• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Leni bych potřebovala taky uklidit, nechceš zaskočit :grinning: :grinning: :grinning: Já bohužel zatím nemůžu.
3. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Náhodou jsem zjistila, že když vysaju a trochu uklidím každej druhej den, tak máme doma docela slušnej pořádek :grinning: Když jsem chodila do práce, tak jsem to neznala, protože jsem uklízela vždycky v sobotu a to bylo u nás na celej den :wink: Takhle si to rozložím a nezabere mě to víc než dvě hodinky, i s odbíháním na PC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
tak já zas takovej zápal do uklízení popravdě nemám :grinning: doma máme pořádek a čisto,ale abych lítala po bytě každej druhej den,tak to teda ee :sunglasses: ale ono taky záleží jak velký prostory musíš uklízet že..

co budete dneska obědvat holky? Já jsem si namočila do vody čočku,tak ji uvařím nakyselo,no sem zvědavá,myslím že jsem to ještě ani nikdy nevařila..možná jednou..nevím,jen čočkovou polívku dělám na novej rok,ale můj drahoušek luštěniny moc nemusí,tak je nevařím..tak pro sebe jsem si řekla že dneska udělám :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Akorát teda dnes a včera je malej nějak málo akční :unamused: snad to nic neznamená.. ale tak jak je vždy čilej když vstávám, tak včera ráno a dnes ráno nic.. teda včera večer než jsem šla spát, tak řádil, ale dnes zase pořádně nic, snad má jen nějakej útlum...
3. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
Leni,já to tak mám taky,některý dny se malej furt mele a z toho jsou dny kdy se ne a ne pohnout.. musej taky odpočívat ti naši drobci ne :grinning: podle mě je to normální :wink:
3. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Jani tak já čočku na kyselo dělám tak, že koupím tu předvařenou, která je za 15 min. uvařená :grinning: a hlavně ji moc nekyselým, dám tam jen pár kapek citrónu, ocet vůbec.
Jani, tak my máme dvoupatrovej domeček, sice menší, ale nahoře máme 3 pokoje plus koupelnu plus záchod, pak chodbu, schodiště a dole máme kuchyň a obývák.. a ono když to máš všechno vytřít tak to zabere.. krom toho máme doma v tom vrchním patře kočku a ta fakt nadělá bordelu, nejen že když jde na záchudek tak roznáší to stelivo na pacičkách, takže jsou drobky všude ale lítají z ní chlupy, takže za dva dny se nám válí po zemi plno prachu s jejíma chlupama, fakt jak kdybych třeba týden nevysávala, takže proto .. a hlavně, máme na chodbách a v kuchyni takový světlouce šedý kachle - dlažbu na zemi, takže jakmile ti něco kápne, i voda z ruk a šlápneš do toho bačkorama, tak se to pěkně roznosí, ta světlá barva na zemi je katastrofa .... a je vlastně i v koupelně ... :confounded:
3. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Asi máš pravdu Jani... ale spíš mě zaráží i to, že mi dnes padlo břicho zase níž a mám ho jakýsi menší a samozřejmě už poslíci do toho, sice ještě malý.. ale čím dál zřetelnější .. no snad ještě ty necelý dva měsíce vydržím.. ale raději ať už mám kabelu nachystanou :grinning:
3. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
Jo,tak to chápu,Leni,to je to co jsem psala-je něco jinýho urdžovat pořádek v bytě a v baráku... navíc když máte domácí zvířátko o to je to horší,páč z toho je větší binec že jo.. tak to se ani nedivím,že furt lítáš a uklízíš,ale to by mě asi z toho kleplo :grinning: já nerada uklízím,ale občas mám takovou chuť do úklidu,že se z toho raduju :sunglasses: no nás čeká velkej úklid až bude hotová ta koupelna ... to bude něco! To budem i umývat okna,budu muset vyprat záclony a tak,mimo jiné že..

Já mám taky bříško po ránu menší. No hele hlavně se nestresuj,protože všechno je v pohodě :wink: a kabelu do porodky si klidně pro klid duše nachystej :sunglasses:
3. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
My k obídku máme čínu co večer uvařil J., takže si to ohřejeme teda já, M. bude míš špenát neboť ta čínu do pusiny nedá :grinning:
3. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Jani, to zvíře je opravdu za trest :grinning: asi už bych si do baráku zvíře nevzala.. no i když, hrozně bych chtěla aru nebo korelu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, tak já budu mít asi k obědu ještě ze včerejška toho sumca, ale moc se mi do něj nechce :grinning: :grinning: :grinning: Jinak budu vařit až zítra, a to asi těstoviny s kuřecím na zelenině.. anebo se sýrovou omáčkou... :confused: ha.. to taky není špatnej nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
No Jani, ale zase budete mít novou koupelnu a zááááchod.. to je super.. já tak ráda přestavuju, ale u nás to nemá smysl, chceme tak během dvou tří let začít stavět, takže tak.. Ale už se těším až si všechno vymyslíme a navrhneme se Standem sami, tady jsme se nastěhovali do hotovýho a nemělo smysl měnit kachličky a takový věci, když jsme od začátku věděli, že je to jen přechodný .. :confused:
3. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,
no co tady mafrujete, žejste brzy vzhůůru, já vstávala o půl šesté a makám jak barevná :grinning:, musela jsem do práce za jednu
3. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
Kači, máš hned přijít sem a machrovat s náma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když já vstávala až asi kolem osmé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
to jo Leni,jsem moc ráda že ta koupelka bude,především kvůli malýmu víš.. to věřím že když to berete jako přechodný bydlení že tam nic extra vymejšlet nebudete,však se taky dočkáš a do vašeho bydleníčka si to pak vynahradíš :slight_smile:

Kači,jsem si říkala,že dneska asi dlouho chrníš nebo co :grinning: ty jsi byla v práci???? Jak je to možný prosím tě?

