• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Tak já se půjdu přehrabovat do věciček pro mimčo příští týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: Protože něco mi domluvila mamina u známé v obchodě, že jakmile jí dojde zboží, tak vždy něco dá bokem a my se přijdem mrknout a případně nakoupíme. Něco dostala mamina nabídnuto na podědění od jedné paní z práce (to jsem docela ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a taky ty věcičky pro kojence nejsou skoro nikdy zničené).. A už se těším, až bude ten pokoj hotovej, složíme komodu a já vše hezky vyberu, a naskládám :grinning:

Pompi na oběd máme dnes bramborovej guláš :wink: po něm mi taky včera nebylo OK, takže dnes jen malinkej šufáneček a né plnej talíř :grinning:
12. led 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
Leni,tak to chápu,když si předtím dost cvičila a najednou jsi přestala-to tělo na to určitě reaguje.Zavodnění-to je určitě taky problém no a taky jsem se dívala že máš dost velký bříško,tak máš asi i hodně plodové vody..to všechno dělá na váze svoje!
Kači,já nevím co budu mít na oběd,tak za 20-30 min. jdem s kolegyněma se někam najíst,takže se odmlčím tak na půl hodinku až hodinku... pak písnu co jsem měla dobrýho (nebo nedobrýho) :grinning:
Co budete baštit vy?
Teda dneska se mě malej nějak ozývá...asi se mu nelíbí jak tlačím na břicho-sedím v práci na míči,je to fajn že mě pak z práce nebolí záda,ale zase stlačuju bříško..chtělo by to lehčí kalhoty než jsou dříny (mám těhu) ale na lehčí kalhoty je venku moc zima :frowning2:
12. led 2010 v 11:04  • Odpověz
já mám nahoře asi 12kg z toho 6 co jsem těhu, jj, právě proto jsem psala, že ve sboru jsou odděleny ty místnosti, na balíček se vždy taky těším jako dítě, to musí být v práci strašně dlouhý, dívat se na něj a nerozbalit, já ho škubala málem už na poště
manža pracuje v brně v komárově, jsou tam jen obědy, takže ve 3 je doma,
mimicodem, já nesnídala, tak už obědvám, pak vás opustím a jdu se učit
12. led 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
Leni,zařizování pokoje ti závidím.. u nás to vypadá,že ze začátku budeme mít postýlku v ložnici a pokojíček uděláme až postupem času-je to už nás v bytě trošku horší s řešením,ale namyšleno to docela máme. Nechce se mi to tu vysvětlovat,zítra vám to všechno řeknu radši osobně.. Kači, s tím místem to asi vy taky nebudete mít zrovna jednoduchý viď?
Leni a vy bydlíte v těch Pršticích v domečku nebo bytě?
12. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Jani tak to přeju dobrou chuť :wink:
Asi to máme v rodině.. Moje mamka říkala, že přibrala asi 25 kg. A porodem to skoro vše shodila. Ale abych pravdu řekla, mě netrápí tak ta váha na mě, jakože každej mě říká.. ty máš velký břicho, to budeš mít určitě velký mimino, to bude macek :angry: ..
12. led 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
Jojo,budou to muka,nerozbalit to až domů!! Musím vydržet no..naštěstí ho mám za zády,aspoň na to nevidím :grinning:
To tam dělá v nějaké jídelně přes obědy jo? Tak to ho máš teda brzy doma :slight_smile: Páni jak můžeš nesnídat... to já dneska hned jak vstala tak mi neuvěřitelně kručelo v břiše! Prostě jsem hned měla hlad.. teď si tu někdo ohřál oběd a voní to tu - sakriš už mám taky hladeček :grinning:
12. led 2010 v 11:10  • Odpověz
taky, závidím zařizování, jj Jani, u nás není co vymýšlet, právě z toho šílím, máme jednopokojáč...... :frowning2: nechci tu bydlet, nemám to tady ráda, ale musim, neeesoooo korunky
12. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Jani v domečku. Ale nemáme to tu moc dobře řešené.. to horní patro je dost malé a tmavé. Já vám to taky kdyžtak povím zítra :grinning: :grinning: :grinning:
Já zařizovat docela musím. Protože máme malinkou koupelnu, takže bych neměla kam dát ani přebalovací pultík a tak. A když už to budu dávat do jednoho pokoje, tak tam ten pokojík už rovnou uděláme. Jedná se o to jen vymalovat, dát nějakej pěknej dětskej koberec a nové světlo (protože jak jsem psala, je tam tmavo)..
