• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Pěkný sluneční víkend přeji. Právě vařím a převlíkám u toho postel. :frowning2:
21. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak jsem tu.. chvíli se tu neukážu a hned na mě nadáváte :grinning: já jsem v pátek byla celý den v brně už od rána,zvládla jsem dvě návštěvy u kamarádek s dětma,pak jsme jeli i nakoupit,večer už jsem na net nešla.. včera jsme po obědě jeli do olympie po obchodech a pak do kina na Percy Jackson: Zloděj blesku - bylo to fantasy,mě se to líbilo,bylo to takový pohádkový,Rostíkovi to přišlo něco jako Narnie,jestli to znáte.

Kači,v pátek jsem vstávala běžně,takže moje první vyspávání v pracovní den bude až zítra... Dneska večír se uvidíme na schůzi,jsem na to zvědavá jak to dopadne.. :confused: uvidíme..

Ste tady toho popsaly,co jsem tu nebyla... ale už jsem to dočetla :sunglasses: Dneska je venku krásně,že? Konečně vylezlo sluníčko! Hned mám lepší náladu. Odpoledne půjdeme na prochajdu :slight_smile:
21. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky..
Taky přeju krásnej víkend..
Ani už si nepamatuju, jestli jsem to nakonec napsala, ale už máme doma kočárek :slight_smile:, ale ještě jsme ho nesložili :slight_smile:
Holky, tak my jsme taky skončili vytopení :grinning: akorát malej v tom ještě prsty neměl. Ale pes nás vytopil. Jak ho máme doma, naštěstí teda v druhé části domu, kde má manžel šatnu, kde se převlíká do práce a pak takovou menší kuchyňku, kde chystá psům. Tak náš pejsan bydlel v té kuchyňce a nechápu jak se to mohlo stát, ale normálně v 11 v noci dostal prášek na oblbnutí, aby byl klidnej a spal (tak jako každou noc) a najednou se vzbudím a budím manžela, že slyším někde téct strašně vodu.. no tak samozřejmě letěl hned za psem a ten náš blbec nejenže pustil vodu, ale ještě hodil kohoutek mimo dřez, takže všechno teklo po zemi :grinning: Ale teda když jsem tam přišla a koukla na pejsana, tak jsem byla úplně mrtvá, ten si s tou packou vylezl na akumulačky (takový širší topení), na kterých byly ještě židle, tak na ty židle a tam čuměl co se děje ale ten jeho výraz fakt nezapomenu, protože jak měl v sobě ten prášek na spaní, tak samozřejmě pytle pod očima, zarudlý oči jak nějakej feťák a tlemil se na nás jak tam poklízíme tu spoušť.... Takže s manželem jsme asi do dvou do rána od půlnoci uklízeli po psovi...
21. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahojky, jj, dnes se uvidíme, taky jsme říkali, ž je krásně, že bychom se mohli jít projít, já už mám vyprané a vysušené 2 kopy prádla, ted se taky chystám povlíkat, ale až po kávě a štrůdlu, jsme měli při obědě puštěného krtečka, už trééénujema :grinning: , v tv nic nebylo.
Jani, si to dovedu představit, já když byla první týden doma, tak jsem byla jak utržená z řetězu.
Dezy, tak ted jsme se manželem nasmáli tomu vašemu pesanovi, hezky si to posala, ty taky nemůžeš být už ani v noci v klidu, že, tak jak jsme se vám smáli, tak doufám, že nás nic takového nepotká :grinning:
21. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
tak já ven nešla, :frowning2:, micku bolí ucho, snad se dokopu jít sama. Je tam fakt nádherně.
21. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holky, no kde jste všechny :grinning: Vy to teda tady flákáte :grinning:
22. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahojky dezy, no já byla ve něstě, zítra jedu do ol k doktorce a na ten 3d a dnes mám v plánu uklízet, je zase nááádherně, že by už pomalinko začínalo jaro? Včera jsem mluvila s Jančou, prý až se vyspí, tak dáme kafe a zatím nic, tož nevím jestli spí jak šípková Růženka, ale zaslouží si to, já už mám chut na kafe, tak už nečekám. Mám nějaké bolák v pusu, bolí to jak prase, b tak se mi ani moc nechce mluvit.
Co je o tebe nového?
22. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Leni,tak to máš teda doma pěkný dobrodružství :grinning:
Holky,tak já dneska první den kdy jsem mohla dlouho chrápat,tak vstávala brzo...jak miláček odešel tak už jsem nezabrala.. takže jsem vstávala už v 7 hodin..
Už jsem stihla normálně utřít prach,vysát,zalít kytky, vyčistit záchod, vyprat dvě pračky..ještě jednu musím jít teď pověsit a taky chci ještě přetáhnout koupelnu.. a pěkně mě už začly chytat záda..jsem si říkala,že bych se tu už měla ukázat ať zas na mě nenadáváte kde su :grinning: tak se tady

