli nepůjdete tak se hold už budu muset odhodlat a jít sama,i když se mě teda samotinké nece popravdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky

tak už mám po zákroku, šílenéééééééééé nikomu to nepřeji. Zítra frčím zase na převaz a doufám, že už to bude jen a jen lepší :wink:
16. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jani jak chceš, můžeme to odložit..
16. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
maji, tak to je fajn,že to máš za sebou :slight_smile:

Leni, no nevím v kolik dojedeme a nechci tě tahat tak navečer do ivančic jen abysme se ve dvou sešly..tak se asi domluvíme na den, kdy se nás sejde víc.
16. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Jani to se ti nedivím.. mě by se samotné taky nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já dnes zase celý den uklízím.. zrovna jsem vytahala věci z koupelny co mám na vaně a na skříňce a tak, že budu umývat koupelnu, a ejhle, přestala téct voda.. to je pech.. kruci.. se odhodlám gruntovat a neteče voda..
Maji, bude to jen a jen lepší ;)
Asi jo Jani, nehledě na to, že jsem strašně spocená z toho uklízení a představa, že bych nemohla skočit do vany než někam pojedu mě teda děsí ..
16. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
tak to je jak naschvál fakt s tou vodou :grinning: tak hoď nožky nahoru a relaxuj :sunglasses: a vyprdni se na úklid

no jo, samotné se mi chtít nebude,ale když nepůjdete tak se hold budu muset dokopat,páč tam chodit chci,si myslím že to bude fajn na uvolnění..na poprvé to bude nejhorší,pak už se tam SNAD dám s někým do řeči a příště už se mi chtít bude..
16. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ono fakt jde asi o to dokopat se tam poprvé. Já když jsem chodila cvičit, tak jsem taky chodila sama, ale než jsem se tam odhodlala.. jáj toto trvalo :grinning: A pak jsem tam byla pečená vařená 3x týdně :grinning: Doufám, ale, že se srazíme brzy holky..
16. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
jojo přesně jak píšeš.. jen doufám,že od té doby co jsem zkoušela ty plavky,tak jsem do nich neztloustla :grinning: aby mi ještě vůbec byly..je musím znova zkusit

taky doufám,že sraz bude brzo,když on furt někdo nemůže to je těžká domluva pak.. od příštího týdne budu moct se sejít i dopoledne..kdykoliv přes den..takže to bude lepší,možná se tak snáz domluvíme
16. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
no tak to je super... ty už vlastně končíš v práci, že?
Jani, věřím tomu, že ty plavky ti budou ještě velký :D
16. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Tak a mám po klídku, voda už teče, takže jdu šůrovat tu koupelnu :grinning:
16. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
tak to sis teda moc neporelaxovala :grinning: hlavně to s tím úklidem nepřeháněj joo

no jo,v práci končím čtvrtkem,a nesmírně se na to těšíííííííííííím :dizzy_face:

prosím tě - ehm..no velký těžko jako.. spíš aby mi všude všechno nelezlo :sweat_smile: uvidíme no..zas tak jsem zatím "nenakynula" :grinning:
16. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky, no tak už jsem doma i se sušičkou, děsná komedie, zrovna v ulici kde jsme ji kupovali hrozilo, že každou chvíli spadne dům,nechtěli tam pustit ani nás natož auto a tak to kluci museli táááhnout přes celou ulic. Jinak já si dnes zkoušela plavky vel. 46 a byly mi malééééé :frowning2: ,taky bych strašně ráda chodila plavat a ted mi zrovna volali známí jestli nechci jet do temálůůůů, ...leda nahá.... :grinning:

Jani - už to víííš...., uvidíme se na schůzi nájemníků v neděli. Nechce se mi ani věřit, že by KONEČNĚ byl tento rok pro mě tak naplněný štěstím.
16. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Holky vy máte schůzi nájemníků, tak se nezapomeňte informovat na tu kočárkárnu :wink: Nebo jste to už tam vyřešili?

Jinak díky, už bude snad dobře.
16. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky.
Kači,tak to je teda pech fakt s tou sušičkou,ale hlavně že už ji máte doma :wink: do termálů jo? No vidíš,tak to je o důvod navíc pořídit si nějaký plavečky :sunglasses: tak nějaký levnější vyber.
Hele o té schůzi jsme to četli, ale nevíš kvůli čemu to je prosím tě? Ono se to totiž jen tak nestává, že by byly schůze - jen když jde o něco vážnějšího. Tak jsme teda zvědaví co na nás vybalijou. Jo tu kočárkárnu taky probereme..
17. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
Dobré ráno, tak zase sluníčko nikde už nemám energii. Včera ještě Tonda dorazil kolem půl noci ze zapíjení mimča a chtěl si moc povídat a byl dotčen že chci spát a zachvílku začal Martínek no nezbláznili by ste se :frowning2:
17. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Kači hlavně že ji máš doma :grinning:
17. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno,
Jani poslala jsem ti vzkazík, tak si počteš :grinning:
Jinak já do termálů nemůůůžu....., takže smůůůla a plavky fakt hledám, včera ta kamarádka co porodila dřív už je doma a poslala fotečky sebe i miminka, Dominiček je nááádherný, všichni vypadají tak štastně, byla jsem zase celá dojatá.
Jo a k té sušičce, sice zabírá místa jak prase, takže přebalovák budu muset mít asi v obýváku, protože na sebe to asi nedáme, ale je nádherná, kochala jsem se jí asi hodinu :grinning: , mám velikou radost
17. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
Evi, já bych už taky ráda viděla sluníčko, už je to počasí depresivní a taky mi přijde že jsem bez energie..
Kači, napsala jsem ti taky vzkazík, tyhle věci je opravdu lepší probírat mimo diskuzi! :wink:
Jak to že do termálů nemůžeš?
Jo ty prostory pro všechny věci budeš muset nějak vymyslet no,se nedá nic dělat,hlavně že máš sušičku kterou jsi tak chtěla :sunglasses:
17. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Kači a co ta sranda stála jestli nechceš veřejně tak mě pisni do IP abych věděla kolik si mám nachystat
17. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahoj mumi - tohle mi nevadí, celá sada pračka sušička je ted od dnešního dne v akci za 20, ale my pračku máme, sice ne novou, ale máme, tak bylo by to hezké mít sadu, ale...., jinak já si vychytala super slevu, asi jsem měla dobrý den mám ji za 11!!!! JUCHUUUUU má snaha nebyla zbytečná :grinning: , ale jinak stojí i 19, právě louskám návod a jdu na to, jsem celá nadržená. ještě musím vychytat jak to uspořádat aby to bylo ok, ale to je to poslední
Jani - dnes budeme asi tajné, máš zase vzkazík :wink:
17. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Za 11 to chci taky Kači hoď odkaz jakou máš
Já chci taky vzkazík :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
mumi - mebul, děsně tajný, ale nějaký ti teda pisnu :grinning:
17. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.