• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
A co ten tip tý sušičky
17. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
mumi tak už už ty nedočkavče, máš to tam :grinning:
17. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
co budete dnes obědvat? já měla strašnou chut na čínu, takovou moji nasládlou s ananasem, ale pak jsem vyjela do terénu, tak nic moc, dnes ráno jsem měla chut na chipsy, ale mám tam kuřecí masiko, tak ho budu muset udělat. se mi nechce vůůůbec nic
17. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Mumi - jsou i trochu levnější, já chtěla tuto, klidně mrkni na diskusi na MB je tam přímo téma na sušičky, mě to hodně pomohlo v rozhodování
17. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
tak my dojeli právě z obídku s kolegyní,měla jsem masovej špíz s rýží,bylo to dobrý,ale dala bych si ještě nějakej zákuseček :grinning: akorát že tu nic sladkýho dobrýho už v práci nemám...jen jabko a activia tvaroh jahodovej..no to mi musí stačit aspoň se nebudu cpát čokoládou že..i když to bych radši :sunglasses:

Kači s tou čínou jsi mě navnadila :slight_smile: já mám ráda v čínské restauraci jak tam dělají kuřecí kousky smažený v těstíčku a s takovou sladkokyselou omáčkou taky s ananasem.. hmm mňam,dlouho jsem to neměla a dala bych si to..
17. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jani a stavíš se pro ty papíry?
17. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
Kačí, já nevím kdy dneska dojedeme domů... a večer bych vás nerada otravovala.. :sweat_smile: možná spíš teda zítra až přijedeme z práce,jestli budeš doma a mohla bych se teda stavit..?
17. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
jj, pindi kdy ti to vyhovuje, klidně i večer, je mi to fuk, já klidně ti to půjčím na pátek i sobotu, jsem ve škole, drahý má šipky a přečtené to máme, tak nám to chybět nebude, jak chceš, fakt je nám to šumák. já ti slíbila ten dort že, zazdila sem tě a dala kus švagrovi a zbytek snědla, ted, místo obědu, promiiin a máti si objednala velkou podkovu, tak by toho měla už moc, tak už se tak horlivě snažit nebudu, ale až budu dělat vzpomenu si, slibuju. jsem fakt lemra, nic se mi nechce, ale už bych měla vylézt z postele, nejhorší je vykopat. od rána je tady v baráku kravál, vrtání,bouchání a tak, pak měl asi někdo sex, nebo co to bylo :grinning:
17. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
Kači,to je dobrý teda,si píšem přes vzkazy i tady nevím kde dřív odpovídat :grinning: dobrý,já uvidím v kolik dnes přijedem a když to nebude nějak pozdě,tak se stavíme po cestě nahoru k vám ju? :sunglasses:
No jo hele,jsem si říkala,žes na mě úplně s tím dortem zapomněla!! Tytytyty! :grinning: se příště přihlásím za včasu jooo :grinning:
Kdo zas v baráku co dělá,že je tam takovej randál??? Prý "měl někdo asi sex nebo co to bylo.." :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsi mě pobavila opravdu
17. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
jdu luštit tu sušičku, tak pa
17. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
tak to pořádně nastuduj,ať to nerozbiješ :grinning:
17. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
tak jsem to nastudovala, snad jsem to pochopila, je to jednoduché, ale ještě naříkám hop, musím počkat až dopere pračka a pak to zkusím, už jsem se rozhodla, přikoupím ještě ten mezipodstavec aby to mohlo stát na pračce, jinak to nejde. ted jdu asi vařit nebo co
17. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
tak to je dobře že je to jednoduchý,jo nejlepší je si to vyzkoušet a pak uvidíš :slight_smile: a co budeš vařit dobrýho? Páni tady v práci je zas nuda... zítra chci donést nějaký chlebíčky a zákusky na rozloučenou.. myslíte že když to koupím dnes navečer tak to bude zítra dobrý? Páč se bojím,abych brzo po ránu někde něco sehnala...
17. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
no Jani, myslím, že čerstvé jsou čerstvé, ale budou dobré v pohodě, bůhví jestli by neměli tak po ránu ještě ty co koupíš dnes, víš jak to myslím, že. v kolik jezdíš dopráce?
no budu vařit to kuřecí s ananasem, sice nemám své oblíbené žampiony, ale co už, snad se mi to povede, nedělala jsem to snad co tu bydlím, pravdaa skoro dva roky
17. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
já vím že čerstvý jsou čerstvý,ale jak píšeš-stejně hned po ránu můžou mít várku z předešlýho dne,takže bych si nepomohla... a přes noc se tomu nic v lednici nestane.. no jezdíme do práce tak,že v práci jsem tak 7:15-7:30 .. to koupím prostě dneska a bude..
aha, tak to budeš mít bez žampeců no,to přežiješ ne :sunglasses: já teda zase žampiony a celkově houby nemám ráda :sweat_smile: ale ananásek joo
17. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
noo tak maso se mi už nezdálo, tak jsem ho raději vyhodila a mám hlad, tak nejrychleji se asi rozmrazí asi filé, tk si udělám filé a kaši a anasovbý kompot k tomu jako náhradu, žampiony já miluju všude mnam, dala bych si smaženééé, asi pořád mám chut na ty chipsy, ale zatim odolávám, máme jen velké balení a ono to otevřené ryhcle navlhne, tak sušiška už jede tak jsem zvědavá. ještě musím vypilovat dětskou pojistku, to jsem moc nepochopila, ale než to bude malý vnímat, tak to nastuduju, mám prý nějakou celkem tichou, no nevím jak jsou hlučné jiné, ale mě přijde, že ta moje je na úrovni myčky, nebo tak
17. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
jinak jsem se dnes tak lekla, jak padá sníh ze střechy, tak padají u kousky u nás a na ten plastový parapet, no mazec, jsem si málem cvrnkla do gatěk
17. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
ahojky