Hele,dneska jsem si říkala,že bych šla zkusit to plavání.. asi se mnou žádná do toho nejdete co?? Jen jsem přemýšlela jestli od novýho roku nezměnili dny nebo časy toho plavání...to by bylo vtipný teda,kdybych tam došla a řekli mi že mám smůlu :sunglasses:
22. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
jo Kači,nechrápu,neboj,jen nejsem takovej typ co vstane z postele a hned je nelepenej na netu víš :grinning: hele,já ještě dodělám co jsem psala a pak se klíďo můžu stavit teda jestli chceš?
22. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Jani, no já právě byla ve městě a udělat ty klíče, koupit nám kohlihu ke kávě, všechno mám, jen ne čas,promiiiin, ted se chystám na to co ty už máš za sebou,(jsi dobrá, že hned tak po ránu jsi nastartovaná)bo pak jedu do té ol a nevím kdy se vrátím, tak to tu nechci nechat jak po náletu víš, kdy ti chodí manža s práce, kdyby jsme to nechaly aý po obědě. Nezlob se, zase něco odkládám a vím, že jsme se včera domlouvaly, ale uklid nepočká, taky jsem zvědavá kolik toho uklidu zvládnu.
JO a plavky budu mít, ale až zííítra :frowning2:
22. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky to byl víkend jsem unavená a nasraná ani sluníčko nepomáhá
22. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
koblihu a klíč donesu, neboj :wink:, pisnu sem, ted jdu na to uklízení, přišly mi ty vaky, tak to chcvi zavaxovat at se tu můžeme hnout
22. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Jani, tak mě drží záda s přestávka už skoro tři týdny, a to tak, že chvílema nemůžu vůbec chodit na levou nohu, jak mě bolí v zádech. Jinak holky jedu ve čtvrtek do Ivančic, musím na kontrolní ultrazvuk ve 30- týdnu. Fakt mazec, toto už je asi poslední ultrazvuk.. tak bychom si mohli skočit dát kafčo. Sice tam pojedu dopoledne.... tak snad byste mohli některá :wink:
Jinak já jdu dnes jen vytřít chodbu a asi budu chvíli žehlit, už jsem vyprala i nějaký plínky co mám s potiskem.. a ještě nějaký oblečky a hlavně moje a manželovi věci.. ale vůbec se mě nechce.. jsem jakási ospalá..
Jsme totiž konečně po 14-ti dnech vrátili psa zpět ven, takže nám odpadlo venčení.. protože jsme chodili i v noci, třeba ve dvě ráno, pak v šest.. prostě pakárna..
22. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
Kačí,to nevadí,tak prostě jak budeš mít čas.. já se nikam asi nechystám..zatím,i když mě to láká ven,když je tam zas tak hezky,svítí sluníčko :slight_smile: ty budeš mít zítra plavečky? Fakt? A šla bys na to plavčo teda ve středu??? Já bych počkala do tý středy,když budu vědět že půjdeš :wink:
Manža dneska dojede asi tak pátá půl šestá...takže času dost :sunglasses:

Evi,co se ti stalo že máš takovou náladu pod psa??
22. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Holky, ještě něco, nejste některá na facebooku?
22. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
Leni,tak se nesmíš tak přemáhat! A musíš víc odpočívat..si to dovedu představit jak tu píšeš,tak že jsi pěkná aktivka a furt doma lítáš a něco děláš! :sunglasses: musíš taky umět vypnout a hodit nožky nahoooru :wink:

Já v ten čtvrtek určitě budu moct,akorát na 15 hod. je prohlídka v porodnici,tak tam chci jít.
22. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Leni-tak jediný co neprožívám a kde nejsem tak je facebook :grinning:
22. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
jani, díkyy za pochopení, taky mě to láká ven, ale..., no plavky mám slíbené od prsasté kamarádky, tak nevím jestli mi vůbec sednou a ve středu nevím jestli se stihnu vrátit, mám v olo domluvenou kamarádku aby mě nafotila,ale ve čtvrtek určitě chci jít s tebou do porodky

