• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
Dobré ránko.
Evi,užij si to na horách :slight_smile:
maji,tak to je teda záhada,to hlavně že to dobře dopadlo a uhasili ste to včas.
Leni,ty jsi byla včera celý den na netu,ale tady ses zastavila až večer,jo,tytyty! :sunglasses:
Kači,teda dneska jsi mě pěkně s tím vstáváním předběhla..no já se snažím spát co nejdýl to jde,dneska jsem vstávala v osm..pak už mi vadilo sluníčko co mi svítí do očí,kdybych vstala zatáhnout žaluzku tak už bych neusla..a někdo v baráku nebo vedle zas do něčeho bušil..tak jsem vstala.
Mě se to taky včera líbilo,tak doufám,že se sejdem na to kafčo s koblihou (nebo něčím) jak jsme se domlouvaly :wink: dneska mi přiveze PPL ten balík,tak jsem zvědavá,říkal,že přijede asi kolem 10 hod. ..
2. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Jani já se vykoupala, pak slídila tady na netu, no ještě jsem nejedla, tak to budu muset ještě stihnout, nebo budu rovnou obědvat. No kdy chceč dát koblihu? dneska? pujdu do obchodu, tak že bych je koupila.
2. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
Kačí,mě je to jedno,já jsem dneska a zítra doma,tak jak budeš chtít ty.. klidně dneska :wink: akorát čekám toho chlapíka z PPL,snad dojede jak říkal kolem té 10,říkal,že mě prozvoní nebo zavolá abych si pro to přišla dolů,páč se tu blbě parkuje. Jinak dneska nic v plánu nemám,jen pak musím jít něco nakoupit,se mi teda moc nechce,nakoupím jen nějaký nutnosti..radši pak nakoupím pořádně ve čtvrtek jak pojedu do Brna
2. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
jj, přesně, taky musim jen pro nejnutnější, ale půjdu hned, koupím koblihy, najím se a pak se tady ozvu, že by třeba na hodku po obědě, nebo jak ti to bude vyhovovat, at se brzy dočkáš balíčku, je zase hezky, ale mě se nic nechce, pořád kumám, měřím a stejně mi to k ničemu není
2. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
tak balík už mám doma,jdu ho rozbalit :slight_smile: dobrý,tak jak chceš,jestli budeš teprve snídat,tak můžu dojít pak jak budeš mít chuť na to kafčo,mě je jedno kdy,se přizpůsobím,když mám balík už doma,tak asi zajdu taky něco nakoupit už teď abych si měla pak z čeho udělat obídek..
2. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
já chci taky vidět balííííčeeeeek,
2. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Jani, kolik měří postýlka, prosím tě, poměř mi jiiii,já se dívala na netu, ale nevím zdá se mi to moc velkýýýý všechno, pořád jak měřím od rána, tak už jsem naštvaná, at vymyslím co vymyslím, všude mi chybí 2,3 cm.
2. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
no,tak jsem se radovala,jak je to hezký a ve finále jsem zjistila že v jedné sadě povlečení mi chybí povlečení na polštářek :angry: tak to je super teda,tak dlouho na to čekám a ještě tam něco chybí :cry:
2. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
to mě mrzí, tak to hned řešíš ne? Bud drsná :sunglasses:
2. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
no nevím jak to budu řešit,napíšu jim tam asi maila a uvidím co mi odpoví.. :frowning2: tolik peněz ty věci stojí a ani to nedodají kompletně v pořádku!
2. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
Kači,tak já půjdu nakoupit až odpoledne..se mi teď nějak nechce,na oběd jsem se rozhodla že si udělám asi nudle s mákem,dlouho jsem je neměla :slight_smile: takže pak dej vědět kdy se mám stavit ju? Kdybych tu nebyla na netu a neodpovídala,tak mě prozvoň a já se připojím,ju?
2. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
a změříš mi tu postýlku prosím? s obědem jsem na tom veeelmi podobně :grinning:
2. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
jak změřit postýlku..?? Nějak nechápu.. :sunglasses: už jsi aspoň snídala? :grinning:
2. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
na kdy to kafe asi zhruba vidíš Kači? Já si chci ještě zacvičit :slight_smile: tak asi mám cvičit teďka že? Jo volala jsem do toho obchodu co mi došel ten balík a to povlečení na polštářek mi dopošlou,bylo to naprosto bez problémů tak jsem ráda :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
jj, snídala, nevím Jani asi v jednu? Klidně cvič i za mě
2. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
autor
jo dobrý,tak mám dojít kolem jedné? Už jsem cvičila.. jen teda nevím jestli si mám udělat teď oběd,protože bude sladkej a pak budem mít koblihu? :grinning: i když já teda sladkýho nemám nikdy dost.. :sunglasses:
2. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
počkej, já myslela, že já jdu k tobě, no já to taky zahnala náhradou, dala jsem si knedlik z vajíčkem a okurek
2. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
jo? No sme ani neřekly kdo kam jde :grinning: já myslela že se mám stavit.. no já právě přemejšlím,ale nic co bych si mohla udělat jinýho tu teď nemám,páč jsem nebyla ještě v tom obchodě.. leda rajčátka a ochucenej "polystyren" :grinning:
2. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
tož umyju nádobí a chystám se k tobě, ju.
2. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
jo tak dobře,ale nevím jestli budu mít kafe podle tvýho gusta,páč mi kafe doma nepijeme a navíc nemám mlíko ani smetanu...no prostě nemám fakt nakoupeno :grinning:
2. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
tak jsem přišla domů, zavřela dveře a zvonek, HA manža :slight_smile: , tak mi to akorát vyšlo
2. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
ahojky

