• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
jojo,taky zůstanu asi zavřená doma,akorát budu muset jít nakoupit.. dneska mám nějak otrávenou náladu :confounded: si zacvičím,snad to bude pak lepší,akorát přemýšlím co ještě dneska budu dělat..chtěla jsem se pustit do vygruntování kuchyně,ale nějak se mi do toho nechce
26. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
a nic se mi nechce, ale měla bych něco dělat aspon do školy, nebo si oprat oblečky a tak.
26. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
jo tak prát věcičky pro malýho se taky chystám,to by se mi dneska snad i chtělo,ale ještě jsem nekoupila Lovelu,takže to nemám s čím vyprat :unamused: asi jak půjdu nakoupit tak se mrknu jestli ji budou mít..
26. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak to já jsem vzhůru už od půl osmé a stihla jsem nachystat Standovi snídani, umýt nádobí, vynést smetí, dát prádlo do pračky a teď se chystám vysávat a vytřít chodbu a pak jen vytřu kuchyň a pustím se do vaření a pak čekám kámošku s malým Štěpánkem, no uvidíme jestli dojdou :wink:, jestli se jim bude chtít.
jinak já už mám většinu malých věciček vypraných a vyžehlených. Chybí mi jich vyprat opravdu jen pár plus ty včerejší :wink:
Jani, tak já jsem se dočetla, že můžeš prát i v arielu, ale v gelu teda. Takže jsem koupila ten a vždycky tam cvrknu trochu aviváže - Lenoru a na pračce dávám takovej program, kterej víc máchá..
26. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Jani mám ji asi 4 litry, tak přece skrz to nepůjdeš do obchodu a nebudeš se s tím tahat,my ji koupili v akci za 200, tak se klidně stav, odleju ti. Stejně jak jsem četla tady na diskusi, Lovela je dobrá akorát tak na přeprání nových věcí, jj, ted je myslím i reklama v tv na ten Ariel, nebo Persil ted nevím. Prý Lovela nezvládne fleky, ale když se to prý přemáchne ve studené vodě, je to v pohodě, asi jak u koho, no nevím, chce to zkusit.
Taky má přijít švagrová s malou, včera to nezvládla, mě se nic nechce, jsem taková mouchy sežerte si mě.
No jo Dezy zase nasadila 6 rychlostní stupen, to je ale aktivita :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
všera jsem ještě plodila dotazním do té Betynky a pak odpadla jak hruška, byla jsem fakt unavená,myslela jsem, že se mi bude zdát o dětech a porodnici a nic, ani nevím co se mi zdálo. Včera jsem zase řešili, jestli koupit nové auto, ach jo, neesoooo kačáky, ale manža je z toho našeho mazla uuplně neštastnýýý,
26. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
co budete dnes vařit? vůbec mě nic nenapadá, fakt jsem mimooozní dnes.
26. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Jani, tak to jsme na tom podobně, já naštěstí uklizeno mám, ale ty věcičky mě trochu tlačí, mám všude něco a nemám to na jednom místě, tak jsem si říkala, že bych moje malé věci zavaxovala a takové ty pro mimčo vyprala a dala hezky do skříně, když ještě nemáme tu komodu.
26. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Kači přesně jak píšeš, Lovela je na praní při nižších stupních, ale pokud budeš Jani pak chtít prát ručníky nebo něco na 60 nebo obyč plínky se vyváří na 95 tak je Lovela na prd... Ono tam jde o to spíš ten prášek na praní a tu aviváž z toho co nejvíc vymáchat. Potom je to jedno asi kterej prášek máš. Akorát ten sypkej se špatně vymáchává, proto ty gely..
Katy ale prd.. kdybych nasadila takovou rychlost, tak už to mám, ale mezi vysáváním odbíhám k PC :grinning: A hlavně vím, že když to udělám teď před obědem tak to bude lepší, protože po obědě se mi nebude chtít a budu podřimovat :grinning: proto tak akční dopoledne, dokud jsem vyspaná a čilá :grinning: :grinning:
Jinak budu vařit čínu s opíkanýma bramborama.. Jsem si předevčírem naložila maso, takže to dnes bude fofr :wink: A jeden den, když jsem nevěděla co uvařit a nic moc jsem neměla doma, tak jsem udělala obyč. bramboráky, jé to jsme si daly.. teda já v rámci diety jich moc nesnědla, ale těžko mi bylo .. blééé
26. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
dez. ty tvoje komentáře mě vždy pobaví, no já si ted dala sprchu, tak jsem se trochu probrala, no drahý pořád mechtá, že by si dal langoše, no ale že by se mi do nich 6x chtělo, no možná o víkendu, i když to se jedeme opět kulturně vzdělávat do Prahy na muzikál, tak nevím. asi až v neděli. jdu taky něco dělat, ale budu sem nakukovat.
26. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Tak langoše jsem doma ještě nedělala ... :grinning: ale asi taky někdy zkusím.. no já teprve teď dovysávala.. takže jdu vytřít tu chodbu..
A na jakej muzikál jedete?
26. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
ty je to spíš pro micčinu dceru, tak to bude muset vydržet je to Příběh ulice, něco ve stylu sreet dance, nebo tak.
26. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
tak se vám musím pochlubit, manžel mi ted poslal jen tak mail s krásným vyznáním, byla jsem dojatá a zase řvu, ale je to krááááásnýýýý
26. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
holky,tak já už si zacvičila,tak mám trošku lepší náladu :slight_smile: Jéé Kači,ty bys mi odlila? Tak to by bylo fajn,ale do čeho...asi do nějaké pet lahve..? :sunglasses: Máte pravdu,taky jsem slyšela že na skrvny je ta Lovela na prd..ono to chce asi vyzkoušet nějaký ty prášky a když bude mimi v pohodě bez vyrážek a tak,tak ho pak klíďo používat.. jo Leni určitě jsou lepší ty gelový prášky,to souhlasím,ty se líp z toho prádla vymáchají než práškový..
Tak já budu mít dnes na oběd zbytky :grinning: mám ještě v lednici zelí s plněnýma bramborovýma knedlíkama,takže dneska žádná dietka.. no ale cvičila jsem tak snad pohoda :sunglasses:
26. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
Kači s jakým vyznáním?? Jako že tě miluje nebo co? Tak to je od něj hezký :dizzy_face:
Přemejšlím jestli půjdu na ten nákup teď,nebo po obědě,nebo počkám až dojede manža abych se s tím netahala.. :grinning:
26. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
tak to já necvičila, teprve snídám chleba s medem a mám kafe, tak pindi hned jestli chceš, odlejeme to at můžeš prát a kafe ti dám taky to je jasný, ale bez kokyna bohužel.
26. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
páni,ty teprve snídáš? Tak to já snídala už o půl osmé :grinning: kafe si nedám,to já nepiju,děkuju,akorát nemám žádnou tu láhev do které bysme to nalily...máš něco doma? My jakmile vypijeme nějakou vodu tak pet láhve zmáčknu a hodím do pytle :sunglasses:
26. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
já mám litrovku, tak jestli ti to bude stačit, pindi,
26. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Holky, tak já dnes snídala jen jablko :unamused: .. ale na oběd si asi tu čínu s bramborama dám.. Teprve teď jsem douklízela, počkám až mi uschne zem v kuchyni a musím jít vařit.. teda už mě ten ranní elán přešel a vůbec se mi nechce :grinning: :grinning: :grinning: No to jsem celá já.. ještěže mě čeká už "jen" to vaření.. uffff
26. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
jo tak super,to úplně stačí :slight_smile: tak já dojdu..tak mi to napočítej za kolik penízků to bude ju? Už se chystáááám... tak mě čekej :wink:
Joo Leni,ti to říkám furt že by ses měla šetřit :wink:
26. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
janiiii ještě máš u mě 5kč!!!!!! mě to nedošlooooo, promin
26. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
asi tam pršíííí nebo co, že mi ještě že nikam nemusííííme,
26. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
Jakých 5 Kč??? Nechápu... :sweat_smile: Tak už jsem dala první pračku...dám to na 2x... jo hele holky a co zavinovačky,prostěradla,povelečení a tak..to jako taky budete prát když to koupíte nový???
26. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
no 200:4,5 je cece 44,4444444444 nee. no nevímještě jak tobudu prát, ale určo jen nějaké lehčí praní. jdu kuchtit
26. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
jéé prosím tě to sem nevěděla že to budeš tak podrobně počítat :grinning: tak těch pět kaček máš za tu láhev od mlíka do které jsi mi to nalila :grinning: :grinning:
to já už do sebe cpu ty knedlíky se zelím :sunglasses: tak si pak nech chutnat.. já si asi chvilku odpočinu a vrhnu se na tu kuchyň...i když se mě nece teda :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
děkujuu tobě také dobrou chut a práci čest, já nic dnes nedělám,
26. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
joo,tak to se máš,já nechci celej den lenošit,jak přijde miláček z práce a zeptá se mě,co sem dneska celej den dělala,tak abych mu neřekla že sem se jen flákala,tak se musím vytáhnout že jsem strašně uklízela a prala... víš :grinning: ale taky se mě neceeee
26. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Holky, tak já už jsem se vykoupala, převlíkla do pyžama a jdu zatím chrupkat :grinning: .. to počasí venku k tomu úplně vybízí...
Jinak já jsem prala i povlečení, prostěradla, i rychlozavinovačku (u té jsem jen snížila na pračce počet otáček), prala jsem úplně všechno.. kdyby to šlo, vyperu i plyšáky :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
nooo taky to tak vidím a ty plyšáci mě právě štvou, fakt se to nedá prát, určo ano nee, akorát nevím co s těma hračkama co hrají :frowning2: , dez, dobrou, já mám konečně po oběděnabtaky jdu dělat hajíííí, pak jedeme ke tchýni na kafe
26. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Katy tak určo můžeš vyprat i plyšáky :wink: já mám teprve jednoho.. a to ještě nahřívacího do mikrovlnky, tak toho prát nebudu.. už mám ale myšáky vybraný, jen čekám, až je dají na internet, což bude tak v březnu a budu objednávat jak o život.. :grinning:
26. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.