• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
tak nevím čím to, ale na to, že jsem dnes vyloženě dřela - uklízela jsem jak na vánoce, vzala jsem si z Dez příklad a mám to na jeden zátah vše hotovo, až na okna, ale to až manža. Však se ještě nauklízím, ale s bubnem to bude těžší. Tak nejsem vůbec unavená a ani mě skoro nic nebolí, no uvidíme zítra. To jdu k doktorce i s Mickou, tak jsem ráda.tak tu moc nebudu, tak asi pa ve čtvrtek.
22. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem se moc nevyspala, ale cítím se celkem fajn, šla jsem spát kolem jedné. Nemůžu papat a já bych si tak něco dala :slight_smile: ,
tak heFkej den papa :wink:
23. únor 2010 v 06:51  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Kači,tak ať ti to u dr. dopadne dobře všechno :wink: to nejezení ti nezávidím, já už se cpu chlebem s máslem a medem :grinning:
Evi,tak to je mi líto,že tě ten váš špunt tak zlobí..a co ti provádí??
Dneska to holky vypadá že bude venku škaredě..sluníčko to teda dlouho nevydrželo.. Já dneska vstávala o čtvrt hodinky později než včera,to je teda pokrok :grinning: už začíná být brzo světlo tak je to asi taky kvůli tomu.. přemýšlím co budu dneska dělat..jestli zase něco uklízet a taky nevím co si dám na obídek
23. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno, co by dělal křičí, vzteká se, kouše neposlouchá, dělá si co chce no prostě zlobí. :frowning2: :unamused:
23. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Dobré ráno holky..
Tak já už jsem vzhůru dnes od 7. A jen jsem ustlala postele, vyvětrala, vynesla kočce záchod, zametla po ní, udělala snídani a teď jsem rozumývala nádobí a mezitím si šla dopít čaj k PC :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....
Holky zítra má manžel narozeniny a já ještě pro něj nemám dárek. Tak nějak jsme se domluvili, že bude potřebovat novou matraci na postel, nějakou lepší a tvrdší, protože tuto má 3 roky a už je brutálně proležená.. Ale chtěla bych mu dnes koupit ještě nějakou drobnost, než vybereme tu matraci a vůbec nevím co.. :unamused: Po obědě asi skočím do Brna a něco mě musí napadnout..
23. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
A teď jdu dělat na oběd bramboráky, protože manžel je má hrozně rád až když vychladnou a ohřeje si je znovu .... to teda vůbec nechápu :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
tak já jsem se dneska zatím flákala :grinning: koukala jsem na TV a taky jsem teda cvičila.. a před chvilkou jsem dojedla oběd,dneska jsem si udělala smaženej sýr s bramborem. Tak jsem teď nacpaná a chvilku si tu odpočinu u PC :sunglasses: pak chci jít ale zase trochu něco uklízet..
Včera mi přišel kolotoč na postýlku ale samozřejmě tam nebyly baterky,tak je snad dneska manža koupí a vyzkoušíme ho :slight_smile:
Leni,tak můj manža má narozky v pondělí,tak jsem zvědavá co mu koupím,protože zatím vůbec nevím...se ho asi zeptám taky co by chtěl a uvidíme
23. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jani, tak já jsem právě přijela. Koupila jsem mu v St. Oliver takovej pěknej svetr a pravý belgický pralinky (v té nové pasáži v Olympii, mají tam dobrej výběr) .. no a jak pojedeme spolu do Brna tak koupíme tu matraci na postel a je to :grinning: Ještě jsem sháněla film Bobule, protože je manžel chtěl na dvd, ale v obchodech je měli vyprodané...
23. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky...
No kde jste všechny? .. :astonished:
24. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
Krásné ráno ikdyž to teda u nás tak nevypadá, po výhledu z okna je člověku ble

Mumi :frowning2: ale kousání mě pobavilo :pensive:

Leni belgický pralinky jsou výborný :wink:
24. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Maji, náhodou u nás je docela hezky, jsem byla venku jen v županu a překvapilo mě, že je tam takový teplo :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Leni tak upřimná tichá závist :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: U nás vykoukneš a vidíš jen silnici a sousedovic, ani park není vidět :unamused: je tam hnus.
24. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno,
Máji tak aspoň někoho jsem pobavila včerá už to bylo lepší tak snad se to už srovná :slight_smile:
24. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Dneska nám mají dovést autosedačku tak snad příjde v úterý jedem na hory tak aby mohl už v nové :grinning:
24. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Mumi jakou jste kupovali? Jste měli jakou že už přecházíte na jinou :confused: Jsem teď trochu mimo :sweat_smile:
24. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tady je taky hnusně,všude mlha... a to jedu dneska do Brna :unamused: doufám,že pojede miláček nakonec se mnou,abych v tom nemusela jet autem sama.. jdu k dr. do poradny na půl třetí a pak mám sraz s bývalou kolegyní a bývalým kolegou.

