• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
autor
To je náhodou bezva že jsi ukecaná :grinning: no jo ta námraza asi opravdu dělá svoje,tak proto to asi jede pomalu,páč jsou zamrzlý dráty :sunglasses:
Já teď koukám na mimibazaru co bych zas objednala :grinning: jsem hrozná,furt bych něco kupovala-no ale když ono je potřeba pořídit tolik věcí pro mimčo...
Mě taky teď čím dál víc vadí kouř. My sme teda oba s manžou nekuřáci. Já už teď vůbec nechodím do hospod,dřív jsme šli občas s kámošema a tak,ale teď když nechodím,tak nejsem na kouř vůbec zvyklá a tím pádem mi to vadí o to víc.
Katy,co máš z toho,já taky žádný kámošky nemám,jen přes net,proto jsem hledala někoho z okolí kdo je těhu,je to fajn si takhle s někým kdo je na tom stejně popovídat :slight_smile: tak jsem ráda,že sme se takhle sešly nakonec.
12. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
jj, i já právě mě už lezlo na mozec, že tady nikoho nemám a moc se nechci bratříčkovat s lidma, které znají i manželovu exmanželku, nevěřila bych jim a tak...., právě mě manža někdy dřív posílal at jedu sama do Ol a poklábosím si s těma svýma, že on bude mít klid tady doma a nemusí slyšet to naše plkání, já právě komunikuju s jednou kamarádkou těhu z OL přes Badoo, je o 9týdnů napřed, tak pobírám rozumy, jinak skype a meily, jinak málo, není ani moc času všechny oblítat a máti je pak naštvaná, že přijedeme k ní a vůbec s ní nejsme. Mám v Ol víc těhul, ale ty už mají děti dvě a tak, nebo nemají net a už nemají tolik času si povídat. Pak mám jednu kamarádku, jsme spíš jako matka a dcera, je v tom věku, ale moc si rozumíme, bez ní bych spoustu věcí nezvládla, ta mi chybí nejvíc. volá me si každý den, jsme prý jak teplé sestry naši partneři(oba Jardové) z nás mají prdel. Já už jsem si dala zákaz utrácení na mimibazaru, ted mi přijdou dva balíčky, pak mám sraz z jedou paní v Brně skrz jednu novou podynu, nechtělo se mi platit poštovné a ted se musím spíš zaměřit na ty věci, co mě děsí,jako je odsávačka a tak do toho se mi moc nechce. Taky jsi ted tak citlivá jako já, já bych bulela i u pohádky, je mi všechno tak líto. Holky díky za vás snad ani neusnu jak se těším
12. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
tvůj manžel pochází odkud?
12. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
a jak dlouho chceš chodit do práce, asi co nejdýl, že, nebo už máš jasno do kdy?
12. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
Tak to máš fajn,že aspoň tam u vás jsi měla takový známý,to já na tom nejsem tak dobře.. věřím,že se ti nechce nějak kamarádit s manželkama od manžových kamarádů,když znali i jeho bejvalku..
Já zatím utrácet budu,dokud je co :grinning: a dokud chodím do práce.. ale taky vybírám věci spíš co jsou opravdu potřeba a tak,snažím se i vždycky najít dobrý ceny.. ale na takový věci jak je např. odsávačka zatím moc nemyslím,to nechám až nakonec,teď se budu zabývat těma příjemnýma věcma :slight_smile:
Já čoveče nějak přecitlivělá ani nejsem,nebo mi to nepřijde..
Myslíš můj manžel odkud pochází?? Tak to je rodilej "vančák" :grinning: (z Ivančic) já jsem přistěhovalec :sunglasses: jinak jsem brňanda.. Ale v Ivančicích bydlím už 7 let - páni toto letí... no jo s manžou jsme spolu už 10 let,je to síla!
12. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
do práce chci chodit co to půjde kvůli penězům,ale jak se nebudu cítit,tak s tí seknu a zůstanu doma..ale opravdu teď nedokážu říct kdy to bude.. no do konce ledna tu budu určitě,to tak vidím a pak se uvidí.. je na mě dost znát už únava v odpoledních hodinách... takže buď to začnu tím,že budu chodit dřív domů,nebo rovnou zůstanu doma..fakt nevím,budu to prostě řešit aktuálně asi "ze dne na den" :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Holky stejně je to mazec.. říkáte, že nemáte moc kamarádek svých a musíte se sejít na netu, abyste pak zjistili, že jste stejně těhotné a ze stejného baráku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
(taková vsuvka :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Jdu zase luxovat :grinning: Už jsem pomale uklidila takový ty poválený věci, tak jen vysaju a půjdu chvíli vyklízet ten pokoj pro malýho :wink: Protože jsme se dozvěděli, že by údajně měly být v Bauhausu 28.1. slevy 20% na vše, tak abychom tam do toho pokoje něco pokoupili :grinning: :grinning:

Pompi, tak já nad odsávačkou taky dost přemýšlela a pak jsem si řekla, že to odsunu až na dobu po porodu a uvidím, jestli to budu potřebovat :wink: .. a to samé třeba s ohřívačkou nebo sterilizátorem a takový věci. Jsou to dost drahé položky a teď si ani nedokážu představit, jestli to budu potřebovat. Takže se asi zaměřím jen na to, v čem mám jasno, že chci ještě koupit.. z těch dražších věcí chci určitě monitor dechu a asi už koupíme chůvičky a samozřejmě to lehátko co mám v albíčku :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:02  • Odpověz
to je teda, jste vytrvalci, to já jsem s moji Mickou(jsem uchylná, říkáme si MICKA a MICKA, manža už si zvykl) 3roky, brali jsme to všechno tak nějak hopem, napřed si půl roku jen psali, pak spolu na dálku půl roku chodili a pak šup stěhovačka a svatba a mimčo....no Micka taky nemohl dlouho rozchodit kolik lidí znám a mám kamarádů a někteřídoted nechápou, jak já se mohla odstěhovat a ještě tu nikoho neznat. Ted se dívám do letáků Tesca a mají tam bodyny co micka koupil minulý týden za plnou cenu v akci, ho trefí, nechápal u některých věcí kolik stojí, ale jsem ráda, že to viděl na vlastní oči,
12. led 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
Jojo Leni,je to mazec.. jenže dobří přátelé se nehledají lehko..
Páni tak ty ses tak pustila do úklidu jo? :slight_smile:
Jinak souhlasím,ty věci co jsi psala bych spíš řešila až budu vědět,že je budu potřebovat,abysme to nekupovali zbytečně. Jinak chůvičky máme,dostali jsme pod stromeček :slight_smile: a nad tím monitorem dechu taky přemýšlím..asi je to dobrý mít,že?
12. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Jani tak já jsem to měla naopak s tou únavou. Zezačátku jsem spala pořád, i v práci se mi zavírali oči a kolikrát jsem třeba na pět minut se opřela o židli a zdřímla :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: .. ale teď jsem úplně plná energie .. a byla jsem i když jsem chodila do práce. Ale co si budeme povídat, doma je doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, mě je tvůj manžel hrozně povědomej. Mám hroznej pocit, že už jsem ho určitě někde viděla. Ale možná se mi to jen zdá a je jen někomu podobnej :wink:

Holky tak jste na tom skoro jak já tady v Pršticích. Znám tu lidi jen přes manžela. A vlastně co jsem tady měla kamarádky dvě, se kterými jsme se často scházeli, tak obě dvě už jsou maminy, ta jedna se i odstěhovala pryč a ta druhá má už jiný starosti a hlavně se víc kamarádí s maminama v okolí a tak. Vůbec mě nenapadlo, že mimčo a těhotenství udělá takovou docela propast. Ale je to i tím, že já ještě jako těhotná můžu docela všude chodit večer a tak a ona už zůstává doma.. a má i jiné povinnosti.

