• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Tak to jen doufám, že do porodu přiberu už jen malinko, nerada bych se dostala na 30 kg za celé těhotenství :grinning:
8. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme včera byli na pohotovosti, ale naštěstí si nás tam nenechali že jsme jeli včas tak nás nadopovali a pomohloto tak snad už bude Martínek lepší
8. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Mumi :frowning2: tak ať je líp
8. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Mumi, držím pěsti ;)
8. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
dobré ráno,
taky držím pěsti!
Venku je zase krásně, razim do ulic velkoměsta, Janča stračila, že bude kravál, ale naštěstí je mezi námi patro, tak skoro nic není slyšet, to jsem ráda. zítra jedu do poradny a pak ke kamarádce pro fotky a k další omrknout mimino a chtěla bych stihnout ještě jednu maminu, ale to už asi nezvláádnu.
JOOOO HOLKY, ŽENY SOBĚ !!!!! FŠECKO NEEELEPČÉÉÉŠI K SVÁÁTKO!!!! :grinning:
8. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Kači, tak ty to máš taky zítra pěkně narvaný ten program :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To se vrátíš domů až o půlnoci :grinning:
Janča je už asi v tom Brně, že, že se ani neozývá :fearful:
Jejda mane, dneska je MDŽ co? .. úplně mě to vypadlo z hlavy, a vlastně mě to ani nedošlo :grinning: Tak se přidávám ke Kačce, všechno nejlepšííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Taky Gratulejšn přidávám :wink:

Jé vlastně u Janči dělají tu koupelnu :slight_smile: tak ať ju maju brzy hotovou.
8. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Tuším, že říkala, že to potrvá asi týden?!
Tak holky, denní plán počtu umytých oken hotov.. ufff.. ještě mě teda chybí jedno vyleštit a ještě vytřít zem, co jsem pocachtala a zítra nebo pozítří udělám poslední tři okna - v kuchyni, v obýváku a ještě jedno na chodbě a hotovóóóó, velikonoce třeste se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky co dnes vaříte? .. My máme ještě zbytky těstovin a rozhodla jsem se, že udělám ještě bramboračku, takovou rychlou. Jednou ju vařili v Babicových dobrotách a já ju od té doby dělám :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
No já u Janči sice jednou byla,ale starou verzi jsem neviděla, nebudu mít co porovnávat, ale podlo toho co psala Janča, bude krásná.
Ach jooo, chtěla jsem něco dělat, ale když nemáme ještě koupený nový nábytek, tak se mi to nechce jen přendat z jednoho místa na druhé a pak znovu, ale nemám ještě nic oprané a tak :frowning2:
Dneska jsem ve 2 ráno utírala prah a skládala oblečení, balila dárek k narozkám kamarádce, strašně mě brněla noha, nemohla jsem ani ležet, tak byla aktivní, no ale brní to pořád, nevím co s tíííím.
8. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Leni nepřeháněj to s tou prací :wink: Aby jsi z toho neporodila dřív. No já tu mám haldu práce, musím udělat docházku a pár faktur no fakt se mi do too dneska nechce, ale půjdu se na to vrhnout :unamused: Hezký den všem.
8. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Jejda Maji, ty si v práci?
Kači, tak mě to brnění do nohy taky jednu dobu hrozně chytalo, v noci když jsem spala, vůbec jsem nevěděla, jak si ty nohy dát, a pak mi to odeznělo samo..
S prací to nepřeháním, dělám to postupně, abych pak na velikonoce nevyšilovala. Ono stejně k nám nikdo nepřijde, pač nebýváme doma, ale tak umytý okna a naklizeno musí být :grinning:
8. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
No nic, jdu utřít ty země a udělat si tu bramboračku, už se na ni moc moc těším.. taky hezký den holky..
dez- já mám právě až na ty věcičky pro mimi hotovo i okna, tak si troufám i říct, že se snad poprvé nudím, ale ty jsi akční pořád, to máte barák jak hrad neee, tolik oken :grinning: .malej zase dělá kotrmelce.
HOLKY JAK ČISTÍTE PLYŠÁKY? Už jste se o tom tady asi bavily, ale já to zazdila, můžu to dát do pračky ne 30 a na 500otáček, nebo jak?
děkuji za radu.
prohlížela jsem si kočárky na aukru.... jdu si zalejt kafe..stáhnu to dolu na lištu... a když jsem vrátim,zjistila jsem,že ten malej hajzl koupil nějakej starej křáp v aukci kup ted ..psala jsem pani,že ji pošlu na účet pajdu at neni tratná a založí novou aukci,ale zabila byc ho prevíta

- tak toto byla na jedné diskusi na mimibazaru, je to na mašli, ale trašně mě to pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: až mi tekly slzy
8. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Leni nene jsem doma, ale mám tu práci.