Leni,ten zítřek teda platí ju? Mě včera psala Katka sms,v kolik je ve čtvrtek ta porodnice,že by z OL dojela až v ten čtvrtek.. tak nevím kdy dojede,ale já počítám s tím jak jsme se domlouvaly,že bysme se sešly už někdy dopoledne nebo kolem poledne (záleží na tobě) a zajdem někam na obídek.. ju? :slight_smile:
24. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Máji my jsme dostali od tchýně na vánoce sice novou ale neí to ta co se dá polohovat a my často cestujeme tak pořizujem polohovací na spaní
24. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Mumi aha to jo, to máš pravdu polohování je lepší, taky hodně jezdíme takže vím o čem mluvíš :wink:
24. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahoj maminy, tak já mám celkem náročný den za sebou, ale hezky prožitý, pak povedlááádáám, jinak dojedu až do té porodky, pisnu kde jste asi až kolem té třetí papa
24. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky..
tak já asi nebudu do té porodky stíhat, ještě si to musím nějak rozvrhnout. Protože jsem chtěla jít s Jančou na to meníčko po tom ultrazvuku a pak jsem si uvědomila, že musím ještě do Krumlova k dokktorovi s těma výsledkama, na to jsem úplně zapomněla.. ale uvidím, ještě si to rozvrhnu. Každopádně se tu Janča dnes ani nestavila, tak ani nevím jestli to platí, kdyžtak mi písni zítra Jani na mobil, nevím, jestli se tu ráno stavím..
Katy a jaktože ty s náma nepůjdeš dřív?
24. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Holky s váma je strašná domluva fakt.. vždyť jsem tu psala že s dneškem počítám, Leni... o kousíček víš je ode mě vzkaz..
Téda a jestli se mnou nepůjdete ani jedna do té porodky,tak budu plakat :stuck_out_tongue_closed_eyes: to sem se teda mohla domluvit s manžou aby tam se mnou šel,ať nejdu sama.. no to už je fuk teďka.. Jsem zvědavá jak teda dnešek dopadne..Leni,píšu ti sms..
25. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
Jooo a ještě teda pokračuju v psaní .. :sunglasses:
Tak já se dnes konečně trochu víc prospala,vstávala jsem až před půl devátou :slight_smile:
Jinak včera byl den,to vám povím. Jela jsem do brna do poradny a pak jsem měla sraz z bývalou kolegyní z práce a s bývalým kolegou. Manža jel se mnou - měl včera dovču - k doktorce šel se mnou,tam mi sestra sdělila že jsem byla objednaná na úterý a ne na středu! Její chyba - špětně mi to napsala do průkazky! Tak mě přeobjednala na příští týden,jen nechápu,když vím že doktorka tam byla,tak mě přece mohla vyjímečně ještě vzít,když byla chyba na jejich straně a ne na mojí! :angry: jsem tam jela zbytečně jako..
Pak jsem šla na ten sraz,miláček že pojede umýt auto a pak přijde za námi.. a představte si,posadili nás ke stolu vyloženě pro 3 lidi a když jsem se zeptala jestli by nám tam pak mohla jednu židli přidat,tak řekla že NE. To jsem taky nepochopila,my bysme se tam mačkali a nikomu by to nevadilo,židle navíc měli..a měli by o zákazníka navíc!
No prostě fakt něco včera...

Asi před dvěma týdny jsem objednávala zboží z mamitati,nevím jestli jsem to tu už psala,ještě nic nedorazilo,ani nemám žádný info,tak jsem jim psala mail,sice odpověděli až za 2 dny,ale aspoň že tak.. prý to pošlou nejpozději příští týden...tak budu čekat no.
25. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Jani tak já stebou půjdu abys nebyla smutná. :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
Evi,díky za podporu :grinning: :grinning: už jsem se konečně domluvila s Leňou přes sms,půjdem i na ten obídek,tak je to bezva :sunglasses:
A co ty,už je to lepší,nebo malej tě pořád tak moooc zlobí??
25. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Tak konečně at vám chutná :grinning: A tořádně poslouchejte.
25. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Jo Martínek už je hodnější asi měl nejakou depku. On má taky od pátku spálenej prst o vařič tak možná to ho tak zlobilo že zlobil i on :frowning2:
25. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
Dobré ránko,tak dneska vstávám opět brzo...
Evi,tak to je dobře,že už se Martínek trochu uklidnil :slight_smile:
Holky,dneska bude venku asi pěkně škaredě...za to včera bylo krásně co? Úplně mi to sluníčko chybí
26. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
autor
tak koukám,že dneska tu tak po ránu nikdo nenííí ... spíte nebo co? Ani bych se nedivila v takovým počasí..
26. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Dobré ráno, no já se probudila asi v 8, taky nic moc, jj včera jsme to vychytaly s počasím, však dnes nikam nemusíme, teda aspon já
26. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.