Už se taky těším na zítra.. Jsem to oznámila manžovi.. tak prohlásil, ježišmarja, zase babinec :grinning: Protože já chodívám s pár svýma bývalýma spolužačkama vždycky tak jednou za měsíc někam sednout na babinec :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
micka a micka :grinning: :grinning: to je dobrý teda :slight_smile:
12. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Co se týká toho monitoru dechu, tak všichni, kdo mají malý mimča a ten monitor, tak povídali, že je to neocenitelná věc. V pátek jsem se o tom bavila s kámoškou a povídala, že jí to za ten klid v noci stojí. Protože když se náhodou vzbudí a mrkne, jak to problikává zeleně a nic nepípá, tak je klidnější :wink: A to jí docela věřím .... Takže monitor je jistej :wink:
Tak to my budeme s manželem letos 9 let a z toho 2 roky jako manželé :wink:
12. led 2010 v 15:11  • Odpověz
Micka a Micka je mazec :grinning: :grinning: :grinning: asi si zvykal dlouho, co Pompi? :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:12  • Odpověz
asi budu pomalu končit, micinek už mi jede domů, cestuje ted busem a je z toho na nervy, bez auta ani ráno, tak ted trpíííí
Jejda, to kdyby byl můj manža bez auta a měl jezdit do práce (pracuje naštěstí tady u nás), tak by si hodil PN :grinning:
A i já jdu vysávat a ještě něco udělat a pak skočím omrknout manžela ven .. bydlíme totiž v areálu firmy, kde pracuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Obrovská výhoda na jednu stranu.. na druhou ne.. chodí mi domů na obědy a já musím mít pořád navařeno :rolling_eyes:
12. led 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
Leni,prý by to tak mělo být že v II. trimestru jsou těhotný spíš aktivní. Jenže já to mám tím že jsem asi v práci,kdybych byla doma,tak je všechno jinak. Ale co celodenní sezení v práci je hold únavný..
Hele tak možná jsi mýho manžu někdy viděla v Ivančicích? Anebo kdoví kde.. Možný je všechno-svět je malej :grinning:
Tak to je fajn,že sme se tak sešly holky,aspoň budeme mít sebe,když nikoho jinýho :slight_smile: to je bezva.
Jojo,podle mě to člověka změní i v přístupu k okolí-těhotenství,pak dítě...
12. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Jani je to možný. Protože jsem jezdívala autobusem do Ivančic a z Ivančic do Moravskýho Krumlova čtyři roky do školy ... Takže jsem v Ivančicích taky občas strávila dobu :grinning:
12. led 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
Jo když si člověk zvykne na auto,těžko se odvyká... ale manža chce pak jezdit do práce busem až já budu doma,páč by se to finančně nevyplatilo aby jezdil sám..
Tak to je dobrý Leni,manža pracuje tam u vás? A co dělá? Tak aspoň se nenudíš a vaříš :grinning: ale kdo má pořád vymýšlet co uvařit,že?
S tím monitorem dechu je to pravda,taky budu mít radši větší klid...
Já jdu tak za hodinku domů,už se těším..ještě to musím vydržet.
12. led 2010 v 15:20  • Odpověz
hahaha, budeš se divit, ale ani ne, zvykl si, no musel, bylo to i tím, že ta má kamarádka má taky Jardu, tak jsme je museli rozeznat. Jo no já chuvičku v tom pidi bytě potřebovat nebudu, monitor dechu nevím,ale asi máte pravdu jsou to drahé věci tak proč je kupovat jen pro to, že existují.
jj dezy, já taky od Januli manžu asi znám, ale leda tak od nás z chodby. Jsem ráda, že jsem vás s mickou pobavila. tyy jo další stálice, vy máte výdrž než jste do toho praštili. taky jsem to už nahlásila a to bylo slávy, že konečněěěěě se půjdu vyvenčit s těhulema.
