• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Koni příspěvek před tím tvým jsem poslala odkaz na ten kočárek co se mi líbil, tak omrkni. No a na internetu bude dražší ;).. ten můj favorit skoro o 1000,-..
12. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
jj, to je klasika :slight_smile: Já bych chtěla teda taky čtyřkolku, ale né až takhle klasickou.
12. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ono se to na netu zdá, ve skutečnosti byl fakt krásnej a ta firma má i sportovnější :wink: však uvidíš jestli na ně narazíš. Pravdou je, že u toho stánku bylo pořád plno. A hlavně mě překvapily docela nízký ceny :wink: Ale tak všeobecně se tam vybrat dá, a vcelku docela dost věcí, pokud ještě nic moc nemáš pokoupeno. Já už jsem víceméně všechno měla, takže jsem jen tak doplňovala a byla potěšit oko :wink: Ale jinak tam bylo plno mamin s kočárkama a děckama a musím říct, že se tam některý chovali dost bezohledně, jako by jim to tam patřilo a nebylo nad ně :wink: Prostě jim bylo jedno jestli ti vjely na nohu kočárkem, nebo přímo proti tobě letěli, že jsem musela uskakovat a fakt dávat pozor na cestu. Tlačenice hadra :wink: Tak se obrň..
12. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
No já mám jenom nějaký oblečení, nůžtičky na nehtíky, hřebínek a kartáček na vlásky a to je všechno :dizzy_face: Takže potřebuju všechno dá se říct.
12. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Tak kartáček na vlasy ještě nemám já :grinning: a ještě nemám něco na čištění dásní. Ale to už jsou takový dolaďovací věci. Měli tam i povlečení, osušky, no prostě ten základ určitě.. bodýčka.. ale nepovím ti jak cenově. Po takových věcech už jsem moc nekoukala :wink:
Třeba jsem si kupovala tuto osušku:
http://www.danne-shop.cz/osuska-medvidek-hudson-baby-87.html
Sice cenově o moc výhodnější nebyla, jen o pár kaček, ale přišla mě super v tom, že je bavlněná a je hrozně jemňoučká. Ty froté mě i po vyprání připadly docela hrubší. Tak jsem si říkala, že pro mimčo bude asi zezačátku lepší tato.
Mimochodem tuto firmu jsem si dost oblíbila :wink: Ještě to sice nemají na internetu, ale zavádijou i hračky, a to hlavně pro ty nejmenší a musím řict, že se mi fakt líbili. Takže si budu objednávat hračky od nich.
12. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
jj, ta je moc pěkná. Ono je hlavně taky dobrý, že si to nemusíš objednávat přes net, dávat peníze za poštovný a můžeš se na to podívat ve skutečnosti. My tady obchody pro děti nemáme, takže bych chtěla něco nakoupit tam. Hlavně tu vaničku a přebalovací podložku a tu zavinovačku. A kdyby měli levnej ten kolotoč, tak i ten.
12. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Já nevím kolik stojí ty kolotoče v obchodě, protože jsem na ně nekoukala ještě moc, taky hlavně čekám, co dostanu od ostatních po porodu :wink: ale možná neodolám a koupím si taky. Ale ta firma naproti těm záchodkům je tam měli myslím kolem 500,- a docela pěkný :wink:
12. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Jj, tak 500 je dobrá cena. Ono to stojí klidně 700-800 Kč a nic na tom neni.
12. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Já jsem posuzovala hlavně i podle hrazdiček. Protože hrací hrazdičku i s dekou jsme kupovali kámošce pro malou a v Pompu jsme za úplně obyč dali asi 1300 a tam je měli od 800 do té 1000..
12. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
No budu mít sebou 2000,-Kč, tak jsem zvědavá, jestli padnou :grinning:
12. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Koni, určitě jo :grinning:
12. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Leni, to je super, že jsi dobře pořídila, kámoška nikoliv, koupila jen pár drobností a opět navztekaná na plno lidí. Nj, je to fakt, lidí je tam vždy jak nevím co :grinning: Já třeba kupovala kámošce hrací deku nattou která stojí přes 1300 na netu za 550 v akci :grinning: Hledám hledám a rozdíly jsou na netu šíleně vysoké. Třeba autosedačku jsme našly nejlevněji v Toubsku v obchůdku a s porovnámím s netem, obchodama veletrhem jsme tenkrát ušetřili 1600 :slight_smile: Teď když jsme kupovali novou tak jsme tu největší slevu prošvihli, ale aj tak za dobrou cenu.
12. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Holky, tak za hodinu jedeme, tak jsem zvědavá, jestli něco pořídím a vyberu si kočárek.
13. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky..
Koni tak musíš hodit info :grinning:
Tak já mám dnes v plánu akorát uvařit, potom ze sebe udělat člověka a o půl třetí mám sraz s kámoškou a jdeme do Olympie, jen tak pokecat, posedět, možná po obchodech.. už se těším :grinning: :grinning: :grinning: Už zase začínám mít lítací dny.. po tom co jsem ležela jak lazar s tou hlavou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Holky, tak z výstaviště jsem si odvezla tu největší věc, co jsem mohla a to kočárek :grinning: Moc se mi líbil a nikde jinde v ČR koupit nejde, tak jsme ho prostě vzali. Vím, že je ještě brzo, ale věděla jsem, že pokud ho nevezmu dneska, tak už ho mít nebudu.
13. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Koni to je super, máš foto a co je to za typ?
13. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
á už jsem se podívala do alba:o) co to je za druh?
13. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
Je to Bambinos 4
13. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky
Koni gratuluju ke kočárku :wink: Je pravda, že tam byl obrovskej výběr. A vybrala jsi dobře :wink: A co jinak dojmy? .. Co jste dál nakoupili? "Jen" kočárek?
13. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
No bylo tam tolik lidí, že jsme se ani nedostali k některým stánkům, takže nic jinýho nemám. Manžel byl naštvanej z toho motosalonu. Bylo tam tak narváno, že přes lidi ani moc motorek neviděl.
13. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky, ak také přidávám poznatky z veletrhu, no já se opičila, koupila jsem klasiku, já ji chtěla starý dobrý X LANDER
13. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
a jinak nic,. Kočárek v albu nemám, ale je černý, světlý byl nááádherný, ale bílý by asi dlouho nebyl. Modrý se nám nelíbí a zelený kočárek má snad každý, škoda, i svatbu jsme měli zelenou.... Šedý taky nebyl špatný,oranžový taky, ale kdyby to byl náhodou zrzek po mě, tak at není jak slunko. Nakonec černý. Mám z něj radost.Byla jsem tam s mamkou, ta se pořád chtěla vyvracet, nesnáší dobře ten vzduch a moc lidí, takže jsem byla nervní a ani se raději na nic jiného nezaměřila. Nejraději bych tam šla ještě zítra, ale nemám kdy. Lidi mi až tak tolik nevadili, asi to bylo tím, že mě na to Dez připravila.
13. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
bylo vtipný vidět tolik břichatých mamin pohromadě, hlavně na záchodě. Jo a taky mi bylo líto tech lidí jak museli pořád dokola mluvit to samé a odpovídat. Já narazila na supr holčinu a kdyby vedle ní nestála starší kolegyně, tak myslím, že bych se domluvila ještě líp, ale je fakt, že když jsem byla na průzkumu v brněnských obchodech, v tom, kde jsem si i dnes koupila kočárek byli nejpříjemnější a nejochotnější. Obchůdek je na Lidické, já vlastně ani nevěděla, že že je to ten sám obchod, fakt jsem spokojená.
13. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Pompila, taky jsem moc spokojená. Paní byla strašně příjemná, všechno nám ukázala. Pak na manžela, jak tam byl podruhé už sám taky byla milá. Říkala žeprej, tak se to manželce rozložilo v hlavě? Aspoň nebude muset někde lítat s bříškem a shánět kočárek :slight_smile:
Kočárek fakt super, fakt spokojenost. A mám jistotu, že ho nikdo jiný mít nebude, nebudu ho potkávat na každým rohu.
13. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
jj, souhlas, mě nevadí, že ho má více lidí, spíš mi vadila ta zelená, ale taky skrz prcka jak jsem psala. Hlavně že jsme spokojené, že :wink: . Tak já jdu do pelechu, dobrouuuu, snad se nám nebude zdát o kočárcích. :grinning:
13. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Koni, jsem koukala že to máš od firmy co je z Brna že, kde prodávaj ten kočárek. Je fakt pěkný, ty zelený teď fakt letěj :grinning:
13. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
Kačí taky gratuluji ke kočárku, je to fanj.

Koni jsi určo koupila rovnou celou sestavu dali Ti alespoň slevu nebo byla cena jak na netu?
13. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jj, poslední kusy jdou koupit i v Brně nebo přes internet. Já se ale bála, že mi ho vyprodají, proto jsem si ho vzala už na veletrhu. Cena byla 9 900,-Kč stejně jako na netu.
13. bře 2010 ve 23:13  • Odpověz
Ahoj holky, no kdepak jste všechny? .. Celej včerejšek nikdo nic :grinning:
15. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
Krásné ráno

koni tak to je super, ale mohli Ti nějakou slevu dát :wink:

Za týden má být prej až 18 stupňů no to jsem zvědavá, kéž by ta zima už šla do....
15. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.