• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ivančice a okolí - těhulky i maminky

(Zamčená)
10. května 2011 
dezyre ahááá ja to špatně pochopila :wink: holky vy jste tak pracovité. to já jsem se dneska zatím vykoupala a obstarala potřeby natálky :slight_smile:
24. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky,já byla dopoledne v Brně. Ráno jsem jela už s miláčkem,zajela jsem nakoupit do marketu,páč tady je na prd nakupovat,je tu houby výběr a drahý.. tak zas máme konečně nakoupeno. No a pak jsem byla v poradně a jela autem domů. V poradně všechno ok,pořád musím baštit železo,je to trošku podle krevních testů lepší ale pořád nic moc a prý mám brát i vitamínky pro těhule abych na tom byla se vším dobře,tak začnu zase brát (protože jsem přestala). Každou chvíli mají dojít zedníci ještě nám dodělat tady něco,tak na ně čekám,kvůli tomu jsem musel brzo domů,tak jsem zvědavá kdy dojdou..

Jinak já včera nakonec vyprala 4 pračky pro malýho (povelčení,prostěradla,peřinky a ták),ještě mě to čeká vyžehlit..to zas bude..a taky jsem včera vysávala terasu - máme tam takovej ten zelenej koberec a když nám dělali tu koupelnu tak to pěkně zabordelili,strávila jsem nad tím pěknou dobu a odrovnala si zas záda :angry:

Jo Kači,jinak už se cítím dobře,už od včera odpoledne..vypadá to že je to snad pryč,tak uvidíme,ani jsem si nakonec nic nebrala,jen jsem pila colu,hořkej čaj a jedla piškoty..

V pondělí klíďo na obídek můžeme zajít :wink:
24. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
ahojky všem

vy jste pilné jak včeličky :grinning: Já byla s Mau u zápisu do školky a vůbec jsem jí odtama nemohla dostat :grinning: tak jsme se konečně naobědvaly.

Já se nepřidám, autí doma mít nebudu, je pojízdné jen jedno a nevím jestli nepojedu na převaz.
24. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Mě to mrzí.ale taky se na sraz nepřidám... Přítel má po operaci a potřebuje aby jsme byla doma... je trošku imobilní :rolling_eyes:
24. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
Dobré ráno, drahý odjel vydělávat korunky, tak si ještě na chvíli bucnu a pak hurá na učení, pěkný den pa
25. bře 2010 v 06:35  • Odpověz
autor
Dobré ránko.
Tak to zatím vypadá že na srázku moc hojná účast nebude..
Já už dneska zas nemohla usnout,když miláček v půl sedmé odešel z práce.. no a taky dobře,protože právě volal zedňajs,že za půl hodiny dojdou ještě dodělat poslední věci..a pak mají někdy dopoledne ještě dojít chlapíci nalepit zrcadla do koupelny-hurá :slight_smile:
Jinak dneska asi budu konečně relaxovat a odpočívat :slight_smile: včera jsem dlouho žehlila..ale už by to mělo být pro prcka všechno komplet,už mi chybí jen koupit plínky a sobě kojící podprdu.

Holky-maminky,můžete mi napsat jaký používáte pro mimča teploměr na měření teploty (do zadečku,čelní,ušní,v dudlíku..)? Já právě zjišťuju jaký typ koupit a jsem z toho zmatená,všechny mají nějaký negativa,tak bych ráda znala zkušenosti.. díky :wink:
25. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno, tak jsme od 5.46 vzhůru mě asi klepne ať mě někdo řekne že jsem na dovolené tak ho něčím praštím. :confounded:
25. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Jani já používám nornální co máme pro nás pod paži. Ale nejlepší je podle mě normální rtuťovej je delší a specialně pro mimča prej se dá do zadečku a hned změří teplotu. Zkus se na něj zeptat ve zdravotních potřebách v nemocnici.
25. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
mumi,rtuťový se už ale od loňskýho června nesmí prodávat,takže ten neseženu. Jeden teda máme doma ten klasickej,ale nevím jestli bude pro mimi vhodnej.. no asi koupím digitální s ohebnou špičkou a budu doufat,že ho ani nebudu potřebovat :sunglasses:

Jak to že jsi tak brzy vstávala??
25. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno

