• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Ahoj holky, tak se taky hlásím z nákupů. Já si musela koupit něco na ten můj bubínek, ze všeho mi už vylízal, takže nějaký trička a tuniky.
Pěkně jsem se dneska naštvala. V jednom obchodě se nějací dva mladí blbečci začali smát asi mýmu břichu. Nevím, asi s ním vypadám směšně nebo co!
6. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Veru to neva, snažím se odchytit paní co jezdí do Krumlova právě pro boty, ale nějak se mi nedaří ji potkat :grinning:
6. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Majko, no dětský botičky prodávají ještě v obuvi vedle autoškoly. Jinak taky nevím.
6. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Koni, to jsou fakt hovada.... třeba neví co znamená být těhotná :grinning: :grinning: :grinning: Dle mého jsi hezká těhulka :wink:
6. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Koni díky :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Díky Majka, taky jsem to nepochopila.
6. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
dezyre po porodu mi nejak zustali kila nohoře... je to +10kilo.--mazec co..nejak ne a ne jit dolu..tak jsme musela si neco novyho vetsiho!!! :angry: koupit.... :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jejda Verúúú já si tě spletla s koníkem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mě jen prolítlo hlavou, že těhotná se vydáváš na takový nákupy pro sebe.. :zipper_mouth: :zipper_mouth: To jsem se teda mooc sekla, omlouvám se :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
v pohodě :wink:
6. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Nějak mě nedocvaklo, že už po porodu máš :sweat_smile:
Tak ale to bych nakupovala taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Dobré ráno, vy už jste nějak v předstihu neee, kupovat si oblečení až budete mít kila dolů, to mě nošení pupku nevadí, nosila bych ho klidně rok, jsem vadná že :grinning: a z toh, že se některé někdo smál, no tak z toho bych si nic nedělala. co budete dnes vařit? já si naskládala hromadu učení, ale stále se k tomu opět nemám, už vidím jak to dopadne :grinning: , zase budu stresovat na poslední chvíli. Tak jdu :grinning: prošmejdit net a číst si, pak šup do kuchyně, drahý po obědě jede na šipky, tak budu mít odúpoledne jen pro sebe, ale celkem se i těším, třeba mě to dokope. Tak HeFkou neděli maminy
7. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
Pmpila, ale my si nekupovali oblečení na to, až budeme mít kila dolů. Verča si nakoupila nové větší oblečení, protože jí některé po porodu nebyli a já si koupila trička a tuniky na pupík, protože mi bylo všechno taky už malý, ze všeho mi lezl pupek.
7. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím návrat všude dobře doma nejlíp. :grinning: :grinning: :grinning:
Už peru druhou pračku a ještě mě tři čekají to je prádla jak za měsíc. :frowning2:
7. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Tak si předsavte že mě volala tchýně že Martínek je nemocnej včera jsme jí ho tam dali aby se sním potěšila a prej měl v noci larinkitýdu to si sním užila. A to jsme měli jít na očkování. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
koni- jj, já to četla, to spíš narážka na dez, ta už se nemůže dočkat :grinning:
7. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahá, tak promiň :dizzy_face:
7. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky.. no tak to víš Kači, že se nemůžu dočkat až budu zhazhovat kilča a nekupovat zase svoje oblíbený rifličky, tričenka a sukýnky a botičky na podpatečku a prostě všechno .. jáááj.. už aby to bylo :grinning: Myslím, že druhý domov našeho malýho bude nějakou dobu Vaňkovka a Olympie :grinning: :grinning: :grinning:
Mumi co to je larinkitýda? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Teda už jsem to slyšela, ale vůbec nevím co si pod tím mám představit.. :sweat_smile: :pensive:
7. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Kurňa jsem se upsala, mělo tam být nakupovat místo "nekupovat" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
To je záchvat při kterým se ti zůží dýchací trubice a je to docela nebezpečný
7. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
při laryngitidě mají děti aji takový štěkavý kašel... je to přesně zánět hrtanu... v práci jsem se stim setkavala denně... jsme ty děti vždy litovala chudáčci..
7. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahoj

Mumi tak přeju Martínkovi brzké uzdravení.
7. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jo Veru to je ono neumím to popsat. Já to měla taky málem jsem na to umřela. Veru ty jsi sestra? Jako zdravotní?
7. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
Máji dík :frowning2:
7. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
muminek jj jsem.... jsem všeobecná zdravitní sestra,ale dělala jsem u dětí :wink:
7. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holky, no že by se mě jednou zadařilo přijít první?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. bře 2010 v 07:07  • Odpověz
Tak holky, mám po ranním vážení, jelikož ve čtvrtek jdu do poradny. Bála jsem se té váhy fakt moc, protože tyto 4 týdny, i když jsem měla držet dietu jsem se vůbec neženýrovala a poslední týden a něco byly samý návštěvy, takže pochoutky a zákusečky a včera jsme byly s manželem na obědě, tak to byla polévka, druhý jídlo a palačinky, tak jsem se fakt toho vážení moc moc děsila a povím vám, že jsem z toho jelen, protože mám "jen" kilčo nahoře od poslední poradny. Připadne vám to normální? .. Když jsem moc jíst nemohla a fakt nejedla, tak jsem nabrala 5 kg za 4 týdny a když jsem žrala a žrala, tak jsem nenabrala skoro nic. Pač to kilo ještě vykakám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pravda je, že tu poručenou dietu od doktora jsem držela jen dva dny a pak už to nevycházelo.. no nic, mám pocit, že si v těhotenství to moje tělo beztak dělá co chce..
A dnes se vrhnu na okna, včera už jsem 4 umyla.. dnes plánuju umýt v koupelně, na záchodě, na chodbě (tam je mega výkladní skříň :grinning:) a ještě jedno klasický na chodbě. To už tak na velikonoce, pak se mě určo chtít nebude beztak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Ještě něco jsem se chtěla zeptat.. včera když jsem usínala tak jsem měla docela bolesti břicha, spíš jako na začínající menses, ale takový nepříjemný to bylo a ta bolest šla až do nohou, myslíte, že už je to tím, že malej sestupuje dolů? Protože snad rostoucí děloha už to ani být nemůže :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
krásné ráno

Leni, mně to normoš přijde, já přibrala nejvíc meži 25 - 31 tt tak nějak v tomto období.
8. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Díky moc Maji, ono jsem totiž četla a všude se píše, že nejvíce se nabírá v tom 7,8,9 měsícu a já nabírala mega už od začátku a mám pocit, že se to zastavuje.. snad..
8. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Leni, jj taky jsem to tenkrát četla a měla strach, naštěstí to bylo u mě jinak :grinning:
8. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.