taky jsem dřív chodívala z práce skoro hned spát, ale jak píšeš doma je doma a i když třeba do noci nemůžu spát, jsem čilá a aktivní.Akorát jsem ze začátku vůůůbec neměla chut na sex, ale už je to lepší :wink:
12. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Jani: tak jsme ti pěkně zkrátily pracovní dobu coo
a taky jsem dřív nechápala kamarádky jak se změnily když měli mimčo, ale už to chápu
tak já jdu papa, vydrž to ještě v práci a ty dezy moc neuklízej at si zítra fit
těšim se papa Micka a Micka a malý Micinek vás zdravíííí, jsem fakt uchylná, holky soráč, ale já si to nemohla odpustit když se vás to tak pobavilo, tak pa a hlavně tak pa (přátele)
12. led 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
no právě doma je doma.. ale zase si nedovedu představit co bych celý dny dělala... i když dneska jsem v práci taky strávila skoro celej den na netu :grinning: myslím,že bych si na to zvykla rychle..internet,hledání věcí pro malýho,televize,úklid,knížky...jojo zatím o tom budu jen přemýšlet :sunglasses:
Kači,já taky neměla moc chuť na sex,pak se to zlepšilo,ale jsem teď v tom taková náladová,jakože z ničeho nic mám hrozný chutě a pak zas nic.. je to jiný než před těhu prostě
12. led 2010 v 15:29  • Odpověz
jj, mám to taky tak, jen jsem to nedokázala tak dobře popsat
12. led 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
jojo,zkrátily jste mi pracovní dobu a velice příjemně :dizzy_face: doufám,že to tak bude každý den :grinning:
Katy,tak zatím papa,zítra..
přesně tak,Leni-s úklidem to nepřeháněj :wink:
12. led 2010 v 15:32  • Odpověz
nebo kdyzž je v tom, tak at to veme i přes naše, já dnes nic neuděla, krom jídla a nádobí.... :grinning:
pa
12. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Jani já jsem si taky myslela, že se doma budu nudit. Ale tak doma pomale pošontávám. Už jen to, že třeba v půl osmé vstaneme, nachystám snídani, po osmé jde manžel do práce. Pak jen ustelu, obstarám kočku, mrknu na net, mrknu třeba za ním ven, a hned je deset, půl jedenácté, tak začnu vařit,ve dvanáct jde na oběd. Do jedné, půl druhé je se mnou doma, pak umyju nádobí, něco pošontám pomale. Pak jdu třeba na chvíli ven a tak. No samozřejmě každý den nevařím.. máme to tak na dva, tři dni ... Ale i tak mi to doma utíká rychleji než v práci :grinning: A hlavně je výhoda, že nemusím před šestou vstávat do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manželův taťka má firmu - kovošrot, takže pracuje v rodinné firmě. Ale jak říkám na jednu stranu výhoda, ale na druhou zase ne. Protože končí třeba i hodně pozdě. Není to jak já ve státní sféře, že vypnu počítač a jdu domů .. on když je moc práce, tak fakt maká i soboty a neděle.. Což mě kolikrát dost štve :angry:
12. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Pompi i takový občas mám dny :grinning: že ustelu jen postele a umyju nádobí a zbytek prokecám na netu, nebo koukám na filmy :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Holky, zítra se tu neukážu .. tak se nelekejte :wink: Hned o třičtvrtě na deset frčím do Brna na ten ultrazvuk, pak s budoucí švagrovou nakupovat do Vaňkovky a Olympie a na pátou rovnou za váma na srázek ;). Kdyby něco, písnu Jaňuli na mobil. Ale stíhat bych měla :wink: Takže se mějte zítra hezky a už se těším..
12. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Tak už jsem se lekla Leni,že píšeš,že se neukážeš na srazu :grinning: Tak do Brna opatrně :wink:
Já už sedím v práci... další pracovní den přede mnou. Jinak včera jsem doma rozbalila ten balík, to je tak rozkošný držet ty malušenký věcičky na toho našeho prcka! Objednala jsem i ponožky-bože to je tak roztomilý :dizzy_face: pak nějaký oblečky,rychlozavinovačku,látkový pleny a kojící polštář - ten jsem teda čekala,že bude vypadat trochu jinak,ale budiž..
13. led 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno,
no já se taky lekla, že se dezy nezučastní dýchánku, to má teda náročný den, to je pravda, no já šla zase spát až v jednu, tak teprve lezu, ale už snad bude dole ten balíček, tak letííím, jinak Jani, dnes tě taky opustím brzy, ale v pět se nahmatáme live. Jinak jsem tu naši seznamovací story povykládala švagrové a mamce, taky se chytaly pomalu za hlavu jaká je to haluz. tak heFkej den já jdu nakoupit a poliskat doma ...
13. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.