• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
Dobré ráno, tak dneska žádné teplo. A to jedem do Ivančic na nákup a půjčit maškarní kostým do DDM.
22. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Máji já zháním inspiraci kam o velikonocích s Martínkem. A aby to byol blýzko :grinning:
22. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky!
Tak se hlásím po dvoutýdenní odmlce.. koupelnu se záchodem máme hotovou,jen nějaký detaily se ještě dodělají tento týden. Tak jsem ráda že to máme za sebou,bylo to něco,nebýt dva týdny doma :unamused: týden jsme byli u našich a týden u babičky,no řeknu vám-doma je doma! Jsem moc ráda že už jsme zpět. Ještě ale chceme vymalovat předsíň když ji máme tak vyklizenou. Měli jsme to udělat o víkendu,ale manžu chytl nějakej vir či co a od páteční noci zvracel tak,že sme museli v sobotu ráno jít na pohotovost,kde dostal injekce a prášky-prý to už nějakou dobu řádí-zvracení,průjmy.. ale prý se tu prasečí chřipka zatím neobjevila.
Mě tyto stránky taky nevyhovujou,byla jsem zvyklá na tamty a navíc když jsem tu po nějaké době tak o to hůř se orientuju asi.. no zvyk je zvyk,že.. ale kvůli nám to asi zpět nevrátí :grinning:
Tak konečně je teplo že! :slight_smile: Já jsem moc ráda. Řeknu vám že mi to teď ale strašně utíká,už se nám to pěkně krátí! Začínám mít občas stavy obav z toho co bude.. ale už bych chtěla mít porod za sebou..
Joo hodím sem aktuální fota,jdu to stáhnout do počítače..
22. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno

mumi co ZOO v Brně, to je taková tady asi klasika. My o velikonocích nevím, záleží jak dlouho se zdržíme u mamky, loni jsme byli na Veselém kopci bylo žůžově, krásné počasí, určitě u mamky půjdeme na pouť to je hlavní důvod proč jedeme je to nejlepší druhá pouť kterou znám, ale tady poblíž mě teď nic nenapadá, ale určitě je spousta možností...Šiklův Mlýn třeba mají nějaký program, atd., nevím co by Vás bavilo, my rádi takhle různě :wink:
22. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
Dobré ráno, Jani vítej zpět, taky se přidávám, že staré stránky byly o moc lepší, snad to zvládnem, stejně to máme za pár, takže naž si zvyknem, tak jdem rodit a to tu už asi tak vysedávat nebudem. Z počasí mám radost, akorát já si ho ted moc neužiju, musím napsat seminárky a učit se v pátek jdu do školy a to bude.....
Jani- prosím šeptni mi co bylo na schůzi, manža nebyl doma a já ji v zápalu psaní seminárky uuuplně zazdila, moc děkujuuu.
22. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
Tak fotky jsem uložila,teda dneska je to hrůza vám řeknu,furt mi ten internet padá :angry: je to k vzteku!
Kači o nic moc jsi včera nepřišla,napíšu ti vzkaz ju. Jinak se pěkně uč, držím pěstičky, a kdyby sis chtěla od učení dáchnout, tak se můžem sejít na kafe :wink:
22. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Jani tak ať se v koupelně dobře koupe :grinning: :wink: těším se na foto
22. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Jani já myslela, že hodíš foto koupelnyyyyyy, no mám toho mooc, ale na kafe se snad urvu, kdyby jo, pisnu sem, nebo sms. Manžovi přeju brzké zdraví a ty si užívej, že jsi konečně doma a díky, že pisneš skrz tu schůzi
22. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
foto koupelny kdyžtak hodím až to bude komplet,chybí nám důležitá část - zrcadla.. ty nám přijdou nalepit ve čtvrtek,tak se těším :slight_smile: bez toho to není ono.. no a jestli jsi zvědavá tak se můžeš pak přijít podívat ne :sunglasses:
na kafe tě nenutím,myslela jsem jen kdyby sis chtěla od učení chvíli odpočinout :wink:
manžovi už je od včera líp,injekce pomohla-kdoví co mu píchli.. a asi i ty prášky.. dneska je normiš v práci.. akorát zatím normálně nejí,je radši na dietce..
22. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Čau holky..
