• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Koni, přibíráš míň než já .. zezačátku jsem měla ty tři kilča za těch 4 - 5 týdnů, pak 4 kg za 4 týdny (asi 2x) a potom nejvíc jsem přibrala těch 5 kg za 4 týdny..
5. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
veru- já a Janča bydlíme ve stejném baráku v Ivančicích, ale poznaly jsme se až tady a obě budeme mít v květnu kluky a ještě jsme se vdávaly ve stejný den, dobry že. Jinak já snad za 3 dny ted díky tomu záskoku v M. práci přibrala snad každý den kilo, nechci to ani vifět. Jsem staršně unavená, ale nejde mi to spát.
5. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Kači nepovídej.. každý den kilo jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já bych tak taky spala, ale nemůžu vůbec usnout..
5. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
ahááá Prštice neznám...ale do dolních kounic do vinum coeli jsme jezdili s koníkem a našema drahýma polovičkama pařit:slight_smile: to byli časy:slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
A dneska tam paří bez nás, pakáž jedna :grinning: (ale pracovně :slight_smile: )
5. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jo tak ve Vinum Coeli jsme měli svatbu :wink: Měli jsme to tam přes Tomáša Krmely (manžův známej)... Ale do restaurace už moc nechodíme, popravdě nám tam ten jídelníček nesedí, moc si nevybereme, ale bowling super :grinning:
5. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Dezyre, my tam měli taky svatbu přes Tomáše :grinning: Do restauračky se taky moc už nedostaneme. Dřív jsme tam jezdívali s Verčou a jejím přítelem do výřivky, na Silvestra jsme tam bili a nebo prostě jen tak zapařit. Ale to ještě neměla Verča malou a já nebyla těhule :slight_smile: Jinak já tam mám ráda kuře v Cornflakes a květákový brambory, to je moje.
5. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jo jo, tak my hlavně na bowling a v létě jen tak na zahrádku, nebo když mají nějaký ty gril akce.. Mě tam nejvíc chutná .. nevím jak se to jmenuje, ale je to myslím krůtí nebo kuřecí kapsa plněná salámem, sýrem s dobrou omáčkou a k tomu vařené brambory se slaninou.. Já ti mám pocit, že ten jídelníček totiž zase nějak překopaly za poslední rok a k horšímu. A taky na hotelu pracovalo dost lidí co jsme znali a i obsluha se tam změnila, tak nás tam poslední dobou nic moc netáhne .. :wink:
5. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jj, změnili to tam hodně, taky jsem si nemohla minule dát moje oblíbený prsíčka v Cornflakes, neměli je v jídelníčku :unamused: Obsluha se tam fakt dost zmněnila, minule nás obsluhovali příslušníci cikánské rasy. Ono to tam myslím celkově tak nějak upadá.
No nic, musím jít nakutě. Ráno brzo vstávám, tak ať jsem čilá :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Máš pravdu Koni.. doost to tam upadá.. taky nás posledně obsluhoval nějakej tmavší a mezitím tam lítal takovej dredatej borec.. já ti nevím, my jsme byly zvyklí na ty naše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ti co tam byly tak rokem, dvouma..
Jo jo utíkej.. dobrou :wink:
5. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Holky co budete mít do kočárku? Já jsem si teď akorát objednávala takový dvě dečky s polštářkem, protože vůbec nevím co se tam v létě dává .. nebo když je chladněji.. objednala jsem toto:
http://www.mujeobchod.cz/luxusni-sada-do-kocarku-s-vysivkou-bezova-p-1288.html
http://www.mujeobchod.cz/sada-do-kocarku-bezove-zirafky-p-1243.html
Jo a v pondělí už mi bude posílat paní vyaukrovanej monitor dechu, juchůůů a ještě mi dojde balíček co jsem si objednávala pro sebe ty poporodní kalhotky, jednu kojičku, rifle a tričko.. no už aby bylo pondělí :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Dezyre, taky nevim, co do kočárku. Nám se to narodí v červenci, takže by měl být pařák, ale kdo ví. Já se dívala tady na to, že by se mi líbilo: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23751423&tab=3
6. bře 2010 v 06:47  • Odpověz
dobré ráno, vy jste zase plodné hned z rána, no nic jdu něco dělat tak papa
6. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Krásné ráno

já dostala jednu soupravu do kočárku takovou tu činanou, no polštářek byl stejně na okrasu neboť polštářek se dětem dávat nemá že, a dečka fungovala jen chvilku, víc jsem využívala deku z fleecu. V létě jak byly vedra jsem používala jen plínu.
6. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky..
No právě .. taky plánuju, že stejně když bude teplo, bude stačit jen plína, jenže co když bude chvíli chladněji.. nebo potom v září? .. Takový ty činaný jsem moc nechtěla.. i když si pamatuju, že to není tak dlouho, kdy ještě maminy soutěžily, která bude mít v kočárku hezčí peřinky a tak :grinning: :grinning:
Koni ta růžová je hezoučká ....
6. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
No nic jdu taky něco dělat. Mám v plánu převlíknout postele, vysát a vytřít země.. Tak ať to mám brzo, ale dnes se mi teda nic moc nechce.
Kači, ty si asi ještě dnes v práci co?
6. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Leni, já si koupila jedno takový normoš povlečení, ty činaný su sundala :grinning: a bylo. Ale stejně mně osobně víc vyhovovala deka. V září jsem používala deku, takovou větší a přes to stejně su dávala nánožník a v říjnu jsme vytahovali fusak, bo byla šílená kosa :unamused:
6. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
tak 22. října jsme vytáhli fusak, jinak bylo krásně, ale po 20 se počasí rapidně tenkrát zhoršilo :sweat_smile: koukala jsem na fotky a do deníku :wink:
Já tohle vůbec neřešila, teď mi to přijde jako důležeté, ale jak jsem dostala ty peřinky od kámošky tak jsem je používala a asi nijak dál neřešila, jen náhradní povlečení. Ale vím, že na podzim jsme peřinky atd. nepoužívali, prostě nej pro nás byla deka a používala jsem rychlozavinku jako deku:o) asi proto jsem neřešila peřinky. Ale na druhý bych asi pořídila nějakou fleece soupravu do kočárku jako hodila koni.
6. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
a já mám milion dek, počítám v létě s plínkou a jinak mám asi 3 varianty peřinek a takových těch věcí, mě se to moc nelíbí, ale dostala jsem je od sestřenky a máti je na to ujetá, tak když přijede na návštěvu, tak to na oko naaranžuju at má radost a hlavně já klid :wink:
6. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Já jsem si taky objednávala ty fleec soupravy dvě.. taky jsem nechtěla vyloženě peřinky. Ono už se to myslím ani moc do těch sportovnějších kočárků nehodí..
6. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Kači.. ty si kujón :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
dez - no tož coooo, musíš to nějak zaonačit pro klid v rodině neee :grinning: , přece maminka má vždycky pravdu..... a ty si můžeš myslet něco o prdeli.....
Holky jak vypadá ta fleec souprava???
6. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
To je pravda, ale mě naštěstí nikdo snad nutit kanýrkový peřinky bílý načechraný nebude :grinning: I když teda budu muset překousnout klasickou zavinovačku s kanýrkama, ale jak říkáš co už, naštěstí malej z těch zavinovaček hned vyroste :grinning:
Fleese je prostě taková deková..
6. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
dez - :grinning: to vím, že je deková, já mylsela, že mi pošleš odkaz, ale chápu jak to vypadá, jen jsem byla zvědavá, no nic jdu dělat buchtu ke kávě, jdeme na oběd ke tchýni a potkáme se tam i se švagrem, tak at máme co mlsat, tak pa
6. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aháááá..
Tak si to u tchýně hezky užijte.. pááá :wink:
6. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Leni to máš pravdu do moderních kočárů se to nehodí, ani teda zavinky ty se dělají teda pro mě šílený :grinning:
6. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
ahojky holkýýýýýýýýý :slight_smile:
jakpak se máte? my dnes byli nakupovat...mám snad celý nový šatník,ale špíš až na jaro...tak šup jaro kde jsi ?:slight_smile:
jinak u nas je kosa brrr -3stupne..fuj
6. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
Veru prosím Tě, ty by jsi to mohla vědět, sice botky ještě nekupuješ, ale v Krumlově je nějaký obchod s dětskou obuví kde prodávají zn. PEDDY nevíš kde by to tam mohlo být?
6. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
majka....tak teď jsi mě dostala... já ani nevím,že u nás je obchod s dětskou obuví :( v obchodňáku je obuv,ale dětská nevím :( a nebo cykloservis... ale vážně nevím.... :cry:
6. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Veru, jaktože nakupuješ na jaro pro sebe? .. To já se těším až budu zhublá po porodu a vyrazím teprve pak na nákupy :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.