Kačí gratuluji k sušičce.
17. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
maji - děkuji, pomalu se seznamujeme :grinning:
17. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
Dobré ránko, maminy, tak dneska si užívám poslední den v práci!!!! Hurááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Dobré ráno tak dneska první.
Tak to bylo probuzení vstávala jsem v 5 vzbudil mě manžel že máme vytopenej obývák Martínek asi pohl s odvzdušnovákem na radiátoru a vytekla nám všechna voda co šla. Tak jsme stěhovali celou stěnu a to bylo hrozný a teď suším kdyby jste vyděli ten koberec :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Dobré ráno,
Jani, zítra ne mu sííííšš, uvidíš jak si slastně ten PRVNÍ den užiješ :grinning:, co žádost početli jste si? Já samou radostí nevěděla co dřív, ale základ bylspánek, ale myslim spíš válení, protože mi to moc spát nešlo, trvá to než si zvykneš, ale dlouho neee
:grinning:

mumi - tyy jo to máš o zábavu postaráno,nezávidím
18. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Tchýně už zburcovala celou rodinu jede švagrová se sušákem a vere vysavač jménem vodník
18. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
Evi,tak to je fakt pech, ale takové věci se stávají no.. :unamused:
Kači, jo početli, ale bohužel se obáváme že to všichni z baráku nepodepíší, už je známe a není to poprvé, že se tohle řeší... tak uvidíme v neděli no, třeba zas takový problémy dělat nebudou. My jsme na jednu stranu moc rádi,ale na druhou stranu nám to zbrzdí tu koupelnu,nebo spíš to dopadne tak,že se úřad úplně cukne.. no jo co se dá dělat,jen je to fakt na nasr..í protože před 3 rokama,když jsme chtěli dělat koupelnu,tak se to začlo taky řešit ten odkup...a je to tu zas
18. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ráno holky..
Mumi, tak to je pech..... ale malej je očividně hrozně šikovnej :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, já jsem včera skončila dvoudenní uklízecí maratón.. v úterý jsem uklidila celé vrchní patro a celou středu jsem strávila v kuchyni, jsem umývala celou kuchyňskou linku, i zevnitř, rozšroubovala odsávač, prostě všechno a fakt mě to trvalo od rána od devíti až do pěti do večera a mezitím jsem měla jen hodinovou pauzu na oběd. Ale jsem ráda, že to mám hotové. Ještě dnes vyžehlím a mám na nějakou dobu zase pokoj.. :grinning: Kurňa, jak málo mě stačí k radosti :grinning:
18. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Jejda, jsem si až teď všimla, že jsem napsala Muminkovi první slova stejná jako janča :fearful:
18. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
aha, takže zase tak se radovat nemám jo, no to jsi mě teda moc nepotěšila, no taky si myslím, že do toho někteří nebudou chtít jít, hold uvidíme
s tou koupelnou mě to mrzí, :frowning2:, chápu vaše nas...
jdu si koupit snídani, ale nějak mě už druhý den bolí břicho, ale tak divně jako žaludek nebo co, nepřežírala jsem se ani nic moc těžkého nejedla, ach jo

Jani mimochodem, manža je sympoš,
18. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
ahojky

Jééé Mumi tak to máte veselo.

Jani užij si poslední den v práci. Přála bych Vám aby to lidi podepsali, ale vím jak to chodí, někdo si umí postavit hlavu :unamused:
18. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
Leni,teda ty jsi jak hurikán :grinning: ale já bych taky ráda vypucovala celej byt jak budu doma.. takže mě to teprve čeká.. ale asi nejsem taková "poctivka" jak ty,takže to nebudu pucovat do malýho smítečka :grinning: to z toho nejsi unavená???

Kači,já tě nechtěla odradit od radosti,ale připravuju tě na to,abys pak nebyla zklamaná víš.. protože už o tom něco víme a 16 bytů není málo,takže se vždycky najde někdo kdo je proti,navíc jsou tam dost starší lidi,takže i kdyby chtěli,tak jim nemusí dát nikde půjčku apod. ... hele necháme se překvapit a uvidíme co z toho vzejde :wink:
Jéé díky za pochvalu manžela :dizzy_face:
Mě zas bylo nějak blbě večer když jsme šli spát a ráno jsem měla srajdu,ale nevím z čeho jako...
18. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Tak si představte že malej leží od rána v posteli a ještě nepřekročil prách ložnice už je mě to divný. Mýslíte že mu může vadit ta přestavba kvůli potopě??? :frowning2: :frowning2:
18. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.