Jani, používala jsme normoš digi do prcinky, pak už normoš pod pažu a to celkem brzy, když byla teplota tak kontrolovala su p prcce, přišel mi minimální rozdíl, nemůžu si pomoct ale ty čelní atd. mi přijdou strašně nepřesné, jsou tam hrozný rozdíly co říkala kámoška tak nevím. Jano co kupovala tak tam psali rozdíl 0,5 - 1 stupeň no absolutně neodpovídalo. Jako půl by se dal, 1 už pro mě je moc a víc děs.... ale někomu to nevadí. Já byla spokojená, měla jsem dva digi a jeden normoš rtu'tový pod pažu digi jeden na prcku a teploty se mi schodovaly, jen když baterky docházely tak rychle vyměnit tam rozdíl šílenej
25. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
maji,díky ti taky za názor :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Jani není zač, každýmu vyhovuje něco jiného, těch teploměrů je šílené množství aj infračervený, taky jeden máme :grinning:
25. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
já vím,právě proto jsem chtěla znát co nejvíc názorů,protože je těch teploměrů hodně.. ale je mi jasný,že každýmu se může osvědčit jiný typ,asi to chce vyzkoušet.. tím digitálním nic nezkazím,není tak drahej,jak ty ostatní a můžem ho využít i pro sebe a kdyby nevyhovoval,tak koupit jinej se dá pak vždycky že :sunglasses:
25. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Jani právě. Tenkrát když jsem kupovala paní v lékárně mi doporučila jeden digi asi za 130 kč, že měří nejpřesněji, no jako jo ale vydržel jen dva roky, pak začal dost divoce měřit, jako teplotu jsme měli 32 a když znova tak 41 :grinning: :grinning: :grinning: baterky výměna nepomohla, takže jsem došla k závěru, dva roky no po záruce se po... jako spousta jiných věcí, holt spotřební zboží :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
páni,tak to je síla takový rozdíly teplot :confused: no jo,máš recht,výrobci se s tím neštvou,vyrábí všechno aby to vydrželo záruční dobu a pak do jde do kytek :grinning:
25. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Jani, ale fakt až po těch 2 letech začal takhle blbnout, jinak fakt držel, mně bylo tenkrát pod psa tak jsem se změřila a víckrát a to fakt jsme se tady tomu smáli.
25. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
AhojKY, tak jak čtu, tak jsme dnes všechny ranní ptáčata, já si dala pauzu a k obšdu dočítám. Jani, já taky sondovala a mám digi s ohebnou špičkou do prciny a pak dudluvý- ten jsem dostala.
25. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
janinka22 my máme digi do zadečku,ale ty digi teploměry neměří dobře..Bývá tam vždy odchylka... nejlepsí je rychloběžka do zadečku... je to rtuťový...ale teď ldyž se nesmí prodávat tak oni místo rtuti dávají něco jinýho. Říkala mě to paní v lékarně ale nezpomenu si :(
25. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak já jsem kupovala zezačátku dudlíkovej teploměr a pak asi budu používat normální skleněnej co máme pro nás :grinning:
Jani, já v pondělí nebudu moct, protože potřebuju oběhnout nějaký úřady, co kdybychom šly v úterý.. hm?..
Jinak já už jsem dnes dokoupila poslední várku plínek a už mám taky vše.. uffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
Dobré ránko,to je hrůza,i když nemusím do práce,tak vstávám pořád tak brzo.. ani se pořádně nevyspím..asi je to tím,jak je brzy světlo a navíc když mi svítí sluníčko do oken,tak se mi už spát nechce.

Včera nám konečně všechno v koupelce a na záchodě dodělali včetně zrcadel,ještě ale jak to zaschne,tak to musí miláček obtáhnout silikonem ty mezery mezi zrcadly a obklady..ale už to vypadá konečně pořádně dodělaně :slight_smile:

Leni,to nevadí,když nemůžeš,můžem to nechat třeba na to úterý,je mi to jedno. A co jdeš oběhávat za úřady?? Su ale zvědavá co :grinning:
26. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
Jani ten teploměr co jsem psala včera měla švagrová a klukovi jsou už 3 tak to je možný že už to neprodávaj. Jaks psala že jeden máš doma tak to on nebude tady ten je dlouhej asi 20cm :slight_smile:
26. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
teda tady je mrtvo :confounded:
tak jsem koupila digitální teploměr za dvě stovky,tak uvidíme no
taky jsem si už koupila odsávačku hlenů na vysavač a jednu kojící podprdu,takovou lepší hezčí,ne úplně obyč. ..ale ještě jednu nebo dvě obyč. pořídím,do porodky a tak.. na to se asi mrknu někde v tescu nebo ták,snad tam něco budou mít.. zkoušela jsem si jich pár dneska těch podprsenek a fuj teda,nikdy bych netušila že něco takovýho budu muset nosit :unamused: potřebuju na sobě mít prádlo a oblečení který se mi líbí a ve kterým se cítím dobře,což se o tomhle říct vůbec nedá..takže upřímně se těším až se vrátím k původnímu oblíkání.. :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj holky..
Já byla dnes na výletě kousek od Jičína :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naši kupovali karavan a manžel jim ho měl dotáhnout, tak jsem nemohla zůstat doma ne, to dá rozum :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale musím vám říct, že asi skoro 8 hodin v autě už není pro mě... Bylo to docela úmorné a byla jsem brutálně nateklá už ke konci cesty. Boty už jsem neobula a ty ruce, ajaj...
Jani jdu si konečně změnit trvalý bydliště, abychom měli s manželem stejný :grinning: Pač já jsem pořád napsaná v Kounicích, tak si chci jít vyřídit novou občanku a nahlásit se tady na úřadě. No a tchýně půjde se mnou (asi abych si to nerozmyslela :grinning: )... Je to totiž složitější a budu nahlášená u tchýnovců doma, ale ve skutečnosti bydlíme o ulicu jinde :wink: no jak říkám, složitý jak prase :grinning:
26. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
aha,Leni,tak to je jasný :slight_smile:
my dneska malujeme,teda spíš manža chudáček maluje předsíň,ode mě pomoc nechce,tak to zvládá sám.. no to bude pak zas uklízení,to vám povím... musel to i trochu totiž oškrabat před malbou :unamused:
tak mějte pěkný víkend!
27. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky , přeji pěknou neděli. Jani to si časem zvykneš na tu podprdu a pak ti to už ani nepříjde. Jen počkej za pár měsíců nebudeš chtít jinou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
jani k těm kojo podrpsenkám...ja je nenosila bylo to strašně nepříjemný pro mě... proto jsem si koupila bolerka a měla jsem bolerka...jsousportovní a i elegantn :slight_smile: vložky do podprdy jsem tam taky dala a bylo to bájo :slight_smile:

jinak dneska jsem snad poprvě s malu zmokla :( teď nám usla tlačí se zoubečky tak je malinko nevrlá :rolling_eyes:
28. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
Dobré ránko,vstáváme,kde jste kdo! :grinning:
Tak my máme snad konečně poslední náročný víkedn za sebou.. máme už i vymalovanou přesíň a včera jsme uklízeli. Ještě bych ráda umyla okna a vyprala záclony ať je to komplet,ale to uděláme asi až zas o víkendu,nebo možná v týdnu..uvidíme.
Jaký jste měly víkend vy? A co ten srázek teda? Na který den se domluvíme???
Já vím, holky, že na tu kojící podprdu si zvyknu,co mi hold jinýho zbývá že :sunglasses: ale pochybuju,že pak nebudu chtít jinou,mumi :grinning: spíš se budu těšit až se vrátím ke svým původním
29. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Krásné ráno

Zdravím do dalšího krásného dne. O víku tady nepršelo, takže jsm výletovali a neděle byla ryze pracovní. Jani, okna, záclony to vše jsem dělala včera a jsem ráda, že to máme za sebou. V sobotu jsme byli ve Vyškově v ZOO tak jsme si hezky zavejletili.
29. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
autor
jůů,tak to muselo být fajn,taky bych si zajela někam ne výlet! To ti závidím,že okna máš za sebou..no já to stejně nebudu nějak přehánět,většinu asi udělá manža a já jen tak lehce,abych se moc nenatahovala..
29. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno, Jani já doufám žes pochopila
že s tou podprdou si dělám srandu.
kamoška taky nosila bolerko nebo
spotrovní podprdu :grinning:
29. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.