Jani, no konečně už jsi tady :grinning:
Holky, tak mě se to taky krátí, úplně mílovými kroky mířím k porodu :grinning: za necelých 14 dní začínám 9 měsíc, mazéééééc :grinning: Už jsme dovezli od našich postýlku, tak ju musíme složit co nejdřív :grinning:
Jinak dnes jedu do Krumlova ukončit neschopenku a pro papír na mateřskou, tak budu mít sraz s kámoškama, už se těším. Holky a co my a srázek nějakej? .. Pač já nevím kdy už pak se uvidíme a jak se mě bude potom chtít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a jdu mrknout Janči do alba co tam má nového... taky bych mohla už aktualizovat, ale nějak se mi nechce :grinning:
22. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
ahoj dez, no srázek ano, ale ne prosím tento týden, mám toho do školy moooc, ted jsem začala prát věci na mimi, no myslím, že min. 3 pračky to jistí, taky mám co aktualizovat, ale nechce se mi. Jinak my máme narvanou tu ratanovou postýlku v ložnici, tak jsem trochu klidná, že už něco máme, jinak jsem nějak trochu vyplašená pořád z té kamarádky jak rodila dřív o těch 6 týdnů. Já jedu i k zubaři 30. ukončit a tak, prý je na zubaře ještě brzy, ale veme mě at tam skrz to nemusím, když už do poradny nepojedu. Taky si říkám že to strašně letííí a ted do toho to sluníčko tak to ještě víc si uvědomuju. Absolutně neví co vařit. Dala bych si asi karboše, ale to je snad to jediné co tu nemám, tak mám v sobě polévku a pak se uvidí.Dez, užij si to. A s tou postýlkou...., no i Janča už má poskládanou..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pa
22. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
Ahojda Leni,no jo blíží se nám to mílovými kroky co :slight_smile: album si určitě o něco obohať,jsem zvědavá :sunglasses:
Já jsem určitě pro srázek,záleží kdy se to bude hodit vám.. já už teď budu doma,jen když půjdu k dr. tak pojedu do Brna.. takže čekám návrhy! :wink:
Teda ráno to vypadalo jak bude hnusně a udělalo se tak nádherně že bych šla nejradši ven! Ale samotné se mi teda na procházku nechce..
Já si na oběd udělám dneska asi rýžovou kaši,budu mít takovej skromnější obídek :sweat_smile: ale těším se na to,páč mi to chutná a dlouho jsem ji neměla
22. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Januli děkuji za info,dnes kafe neklaplo, já ted dosmolila tu práci,snad zítra, pisnem si, ted sušim věcičky, za chvíli přijede manža, snad se půjdeme projít. Na oběd jsem měla Francouzkou polévku a šulany s mákem, ale mám chut na něco uplně jiného, čeba pořááádnéé řizoň :grinning:, nechtělo se mi s tím ale dělat. Snad na véču, zdravou :grinning:
22. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
Kači,jasně,klidně se zítra ozvi :wink: mě taky za chvilu dojede manža,ale ven asi nepůjdem,ještě nevím,já bych ráda,ale ještě tu musí něco dodělat,tak až dojde tak se domluvíme.. Jůů šulánky s mákem mňam,to jsi mohla donést :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahojky, jdu vás jen pozdravit. Celý den se sluním na lavičce na dvoře. Máme tu 19 stupňů, no krása. Nelince se to asi líbí, je celý den hodná a spinká. Jindy je jak čertik.
22. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
tak zavidím slunění, já makala- vyprala dvě pračky pro mimi, vyžehlila je, uložila, pak ještě vysála, mrkla ještě na věci do školy a tak. Malej celej den, no spíše dny řádí. Zítra hodim kopytka nahoru a nic krom bašty k obědu nedělám, budu se učit.
Jani, dala jsem si i za tebe, co zůstalo zamrazila, došel mak anku jsme taky nebyli, manža došel a šel spát....tak dobrou noc, mě zase brní ta noha, pomoooooc, tak to se moc nevyspím zase, ach jo, ted jsou básnic v tv, dlouho jsem je neviděla, tak celkem chláma
22. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
ahojky holky...to počasí je úžasné....dneska jsme s Natálkou vyrazili ven... koukala a smála se asi se ji to líbilo. Dala jsme si fešnou vestičku capáčky a lacláčky a chvilinku sem ji aji nesla..Ta se smála :wink: stejně je to nejrásnější ty miminka. Hned mě vždycky ten náš poklad nabije energií :slight_smile:
22. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz
ahojky

Počasí je krásné, už si ho hezky užíváme, prostě super :slight_smile: tak krásný den všem :wink:
23. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky..
Srázek: Tak já tento týden už taky nestíhám, dnes odpoledne jedu zas pryč, zítra nebo pozítří do Brna a v pátek do Jičína, takže mám taky fofry. Tak můžeme ten příští týden, třeba hned v pondělí :wink:
Jinak já včera už nachystala zavinovačku do porodnice (takovou tu klasickou co máme po nás, mamka nechala nakulmovat :grinning: ) a vyžehlila první várku plátěných plínek, to byla sranda, pač mě nikdo neporadil jak se skládají, tak jsem to zkoušela do těch kalhotek a oblíkat na medvěda, no dobrá věc se snad podařila. Uvidíme až se Staňula do nich posere a poteče to všude ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No a dnes chci dopoledne chvíli žehlit naše prádlo, potom přebalit tašku do porodky, nějak se mi nezdá a po obědě do obchodu a k našim :grinning: Zase den jak blázen :grinning:
23. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky.