Jani tak to naštve to věřím, ty jo to je fakt už děsné, zrovna před chvílí jsem řešila s kámoškou, dovezli jim kočár a ehm chyběli jim tam kolečka, no nevím jak by asi jezdila, tak tam volala a ta baba ještě na ní, to není možné, pak ať to tedy zašle zpátky a ona jako že potřebuje jen kola aby mohla to mimi v něčem vozit ne.... no masakr.
2. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
Jo tak to ti Kači vyšlo teda akorát,jen jsi nestihla už umýt ani to nádobí co :grinning: to můj ještě nedorazil,asi dojede kolem půl paté,nebo páté...nevím

maji,tak to je síla s tím kočárkem! No ještěže jsme ho kupovali v kamenným obchodě takže jsme viděli co nám balí a nic tím pádem nechybělo..
2. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak já dnes od rána do skoro jedné dělala oběd.. Dostali jsme sumca, tak jsem dělala rybí řízečky (asi tisíc), bramborovou kaši, pak jsem musela vytřít kuchyň a samozřejmě se vykoupat, nebo jsem smrděla tím smaženým, to nesnáším .. ale řeknu vám, že pak jsem celý odpoledne ležela jak mě bolel žaludek, asi jsem byla z toho smažení tak načuchaná, že mi je špatně snad ještě teď .. :sweat_smile:
Jinak mě dnes došel balík z lékárny. Jsem podle vzoru Janči si objednala vše potřebné na lékárně.cz. A zítra plánuju, že si pomale nachystám kabelu do porodnice..
2. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
Dobré ránečko,tak dneska jsem tu první :grinning: manža odcházel v 6:45 a já už pak nemohla usnout... :unamused:
Leni,tak to musela být síla to smažení včera se nedivím že ti pak bylo zle. Páni ty už budeš chystat tašku do porodnice,no tak to je síla,jak to letí co? No nás to za chvilku taky čeká,ani se nenadějem..
Holky nám by měli v pondělí začít dělat koupelnu,takže to vypadá že příští týden budu přebývat u někoho z rodiny v Brně...tak jsem na to zvědavá jak to bude..no nechci tu být jak se to bude bourat a tak a taky bych neměla kam chodit čůrat a koupat se.. tak bude jednodušší když u někoho budu i když se mě nechce,tak kdoví jestli se vůbec dostanu na net..
3. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
Krásné ráno, venku bude zase krásně.

Jani to je lepší když u někoho jsi, tak ať koupelnu rychle předělaj. Do jaké barvičky budete mít novou?
3. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
autor
maji,jojo vypadá to dnes na krásný počasí :slight_smile: po obědě jedu do Brna,tak jsem ráda,že třeba nemusím jet v dešti nebo tak něco,aspoň bude příjemná cesta..
Jo taky si myslím,že bude lepší být u někoho v azylu :grinning: ale asi to prostřídám,být třeba pět dní nebo nevím kolik bude potřeba u našich,tak mě asi klepne :grinning: ještě to musím vymyslet!
Koupelnu budeme mít do takové světle cihlové a WC do světle žluté..ty barvy se těžko popisujou,kažodpádně do teplých barev,my sme na ně ujetí :sunglasses: takže např. modrá u nás nehrozí
3. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Jani taky mám ráda teplé barvy, jednou až bude rekonstrukce tak se těším, ale teď je koupelna furt pěkná tak zatím rekonstrukce nehrozí, jsou přednější předělávky, ale těším se. Ikdyž ujíždím na jednom obkladu a ten fakt totálně zbož'nuju, objevila jsem u známé nový, kombinace oranžové s takovou světlounkou zelenou a to mě jako dostalo :grinning:
Příjemnou cestu do Brna, my chtěli jet v úterý po převazu, ale nějak byl včera den chvilku dobrý, chvilku blbej tak jsme to vzdali , tak snad v pátek.

Ale ráno byla kosa, na autech mráz
3. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak u nás je taky krásně.. svítí sluníčko..
Jani tak to ti vůbec nezávidím nějakou přestavbu :grinning: Tak já už mám věci zhruba nachystané, teda zatím v pokoji na hromádce. Zjistila jsem, že cestovní kabele mám všechny moc velký. Ale brašule má i menší (hodně cestuje, tak jich má hafo), tak si půjdu půjčit k němu. Jinak si asi koupím ještě jednu, dvě kojící podprdy.. Jo a včera jsme vyaukrovali monitor dechu - nanny (jakej typ to je, to nevím) za 1425,- .. asi o 500,- levnější než z netu. Ale tak pětikilo taky dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky dnes mám zase fofry.. teďkom chci trochu povysávat a pouklízet, pak do obchodu do Kounic, pak oběd a ve 3 čekám kámošku, no a zítra taky čekám návštěvu, pořád něco...
3. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
Leni,teda ty jsi zase akční - jako vždy :grinning: aspoň se nenudíš. Tak se prosím tě neuhoň jo :sunglasses:
3. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.