Dezy na f. sice jsem ,ale moc tam nechodím, jsem tam pod Kateřina Špalková, teda aspon myslím :grinning:
a TAKY VE ČTVRTEK TADY URČO BUDU, tak kafe dáme,
22. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
aháá,no tak nevadí,já tam kdyžtak zkusím jít už dnes na to plavání aspoň to omrknout.. uvidíme,jak se mě bude chtít no..
Leni,ty teda vůbec nebudeš chodit na to plavčo??
Tak čtvrtek máme předběžně domluvenej,jen musíš dát Leni vědět v kolik tu budeš,můžem třeba zajít někam i na meníčko :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Holky, tak to by bylo super. já nejsem objednaná na určitou hodinu, ale myslím si, že kdybych tam přijela kolem desáté, tak nějak do hoďky do hoďky a půl budu vybavená i s čekáním, tak bychom dali i to meníčko. Jani, a ty máš v plánu jít obhlídnout tu porodku sama, nebo s manželem? .. Víš kdyby si šla sama, tak bych se zkusila přifařit :p..
No holky, chodím doma do bazénu a popravdě, mě už i ty nový plavky jsou přes prsa menší a nějak se mi ty prsa derou ven.. doma mi to samozřejmě neva.. ale při cvičení bych byla nervózní...
22. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
Leni,já ještě nevím,jestli půjde manža se mnou,protože je to už ve tři hodiny a on jede normálka do práce..jsem mu o tom říkala,ale zatím se na to nějak netvářil.. Jinak Katka říkala - i tu psala, že chce jít se mnou, takže se "přifařit" můžeš určitě :sunglasses:
ach jo,s váma je to těžký,prvně jste byly do plavání zapálený a skutek utek :frowning2: mě taky plavky nesednou jako dřív,ale ty těhule si nás tam určitě prohlížet nebudou neee..
22. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Tak já bych se k vám holky kdyžtak přifařila.. a rovnou to spojíme s tím sedánkem, to bude super :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych ráda chodila Jani, ale se mnou je to hrozný, já se třeba celej tejden těším že půjdeme a pak je pondělí třeba dvě odpoledne a já si říkám, chjo, já bych tak spala, mě se nikam nechce.. a předtím ty záda, jsem myslela, že už asi ty tři měsíce nepřežiju, ale je to jakštakš lepší musím zaklepat..
Jinak holky podle toho kalendáře, co tu mívají holky v albíčku, tak jdu příští týden do 8 měsíce, to je masakr, jak se to krátí, že? :astonished:
22. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
Já vím Leni,věřím že jsi unavená. To se nedá nic dělat no,tak zkusím jít sama.. i když asi chápete jak se mi samotné chce že... :sweat_smile: ale každopádně dnes jdu a hotovo
Jojo opravdu to letí jak blázen,taky jsem tomu nemohla uvěřit že jsem v 7. měsíci... ani se nenadějem a budem rodit :slight_smile:
Jsem si teď tak hodinku a půl četla knížku,teda dneska už jsem vystřídala činností .. :grinning:
Kači ty pořád gruntuješ nebo cooo?? Já půjdu ve tři na to plavání,tak pak už nebudu doma,jen abys věděla.. Ty zítra jedeš hnedka ráno? Já jedu zas ve středu do Brna..
22. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Tak já jsem akorát jak jsem psala vytřela tu chodbu, vyžehlila věci, co byly na sušáku a teď si jdu dát něco na jídlo. Jsem si zase dala dvoudenní dietu, abych shodila 2 kg a pak je budu těch 10 dní nabírat.. a budu pořád na té stejné váze co na minulé poradně.. jsem to už totiž vymyslela :grinning: .. protože co jsem předtím ty 2 kg tou dietou za 2 dny zhubla, jsem nabírala zase 10 dní.. tak teď to zopakuju a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
páni,Leni,tak to musí být hrozný mít takový diety.. ale aspoň že jsi na to přišla jak to nejlíp udělat,abys nenabírala :sunglasses:
Já mám teď nahoře 8 kg,to si myslím že je snad tak akorát,ale nechtěla bych už moc nabrat... jsem zvědavá kolik bude moje finální váha a taky jak velký budu mít bříško..teď to asi bude totiž největší nárůst,tak se toho začínám bát..tak bych se měla přestat cpát vším možným jak jsem to dělala doteď a krapet se krotit..jsem si koupila ještě v sobotu jednu těhu kalhoty-džíny,páč ty co mám tak už nosit nemůžu,nemůžu v nich vůbec sedět,moc tlačí na bříško a nosit pořád ty sportovní se mi taky nechce,tak jsem si udělala radost..akorát že jsou mi ty nový džíny úplně akorát,tak nesmím přibrat na stehnech nebo na zadku :sunglasses: jinak bych je mohla prodávat...
22. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
autor
teda holky,vy tu nejste? S váma je pokec teda.. :sunglasses: prvně nadáváte že tu nejsem a když tu jsem tak tu zas nejste vy :grinning: no nic asi ten internet zabalím.. a za hoďku zkusím jít na to plavání
22. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahojky všem

doufám že víkend jste měli pěkný.

Evi copak, vždyť je tááááák krásně. Ráno nás už budí sluníčko a už jsou slyšet aj ptačí kvílení jéééé.

Leni na FB jsem.

Jani užij si plavání :wink:
22. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jani, prooooomiiin, nějak jsem se do toho zažrala a zkončila až micka přijel z práce, jak bylo na plavku? Jsi dobrá, že jsi si sama vydala. Donesu ti ten klíč, ju. Koblihu už ne e, micka ji snědl, nějak jsem si toho nevšimla, koupím ti jinou, tak se nezlob. Vím pořád slubuju. :slight_smile:
22. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
Jo holky sice je krásně ale ten náš divoch tak neuvěřitelně zlobí a vůbec nechce poslouchat. :frowning2: Tak sluníčko moc nezabírá
22. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
Evi malej zlobí jo...copak vyvádí?
22. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.