A copak se Pompi učíš? .. Děláš školu?.. :astonished:
Já vás asi taky už pomale opustím. Musím uvařit maso pejskům, máme jednoho vlčáka, jednoho ohaře a o dva větší pejsky se staráme strýcovi, kterej je teď v lázních. Takže vaříme maso s těstovinama venku v kotlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
Leni,díky,taky vám přeju dobrou chuť :slight_smile:
Jo tak to je vidět-máte to přibírání v rodině,ale je fajn,že víš,že to tvoje mamka shodila,tak to budeš mít po ní :wink: nic si z těch řečí prosím tě nedělej. Mě říkala kolegyně,že taky když přišla někam do ordinace,tak jí řekli hned mezi dveřme "ježiš to bude velký dítě!" dokonce přes ultrazvuk jí řekli že bude mít určitě přes 4kg a nakonec malá měla 3,3kg! Takže se neboj :slight_smile:
Budete tady ještě až se vrátím teda z oběda nebo už ne? Tak v půl jedné asi?
12. led 2010 v 11:12  • Odpověz
tak to asi bude ten můj oběd, no já cpala dlouho do večera, tak jsem neměla hlad a nechtělo se mi snídat, tak rovnou obědvám, no mě zase straší mamka, na jednu starnu at papám a na druhou se mi z lásky posmívá, že jsem po otcově rodině a tam jsou samé vypapané sestřenky a tety :frowning2: já mám tu nevýhodu, že když tloustnu, tak na zadku a v nohách, nožiska jsem měla od mala, taky ty depky skrz ně, to bylo..., tak se bojím jak se rozjedu po porodu
12. led 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
Leni,tak to se máš,to je fajn. To nás musím někdy pozvat k vám ať máme co závidět :grinning: prosím tě my máme koupelnu velikosti panelákové,takže tam máme vanu,umyvadlo a pračku no a když jsme tam dva,tak už se tam nic a nikdo nevejde a žďoucháme se zadkama :grinning: jasně zítra si to povíme..
Ty už teda taky pádíš? Tak kdyžtak se ukažte odpoledne,nebo zítra dopolko...
Jinak zítra s tím počítám,sraz u kašny v pět ju?
12. led 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
Kači,no jo,každej zdědíme něco jinýho a nic s tím nenaděláš.. leda se snažit dobře se o sebe starat
12. led 2010 v 11:17  • Odpověz
i já přeju dobrou chut, já tu asi nebudu, tím že se mi tady s váma dobře kecá, se neučím a já fakt musííííím, já vím pořád o tom mluvím, ale já se na to fakt ještě ani nepodívala a už se mi o tom i zdá, celá já vše na poslední chvíli
12. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Jani, to se určitě k nám pozvěte :grinning: :grinning: :grinning: Ale až bude ten pokojíček, ať vám mám co ukazovat :grinning: :grinning: :grinning: Protože jinak moc nábytku nemáme.. Kromě skříní postele a televize :grinning: A s tou koupelnou jsme na tom stejně. Máme tam jen vanu, umyvadlo (a to ještě jen takový menší než normální) no a vedle umyvadla koupelnové skřínky, jedna stojí, druhá visí .. a když tam jsme dva, tak se tam taky nikdo nevejde (vypadá to, jakoby si byla u nás v koupelně :grinning: )..
Já se tu odpo po obídku určo stavím ;)..
A se zítřkem taky počítám. Kdyžtak Vám už rovnou ukážu nové foto z 3D :grinning: pokud mi ho udělají, ale když si ho zaplatím, tak by měli :grinning:
Pompi z toho si nic nedělej. Já když přiberu tak bohužel všechno do zadku .. mám bohužel ten "Lopézáckej" zadek. Vystouplej. A samozřejmě trochu širší pánev. A naproti tomu vršek těla drobnej s vystouplýma žebrama .. takže "symetrie" jako prase :grinning:
Zatím papa holky a dobrou chuť..
12. led 2010 v 11:21  • Odpověz
dezy a zlobivé děti tam nevaříš? :grinning: , jee já mám pejsky strašně ráda, to máte teda pěknou smečku, já dělám veřejně správní činnost a ústní zkoušku mám ted z práva. umřel nám náš učitel, tak máme někoho jiného a toho nikdo nezná, tak nevím na co se mám připravit, ach jo tak já taky jdu papapa
12. led 2010 v 11:22  • Odpověz
ted by to chtělo nějaký zákusek......
