• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
dezi - jeee ahoj, no zase jsem si říkala kde se flákáš a ty tak makáš, no mě čeká dnes koupelna, ale jdu ted ke švagrové na kafe a pak se uvidí, ale jak říkáš, jak málo stačí k radosti, jsi šikulka a to se teda cítíš dobré ne?
Jani a srajdy vládnou ted prý v okolí
18. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
Kači,jééé jako zas nějaká střevní viróza myslíš? No to snad neee :confused:

Evi,tak aspoň máš klid od malýho ne? :grinning:
18. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
jj, asik, říkala švagrovic už asi v pondělí, že u nich v práci to řádí a má mati v nemocnici, tak ta jí taky potvrdila, že toho mají mlné oddělení, ale že to nic vážného není, tak já jdu na kafčo
18. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
co jee tady je to nějaký slabý dnes
18. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
autor
jo,taky koukám jako,pořád nakukuju a nikdo nic nepíše,nemám co číst... já jdu tak kolem čtvrté domů,hurááá :dizzy_face:
jak bylo na kafi,Kači? Zkecly jste jo..
18. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
jj, bylo fajn, malá má 2 roky, je sladká a hodná, tancovala, vařila nám, skládaly jsme kostky, supr, vždy se tam odreaguju, pokecáme, probereme, nachlámem a mě se ani nechce domů, je mi to kolikrát blbé ji psát co dělá, chodí do středy do práce a pak čt a pá je s malou doma, tak nechci každý týden otravovat. Pujčila mi zase barevnou kravičku s knížkou, která bučí, akorát nevím jestli to můžu hodit do pračky, myslim, že raději ne e, ale chtěla bych to nějak vyčistit.
Jani, máš to za pááááár, je to supr pocit že, co zákusky a chlebíčky, už je to všechno fuč?
18. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
ále prosím tě,všechno se to ani nesnědlo.. no co,dala jsem to do lednice ať si tu s tím zítra poradí,mě už je to jedno :grinning:
já jsem dostala kytičku,bonbony a taky super obleček pro malýho,tak mě potěšili :dizzy_face:
jo to se ti nedivím,že nechceš otravovat,však počkej jak teď budu doma,tak budu otravovat já tebe :grinning:
pocit je to fajn,že už do práce nepůjdu,ale až tak si to zatím neuvědomuju...
18. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
šaaak se klidně stav ráno si pisnem kdy u koho a s čím a bude a nemusíme čučet do komplu
padláááááááááááááááááááááááááááá
18. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Evi, třeba mu to vadilo, že tam najednou byla změna a potřeboval se rozkoukat. Jak to dopadlo.
18. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Dobré ráno,
Jani, chtěla jsem tě vzbudit ráno, dnes jsem vstávala já, jaké to je? Vypinkaná do ůůůžova, nebo jsi se vzbudila v čase kdy jsi měla vstát do práce, překulila se na druhý bok a řekla si ne mu síííím :grinning:
No nic jdu se dnes vzdělávat, se mi chce... :frowning2: a nevzala jsem si pucika - polštář pod prdel, to nedám tam sedět do 18hod.
19. únor 2010 v 07:09  • Odpověz
Ahoj holky..
No teda, Janča jak nepracuje, tak semka vůbec nezavítá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky se musím pochlubit, dnes mají dovést kočárek, se už tak těším :grinning: :grinning: :grinning:
No a jinak tchýně byla na Kabo a Styl (určitě znáte) a nakoupila pár moc moc pěkných věciček a nechala mi tu jeden katalog a ostatní mi ještě doveze. Ale holky, musím vám sem hodit tu internetovou adresu, protože tam mají náááádherné oblečení a super hračky, jak kolotoče nad postýlku, tak myšáky a i křesílka už pro větší, fakt pastva pro oči :wink:
http://www.danne-shop.cz/
19. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
19. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Kurňa, jsem chtěla objednat ty hračky a deky a nemůžu to tam na té stránce najít, tak jsem slepá nebo co :cry:
19. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj dezy, no aspon někdo se tady ukázal, jsem zvědavá kdy se tady Janča ukáže, na stránky mrknu, já se právě chystám na veletrh v březnu, je ten pro mimina, tak doufám, že uhádám i nějakou slevu na kočárek, pořád nevím který, ty máš jaký? Na stránky určo mrknu.
19. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Kači já mám ten bolder sd
http://www.slune-cz.cz/kocarek-implast-bolder-sd-autosedacka-bobbiway-adapter-2009/
je to v barvě 211 (nevím která se ti tam načte)..
19. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Jo a ta cena, na to že je to i sporťák i autosedačka mi přišla hodně slušná ;)
19. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
ted mi donesli labradora 2 měsíce, je k sežránííííííí
19. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Popravdě mě už se nechtělo ani letos na tento veletrh. Tak jsem pověřila tchýni a nakoupila toho fakt dost. Třeba i ty noční košilky (je to něco jak spící pytel, akorát to je dole otevřené), potom takovou soupravičku - poloviční dupajdy a mikču, krásný plíny s autíčkama - jak ty větší tak ty menší .. no hodně toho pokoupila, už se to pere :grinning:
19. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
jů.. budete mít nového pejska?
19. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
jj, ten se zdá být supr a i ta cena je dobrá, má to okénko na střeše? Já právě nevím jestli X lender, Q 12, NEBO V CROSS, nechtěla jsem jít taky nad 10 12 tisíc, to je max, proto spoléhám na ten veletrh, že tam vyhádám slevu, jinak budu muset jít do levnějších, drahý se nadchl pro jeden, ale je to tříkolka, tak mu to musím ještě vmluvit, je mu to v celku jedno, ale už se hlásí k tomu, že když s ním bude jezdit taky, tak že ho che vybrat semnou, tak mi udělal radost, akrát nevím jestli zvládne ten maraton na tom veletrhu :grinning:
19. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
no mi pejska bohužel mít nebudeme, nemáme místo, ale já je miluju a miláček se jich boooji, když byl malý, tak ho pes pokousal tak asi tak, ale prý možná jednou ......
19. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Tak už ho dovezli, akorát ta barva je trošku jiná než na tom obrázku, ale nevypadá nejhůř.. jsem teď sama doma, ale jak přijede Standa tak to doma prozkoumáme. Jinak nevím co je v tom za fígl, ale dovezl jen hlubokou korbu, autosedačku a podvozek. Nechápu jak se z toho udělá sporťák. Jestli nám něco chybí, tak budeme reklamovat :grinning: Jinak ta barva je taková víc do hněda než do stříbrna..
Popravdě nám se taky moc líbili tříkolky, jenže pak jsme od toho ustoupili a vybrali radši tento, protože má taky o 360 stupňů otáčecí kola, takže se s ním bude taky hezky řídit.. si myslím :grinning:
19. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Zas na druhou stranu by byl pejsek v bytě asi chudák.. to vidím na tom našem, co je teď nemocnej a už 3 týdny je doma.. a když jdeme venčit tak je jak u vytržení :D

Jinak Kači hoď odkaz na tvůj favorit kočárek, ať ho vidím :D
19. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
tak to mi bude trvat, mám je uložené ve svém komplu, tak je musím najít, ale pokusím hodit odkaz
19. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Kači jsou moc pěkný všechny, ale nejvíc se mi líbí ten první a poslední.. a kterej je váš favorit?
19. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
no všechny, nemůžu si vybrat, ale děkuji za názor
19. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
:grinning: aha, no já myslela, že jeden je přece jen nej :grinning:
Koukám, že Janča se na nás podívat nepřišla.. :grinning:
19. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
jj Janča zradila, no nějak to, že je doma jí brzy stouplo do hlavy :grinning: já jsem opět ve škole, al už bych jela domů, ted už bude nuda
20. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
včera jsem měla dvojku červeného a deci růžového vína a šla spát celkem pozdě a jsem dnes maková
20. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.