Tak od večera mi nebylo dobře,v noci bolelo břicho,tak jsem šla na wc a měla řidší stolici a ráno jste měli vidět ten maxi průjem!! Tak nevím jestli to bylo včerejší "ubohou" stravou nebo jsem chytla nějakýho střevního vira od miláčka.. :frowning2: na snídani jsem si dala dvě buchty s tvarohem a povidlama,tak snad nepoletím znova na záchod.. :confused: zatím jsem si na to ani nic nešla koupit,ale jestli to nepřejde budu muset,něco co se může v těhu.. ale na dietě se mi zrovna být teda nechce :cry:
Jo tak sejít se můžem klidně příští týden,mě je to docela jedno,v pondělí bych klidně mohla :wink:
23. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
dobré ráno, no já budu asi dnes odpočívat a učit se, nic se mi nechce, navíc jem moc nespala, Janča je taky ze hry, kafe jsem si udělala sama, no a když má to sr... období, tak to nechci dostat, soráč Jani. Asoi ještě něco operu, uvařim a tak. Byla jsem ráno nakoupit, ale nevím špatně se mi dýchá tak to nebudu dnes přehánět a co se týká srazu, Jani v Pondělí nemůžem, máme přece tu notářku, leda dopoledne.
23. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
jojo,já vím,však ale do pěti hodin času dost přes celý den..záleží na kolikátou hodinu bysme se domlouvaly samozřejmě. No já zatím sedím u počítače a koukám na netu na Přešlapy,propásla jsem dva díly.. taky budu dneska asi jen odpočívat a vidím to že dnes budu jíst piškoty nebo rohlíky a nevím jestli mám pít vodu nebo něco jinýho.. :confounded:
jistě,chápu že bys to nerada chytla,nevím sama z čeho to je a když to teď tak řádí,tak riskovat to nebudeme
23. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
dezyre..ty rodis v ivancicich??? ja jen ze tam ti nenechaji dat zavinku na mimco svoji... me nedovolili nic:(
23. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
jj, Přešlapy byly chláma, jsem ráda, že to chápeš, asi vodu a čaj, voda je celkem těžká do bříška, jsem dnes divná, ani ven se mi nechce. Tak pa zatim a at tě to brzy opustí
23. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera večer jsme už málem jeli na pohotovost. Už zase začala ta moje bolest na hrudi. Kdyby mi tam někdo vrazil nůž, bylo by to asi na stejno. K tomu návali tepla a motání hlavy. Manžel mi dával obklady a zlepšilo se to, tak jsme nakonec nikam nejeli. Dneska jsem si ale skočila raději k doktorce a chodím na rehabilitace. Budu muset cvičit i doma.
23. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
ahojky holky.... zase nádherný den... jůůů jen ať to tak pokračuje dál. e těším až se budu v létě opalovat na terásce :wink:
23. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
Dobré ráno, sluníčko nám svítí tak aby to vydrželo. Dneska jedem na očkování tak snad nebude Martínek noc vyvádět :sunglasses:
24. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
DOBRÉ RÁNO, no já už mám nakoupeno, vypráno a ted se jdu nasnídat a šrotit. Včera jsem si udělala obed i na dnešek a k tomu perník, tak dnes ne me sííííím, nic řešit. Odpoledne chci jít do knihovny, takže plán dnes naplánován, jestli bude splněn, to nevím, ale jdu. tak se tu mějte heFky a pěkný sluníčkový den pa
24. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
jo a Jani, jak si na tom, už dobrý?
24. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky..
Veru já myslela zavinovačku až pojedu domů :wink:
Tak já dnes holky makám od božího rána, snad od půl osmé, až teď mám chvíli pauzu než půjdu vařit :wink: Vyklízela jsem ledničku, potom co jsem včera večer dávala psům zbytky jídla, tak tam zůstaly kastroly na umytí, pač už se mě včera nechtělo. Přijeli jsme v deset z velkýho nákupu, takže nádobí zůstalo na ráno, no a takový blbosti jsem dělala, že jsem se zastavila až teď. Měla jsem v plánu ještě upéct takovej bounty řez, ale je pracnej a ta to nechám na zítra, dnes jen uvařím, mám v plánu špenát, sice zelenej čtvrtek ještě není, ale já mám na něj hroznou chuť už teď :grinning: :grinning: :grinning: A odpoledne mám naplánované jít ven, sice nevím kam, ale byl by hřích zůstat doma, když je venku tak nádherně.
Tak holky mě ten pondělek je fuk kdy, můžeme klidně dřív, a skočíme na meníčko .. jak budete chtít. A kdopak se k nám ještě přidá? ..
24. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.