12. led 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
Leni,tak odpo tady. Já jdu na ten obídek,tak zatím papa holky a dobrou chuť i vám :wink:
12. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Ne Pompi .. zlobivé děti ne :grinning: On ten strýc pracuje jako noční hlídač v kafilérce. No a vozijou jim tam maso třeba co je pár dní prošlé z obchoďáku, ještě zabalené. A těstoviny kupujeme taky co mají kazové, přímo z výrobny. Takže tak. Jinak by se nám to sakra prodražilo :grinning:
12. led 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
tak já měla na obídek sýrové ražničí s uzeninou (smažené) s vařeným bramborem a tatarkou, a ještě fazolovou polívečku, no a chutnalo nám :slight_smile: jen doufám,že mi nebude po tom smaženým těžko,uvidíme..už jsem nějakou dobu nic smaženýho neměla,tak jednou za čas taky neuškodí si dát ne
A teď ještě skoro 4 hodiny vydržet v práci...ach jooooo
12. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
tak já měla tětoviny, maso a omáčku a jsem naštavná do hlavy mi to neleze, ani číst se mi to nechce a ještě k tomu mi ted manžel volal, že asi do pátku mít auto nebudeme, že to asi nestihnou, přitom ví, že jsme měli jet v pátek do OL s malym k doktorce. Zase pojedu sama a autobusem, ach jo, já mám dneska den, samé dobré zprávy a oak si nedete něco sladkého, jdu si udělat kafe
12. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
dezyre. bydlela jsem na v Kounicích na Ivančické (to je ta ulic jak je kamenolom a benzínka) ale v části mezi benzínkou a rybníkem, také se naší části kounic říkalo nové kounice. Teď tam jezdím každých 14 dní k rodičům. zrovna tento víkend tam budu. ten co byl teď se mi nějak nechtělo lézt do auta a jak jsem zjitila ani hromadná nebyla nic moc.

Jinak vám vše přeji klidné prožití těhotenství - vidím že už polovinu máte za sebou :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
Katy,tak to byl taky dobrej obídek :slight_smile: a co máte s autem? Tak když ti to učení neleze do hlavy, tak si odpočiň a odreaguj se aspoň na chvíli. Pak si dej nějakou sladkost a zkus to znova :slight_smile:
OL - to je jako Olomouc??
12. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Dasulag: Já vím kde je Ivančická ;).. Mám tam babičku. Bydlí teda blíž k rybníku, k Bránicím :wink: takže skoro na konci :wink:
Holky já si dala trochu toho gulášu, trochu piva, čaj a pár zavařených broskví :stuck_out_tongue_closed_eyes: a myslím, že minimálně do zítra už do sebe nic nedostanu, max. jablko :grinning:
12. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
páni,gulášek,pivečko - to je aspoň strava :grinning: prosím tě za dvě hodinky se ti to uleží a bude zase na něco chuť :sunglasses: taky si vždycky přijdu přecpaná po jídle a za chvíli mám na něco chuť :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
jj, to je Olomouc, no já se do toho pořádně ještě ani nezařrala a už si mám dávat pauzu :grinning: , auto nám někdo v noci nabořil, celý bok v háji, těsně po vánocích 26. 12. tak jsme to byli hned řešit, ale oprava nějak vááázne, nezávidím, že musíš být v práci. Pořád mám nutkání se jít podívat do schránky, ale balíček má dorazit nejdřív zítra, tak nevím, spíš tam budou nějaké účty, ale jdu to risknout, jdu tam, jsem hrozně zvědavá
12. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
:cry: nooo jen účet za telefon
12. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
ono účet za telefon kolikrát stačí :D
12. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Holky, mě teda jede z prd.le net :grinning: asi je tu po obědě připojená celá vesnice. Takže se na chvíli zas odmlčím.. alespoň půjdu doma něco uklidit :grinning:
12. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
Aha,tak do Olomouce to máš dost z ruky teda a jet tam busem by se mi taky nechtělo... no já si taky nezávidím,že jsem v práci :grinning: no co už.. Tak vydrž do zítra, balíček určitě přijde :wink: To je teda blbý s tím autem..tak snad to budete mít brzy spravený.
Mě ten internet taky jede nějak pomalu už od včerejška..to je divný fakt. Nesnáším když je to tak pomalý!! :angry:
12. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
taky jsem nějaká zpomalená - net. to víte mrzne, tak i net stávkuje, co se divíte, nám se taky nic nechce a ještě v tak rychlém tempu :grinning: , mě ted zase psala paní, že už mi poslala balíček, netuším kolik jí je, ale je dost upovídaná už jsme si stihly poslat pár meilu, a dokonce mi poslala i naskenovaný podací lístek, že balík poslala, je hodná a fajn, ale je až z Liberce a má stejná jména svých dětí jaká jsem chtěla já. No auto mě štve už proto, že si manža vzal volno a uráčil se konečně jet semnou a ted zase asi nic. Mě se do OL chce a tim busem to není až tak hrozné, aspon se podívám mezi ty "své" dost mi chybí, ale už to bude lepší aspon doufám, díky vám. Znám tady jen manželky manželových kamarádů a s těma se moc nevídám to už víc vidím ty manželovi kumpány- hraje s nima šipky, ale vůbec alkohol nepije, (to máme u nás v rodině vyjasněno, že chlastat může jen jeden, no ted nee, ale za normálních okolností) akorát i když jsem dřív před těhu kouřila, tak mi to dost vadí, když přijde z hospody a smrdí kouřem, řvu jen když vejde do dveří, tak a ted zase vy, já tady pořád jen kecám a kecám a nepustim vás ke slovu, že, slibuju, že zítra se budu krotit :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.