Tak já si na oběd dala tu čočku s chlebem,se mi povedla,tak jsem si pochutnala,ještě tam mám na jednu porci. no a za hodinku musím valit do toho brna..
3. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
holky, příště hned jak otevřu oka sem naklušu,jestli to teda zvládnu, no musím zaskakovat až do pátku, budou korunky třeba na lékarnu a plínky, juchuuu, ale ještě jsem tady :frowning2: , jediná výhoda je, že se pořádně nadlábnu :grinning:
Holčina má horečky a průůůjem, tak to nehrozí aby byla u jídla, tak papa a ezkej den, já si je ted mocneužiju, takže ta naše poslední tabule - okno musí počkat, celkem se těšim domů, bolí mě trochu noženky, tak pa a taky to nepřehánějte
3. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Kači, asi si to psala nebo říkala a já to zasklila, ale kde si dělala?? ...
3. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
dezy- v normální hospodě v Brně kde lidi přijdou na menýčko a jdou
3. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jani - slyšela jsem nějaké otřesy, tak doudám, že to nebyla ta tvoje čočka :grinning: joo a jak dopadla návštěva Brna?měli jsme ještě návštěvu, tak teprve jdu páchat hygienu, takže dobrou noc i ráno, protože asi se mi sem ani ráno nebude chtít při představě, že spinkáte, tak papa
3. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem tu dnes úúúúplně první, ze všech nejprvnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska mám úplně pohodičku a klídek, uklízet nemusím, vařit nemusím.. jen nádobí od večeře a od snídaně tam mám, ale to je jak nic.. tak jsem ráda, dnes budu odpočívat a spát celý dopoledne :grinning: Jsem dnes v podstatě vzhůru od půl paté. Jak jsem si stěžovala, že malej se dva dny neozval, tak dnes k ránu si to vynahradil, až mě to vzbudilo, snad poprvé za celou dobu :fearful:
4. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Tak holky, právě jsem udělala nákup na netu ... Objednala jsem si ještě jedny rifle, přece jen, abych měla ty dva měsíce ještě v čem chodit, pak tričko, 2x poporodní stahovací kalhotky a jedno pyžamo.. ale teď tak přemýšlím, že jsem zapomněla na kojeneckou podprdu, sakra, budu muset ještě doobjednat..
4. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Tak už i podprda je doobjednaná, ještě to musím oznámit manželovi, jakej kauf za 3 tis. jsem udělala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bude mít zas radost..
4. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
ahojky holky...můžu se přidat?? jsem z moravského krumlova a mam 3.měsíční miminko
4. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj, já se jdu teda taky přidat, když se přidala Verča. Bydlím asi 5 km od Moravského Krumlova a jsem těhulka. V červenci očekáváme příchod našeho prvního broučka, Nelinky.
4. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
vítej koník :grinning:
4. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
ahojky

dneska mám den d, asi bych měla jít na kutě.

ahoj Veru a koník :wink:
4. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
Ahojky maminy, jasně, vítejte, čím víc tim líp! Občas máme dýchánek, tak jste vítané :wink: , tak dnes dobrou
4. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Nazdárek děvčata hlásím že se máme dobře dneska jsme byli v muzeu vánočních ozdob to bylo super.
vítám nové přírustky.
Tak zatím ahoj jdu pokračovat ve vínku.
4. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
děkuji za přivítání:slight_smile:
4. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
Dobré ránko,holky.

Kači,tééééda neboj ty otřesy-to nebyly moje střeva :grinning: :grinning: ty budeš teda pracovat až do dneška? To ti moc nezávidím teda. Já dneska od půl sedmé zas nespím.. kolem osmé nám mají dovézt matroš na tu koupelku a v pondělí začnou. Kačííí, tak až uslyšíš velkej randál tak to jde od nás :grinning: ale pro mě to znamená,že asi celej týden nebudu na netu..no uvidíme ještě,snad se tu ukážu! Od pondělí do pátku totiž budu přebývat v Brně,abych tu nebyla v tom bordelu..

Jinak včera v poradně dobrý,tentokrát jsem taky s dr. poslouchala srdíčko,bylo to super :slight_smile: příští týden v úterý jdu na poslední ultrazvuk,tak se moc těším. Jo a už jsem dostala papír do práce na mateřskou,tak to tam příští týden zanesu.

veru a koniku,vítejte tu,jasně že se můžete přidat :wink: aspoň tu bude víc živo..
5. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
autor
konik,krásné bříško,máš pěkný modelkovský fotečky :dizzy_face: a kde bydlíš konkrétně u toho Krumlova?

veru,máš moc pěknou dcerušku :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.