Kačí já plyšáky dávám na 30 do pračky, dokonce přežili aj 40 a 1000 ot. :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
maji-děkujuu za radu a co ty hračky co hrají svítí a tak, to asi do pračky ne e, že.
8. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Kačí, no spíš ne, ikdyž já je tam dala taky a přežily teda ne všechny, dala jsem to na ruční praní. :grinning:
8. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Vše nejlepší k MDŽ :slight_smile:
muminek brzy se uzdravte .
8. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Vy to teda přeháníte stím úklidem :slight_smile:
to já mám uklizeno dá se říct pořád akorát ty okna nemám :angry: nemám ráda umývání oken :( jenže umýt to musím jinak asi za chvilenku přes ně neuvidíme ....
8. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Veru, tak to já zase ze všech domácích prací nesnáším žehlení a zašívání. To raději okna než toto. Jinak mám uklizeno dá se říct taky pořád, jenže musím semo tamo každej druhej den něco poklidit. Protože jak jsem psala dřív, u nás se to kvůli kočce doma špatně udržuje. Ale tak většinou jednou za dva dny vysaju ...
8. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Holky, tak dnes mi došel balíček, co jsem si objednávala ještě věci. Kupovala jsem si ještě jedny těhotenský rifle.. ale teda už XL, fakt humus (moje původní velikost S/M) a pak ještě tričko celkem obyč s krátkým rukávem, červený s nápisem, kojeneckou podprdu, ale ta je fakt moc pěkná, dvoje poporodní kalhotky, oboje stahovací, jedny do pasu, druhý až k žebrům a pyžamo. Tak už to peru :grinning: :grinning:
Jinak jsem odpoledne byla u tchýně, protože mi nadšená volala, že nakoupila malý věcičky pro našeho šmoulíka, ale fakt moc moc pěkný.. A pak jsem jela nakupovat do hypernovi, Olympie, ale jen takový běžný spotřební věci. Povím vám, že jsem dnes stahaná jak pes. Opravdu mi to doma nehorázně utíká, myslím, že víc než kdybych byla v práci :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky, zítra jdeme na kontrolu, tak se těším, až tu naší berušku zas uvidím :slight_smile: Jinak jsem se dneska vážila a jak jsem se tento týden hlídala, tak se to vyplatilo. Ani jedno deko nakoře, jupí :dizzy_face: Takže za 5 týdnů 3 kg nahoře, což jde.
8. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
ahojky

koni tak dobrou kontrolu.

Leni, mně dneska taky došly balíčky, pro Maju a pro mě nový brusle, fakt blbec na konci sezony si kupuju brusle :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
dezyre žehlení přím nenávidím.... žehlím až kdyý mám vypraných 7 praček... to už musím...ale žehlení oddaluji jak můžu...ještě že má Natálka tolik věciček a nemusím prat často... přítel se zásobil riflema takže s žehlením nespěchám :slight_smile:
já dneska měla na hlídání 6 letou neteř,čekala jsem že to bude makačka dvě děti.... ale bylo to fajn...byla sranda:slight_smile: klidně by jsem brala druhé dítě kdyby bylo tak hodné jako neteřinka :slight_smile:
taky by jsem nakupovala...ale mám toho zatím dost...jenže stačí mě na něco juknout a hned by jsem to chtěla :slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
jdu do pelíšku... tak pěkné sny holky :slight_smile: a moc neuklízejte :wink:
8. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
Krásné ráno

holky já žehlení taky nenávidím. skoro nežehlím :grinning:
Veru, já semtam hlídám děti kámošek, někdy tu mám roční dvojčátka a je to super.
9. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ráno holky..
No joo žehlení, žehlení, co na to říct, když jsem chodila do práce, žehlila jsem vždycky jen to co bylo potřeba na nošení a samozřejmě utěrky a ručníky a třídila ponožky. Jinak domácí věci se mě nikdy žehlit nechtěly, ty zůstávaly nakonec. No a teďkom už tam mám zase plnej koš, ach jééé tak se do toho budu muset vrhnout. Ale vůbec se mě nechce. Teďkom jsem akorát vyslíkla postele, že je převleču, což už jsem měla v plánu minulej týden, ale vůbec se mě nechce. Dneska mě tak strašně bolí hlava a mám divnej noc, jakože mě v něm svědí a pálí a vysychá, asi se mi chystá na rýmu :angry: :angry: :angry:
Jinak dnes mám v plánu akorát uvařit - budu dělat pečený kuřecí stehna a rýži, jinak se mi nic moc nechce ... a půjdu si asi lehnout, jsem fakt nějaká mimo..
9. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno, tak u nás je to se žehlením podobně fuj úplně to nenávidím. Ják jsme dojeli z těch hor tak jen peru a suším a hromada se zvětšuje. A dotoho ten Martínek že opravdu nevím kdy se ktomu postavím. :frowning2:
9. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojky, tak jsem vás dočetla, no upřímně taky skoro nežehlím, ani moc nemusím z té sušičkz to není třeba, ted jdu od doktory, vše OK, malej taky, tak jsem ráda, ted jedu na plk ke kamarádce a pisnu večer, jo a zásadně nešiju, tchýně ano. A okna mi nevadí, to je celkem v poho práce, tak zatim pa
9. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
Dobré ráno holky, jdu vás jen pozdravit..
Tak strašně protivně mě už pár dní bolí hlava, že to je na zcvoknutí. Původně jsem si myslela, že jsem jen chytla průvan nebo na mě jde rýma z těch oken, ale asi to bude tlakem. Tlačí mě to i do očí a jako bych je měla takový unavený a zamlžený. Takže žádná práce a jen budu ležet a jsem zvědavá, co mě řekne doktor na poradně zítra, nebo spíš jakej budu mít tlak :pensive:
10. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.