• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Krásné ráno a je opravdu krásné bo kámošky rodily v noci o 106 :dizzy_face:

Leni ať je líp. Hezky si odpočiň :wink:
10. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
dobré ráno,
taky vás jen zdravím z Holomoooca, spala jsem u mamky, no taky nic moc lože, taky jsem lítala po baráku zkrz ty křeče, ale jinak dobry, asi tady ještě zůstanu, nemám šanci všechny kamarádky oblítat, už neesu taková ulítaná jako dřív, spíš si připadám jak postřelená nafoooklá srna. :grinning: V poradně už mi dáváli papír na mateřskou, no tak jsem se bránila, že mám ještě čas, ale je fakt, ze 30. tak jdu naposledy, neciiiii, nejraději bych u té doktorky i rodila. Tak hezkej den papa
10. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Dík Maji.
Pořád to nepřechází, ale už se vyloženě těším k tomu doktorovi, ať mi řekne z čeho mě ta hlava pořád bolí. Asi si oddychnu až mi řekne, že tlak je dobrej a malej že je taky v pořádku..
Dneska jsem teda celej den ležela a chvílema mě ta hlava začla bolet a chvílema to bylo super..
A co vy holky? .. Konik ani Verča se tu neobjevili, Mumi taky dnes nic moc.. no a Janča je teda omluvena :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera na kontrole OK. Až na to, že jsem dostala tabletky na zavádění a mastičku. Nějak mě poslední dobou svrběl spodek, tak mi doktor rači dal nějaké ty tabletky. Jinak jsme v pořádku. V čekárně samý těhule :grinning:
10. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Tak to je super, že si OK .. a kam chodíš koni k doktorovi? .. Jinak já mám tu poradnu zítra o půl třetí .. tak už se taky těším .. :grinning:
10. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
Já chodím do Ivančic do nemocnice ke Kuczmanovi.
10. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Kuczman ordinuje i v Dolních Kounicích. Ale setkala jsem se s ním párkrát v Ivančicích v nemocnici a zdál se mě takovej trochu protiva.. možná ale neměl jen den :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Protiva, tak takhle ho neznám. Já s ním zatím problém nemám, je v pohodě.
10. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
NAZDAR, NO DEZ CO JEEE, bud v pořádku prosím tě, musíš být fit, za chvíli rodíííš, čoeečeee! Já dnesd byla na takovém malém srazu ve složení 3těhule, 4 děti a jedno novorozeně, no nááášup. Smály jsem se i plakaly no fakt mazec, s jednou maminkou jsem byla dokonce celý den, manžela má někde v Afgošu, dvě děti, no můžu vám říct, klobouk dolů jak to zvládá. Fakt má můj obdiv.
Mimochodem nedívaly jste se včera na PŘEŠLAPY? Celkem sranda.
Jinak já dez ačko nááhodou nemám, jsem sice mimo, ale aspon jednou denně se ozvu. Tak pěkný večer
10. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
hezký den zachumelený :grinning:

Koni gratuluji k dobré ko, no a ať svědění přejde.

Leni, nedostavila se např. migréna? To je jako prevít, já jí nikdy neměla a v těhu mě chytla 2x a fakt mazec :unamused:

Kačí, jé já přešlapy zase prošvihla, tento týden všechny pořady co chcu vidět tak nějak prošvihnu :grinning:
11. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
ahojky holky,
no přešlapy, byly jako vždy luxusní!!!!
Jinak dnes jsem už doma, manžela jsem nechala dva dny bez dozoru a ten bordel doma, :grinning: , nádobí neustláno .... škoda mluvit.Zítra jdu do školy, tak tu zase nebudu, tak pěkný večer pa
11. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak se musím pochlubit, že v sobotu jedu na veletrh do Brna se podívat na kočárky. Manžel mi dneska říká, že jede na veletrh na motorky. Tak jsem mu řikala, že se musel splést, že jsou tam teď ty potřeby pro dítě. Nakonec jsme zjistili, že je tam obojí. Takže on půjde na motorky a já na kočárky :grinning:
11. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
Koni tak to je super, no kéž by se Ti tam líbilo, mě tenkrát veletrh totálně zklamal, stálo to za.... a slevy nic moc, to co jsem chtěla a bylo na veletrhu, tak jsem na netu pořídila levněji :wink: Tak přeju aby to bylo lepší
11. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
Majka, já tam nic kupovat nechci. Jen si chci omakat kočárky naživo. Pak bych ho objednala přes net, pokud by mi tam nějaký padl do oka.
11. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
Koni aha tj, já byla tenkrát zklamaná, myslela jsem, že to bude něco podobného jako byl svatební, kde jsem pořídila spoustu věcí nebo objednala za malý peníz ale ono prdlajs a spoustu věcí co jsecm chtěla tam ani nebylo. :frowning2:
11. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
koni - tak to jsme na tom velmi podobně, taky to tak máme v plánu. ty nemáš vůbec představu jaký kočárek chceš?
11. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
No mám vybraný Makalu Quatro 4, ale pořád nevím. Říkám si, že je asi nejlepší prostě někam zajet, kde je velký výběr a vybrat si tam. Protože přes ten internet to není ono. Mě se teď třeba líbil jeden kočárek a v reálu mě dost zklamal.
11. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
vůbec nevím jaký model se ti líbí, musím mrknout na net, je fakt, že já byla snad ve všech prodejnách v Brně a bud byla hrozná obsluha, nebo neměli mé vybrané modely na porovnání. Takže taky zklamání. Snad nebudeme zklamané z veletrhu.
11. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
Ahoj holky..
tak kontrola dopadla včera dobře, tlak mám dokonce o něco nižší než minule, ale hlava mě bolí chvílema pořád. Tak nevím, možná to jsou fakt dutiny, ale to už by se mi alespoň rýma rozjela :frowning2: Prý jsme ještě ani nezačali klesat, ještě jsme hodně vysoko a jako vždy perfektně nachystaní hlavičkou dolů :grinning: DOufám, že těsně před porodem se mi neotočí jinak :grinning: No a za 10dní jedu k doktorovi znovu, a to ukončit neschopenku a vzít si papír na mateřskou.
Já na ten veletrh Pro dítě jdu dneska :wink: Moc se mi tam nechce, ale tak jsem zvědavá :grinning: Pak písnu info, aby konik byla připravená :D
12. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahoj dez, jsem ráda, že ti kontrola dopadla dobře, já jdu taky na veletrh, ale až zejtra, tak večer pisni podle slibu atvíme jestli to má cenu tam vůbec chodit.Mě už papír na mateřskou vypsaly ted. My sjem myslím celkem nízko a polohově dobře už dobrý měsíc, tak taky doufám, že se nic nezmění. Tak pa a nech si dařit, jo a moc neutrácej at má z tebe manža radost, pa :grinning:
12. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Kači, já jsem si taky furt myslela, že je dost nízko, protože ho tam cítím, no ale tak doktor říkal, že je vysoko, tak má asi pravdu, však je odborník ne :grinning: :grinning: :grinning:
Asi moc utrácet nebudu, beztak víceméně vše mám :wink: ale dám info, pokud nepřijedu domů a nepadnu mrtvá :grinning:
12. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
Leni, Kačí užijte si to a hlaste jaké to tam bylo.
12. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Dezyré, těším se na info :wink:
12. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem zpět. Docela jsme pokoupily (byla jsem tam s tchýní). Holky můžu vám říct, že tam mají nepřeberné množství kočárků. Takže myslím si, že si tam snad vyberete :grinning: Jinak já jsem pokoupila už jen pár drobností, jelikož skoro vše mám. Takže jsem koupila jednu bavlněnou osušku (asi nejlepší pro nejmladší miminka), asi dvě bílý košilky s ohrnovacíma rukávama na ručičky, aby se mimčo nepoškrabalo (docela vychytávka), potom nějaký letní čepičky, bačkůrky, ponožečky, punčocháčky, jednu rychlozavinovačku (vyšla mě tam na 270,- ani nevím kolik stojí v obchodě), pak nějaký brindáčky, jo a ještě pár plínek. Takže se tam dalo. Jsem zvědavá s jakou přijdete vy. Jo a holky, připravte se na sobotní nával lidí. I dnes tam bylo lidí jako srač.. Takže se obrňte nervama ;). A asi toho už bude dost vyprodanýho, protože pro veřejnost už měli otevřeno prý i včera... plus ten dnešek, no a zítra to bude masakr..
Holky dnes mi došel vyaukrovanej monitor dechu, fakt super :grinning: Ještě čekám co jsem si objednávala ty deky do kočárku a kalhotky na plíny a mám snad vše :wink: ...
12. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Dezyre a měli tam třeba i přebalovací podložky, vaničky, tu zavinovačku bych chtěla taky nějakou, pak kolotoč nad postýlku bych chtěla. Manžel se zas teď cuká, protože mu všichni říkají, že ten motosalon stojí za houby :angry:
12. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Jo jo, samozřejmě, přebalovací podložky, vaničky, kosmetika, nůžtičky, vatový tampónky, zubní kartáčky, flaštičky, i kolotoče tam mají, hrazdičky. Ty kolotoče a hrazdičky se mi asi skoro nejvíc líbili v jednom stánku naproti záchodům :grinning:
Přes motosalon jsme procházeli a měli tam pár zajímavých věcí. Manžel je blázen do čtyřkolek, takže jsem koukala hlavně po nich a myslím, že by si tam potěšil oko :wink: Jenže on tam nejde, protože má moc moc moc práce a nemá čas ani na koníčky.. :frowning2:
12. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
A těch kočárků hodně říkáš, jo? Já chci jet právě někam, kde je velký výběr kočárků a vybrat si přímo na místě a né přes internet, to není ono. A zdálo se ti to tam levnější, než v obchodě? Nebo tak nastejno?
12. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Kočárků tam mají dost, ale na ceny jsem moc nekoukala, protože my už kočárek máme. Jen jeden se mi tam hrozně moc líbil, už ani nevím od jaké byl firmy, byl hrozně podobnej tomu našemu, ale stál jen 5400,- a byla to kombinace se sporťákem, ale vypadal fakt luxusně. My jsme třeba za ten náš Bolder SD v trojkombinaci dali skoro 14000,-. Takže mazec. Myslím, že se tam dá vybrat a odzkoušet. Ceny tam byly levnější hlavně v tom, že tam měly skoro na všem veletržní cenu o 10% nižší než na netu (podle toho co jsem pochopila).
12. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Koni, už jsem našla ten kočárek co se mi tak šíleně líbil :wink: Každej má sice jinej vkus, ale já se zamilovala do tohohle, kdybychom už jeden neměli, je toto favorit:
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-101363-kombinovany-kocarek-adamex-classic.html
12. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Já nemyslela ceny kočárků, ale tak všeobecně. Na kočárek bych se chtěla jen podívat, objednala bych ho asi přes net. Jen jsem si chtěla nějaký vybrat a omakat si ho naživo. Jsem v šestém měsíci, takže na kočárek máme ještě čas. No tak uvidím zítra.
12. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.