• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Ale spalo se mi úžasně.. ještě by to chvíli chtělo.. :grinning:
Tobě přeju příjemné posezení u tchýně :grinning:
26. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
tak to máš zase nějaké speciální plyšáky neee? no já se stihla napapat, pak jsme se jeli pochlubit s malym na dvd a už jsem zpět.
26. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma dneska jsem byla sama v Brně bez Martínka je u tchýně na prázdninách mám prázdnou peněženku ale pár hadříků jsem pořídila. Strašně mě bolí nohy od celodeního chození. Jdu na kafíčko :grinning: tak zatím
26. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Mumi, tak ty si se dnes tak rozmazlovala jo? :sunglasses:
Kači, to ani ne.. ale na nám. Svobody na vánočních trzích prodávali takový plyšáky do mikrovlnky na nahřívání, třeba pro mimča na prdíky. Já jsem si už před pár rokama koupila taky takovej nahřívací polštářek, je to super na záda, nebo když je ti zima.. takovej novodobej termofon..
26. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
dobré ráno, tak jsen naštvaná, už at ta olympiáda zkončí, v noci jsem 3x musela vstát a vypnout to, manža crápal, pak si to zase pustil a pořad dokola, mě mimino taky nenechalo spát, pořád do mě buší. a jj, uznávám, že je to dobrá věc to nahřívání, já měla kdysi po domácku polštář s peckama od třešní a taky supr.
27. únor 2010 v 07:21  • Odpověz
a ještě bavíc mám opar, buchtu v troubě, vypráno a vysušeno, ale ted se pod barákem štosují lidi do autobusu, jedou lyžovat, taková provokace
27. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj přeji pěný víkend. Večer jdeme plesat tak snad to bude dobrý. :grinning:
POm my jedem na hory v úterý už se těším :slight_smile:
27. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
mumi- jaký byl ples?
my byli bčera v té Praze, muzikál supr, fakt se mi to moc líbilo, akorát jsem byla dost unavená, přijeli jsme asi v 1 v noci, tak teprve lezu, ale maso do trouby hodil mamžel, tak jsme si to vyměnila, ted jdu do kuchyně já, po obědě se jdeme projít, se těšim,na netu pořád píší, že bude hnusně a ono je tak krááásně, nevím kam na to chodí, fakt, tak hezkou neděli, jdu. :wink:
28. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky ..
Tak mumi ještě určitě vyspává :grinning: :grinning:
Holky konečně mám spravenej net na noťasu :grinning: ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supééér.. Včera jsem koukala na video porodu.. no asi jsem to neměla dělat :sweat_smile:
Kači, u nás je taky úúúžasně , akorát jsme se s manželem tak nacpali na snídani, že půjdeme ven asi až nám vytráví :slight_smile:
I vám krásnou neděli..
28. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Krásnou neděli všen, tak ples byl super 9 kořalek a 3x vino hořší to bylo ráno Martínek vztával o půl sedmé tak to byl mazec :rolling_eyes: tak vypadám jak ten smajlík
28. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
krásné ráno

mumi hlavně že jste si ples užili.

A jaký jste měly víkendík. Venku to vypadá, že bude krásně tak pofrčíme ven.
1. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
Dobré ránko,holky. Venku je teda opravdu dneska krásně,úplně to láká vyrazit někam ven :slight_smile: my byli o víkendu doma,akorát v sobotu jsme šli na prochajdu.. jinak jsem hodně v sobotu žehlila,všechny věcičky pro malýho co jsem v pátek vyprala..tak jsem si docela odrovnala záda..naštěstí to do neděle přešlo..
1. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Jani v sobotu bylo nádherně to jsme byli na karnevalu a těšila jsem se, že v neděli vyrazíme ale to bylo hůř :unamused:
1. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
jojo,maji,včera to ráno vypadalo že bude hezky,ale pak se zatáhlo a hezky nebylo,pak navíc navečer jak začlo pršet..ale vypadá to že se to vypršelo a dneska je zas fajn :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno, no my byli včera na procházce, ještě jsem celekem stihli hezké počasí, ted se nasnídám a půjdu se asi projít asi do knihovny nebo něco, Jani, nechceš jít taky?
1. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
ahoj Kači,heleď dneska zatím nemám nic v plánu,tak bych šla někam ráda :wink: do knihovny? Mě je to docela jedno,hlavně když se projdu,doma se mi sedět moc nechce když venku tak krásně svítí sluníčko,tak by se toho mělo využít :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
tak v kolik v 10? budu ráda, že nepujdu sama a že vypadnem, ted když už mají lalí ty plíce, tak je musíme luftovat že
:slight_smile:
1. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
Jo dobře,tak se mám v těch 10 hod. stavit?
1. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
jj, nemusí to být přesně, klidně lehce po 10, teprve snídám, jj pak klepni, budu se těšit pa
1. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
dobře,tak kolem té 10 mě čekej,na tebe cinknu,tak zatím pááá a dobrou chuť :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Jani to máš pravdu tady už pršelo asi od 16 hodin.

Dneska je tam sice krásně ale fučí tam hrozně. Tak jsme to obešly a jsme teď doma. Ještě jsme zběhly na koně a domů.
1. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky tak kufry mám spakovaný auto nabalený a ráno v senm frčíme tak se tu mějte krásně :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahoj holky...
Mumi, taky ti strašně závidím... Já jsem byla letos tak strašně nadšená, že konečně po pěti letech pořádně nasněžilo a co z toho .. když nemůžu lyžovat :unamused: .. ale zase máme jiný radosti :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já jsem dnes strávila skoro celý den na PC :grinning: akorát dopoledne jsem trochu uklidila, nic co by trvalo víc než hoďku, ani vařit jsem nemusela... takže pohodička..
Ale zítra musím vařit už od rána.. dostaly jsme od známýho celýho zamraženýho sumce takže ho rozmražuju teď a zítra budu smažit jak o život pro celou rodinu :grinning:
1. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Mumi, užijte si to a šťastnou cestu a šťastný návrat :wink:

my byly dneska 3x venku z toho jednou jsme hasily popelnici :grinning:
1. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Maji .. ale copak se stalo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
dobré ráno,
nějak nemůžu spát tak jsem přeměřila ložnici a zjistila, že mi chybí 3cm na přestavbu, to na...., takže jsem se vrátila do postele, ale stejně neusnu. Jani, včera to bylo fajn, díky.
2. bře 2010 v 06:17  • Odpověz
jinak jsem zase nahlodaná, hledám levnější kočárek, Q 12 za ty prachy není špatný, ale pořád je favorit x lander, ale ta cena, nechci za něj dát tolik, ach jooo
2. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
Krásné ráno a všem hezký den, my za chvilku vyrážíme do terénu :slight_smile:

Leni, to právě nevím, neboť jsem nesla do popelnice ve 13 hodin odpad velice malinký a za dvě hodiny dýmala a byl tam plamínek. A v odpadu co jsem nesla nic co by způsobilo ohýnek nebylo :unamused:
Tak všem hezký den.

Kačí a z druhé ruky levněji by jsi ho třeba sehnala a v super stavu, jen je třeba natrefit opravdu hodně dobře.
2. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
maji- hledám stále hledám
2. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Kačí tak držím palečky aby se něco objevilo :wink:
2. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.